PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن دو آی پی سرور ویندوز از سمت دیتا سنتر آلمان

eslamzadeh
March 18th, 2015, 16:49
سلام دوستان یه سوالی داشتم یه سرور مجازی از یکی از دوستان اجاره کردیم سرور خالی هست هنوز هیچ سایتی روش نیست و نرم افزار پلسک اورجینال با ویندوز دانلود شده از سایت مایکروسافت روش هست و هیچ سایتی رو میزبانی نمی کنیم الان از سمت شرکتی که ازش خرید کردم پیام داده شده هر دو آی پی شما بسته شده و سرور مجازی دیگه به شما تحویل داده نمیشه سوال اینجاست که مگه میشه همچین اتفاقی بیفته وقتی سرور خالی هست؟ این شرکت حتی هیچ شواهدی برای من ارسال نکرده که دقیقا مشکل چی هست یه نامه ارسال کرده که میگه دیتاسنتر آلمان فرستادتش!

We have received spam/abuse notification from <IP>
Please take the necessary steps to
prevent this from happening again in future.

Furthermore, we would request that you provide both ourselves and the
person who has submitted this complaint with a short statement within
24 hours. This statement should include details of the events leading
up to the incident and the steps you are taking to deal with it.

اینم عنوان نامه:

Abuse Message [AbuseID:1731B1:15]: AbuseBSI: [CERT-Bund#2015021728001152] Offene MS-SQL Browserdienste in AS24940 - 2015-03-15‏

اگه میشه یکی من رو توجیح کنه! و این رو باید بگم که قبلا به شرکت گفتم نیاز هست نرم افزار امنیتی نصب کنم رو سرورم گفتند نیاز نیست ما داریم و مانیتورینگ میکنیم اگه حمله ای صورت بگیره خبر میدیم به شما!

RoobinaServer
March 18th, 2015, 16:51
سلام دوستان یه سوالی داشتم یه سرور مجازی از یکی از دوستان اجاره کردیم سرور خالی هست هنوز هیچ سایتی روش نیست و نرم افزار پلسک اورجینال با ویندوز دانلود شده از سایت مایکروسافت روش هست و هیچ سایتی رو میزبانی نمی کنیم الان از سمت شرکتی که ازش خرید کردم پیام داده شده هر دو آی پی شما بسته شده و سرور مجازی دیگه به شما تحویل داده نمیشه سوال اینجاست که مگه میشه همچین اتفاقی بیفته وقتی سرور خالی هست؟ این شرکت حتی هیچ شواهدی برای من ارسال نکرده که دقیقا مشکل چی هست یه نامه ارسال کرده که میگه دیتاسنتر آلمان فرستادتش!

We have received spam/abuse notification from <IP>
Please take the necessary steps to
prevent this from happening again in future.

Furthermore, we would request that you provide both ourselves and the
person who has submitted this complaint with a short statement within
24 hours. This statement should include details of the events leading
up to the incident and the steps you are taking to deal with it.

اینم عنوان نامه:

Abuse Message [AbuseID:1731B1:15]: AbuseBSI: [CERT-Bund#2015021728001152] Offene MS-SQL Browserdienste in AS24940 - 2015-03-15‏

اگه میشه یکی من رو توجیح کنه! و این رو باید بگم که قبلا به شرکت گفتم نیاز هست نرم افزار امنیتی نصب کنم رو سرورم گفتند نیاز نیست ما داریم و مانیتورینگ میکنیم اگه حمله ای صورت بگیره خبر میدیم به شما!

سلام

در جواب قسمت بویلد شده فقط میتوانم بگم که : :-j

اما در مورد مشکلتون سرور خام هم نصب کرده باشید ممکن هست آلوده شده باشد به صورت زامبی و ... بله میشود.

باید موارد امنیتی سرورتون را کامل رعایت کنید و این موارد دست مانیتورینگ و ... نیست.

باتشکر

eslamzadeh
March 18th, 2015, 16:57
سلام

در جواب قسمت بولد شده فقط میتوانم بگم که : :-j

اما در مورد مشکلتون سرور خام هم نصب کرده باشید ممکن هست آلوده شده باشد به صورت زامبی و ... بله میشود.

باید موارد امنیتی سرورتون را کامل رعایت کنید و این موارد دست مانیتورینگ و ... نیست.

باتشکر

من از کجا بدونم که سرور آلوده شده هیچ سندی برای من ارسال نشده فقط نوشتن اسپم ارسال میکرده چرا برای سرور های دیگه این مشکل به وجود نمیاد؟ جالبه که برای سروری که همه نرم افزار هاش قانونی بوده و نسخه های اورجینال و خریداری شده نصب شده روشون این مشکل به وجود اومده!

RoobinaServer
March 18th, 2015, 17:15
من از کجا بدونم که سرور آلوده شده هیچ سندی برای من ارسال نشده فقط نوشتن اسپم ارسال میکرده چرا برای سرور های دیگه این مشکل به وجود نمیاد؟ جالبه که برای سروری که همه نرم افزار هاش قانونی بوده و نسخه های اورجینال و خریداری شده نصب شده روشون این مشکل به وجود اومده!

تنها مستندی که میتوانند ارائه کنند مستند شبکه هست وگرنه داخل سرورتون نمیان که بگن این فایل آلوده بوده و ... که بشه مستند.

یادمه چند وقت پیش بود یکی از کاربران هم چنین مشکلی داشت کلی قسم و آیه میخورد که تمام فایل های وی درست هست و ... آخرشم گفت باور نمیکنم و ...

وارد سرور شدیم دیدیم بله فایل xamp که از منبع معتبر سورس هم دانلود شده بود http آن ویروسی بود. :)

تیکت کنید با واحد پشتیبانی سرورتون صحبت کنید طبیعتا مدارک شبکه و ... میتوانند ارائه کنند خدمتتون.

موفق باشید.

eslamzadeh
March 18th, 2015, 17:26
جالبیش اینجاست نرم افزار پولی هم نباید اطمینان کنیم و این هم درست نیست به جای اینکه بیان اخطار بدن آی پی رو مسدود کنند تا مشکل رفع بشه بیان کل سرور رو ببندن بره پولش هیچ اطلاعاتش از بین میره

RoobinaServer
March 18th, 2015, 17:29
جالبیش اینجاست نرم افزار پولی هم نباید اطمینان کنیم و این هم درست نیست به جای اینکه بیان اخطار بدن آی پی رو مسدود کنند تا مشکل رفع بشه بیان کل سرور رو ببندن بره پولش هیچ اطلاعاتش از بین میره

اگر قرار باشه نرم افزار پولی مشکل نداشته باشه یعنی میفرمائید تمام ویروس ها و هک ها و ... برای نرم افزار رایگان هست ؟ اون پولی ها که خدا نیستند عزیز ساخته دست بشره که خود بشر هم ویروس برای آن ساخته و ... هرچیزی که ساخته دست بشر باشه خود بشر هم میتونه از بین ببرتش.

معمولا سر یه اسپم کل سرور بلاک نمیشه اگر منظورتون این هست که vps داشتید و بلاک کرده اون دیگه قوانین جایی هست که خرید انجام داده اید.

باتشکر

eslamzadeh
March 18th, 2015, 17:33
نرم افزارش مال شرکت پلسک هست ویندوز هم اورجینال دانلود شده از مایکروسافت و یه گوگل کروم دانلود شده از خود سایت گوگل هست اگه اینجوری بوده کلی گزارش ارسال میشد که همچین مشکلی هست!

mizban97
March 18th, 2015, 19:13
نرم افزارش مال شرکت پلسک هست ویندوز هم اورجینال دانلود شده از مایکروسافت و یه گوگل کروم دانلود شده از خود سایت گوگل هست اگه اینجوری بوده کلی گزارش ارسال میشد که همچین مشکلی هست!

سلام
جناب از کدوم شرکت خریداری کردید؟
چه کاری روی سرور انجام دادید؟

eslamzadeh
March 18th, 2015, 21:29
سلام
جناب از کدوم شرکت خریداری کردید؟
چه کاری روی سرور انجام دادید؟

حالا زیاد مهم نیست چه شرکتی بود والا هیچ کاری نکردیم سرور خالی هست سایتی فعلا میزبانی نمیشه و نرم افزار هاش هم خرید کردیم از خود شرکت های اصلی و قانونی هست امروز ایمیل رو چک کردم که دیدم سرور رو بستن شرکت فقط میگه اسپم ارسال کردید و هیچ چیزی نمیگه و فقط میگه دیتا سنتر یه لینک داد و ما پرکردیم که مشکل رو حل میکنیم همین هیچ فایل و سندی مبنی بر ارسال اسپم و یا ویروسی بودن سرور برای من ارسال نشده!

mizban97
March 18th, 2015, 21:47
حالا زیاد مهم نیست چه شرکتی بود والا هیچ کاری نکردیم سرور خالی هست سایتی فعلا میزبانی نمیشه و نرم افزار هاش هم خرید کردیم از خود شرکت های اصلی و قانونی هست امروز ایمیل رو چک کردم که دیدم سرور رو بستن شرکت فقط میگه اسپم ارسال کردید و هیچ چیزی نمیگه و فقط میگه دیتا سنتر یه لینک داد و ما پرکردیم که مشکل رو حل میکنیم همین هیچ فایل و سندی مبنی بر ارسال اسپم و یا ویروسی بودن سرور برای من ارسال نشده!

ابیوزی که براتون اومده AbuseBSI اداره فدرال امنیت اطلاعات بین االملی (BSI) هست احتمالا به دلایل امنیتی بلاک کردند.
براشون تیکت بزنید اگر محتوایی ندارید در سرور دلیل موجه ازشون بگیرید البته بهتر است 24 ساعت صبر کنید تا جزئیات بیشتری خودشون براتون ارسال کنند.

eslamzadeh
March 18th, 2015, 21:53
ابیوزی که براتون اومده AbuseBSI اداره فدرال امنیت اطلاعات بین االملی (BSI) هست احتمالا به دلایل امنیتی بلاک کردند.
براشون تیکت بزنید اگر محتوایی ندارید در سرور دلیل موجه ازشون بگیرید البته بهتر است 24 ساعت صبر کنید تا جزئیات بیشتری خودشون براتون ارسال کنند.

شرکت هیچی ارسال نمیکنه وفقط بسته سرور مجازی من رو و هیچی هم نمیگن اصلا جواب گو نیستن فقط من رو محکوم میکنن که کاری کردم تو سرور درحالی که دیشب ایمیل داده بودن من امروز صبح متوجه شدم که سرور بالا نمیاد علت رو جویا شدم گفتند که ابیوز شده و این جربانات!

mizban97
March 18th, 2015, 22:06
شرکت هیچی ارسال نمیکنه وفقط بسته سرور مجازی من رو و هیچی هم نمیگن اصلا جواب گو نیستن فقط من رو محکوم میکنن که کاری کردم تو سرور درحالی که دیشب ایمیل داده بودن من امروز صبح متوجه شدم که سرور بالا نمیاد علت رو جویا شدم گفتند که ابیوز شده و این جربانات!

وقتی از سوی دیتاسنتر ایپی شما در بلاک لیست قرار بگیرد کاری از دست شرکت بر نمیاد.
شما حتما اسپم کرده اید هیچوقت بی دلیل نمیان بهتون گیر بدند. و قوانینشون هم خیلی سخت است اگر شانس بیارید و شرکت خوبی باشه این زحمت بکشه براتون باز بکنند.;;)
امیدوارم مشکلتون حل بشه.

eslamzadeh
March 18th, 2015, 22:53
وقتی از سوی دیتاسنتر ایپی شما در بلاک لیست قرار بگیرد کاری از دست شرکت بر نمیاد.
شما حتما اسپم کرده اید هیچوقت بی دلیل نمیان بهتون گیر بدند. و قوانینشون هم خیلی سخت است اگر شانس بیارید و شرکت خوبی باشه این زحمت بکشه براتون باز بکنند.;;)
امیدوارم مشکلتون حل بشه.

والا الان شرکت میگه که ایمیل اسپم فرستادیم جالبه سرور خالی و یه پلسک روش نصبه که هیچ اکانت کاربری برای مشتری ساخته نشده میل سرور هم روی ویندوز نصب نکردیم چجوری از هر دو آی پی سرور ایمیل اسپم فرستادن نمی دونم ایمیل اسپم چه ارتباطی به اداره فدرال امنیت اطلاعات داره معلوم نیست! شرکت هیچ دلیل قانع کننده ای نمیده برای ما!

- - - Updated - - -

آیپی بستست امکان لاگین نیست
جالبه که هر دو آیپیتونو اخطار داده
روزی که دو آیپی گرفتید من متوجه شدم که میخواید ایمیل بدید
اینم یه پستتون در وبهاستینگ تاللک که درخواست سرور مخصوص ارسال ایمیل داشتید
نوشته اصلی توسط eslamzadeh نمایش پست ها
سلام ببخشید پلن شماره 4 با کور 6 قیمتش چند در میاد؟ و در این سرور ها روزانه چه تعداد میشه ایمیل ارسال کرد؟ پلنی که من گفتم چه تعداد سایت پربازدید رو در ویندوز 2012 و اس کیو ال 2014 میتونه میزبانی کنه؟

دوست عزیز قرار بر شکایت باشه ما از شما شکایت میکنیم و هزینه ی دو آی پی رو از شما خواهیم گرفت

این پیامی هست که شرکت ثمین پرتو داده میزبان سایت برای ما ارسال کرده اول میگه رمز سرور رو بدین بعد میگه آی پی سرور بسته هست نمیتونیم وارد سرور بشیم تا مدارکی برای شما بدیم اصلا هیچ حرفشون درست نیست! هر بار یه حرفی رو میزنند ایمیل ارسال کردیم درحالی که سرور خالی هست اگه می خواستم ایمیل ارسال کنم که میرفتم یه پنل رایگان نصب میکردم چرا باید میومدم 80 تومان خرج لایسنس پلسک میدادم؟ چرا میومدم ویندوز 2012 نصب می کردم که روش اس کیو ال سرور نصب کنم؟ این همه دروغ؟ شرکتی که یه فاکتور رو نمی تونه برسی کنه و در حسابرسیش اشتباه پیش میاد همچین استدلالی رو میاره!!!

بعد از کلی نامه نگاری معلوم شد پرت نرم افزار mssql server باز بوده و باید تغییر میدادیم و این ابیوز مال اون بود! شرکت از اینکه ما اومدیم و اینجا دلیل خواستیم از دوستان که چرا همچین اتفاقی افتاده ناراحت شده و گفتند دیگه برای شما سرویس ارائه نمیدیم و نصف مبلغ پرداختی که همون تعداد روز های استفاده از سرویس بود رو که گفتند تو سه روز کاری برمیگردونن بعد از نزدیک به بیست روز برگشت دادند فقط موندم مشکل ما کجا ارسال ایمیل تبلیغاتی کجا!!!!! واقعا تو کارشون حرفه ای بودند...