PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ ایندکس مطالب در گوگل اشتباه میاد !

boy1313
March 18th, 2015, 22:21
سلام دوستان. بنده مدتی هست که قالب سایتمو عوض کردم و از زمان تعویض قالب هر مطلب جدیدی از سایتم که تو گوگل ایندکس میشه مینویسه تاریخش مال دو روز پیشه !
بنده چند بار با گوگل وبمستر هم تست کردم و همون لحظه رفتم تاریخی که گوگل میزنه رو چک کنم اما نوشته دو روز پیش و فرداش که رفتم که چک کردم نوشته سه روز پیش !
مثال من یه مطلب امروز (18 مارس - 27 اسفند) گذاشتم اما وقتی تو گوگل سرچ میکنم مینویسه مطلب مال دو روز پیشه ! مشاهده کنید (https://www.google.com/search?q=%D8%A8%D8%A7+%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB% 8C%D8%B1+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C+Dragon+Dogma+Onl ine+%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87+%D8%A8%D8%A7%D8 %B4%DB%8C%D8%AF&oq=%D8%A8%D8%A7+%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8% B1+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C+Dragon+Dogma+Online+%D 9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87+%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB %8C%D8%AF&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8)

یکی گفت افزونه وردپرس فارسی (wp-farsi) رو نصب کنم مشکل حل میشه اما فقط تاریخ شمسی شد و هیچ تغییری نکرد
واقعا کلافه شدم لازم به ذکره که تاریخی که تو سایت میاد کاملا درسته
کسی میتونه بگه مشکل از کجاست؟

ممنون :-b

geniune
March 18th, 2015, 23:40
سلام
مشکل دو روز پیشه واقعا ؟
مشکل مهمی نیست ک سخت گرفتید خداروشکر کنید که گوگل ایندکس کرده :دی والا ما ایندکس نمیکرد هرکاری کردیم نشد دامین عوض کردیم
نقشه سایت رو داخل وبمستر ثبت کردید ؟ sitemap ؟
داخل تنظیمات وردپرس زمان محلی و .. رو هم تنظیم کنید درست باشه
مطلب که گذاشتید در http://google.com/addurl ثبت کنید بعد بررسی کنید دو روز پیش میزنه یا نه

boy1313
March 19th, 2015, 00:30
سلام
مشکل دو روز پیشه واقعا ؟
مشکل مهمی نیست ک سخت گرفتید خداروشکر کنید که گوگل ایندکس کرده :دی والا ما ایندکس نمیکرد هرکاری کردیم نشد دامین عوض کردیم
نقشه سایت رو داخل وبمستر ثبت کردید ؟ sitemap ؟
داخل تنظیمات وردپرس زمان محلی و .. رو هم تنظیم کنید درست باشه
مطلب که گذاشتید در http://google.com/addurl ثبت کنید بعد بررسی کنید دو روز پیش میزنه یا نه

بله از همون ثانیه ی اول تاسیس سایت سایت مپ رو ثبت کردم :)

گفتم که تنظیمات درسته
قبل از تعویض قالب این مشکل اصلا نبود بعد از تعویض قالب این مشکل پیش اومد

geniune
March 19th, 2015, 03:40
بله از همون ثانیه ی اول تاسیس سایت سایت مپ رو ثبت کردم :)

گفتم که تنظیمات درسته
قبل از تعویض قالب این مشکل اصلا نبود بعد از تعویض قالب این مشکل پیش اومد
ما هم قالب عوض کردیم گوگل نمیدونم مارو تو لیست سیاه گذاشت یا ارزش سایتمون رو کم کرد خلاصه رو ما حساب باز نکرد
مطلب میزاشتیم کلا ایندکس نمیشد بعد از دو ماه دیگه دیدیم اینطور نمیشه داریم ضرر میکنیم دامین عوض کردیم
برای برطرف کردن این مشکل هم آدرسی که گفتم از گوگل لینکتون رو ثبت کنید ساعت بعدش بررسی کنید ببینید بازم همونطور هست
اگر دیدید درست نشد به انجمن وردپرس بروید از اونجا سوال کنید سریعتر به جوابتون میرسید (اساتید ما اونجان )
موفق باشید ...

kiarash-khatib
March 19th, 2015, 04:01
زمان سرورتون ایا درسته؟؟؟

boy1313
March 19th, 2015, 08:44
ما هم قالب عوض کردیم گوگل نمیدونم مارو تو لیست سیاه گذاشت یا ارزش سایتمون رو کم کرد خلاصه رو ما حساب باز نکرد
مطلب میزاشتیم کلا ایندکس نمیشد بعد از دو ماه دیگه دیدیم اینطور نمیشه داریم ضرر میکنیم دامین عوض کردیم
برای برطرف کردن این مشکل هم آدرسی که گفتم از گوگل لینکتون رو ثبت کنید ساعت بعدش بررسی کنید ببینید بازم همونطور هست
اگر دیدید درست نشد به انجمن وردپرس بروید از اونجا سوال کنید سریعتر به جوابتون میرسید (اساتید ما اونجان )
موفق باشید ...

باورم نمیشه از اون لینک ایندکس کردم مطلبو دیدم درست شد !!!

البته این رو بگم تمام مطالبی که تست کردم رو خودم از طریق گوگل وبمستر ایندکس کردم و بعد چک کردم دیدم تاریخو زده برای دو روز پیش

حدس نمیزنید مشکل از کجا بوده؟