PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک سرور با آی پی ایران باز نمی شه

pamenary
March 18th, 2015, 12:33
سلام
از دیروز تا حالا سایت amozande.ir بالا نمی یاد یعنی فقط با آی پی ایران این طوری مدیر سرور می گه ddos ولی با ****** راحت باز می کنه با دستور htop هم که بررسی کردم cpu و رم نرمال
به نظر شما مشکل از کجا هست؟؟؟؟

RoobinaServer
March 18th, 2015, 12:45
سلام
از دیروز تا حالا سایت amozande.ir بالا نمی یاد یعنی فقط با آی پی ایران این طوری مدیر سرور می گه ddos ولی با ****** راحت باز می کنه با دستور htop هم که بررسی کردم cpu و رم نرمال

سلام

احتمالا isp ها با رنج سرور شما به مشکل خوردند. موردی عادی هست در چند وقته اخیر

باتشکر

sarwhost
March 18th, 2015, 12:46
سلام
این مورد در ایران چیزی عادی محسوب میشه و این موضوع ربطی به سرور یا دیتاسنتر نداره

pamenary
March 18th, 2015, 12:50
سلام

احتمالا isp ها با رنج سرور شما به مشکل خوردند. موردی عادی هست در چند وقته اخیر

باتشکر

خوب راه حل چیه؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

این مورد در ایران چیزی عادی محسوب میشه و این موضوع ربطی به سرور یا دیتاسنتر نداره

آقای اسکندری دیروز می گفتید از زیر ساخت امروز می گید DDos بالاخره نفهمیدیم مشکل چیه

RoobinaServer
March 18th, 2015, 12:51
خوب راه حل چیه؟؟؟؟؟

1. رنج جدید آیپی بگیرید (البته 50% ممکن هست رنج جدید را ببینند و 50% ممکن هست نبینند)
2. از سرویس های داخل کشور استفاده کنید

دلیل عدم اهمیت به این مشکل در چند وقته اخیر که تبدیل شده به یک مشکل عادی همین هست که کاربران ایرانی از داخل ایران سرویس بگیرند.

باتشکر

pamenary
March 18th, 2015, 12:55
1. رنج جدید آیپی بگیرید (البته 50% ممکن هست رنج جدید را ببینند و 50% ممکن هست نبینند)
2. از سرویس های داخل کشور استفاده کنید

دلیل عدم اهمیت به این مشکل در چند وقته اخیر که تبدیل شده به یک مشکل عادی همین هست که کاربران ایرانی از داخل ایران سرویس بگیرند.

باتشکر

خوب من که از خدام از ایران بگیرم ولی این سروری که گرفتم بخوام از ایران بگیرم حداقل سه برابر این باید پول بدم
برای شما این مشکل پیش اومده؟
یعنی حتما باید رنج آی پی تغییر کنه؟؟؟؟؟؟

RoobinaServer
March 18th, 2015, 12:58
خوب من که از خدام از ایران بگیرم ولی این سروری که گرفتم بخوام از ایران بگیرم حداقل سه برابر این باید پول بدم
برای شما این مشکل پیش اومده؟
یعنی حتما باید رنج آی پی تغییر کنه؟؟؟؟؟؟

مگه چیه این سرور !!!!!!!!!!!!!!! :ی شاید قیمت اشتباه دارید یا شایدم موردی باشه ما نمیدانیم.

به هر حال این مشکلی هست که برای همه ممکنه پیش بیاد.

یک مثال :

وقتی من آیپی شما را مسدود میکنم اگر بخواهید کاری کنید سایت شما مجدد برای من باز بشه به جز تعویض آیپی راه دیگری هست ؟ با فرض این که من برام مهم نیست و آیپیتون را باز نمیکنم.!

البته ممکن هست آیپی جدیدی هم که بگیرید از قبل کلا من بلاکش کرده باشم پس بازم ممکنه باز نشه سایتتون. سعی کنید موقع خرید رنج تا جایی که میتوانید به دیتاسنتر ذکر کنید رنج متفاوت بدهند.

موفق باشید

pamenary
March 18th, 2015, 13:14
مگه چیه این سرور !!!!!!!!!!!!!!! :ی شاید قیمت اشتباه دارید یا شایدم موردی باشه ما نمیدانیم.

به هر حال این مشکلی هست که برای همه ممکنه پیش بیاد.

یک مثال :

وقتی من آیپی شما را مسدود میکنم اگر بخواهید کاری کنید سایت شما مجدد برای من باز بشه به جز تعویض آیپی راه دیگری هست ؟ با فرض این که من برام مهم نیست و آیپیتون را باز نمیکنم.!

البته ممکن هست آیپی جدیدی هم که بگیرید از قبل کلا من بلاکش کرده باشم پس بازم ممکنه باز نشه سایتتون. سعی کنید موقع خرید رنج تا جایی که میتوانید به دیتاسنتر ذکر کنید رنج متفاوت بدهند.

موفق باشید

px90ssd از hetzner تقریبا ماهی 500 داره برام آب می خوره
به نظر شما اگر از سرویس cloudflare.com استفاده کنم مشکل حل می شه؟

meysam021
March 18th, 2015, 13:14
عادیه ، نت ایران دیر تر از همه کشورها بروز میشه بصورتی که ست شدن دامنه ها روی dns ها جدید آنی انجام میشه ولی سرویس دهندگان ایرانی به شما میگن که ممکنه بین 24 الی 48 ساعت زمان بره باشه
راست میگن چون اینترنت ایران به این شکله ولی در اصل با آی پی های کشورهای اروپایی در کمتر از 5 دقیقه شایدم کمتر ست میشه بصورت کامل

RoobinaServer
March 18th, 2015, 13:21
عادیه ، نت ایران دیر تر از همه کشورها بروز میشه بصورتی که ست شدن دامنه ها روی dns ها جدید آنی انجام میشه ولی سرویس دهندگان ایرانی به شما میگن که ممکنه بین 24 الی 48 ساعت زمان بره باشه
راست میگن چون اینترنت ایران به این شکله ولی در اصل با آی پی های کشورهای اروپایی در کمتر از 5 دقیقه شایدم کمتر ست میشه بصورت کامل

مهندس روی آیپی سرورشون هم پورت 80 دراپه این مورد به دی ان اس مربوط نمیشه. (البته اگر به عنوان مثال یکی از مشکلات ایران ذکر کردید حرفتون درسته)

- - - Updated - - -

همچینم قوی نیست که فکر کنید در ایران این سرویس میشه 1.5 میلیون، فقط رم خیلی بالا داره که به نظرم 2 سوم این رم هم مصرف نمیکنید(اگر فقط برای یک سایت مصرف میکنید) (احتمال میدم) و بیشتر روی پردازنده و io فشار دارید به هر حال از این موارد بگذریم.

بله ممکنه اما نکته جالب اینجاست روی کلو هم یک سری از رنج ها بستست :ی

قبل خرید آیپی تست کنید این هم ممکنه موقت یا دائم جواب بگیرید یعنی که نمیشه روی آن هم برای رفع مشکل همیشگی 100% حساب کرد.

mhiizadi
March 18th, 2015, 13:21

یورور 3800 هم حساب میکنم سروتون ماهی 300 بیشتر نمیشه :) البته صرف نظر از هزینه لایسنس و این موارد ؛
بعید هم میدونم سایتتون به چنین سروری نیاز داشته باشه !
میتونید از همین ایران خودمون استفاده کنید و با هزینه ی کمتر حتی.
در مورد cloud flare هم هیچ تضمینی نیست دوست گرامی ممکنه باز شه ؛ با آی پی عادی این همه مشکل دارن وای ب حال آی پی کلاد فلر

meysam021
March 18th, 2015, 13:24
مهندس روی آیپی سرورشون هم پورت 80 دراپه این مورد به دی ان اس مربوط نمیشه. (البته اگر به عنوان مثال یکی از مشکلات ایران ذکر کردید حرفتون درسته)
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=25545&stc=1

mhiizadi
March 18th, 2015, 13:27
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f55/25545-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%87-snapshot_2015-03-18_122346-png

به شخصه ده ها بار روی سرورم پورت 80 رو دراپ کردم ولی این سایت هنوز باز نشون میداده :)

meysam021
March 18th, 2015, 13:34
به شخصه ده ها بار روی سرورم پورت 80 رو دراپ کردم ولی این سایت هنوز باز نشون میداده :)

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=25546&stc=1

- - - Updated - - -

ولی راست میگن پورت وب سرور بازه اما مشکل از وب سرورته ، فایروالتو یه چک بزن آی پیت داره پینگ میده راحت ولی لود نمیشه

RoobinaServer
March 18th, 2015, 13:44
سلام

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f55/25545-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%87-snapshot_2015-03-18_122346-png

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f55/25546-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%87-snapshot_2015-03-18_122826-png

عجب !!!! بعیده! :ی

http://gtmetrix.com/reports/amozande.ir/TqJNlfvw

سایت ping.eu و yougetsignal خارج کشور هستند.

پورت 80 این آیپی در isp ایران دراپ هست و روی mtu هم مشکل داره که باز نمیشه در داخل کشور.

این که الان از خارج کشور هم باز و بسته میشه احتمالا دارند دستکاری میکنند یا مشکلی داره ولی در کل مربوط به دراپ بودن پوت 80 و مشکل mtu روی isp ایران نمیشه.

موفق باشید.

meysam021
March 18th, 2015, 13:51

پورت 80 در isp ایران روی این رنج دراپ هست.

این که الان از خارج کشور هم باز و بسته میشه احتمالا دارند دستکاری میکنند یا مشکلی داره ولی در کل مربوط به دراپ بودن پوت 80 روی isp ایران نمیشه.

موفق باشید.
بنده با آی پی هتزنر هم چک کردم باز نمیشه برام ، کلا شبیه داون بودن وب سروره ، ندیدم تا حالا isp های ایرانی پورت ببندن روی اینترنت ها ، یعنی اصلا اجازه ندارند آی پی ببند. این مشکله نمیشه گفت از عدم بستن
چون مسئولیت بستن اونم فقط دامنه برعهده زیر ساخت و *****ینگه ، که من باهاشون قبلا درمورد بستن آی پی حرف زدم گفتن خیر هیچ وقت همچین کاری انجام نمیشه حالا چه برسه پورت
با آی پی هتزنر چک کنید ببنید باز میشه براتون

pamenary
March 18th, 2015, 13:53

پورت 80 این آیپی در isp ایران دراپ هست و روی mtu هم مشکل داره که باز نمیشه در داخل کشور.

این که الان از خارج کشور هم باز و بسته میشه احتمالا دارند دستکاری میکنند یا مشکلی داره ولی در کل مربوط به دراپ بودن پوت 80 و مشکل mtu روی isp ایران نمیشه.

موفق باشید.

بالاخره مشکل از چیه از زیر ساخت ایران یا از سرور و فایروال؟

meysam021
March 18th, 2015, 13:59

اگر دسترسی سرور رو ارسال کنید یه چک کنم خیلی خوب میشه

pamenary
March 18th, 2015, 14:02
اگر دسترسی سرور رو ارسال کنید یه چک کنم خیلی خوب میشه

الان کلا سرور ترکید نمی دونم چش شد.
برای شما همچین مشکلی تا حالا پیش اومده؟

RoobinaServer
March 18th, 2015, 14:05
بنده با آی پی هتزنر هم چک کردم باز نمیشه برام ، کلا شبیه داون بودن وب سروره ، ندیدم تا حالا isp های ایرانی پورت ببندن روی اینترنت ها ، یعنی اصلا اجازه ندارند آی پی ببند. این مشکله نمیشه گفت از عدم بستن
چون مسئولیت بستن اونم فقط دامنه برعهده زیر ساخت و *****ینگه ، که من باهاشون قبلا درمورد بستن آی پی حرف زدم گفتن خیر هیچ وقت همچین کاری انجام نمیشه حالا چه برسه پورت
با آی پی هتزنر چک کنید ببنید باز میشه براتون

الان ایشون دو تا مشکل دارند :

1. مشکل وب سرورشون که یک بار باز میشه سایت یک بار نمیشه (جی تی متریکس هم حتی اون موقع باز شد الان دیگه نمیشه)
2. مشکل mtu و بسته شدن پورت ایشون در isp ایران (اکثرا مشکل mtu)

مطمئن باشید نمیان به شما بگن که میبندیم. شما مشکل پیدا کنید قبول نمیکنند بعد بیان بگن ما چی کار داریم میکنیم ؟ این مشکل بیشتر بر میگرده به mtu و بسته شدن که خودشان چنین کاری کردند حالا از عمد یا غیر عمدش مشخص نیست.
حدود 4 ماه پیش یک ماه یک سری رنج های داخلی هم چنین مشکلی داشتیم بعد سه هفته سرو کله زدن و تعویض برخی روتر های مراکز این مشکل حل شد. :) بخوام بیشتر بازش کنم کجا مشکل بود کجا نبود ممکنه مشکل حقوقی پیش بیاد و بشه تخریب برندینگ ها پس بیشتر نمیشه توضیح داد.

ببینید عزیز ما داریم تمام احتمالات را روی هوا بدون بررسی سرور بر اساس تجربه میگیم. دفعه اول همانطور که ذکر کردید فقط در باز شدن سایت شما در ایران مشکل بود اما بعد چند تا پاسخ برخی دوستان چک کردند و بنده هم مجدد چک کردم الان کلا دی ان اس دومینتون و وب سرورتون مشکل خورده در صورتی که اول چک کردم در جی تی مترکیس و برخی سرویس های خارج کشور که چک کردم باز میشد.

ابتدا مشکل سرورتون را حل کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد. بیشتر از این متاسفانه وقت ندارم بازترش کنم. باید خودتان تست و سرورتون را ابتدا رفع عیب کامل کنید.

باتشکر

اگر از سمت سرورتون همه چی اوکی باشه برمیگرده به مشکلی که گفتم.

pamenary
March 18th, 2015, 14:13
الان ایشون دو تا مشکل دارند :

1. مشکل وب سرورشون که یک بار باز میشه سایت یک بار نمیشه (جی تی متریکس هم حتی اون موقع باز شد الان دیگه نمیشه)
2. مشکل mtu و بسته شدن پورت ایشون در isp ایران (اکثرا مشکل mtu)

مطمئن باشید نمیان به شما بگن که میبندیم. شما مشکل پیدا کنید قبول نمیکنند بعد بیان بگن ما چی کار داریم میکنیم ؟ این مشکل بیشتر بر میگرده به mtu و بسته شدن که خودشان چنین کاری کردند حالا از عمد یا غیر عمدش مشخص نیست.
حدود 4 ماه پیش یک ماه یک سری رنج های داخلی هم چنین مشکلی داشتیم بعد سه هفته سرو کله زدن و تعویض برخی روتر های مراکز این مشکل حل شد. :) بخوام بیشتر بازش کنم کجا مشکل بود کجا نبود ممکنه مشکل حقوقی پیش بیاد و بشه تخریب برندینگ ها پس بیشتر نمیشه توضیح داد.

ببینید عزیز ما داریم تمام احتمالات را روی هوا بدون بررسی سرور بر اساس تجربه میگیم. دفعه اول همانطور که ذکر کردید فقط در باز شدن سایت شما در ایران مشکل بود اما بعد چند تا پاسخ برخی دوستان چک کردند و بنده هم مجدد چک کردم الان کلا دی ان اس دومینتون و وب سرورتون مشکل خورده در صورتی که اول چک کردم در جی تی مترکیس و برخی سرویس های خارج کشور که چک کردم باز میشد.

ابتدا مشکل سرورتون را حل کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد. بیشتر از این متاسفانه وقت ندارم بازترش کنم. باید خودتان تست و سرورتون را ابتدا رفع عیب کامل کنید.

باتشکر

اگر از سمت سرورتون همه چی اوکی باشه برمیگرده به مشکلی که گفتم.

خوب در اون زمان که باز نمی شد سرور ریست شد الان اوکی شده

الان یکی از سایت هایی که روی همین سرور هست با cloudflare اوکی کردم negahmarket.com با آی پی ایران باز می شه ولی بازم خیلی طول می کشه
در host-tracker.com سایت amozande.ir که چک می کنم می گه Instant check creation failed

meysam021
March 18th, 2015, 14:16
خوب در اون زمان که باز نمی شد سرور ریست شد الان اوکی شده

الان یکی از سایت هایی که روی همین سرور هست با cloudflare اوکی کردم negahmarket.com با آی پی ایران باز می شه ولی بازم خیلی طول می کشه
در host-tracker.com سایت amozande.ir که چک می کنم می گه Instant check creation failed

:d با ریست حل میشه؟ کنترل پنلتون چی هست؟ یا سیستم عامل؟

mhiizadi
March 18th, 2015, 14:20
فقط این به ذهنم رسید :

service iptables stop

pamenary
March 18th, 2015, 14:28
:d با ریست حل میشه؟ کنترل پنلتون چی هست؟ یا سیستم عامل؟

ی سری تغییرات دادیم ریست کردیم.
دایرکت ادمین

- - - Updated - - -

دوستان این آدرس چک کنید
http://negahmarket.com/
DNS روی cloudflare تغییر دادم ببینید بالا می یاد بی زحمت نتیجه اعلام کنید

meysam021
March 18th, 2015, 14:36
ی سری تغییرات دادیم ریست کردیم.
دایرکت ادمین

- - - Updated - - -

دوستان این آدرس چک کنید
http://negahmarket.com/
DNS روی cloudflare تغییر دادم ببینید بالا می یاد بی زحمت نتیجه اعلام کنید
دوست مهربانم
http://negahmarket.com:2222/
وقتی باز نمیشه با پورت 2222 اگر تغییر ندادید همونطور که دوستمون گفتند فایروالو خاموش کنید
با دستور
service iptables stop
توی ssh بزنید.
کی سرورو کانفیگ کرده؟

sarwhost
March 18th, 2015, 14:40
من کل تاپیکهارو خوندم به غیر از روبینا سرور همه حرفهای همکاران در حد ابتدایی هست و یک طوری اسپم حساب میشه به نظر بنده
شما الان دی ان اس رو تغییر دادید تو ایران ست نشده تو هاست ترکر هم چک کنید فعلا ای پی خود سرور رو نشون میده نه ای پی های کلاد
ربطی به استاپ کردن فایروال نداره

meysam021
March 18th, 2015, 14:49
من کل تاپیکهارو خوندم به غیر از روبینا سرور همه حرفهای همکاران در حد ابتدایی هست و یک طوری اسپم حساب میشه به نظر بنده
شما الان دی ان اس رو تغییر دادید تو ایران ست نشده تو هاست ترکر هم چک کنید فعلا ای پی خود سرور رو نشون میده نه ای پی های کلاد
ربطی به استاپ کردن فایروال نداره

آقای مهندس سایت ها قابل دسترس هستند

mhiizadi
March 18th, 2015, 14:53
با سرور فرانسه برام باز سایتتون .