PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادی برای سال جدید(اقایان مدیرچند نیرو جدید وتازه نفس سایت نیازداره)

007
March 18th, 2015, 20:14
س
امروز حجم کاربران سایت واین انجمن به رقم
82,479رسیده که این امار قبل از زدن این پست بوده است.
شاید اکنون چند نفری بهش اضافه شده باشن.
ایا این حجم کاربر رو با تعداد مدیری که هم اکنون انجمن داره کمتراز یک عدد دورقمی میشه کنترل کرد که اغلب نیستن و درگیر مشکلات شخصی روزانه خودشون هستن و به تخلفات نمیتوانن به سرعت رسیدگی کنن و وقتی هم زمان می گذره مشمول قانون گذر زمان میشه :)
البته به این حجم باید کاربران جدیدی روکه به سایت هم روز به روز اضافه کرد که باعث افزایش میزان مشکلات و شلوغی بیشتر خواهد شد.
بعدازسالها گذشت و گذار در انجمن تنها یک فرد رو لیاق کلمه ی مدیر می دونم که لازم هست همنیجا اول از زحماتش قدردانی کنم و اون کسی نیست به جز مدیر ارشد رامین
که خیلی دوستانه صبورانه و............. به نظرم 99درصد مسیولیت ها رو یدک میکشه (البته ما علم غیب نداریم که شاید بقیه هم کارهایی بکنن ولی مدت حضورشون هیچکدوم به میزان فعالیت این مدیر برای رفع مشکلات کاربران و انجمن مسلما نیست)

بریم سر اصل مطلب:
امروز بعداز سالها و ماهها و هفته ها هستن تخلفاتی که با گزارش کاربران حتی هنوز به آنها رسیدگی نشده است و لازم نمی بینم که مثالی در این باره بزنم زیرا آن تاپیک شامل خطای فردی خواهد بود
که فکر میکنه ما بااهاش دشمنی داریم و ... که مسله ی اصلی ما این مورد نخواهد بود
مورد اصلی و پیشنهاد من اینه از این حجم از نیروها استفاده بشه برای عکس العمل بهتر و قوی تر برای برخورد با شکایت کاربران رسیدگی به تخلفات ومشکلاتی که انجمن روزانه با انها دست به گریبان است توی همین ماه بارها و بارها مشاهده کردم که قبل از رسیدن یک مدیر تا سرشب صفحه ها ی اسپم یک تاپیک بی ادبی و کل کل کاربران جدید و قدیمی به دوازده صفحه هم رسیده است .

درضمن تقاضا دارم روند انتخاب مدیر رو هم در اون تجدید نظر کنین زیرا در انتخاب مدیرانی که تاکنون انجام داده این موارد و مشکلات و حرف و حدیث هایی وجود دارد که خود بهترازکاربران در جریان قرار دارین و فکر میکنم مدیریت چند کاربری که خودشون صبح و شب اینجا باشن حالا فروشنده هم باشن نظم و ترتیب بیشتری رو برای انجمن بدنبال خواهد داشت.
واقعا فکر نمیکنم یک کاربر قدیمی با 7000 پست 2000 پست یا هرچی بخواد از خطاهای خودش چشم پوشی کنه و فقط بیخودی دوستشو بال بده و یا اینکه دشمنشو بیخودی تنبیه کنه چون میدونه با این روش از مسیولیتی بهش داده عزل میشه ودردسر بیشتری براش خواهد داشت پیشنهاد من این هست مدیریت سایت به چند کاربر قدیمی تر دیگه هم داده بشه تا روند نظم بخشیدن به سایت سریعتر شه حالا هرکسی موافقه ذکر کنه هر کی هم موافق نیست بگه.ارادت

s.w.a.t
March 18th, 2015, 20:50
باسلام
در مورد این بخش از صبحتتون

درضمن تقاضا دارم روند انتخاب مدیر رو هم در اون تجدید نظر کنین زیرا در انتخاب مدیرانی که تاکنون انجام داده این موارد و مشکلات و حرف و حدیث هایی وجود دارد که خود بهترازکاربران در جریان قرار دارین و فکر میکنم مدیریت چند کاربری که خودشون صبح و شب اینجا باشن حالا فروشنده هم باشن نظم و ترتیب بیشتری رو برای انجمن بدنبال خواهد داشت.
واقعا فکر نمیکنم یک کاربر قدیمی با 7000 پست 2000 پست یا هرچی بخواد از خطاهای خودش چشم پوشی کنه و فقط بیخودی دوستشو بال بده و یا اینکه دشمنشو بیخودی تنبیه کنه چون میدونه با این روش از مسیولیتی بهش داده عزل میشه ودردسر بیشتری براش خواهد داشت پیشنهاد من این هست مدیریت سایت به چند کاربر قدیمی تر دیگه هم داده بشه تا روند نظم بخشیدن به سایت سریعتر شه حالا هرکسی موافقه ذکر کنه هر کی هم موافق نیست بگه.ارادت

تا به امروز به تمامی مدیران این انجمن تهمت "همدستی یا به قول شما بال و پر دادن به کاربرانی که بعضا سواستفاده میکنند" زده شده. که باعث بروز تعداد زیادی از حرف و حدیث هایی که شما میفرمایید شده است. ولی در کنار این موضوع اکثر افرادی که تهمت زده اند زمانی که از ایشان مدرکی میخواهیم جهت تایید این تهمت "هیچ گونه مدرکی ندارند."
حالا وای به حال مدیری که خودش در بازار هاستینگ باشد.

به دنبال سیستم جدید برای ثبت پستهای خلاف هستیم که راحتر و سریعتر رسیدگی شود.

با تشکر از نظر شما
موفق باشید

سرزمین
March 18th, 2015, 20:59
باسلام

تا به امروز به تمامی مدیران این انجمن تهمت "همدستی یا به قول شما بال و پر دادن به کاربرانی که بعضا سواستفاده میکنند" زده شده. که باعث بروز تعداد زیادی از حرف و حدیث هایی که شما میفرمایید شده است. ولی در کنار این موضوع اکثر افرادی که تهمت زده اند زمانی که از ایشان مدرکی میخواهیم جهت تایید این تهمت "هیچ گونه مدرکی ندارند."

با تشکر از نظر شما
موفق باشید

هیچ سیستمی تا به حال مانند عقل و مغز انسان نیست و تا به حال اختراع نشده است و نخواهد شد.

-----------------------------

پیشنهادی دارم: برای یک بارم که شده چند نفر کاندید بشن و هر کس با رأی اکثریت کاربران انجمن مدیر شد اون انتخاب بشه (حالا چه یک نفر چه چند نفر)

s.w.a.t
March 18th, 2015, 21:07
هیچ سیستمی تا به حال مانند عقل و مغز انسان نیست و تا به حال اختراع نشده است و نخواهد شد.

-----------------------------

پیشنهادی دارم: برای یک بارم که شده چند نفر کاندید بشن و هر کس با رأی اکثریت کاربران انجمن مدیر شد اون انتخاب بشه (حالا چه یک نفر چه چند نفر)

ما اینجا راجع به تکنولوژی صحبت میکنیم. که از عقل انسان نشعت میگیره. ما به دنبال سیستمی هستیم که کاربران راحتر پست رو گزارش کنند و پست گزارشی برای کل مدیران راحتر قابل نمایش باشد نه فقط اینکه ایمیل از پست به ایمیل مدیران ارسال شود.

در مورد پیشنهاد شما هم متاسفانه نیمشه چون اون چند نفر دوره خواهند افتاد برای گرفتن رای ... و جنجالی مجدد ایجاد خواهد شد :)

موفق باشید

reza-sp
March 18th, 2015, 21:07
نه اصلا ایده خوبی نیست

geniune
March 18th, 2015, 21:17
پیشنهاد غیر قابل قبولیه
ملاک پست کاربران و قدیمی بودنشون نیست ملاک بحث مسئولیتی و بی طرفی و همچنین سمت مدیریته که در سال های گذشته مشکلاتی بود که در امسال خداروشکر برطرف شده و مثل قبل اصلا نیست
بنده چند سالی اینجا هستم و تغییرات رو کاملا در خاطرم هست چه بحث هایی بود و حل شد
وبهاستینگ الان هیچ مشکلی برای مدیریت نداره

gholamkale
March 18th, 2015, 21:17
اتفاقا کار مدیریت تا به امروز خوب بوده و به مشکلات خیلی سریع رسیدگی کردن
برای نمونه: کسانی که میگن مدیریت ضعیفه کافیه یک تاپیک خلاف (مانند تاپیک استاد افتخاری معروف یا همین تاپیک دوست رپرمون که صبح زدن یا تاپیک چهارشنبه سوری آقا رضا) ایجاد کنن میبینید که در کمتر از چند ساعت تاپیک ها حذف میشه و اخطار هم دریافت میکنید
جای بحث زیاده اما در کل ایده خوبی نیست و فقط جنجال ایجاد میکنه

newidea
March 18th, 2015, 21:22
باسلام

با تشکر از نظر شما
موفق باشید
با سلام
والا خیلی همکاری مدیرها با بعضی از فروشنده هارو دیدیدم
که مثلا یک فروشنده میاد توی کار یک فروشنده دیگه دخالت می کنه بعد فروشنده گزارش میده ولی اصلا موردی پیش نمیاد برای فردی که تخلف کرده
ودر بعضی موارد شاید لطف کنن و فقط پست های ایشون رو پاک کنن

p30pdf
March 18th, 2015, 21:32
به نام خدا
عرض سلامو خسته نباشید

در مورد ارائه مدیریت به افراد مدیران ارشد صلاحیت افراد رو بهتر می تونن تشخیص بدن بالاخره درسته که یک مدیر ارشد شاید از تک تک اعضای انجمن بالا تر نباشه ! ولی مدیریت بر تمام اعضا کار هر کسی نیست دوستانی که فکر میکنن کار راحتی هست شخصا می شناسم از مدیران انجمن برنامه نویس اورگ رو که مدتی تیمو تشکیلاتی راه انداخت ولی دقیقا به خاطر تفرقه وحرف بین افرادی که واقعا تجربه نداشتن و ادای بهتر مدیر بودن رو می کردن مدیریت تیم رو رها کرد و به کلی تیم خوابید ! اگر بتونیم به راحتی نظر بدیم و بی احترامی نشه به افکار و عقایدم به نظرم مدیران کل و مدیران ارشد بهتر تشخیص میدن که چه کسی صلاحیت مدیریت داره ! چون این عزیزان از روزی که این انجمن ، انجمن نبوده ! و به قولی پر از خالی بوده از بسم الله شروع کردن از تمام سختی های کار در جریان هستن و برای کارشون و پیشرفت علم هاستینگ داخل ایران تلاش بهتری میتونن انجام بدن حالا شاید بعضی وقتا اختلافاتی صورت بگیره که اونم با صحبت منطقی حل میشه صحبت منطقی هم در سایه مدرک کافی منطقیه نه با پارتیو زدو بند مطمنا هیچ کسی دوست نداره پشت سرش حرف باشه که فولان مدیر فولان پول رو خورد یا فولان پارتی بازیو کرد شخصا خودم یکی از مدیران انجمن وردپرس فارسی هستم خیلی خیلی خیلی خیلی سختی کشیدم تا با قوانین و اجرائیات این انجمن کنار اومدم و متوجه شدم قانون برای همه یکسانه ! و درست زمانی که قانون رو میخواستم اجرا کنم یه عده ای می اومدن سنگ مینداختن که فولانی خیلی سخت میگیری چرا خودت داری تبلیغ می کنی در صورتی خدای من شاهد هست اون طرف برای راهنمایی به یک کاربر در صورتی که واقعا منطقم نمی کشید چی بگم در پاسخش از مدیران کل کسب تکلیف می کردم ! یعنی شما می فرمایید یک مدیر ارشد یا یک مدیر کل نمیدونه صلاح تو انجام یک کار چیه ؟ یا از خودش به عنوان مدیریت کل حق نداره بعضی مواقع برای خوابیدن شر تبصره هایی بزاره ! و فکر می کنید اگر یه جایی به یه بنده خدایی ارفاق کرد و گذشت این یعنی پارتی بازی ؟ در نهایت تصمیم گیرنده نهایی مدیر کل و بعد مدیر ارشد هست پس بهتره برای دل خوشی این دو عزیز که شاید خوشایند بعضی از دوستان نباشه که با القاب عزیز نام میبرم مقداری از توقعات نا به جا و توقعات خود خواه بینانه دست برداریم و اگر علمی تو چنته داریم رو کنیم تا باعث پیشرفت و آبادنی کشور بشیم ( سر صبحت من با کسانی که فکر می کنن زدن این انجمن راحته بسم الله اگر میتونن خودشون انجمن بزنن مدیریت کنن مدیر بگیرن ... ) با تشکر از تمام مدیران کل - مدیران ارشد و سایر مدیران انجمن و دوستان و همکاران و کاربران محترم انجمن وب هاستینگ تاک با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

- - - Updated - - -

با سلام
که مثلا یک فروشنده میاد توی کار یک فروشنده دیگه دخالت می کنه بعد فروشنده گزارش میده ولی اصلا موردی پیش نمیاد برای فردی که تخلف کرده

شاید صلاح رو بهتر دونستن ؟ مگه نه ؟ شاید شخص اون فروشنده رفته جای دیگه دخالت کرده و شخص مورد دخالت کننده هم به خاطر همین مورد خواسته تلافی کنه حالا شاید شما ده هزار بار دیده باشی بهتره بحث رو ادامه ندیم دو روز به عیده خوبییت نداره صلوات بفرستیم بهتره داداش گلم با تشکر

jahromweb
March 18th, 2015, 21:36
ما اینجا راجع به تکنولوژی صحبت میکنیم. که از عقل انسان نشعت میگیره. ما به دنبال سیستمی هستیم که کاربران راحتر پست رو گزارش کنند و پست گزارشی برای کل مدیران راحتر قابل نمایش باشد نه فقط اینکه ایمیل از پست به ایمیل مدیران ارسال شود.

در مورد پیشنهاد شما هم متاسفانه نیمشه چون اون چند نفر دوره خواهند افتاد برای گرفتن رای ... و جنجالی مجدد ایجاد خواهد شد :)

موفق باشید
باسلام
اضافه کردن مدیر به انجمن (به هر روشی که خودتان مد نظر دارید) به خصوص بخش فروش چه مشکلی دارد؟
همچین در انجمن نیز کاربرانی هستند که اصلا فعالیت تجاری خاصی ندارند و در کار هاستینگ نیستند میتوانید از ان ها نیز استفاده کنید(فقط یک پیشنهاد بود)
باتشکر

p30pdf
March 18th, 2015, 21:39
اینم ایده خوبی هست بی طرف هم هستن بی طرف هم قضاوت می کنن مهدی جان البته به نظرم درمورد هاستینگ باید اطلاعات کافی داشته باشن بعضی وقتا برای قضاوت البته یه مدیر هیچ وقت بدون استفاده از تجربیات مدیران کل یا ارشد نمیتونه به تنهایی بعضی از مسئولیت ها رو انجام بده یک مدیر مبتدی و کم تجربه با استفاده از تجربیات سایر مدیران میتونه مدیر موفقی باشه بین خود مدیران میتونه جلسات آنلاینی شکل بگیره که اون باز بستگی به میل و رقبت مدیران کل و ارشد جهت برگذاری این جلسات آنلاین داره با تشکر

s.w.a.t
March 18th, 2015, 21:42
با سلام

اینکه شما آیدیتون جدید هست (برای این ماه) و خیلی از همکاری های مدیران با بعضی فروشنده ها رو دیدید جای سوال برای من میزار که آیا شما مولتی یوزر نیستید؟ آی دی اول شما چه بود؟! گرچه الان من اصلا دنبال بن کردن شما نیستم

این تهمت رو یکی دیگر از دوستان به من زدند و من به ایشان 24 ساعت وقت دادم که تهمتی که زدند ثابت کنند در غیراین صورت به برای همیشه بن میشوند. متاسفانه ایشون نتوانستند اینکار رو بکنند. و وقتی من با مدرک بعد از 24 ساعت به ایشان نشان دادم که همانگونه که با شما برخورد شد با کاربر به قول شما "نور چشمی" ما هم برخورد شده است.

موفق باشید

s.w.a.t
March 18th, 2015, 21:43
باسلام
اضافه کردن مدیر به انجمن (به هر روشی که خودتان مد نظر دارید) به خصوص بخش فروش چه مشکلی دارد؟
همچین در انجمن نیز کاربرانی هستند که اصلا فعالیت تجاری خاصی ندارند و در کار هاستینگ نیستند میتوانید از ان ها نیز استفاده کنید(فقط یک پیشنهاد بود)
باتشکر

بله این پیشنهاد مناسب هستش و ما چند وقتی هست که دنبال طرح یک سیستم منطقی برای بخش فروش هستیم.
ممنون از شما
موفق باشید

p30pdf
March 18th, 2015, 21:45
ولی یه نرمه که فکر می کنی متوجه میشی که شاید الان اون مدیری که مدیر شده و تو کار هاست نیست بعدش بزنه تو کار هاست ! یا کسی رو وارد کار بکنه برای بحث هاست و آب از آب هم تکون نخوره ! جسارت نباشه خیلی خیلی خیلی عذر میخوام به قول معروف باید طوری فکر کرد و برنامه ریزی کرد که مو لای درزش نره ! با تشکر

vahab00
March 18th, 2015, 21:47
والله به نظرم تا به الان کار مدیران بد نبوده
اما خدایی تا به حال مدیری به لایقی رامین ندیدم و دلسوزتر از رامین نبوده
البته من کار مدیران دیگه رو تا به حال ندیدم اما خدایی رامین کارش حرف نداره
اما اگه قراره مدیران دیگه ای اضافه بشه پیشنهادم اینه به انتخاب مدیران ارشد باشه
و هیچکس به نظرم بیشتر از خود مدیران ارشد برای این انجمن دل نمیسوزونن
اینها صرفا نظرات شخصی بنده هستند

newidea
March 18th, 2015, 21:54
اینکه شما آیدیتون جدید هست (برای این ماه) و خیلی از همکاری های مدیران با بعضی فروشنده ها رو دیدید جای سوال برای من میزار که آیا شما مولتی یوزر نیستید؟ آی دی اول شما چه بود؟! گرچه الان من اصلا دنبال بن کردن شما نیستم

این تهمت رو یکی دیگر از دوستان به من زدند و من به ایشان 24 ساعت وقت دادم که تهمتی که زدند ثابت کنند در غیراین صورت به برای همیشه بن میشوند. متاسفانه ایشون نتوانستند اینکار رو بکنند. و وقتی من با مدرک بعد از 24 ساعت به ایشان نشان دادم که همانگونه که با شما برخورد شد با کاربر به قول شما "نور چشمی" ما هم برخورد شده است.

موفق باشید

عزیز من به شما یا شخصی جسارت نکردم
بنده قبلا با یک شرکت فعالیت میکردم که ازشون جدا شدم و اکانت چون برای اونها بود خودم امروز اکانت جدیدی ساختم
ولی یکی دو مورد به چشم خودم دیدم که فروشنده اومده توی تاپیک یک فروشنده دیگه دخالت کرده و فروشنده گزارش کرده و برخوردی نشده و وقتی فروشنده خودش بر خورد کرده فروشنده بن شده

TN Projects
March 18th, 2015, 22:00
با درود و احترام.
بنظر بنده تلاش مدیران قابل تحسین هست اما نه همه مدیران و متاسفم که اینو میگم اما بنده فعالیت تجاری رو مشاهده کردم از یکی از مدیران که بگذریم و دوست ندارم تاپیک منحرف بشه از هدفش.
ولی در کل به نوبت خودم تشکر میکنم از مدیریت ولی متاسفانه بعضی از مدیرها با نظرات شخصی خودشون گاه عمل میکنن و نگاه میکنند که عقاید شخصی خودشون چی هست و بعد عمل میکنن شاید ناخودآگاه باشه اما خب نظر بنده اینه.
بنظر من یک درجه به عنوان ناظر انجمن اضافه کنید چون اینجوری نیازی نیست حتما فعالیت تجاری مطلق نداشته باشه و کلا تاپیک های حاشیه ای هم پیشنهاد میکنم حذف کنید.
اما بنده پیشنهاد میکنم افراد افراطی دینی ، سیاسی یا... رو به مدیریت قبول نکنید چون مشکل ساز میشه و کاربرانی با عقاید دیگه از انجمن زده میشن.
ولی در کل واقعا این انجمن به جرات میگم انقلابی توی هاستینگ ایران بود چون نه امکانات، نه سرمایه و نه جامعه طوری بود هاستینگ اینقدر پیشرفت کنه اما خب متاسفانه آشفتگی هم وجود داشت که اون بنظر بنده عادیه با این شرایط.
تشکر از همگی که وقت گذاشتید.

p30pdf
March 18th, 2015, 22:06
ناظر انجمن خوبه نظارت بر مدیرانی که درجه پایین تری دارن نسبت به ناظر و در نهایت ناظر هم به مدیر ارشد پاسخگو هست و سریع تر به نتیجه میشه رسید. با تشکر

p30pdf
March 18th, 2015, 22:17
اما باید یه تاپیک هم گذاشته بشه که کاربران اگر بندی هست اضافه کنند به شرایطش
بله مدتی باید در موردش بحث بشه ! اما باز به صلاح دید مدیران کل و ارشد ( جهت جلوگیری از اختلاف نظر و ناراحتی بین همکار با همکار )

اما باز موافقت به فعالیت تجاری یک مدیر نیازمند تحقیق لازم در مورد شخص و افکار و عقایدش هست که این کار میتونه به عهده ناظر باشه و کلا ناظر تایمش رو روی مدیران بزاره و کاری به کاربر نداشته باشه ! و از مدیرش بخواد که به کاربران بخشش رسیدگی کنه در صورتی که کوتاهی دید میتونه ارجاع به مدیر ارشد و در صورت صلاحدید مدیر ارشد طبق قوانین با شخص خاطی برخورد لازم رو انجام بده یا مدیر ارشد میتونه از اختیارت خودش قدرت تصمیم گیری رو به اختیار ناظر بسپاره و ناظر هم در قبال اشتباهاتش باید به مدیر ارشد جوابگو باشه و درنهایت اگر واقعا بحث به آبرو و اعتبار مربوط بشه سوای مورد صحبت واقع شدن از سمت مدیر ارشد باید به مدیر کل هم پاسخگو باشه با تشکر

aminrt4
March 18th, 2015, 22:22
قانون هست که مدیر نمیتونه فعالیت تجاری داشته باشه

میانبر زدن : این یوزر هیچ ارتباطی به فلان شرکت نداره ولی خودم اونجا کار می کنم پس مدیر باشم مشکلی ایجاد نمیکنه فعالیت تجاری هم نمی کنم

:-b

p30pdf
March 18th, 2015, 22:26
می بخشید جسارت نباشه خدایی نکرده سو تفاهم نشه ببخشید چه تضمینی هست که برای بخشیدن احساس رضایت یک کارمند به مدیرش تو یک شرکت از مدیریتی که تو انجمن داره سو استفاده نشه ؟ برای رضایت بیشتر مدیرش تو شرکتی که داره کار می کنه ! با تشکر

p30pdf
March 18th, 2015, 22:42
برای مواردی که می فرمایید همانطور که مدیر ارشد گفتن ( نیازمند نوشتن ماژول هایی هستیم که داخل انجمن مواردی که شما می فرمایید و به خصوص مدیر ارشد محترم هم اشاره کردن به طور منطقی و برنامه ریزی شده انجام بده ) که این ماژول ها نوشتنشون برای وی بی نیازمند اطلاعات کافی در مورد وی بی و ماژول نویسی وی بی هست ماژول نوشتن یه طرف امنیتش یه طرف ! تازه ممکنه خودمون نتونیم انجامش بدیم مجبور بشیم با خود تیم وی بی صحبت بشه که برامون یه همچین ماژولی رو با مبلغ توافقی بنویسن که باز اینها همه نیازمند بررسی و رایزنی مدیران ارشد و مدیریت کل هست با تشکر

smhnw
March 18th, 2015, 22:51
آقا به قول دوستان یک درجه ی ناظر انجمن درست کنید بدون دسترسی Admincp ، فقط بتونه اخطار بده ، پست پاک کنه و ...

چند نفر معتمد انجمن ناظر بشن ...

DeLtAvPs
March 18th, 2015, 23:24
اقایون تا به الان کسی در مورد مدیریت حرفی نزده بود این تاپیک باز شد چرا همه اینطوری شدن!
من خودم به شخصه هر وقت مشکلی داشتم مدیران سریع رسیدگی کردن

آقا من تو کار هاستینگ نیستم میخوام مدیر بشم خخخخخخخ :-p

007
March 18th, 2015, 23:45
سلام
موردی من مثال زدم اقای اسوات واسه بد بودن یا بدردنخور بودن مدیران فعلی نیست
منظورم این بود روند انتخاب مدیرها بصورت شفاف اعلام شه و اشخاصی روو واقعا انتخاب کنین که از توی خودتون نباشن و براساس یک روند خاص انتخاب بشن
و مدیری انتخاب شده بیاین و بگین براساس این تاپیک این تاپیک و این تاپیکش انتخاب شده و نه کشکی و روی هوا.
و از کاربران انجمن باشن یعنی یکی خارج از تیم شما و از کاربران ساده همین انجمن حالا جه یک پست داره یا یکی که قدیمی تر هست.
بعدشم دوستان که گفتن واقعا نیازی نیست که به کل تاپیک ها و بخش ها دسترسی داشته باشه یک ناظر با حق دسترسی اخطار وبن وپاک کردن پست کافی هست .
عمل کنین بهش ببینین چقدر از بار کاری خودتونم کم میشه وکاربران راضی تر هستن-ده تا ناظر فروشنده یا غیرفروشنده انتخاب کنین لااقل تا محیط سالمی تر و محیطی جدی و بدون مسخره بازی روزانه در انجمن داشته باشیم.
این کمترین کاری هست میشه کرد شاید اصلا تاده سال دیگه هم نرم افزار مربوطه نه نوشته شد و نه نرم افزار بهتر گیرتون امد بهتر نیست از روش نظارت نیروی انسانی و ناظر ها استفاده کنین کاری که هممه انجمن ها میکنن.ارادت

p30pdf
March 18th, 2015, 23:49
اره اینم حرفی هست نیروی انسانی به نظرم از برنامه بهتره البته نیرویی که واقعا نیرو باشه و دلسوزانه و با رعایت حق از باطل کار کنه با تشکر

geniune
March 18th, 2015, 23:53
کنترل کردن چنین سیستمی سخت تر میشه برای ادمین اصلی تا کنترل کاربران ...

mahdiazarnia
March 19th, 2015, 15:01
با سلام
مدیریت واقعاً تو این چند وقته خیلی قوی تر و بهتر از قبل شده
به نظر من این انجمن اجتیاج به مدیر داره که جلوگیری کنه از اسپم کاربران
کسایی که تو هرچیزی دخالت می کنند حتی مطالبی که هیچ سر رشته ای ندارند
و مطمئناً این تعداد پست ها تو بخش فروش خیلی کمکشون می کنه

s.w.a.t
March 19th, 2015, 17:28
با سلام
مدیریت واقعاً تو این چند وقته خیلی قوی تر و بهتر از قبل شده
به نظر من این انجمن اجتیاج به مدیر داره که جلوگیری کنه از اسپم کاربران
کسایی که تو هرچیزی دخالت می کنند حتی مطالبی که هیچ سر رشته ای ندارند
و مطمئناً این تعداد پست ها تو بخش فروش خیلی کمکشون می کنه

بله دقیقا یکی از موارد و مشکلات ما این مورد میباشد. کاربرانی هستند که به فرض مثال در زمنیه یک زمینه ایی فعالیت میکنند، اما از آنجایی که ما عادت داریم در همه موارد دخالت کنیم و نظر خود (90%درصد موارد بی محتوا و غیر مربوط) را بدهیم، در هرکاری دخالت کنیم، جای مدیران انجمن تصمیم بگیریم، در کار مدیران دخالت کنیم، چون چندتا تاپیک گزارش داده ایم خود را بالاتر از بقیه بدانیم و هر خلافی دوست داشتیم انجام دهیم، اما زمانی که به کاربر خاطی برخورد میکنیم به ایشان بر میخورد یا به ما تهمت میزند، یا فحاشی میکند یا ... .
اگر بتوانیم فرهنگ رو در این انجمن درست کنیم، زمانی که کاربر متخلف فضای انجمن رو ببینه دیگه به خودش اجازه چنین کاری رو نمیده
انشاا.. با کمک شما کاربران محترم بتونیم اینکار رو انجام بدیم
موفق باشید

sht-design
March 19th, 2015, 18:18
من نظرات دوستان رو خوندم اما به نظرتون لازم نیست در مورد خودمون ( کاربران ) صحبت کنیم ؟
به قول مدیریت باید فرهنگش رو داخل خودمون بوجود بیاریم ، متاسفانه شاهد این هستیم که در هفته چند مورد از تاپیک های جنجالی هست
وقتی خودمون رعایت کنیم کار مدیریت هم خیلی راحت تر میشه :)

p30pdf
March 19th, 2015, 20:27
پس ما دیگه پست ندیم تعداد پست هامون میره بالا ما جزو کاربران این انجمن نیستیم بعد از 12 سال فعالیت در حوزه وب و داشتن 12 سال تجربه وب مستری حتی اگر فروشنده هاست نیستیم یا فعال عرصه هاست نیستیم بهتره صحبت نکنیم و در جهت پیشرفت انجمن نظر ندیم ! چون تعداد پستامون میره بالا . با تشکر

delta
March 19th, 2015, 21:04
چه شلوغش کردید....مشکلات زندگیتون حل شده گیر دادید مدیریت؟ مگه بچه اید اینقدر مدیر مدیر میکنید و ناظم و... میخواهید؟ ماشالا همتون یا وبمسترید یا برنامه نویس یا اشنا به سرور و ای تی و... ماشالا همتون حرفه ای هستید و شخصیت دار... این چند نفر دوستان هم که زحمت میکشند به نام مدیر فعالیت میکنند جهت بر هم نخوردن فضای انجمن هست تا جو انجمن به هم نریزه و جلوی دعوا و شیادی و ... گرفته بشه و انجمن رو پا بمونه همین..

TN Projects
March 19th, 2015, 21:32
چه شلوغش کردید....مشکلات زندگیتون حل شده گیر دادید مدیریت؟ مگه بچه اید اینقدر مدیر مدیر میکنید و ناظم و... میخواهید؟ ماشالا همتون یا وبمسترید یا برنامه نویس یا اشنا به سرور و ای تی و... ماشالا همتون حرفه ای هستید و شخصیت دار... این چند نفر دوستان هم که زحمت میکشند به نام مدیر فعالیت میکنند جهت بر هم نخوردن فضای انجمن هست تا جو انجمن به هم نریزه و جلوی دعوا و شیادی و ... گرفته بشه و انجمن رو پا بمونه همین..
دوست گرامی بهتر بود یه خورده ادب رو رعایت میکردین
پیشنهادی برای انجمن بود
واقعا اکثر مواقع پشیمون میشم اینجا فعالیتی دارم اما باز .....
لطفا این تاپیک هم به حاشیه کشیده نشه....
موفق باشید.

AliDesigner
March 19th, 2015, 21:55
فکر می کنم پیدا کردن افرادی برای مدیر شدن سخت باشه چون اولا افراد لایق سخت پیدا میشند و اگر هم پیدا بشن عمدتا دارای هاستینگ های بزرگی هستند که فکر نکنم بشه مدیرشون کرد به دو دلیل اولا که اگر مدیر بشند هزار جور حرف پشت سرشون در میاد که با مدیر بودن در اینجا موفق شدند و پارتی بازی و ... و مورد بعدی اینکه وقتش رو هم نخواهند داشت و البته خودشون هم از مورد اول خبر دارند.

حالا این موارد به کنار، یک دوره صندلی داغ برگزار کنید و ما رو با مدیرا و کاربرا آشنا کنید، به شخصه خیلی دوست دارم با برخی از یوزر های این سایت آشنا بشم.
یک فکری هم برای شکلک های سایت بکنید

موفق باشید.

!MihanIt!
March 19th, 2015, 21:58
به نظرم خوب هست چون برخی از اکانت ها فعالیت تجازی ندارن می تونن از اونا استفاده کنند ...

hoka
March 19th, 2015, 22:00

انگار دل پری داری عزیز شما :دی . دمه عیدی اینقدر چرا عصبی؟

اینجا یه انجمنه برای همه . همه هم دوست دارن این انجمن خوب و منظم و تمیز باشه . چون خیلی از این سایت در آمد کسب میکنن . خیلی ها هم دانش اضافه میکنن یا نشر میدن . در کل پس برای همه خوب هست این سایت

چیزی که بنده هم باهاش موافقم این هست که مدیران کم هستند و خب خدایی هم نمیشه با این حجم انجمن به همه مسائل رسیدگی کرد . اگه 4 تا مدیر(ناظر بر پست ها نه مدیر یه بخش یا یه جا ) از 4 نفر که کار تجاری نمیکنن توی انجمن انتخاب بشه برای کمک به این مدیرای عزیز خیلی بهتر میشه هم برای خود مدیرا هم انجمن هم خود ما

بازم این تصمیمی هست که مدیران ارشد باید بگیرن . تصمیم با اونها هست . اصلا بخوان سایت رو هم ببندن امروز کسی نمیتونه بگه چرا . اگر نخوان هم مدیر اضافه کنن باز هم کسی نمیتونه حرفی بزنه

Mr.Te0
March 19th, 2015, 22:05
دوست گرامی بهتر بود یه خورده ادب رو رعایت میکردین
پیشنهادی برای انجمن بود
واقعا اکثر مواقع پشیمون میشم اینجا فعالیتی دارم اما باز .....
لطفا این تاپیک هم به حاشیه کشیده نشه....
موفق باشید.

دوست عزیز :
ابتدا باید درست و سازنده انتقاد کردن را یاد بگیریم.
اکثر انتقاد های ما انتقاد نیست ، تخریب ، تهمت ، افترا هستند.
حتی اگر تعداد مدیران چند برابر تعداد کنونی باشد ، تا کاربران همکاری نداشته باشند ، کاری از پیش نخواهد رفت.
ابتدا باید من و شما معنی واژه انجمن را یاد بگیریم.
معنا واژه انجمن در لغت نامه دهخدا:

دسته‌ای از مردم که برای رایزنی در مورد امری یا رسیدن به هدفی معین در جایی گرد آمده باشند

نهادی که از جمع شدن عده‌ای افراد با اهداف معین تشکیل می‌شود.
وقتی این واژه رو همه ما خوب درک کنیم ، مطمئن باشید نه بی نظمی وجود خواهد شد و نه هیچ مشکل دیگری.
بعضی افراد بسیار راحت به خود اجازه میدند در مورد دیگران قضاوت کنند و حتی حکم صادر کنند.
بعضی افراد نیز این مکان را با دادگاه اشتباه گرفته اند.
دوستان هدف از ایجاد این انجمن رایگان فقط این است که مرجعی تخصصی برای اخبار ، رفع مشکل ، آموزش و... برای تمامی کاربران و علاقه مندان باشد.
مکانی صمیمی و دوستانه که از اطلاعات یکدیگر استفاده کنیم ، از هم یاد بگیریم.

امیدوارم در سال جدید ، دیدگاه ما هم جدید شود.
اگر هم کوتاهی از طرف شخص بنده بود و یا موجب آزرده خاطری دوستان شدم ، از همینجا دستشون رو میفشارم و عذرخواهی میکنم.
در سال جدید آرزوی سلامتی و شادی برای تک تک مدیران و کاربران گرامی دارم.

SYAS
March 19th, 2015, 22:06
بنظرم من در این مورد مدیریت سایت اختیار تام دارد و پیدا کردن آدم خوب هم کار سختی است کلا کسی که چیزی بارش باشه و توی این کار تخصص داشته باشد مفت کار نمی کند اول از همه باید یک حقوق ثابت برایش تعیین شود و بعد اختیارت برای استفاده از بانک اطلاعاتی انجمن در جهت تبلیغات بهش داده شود