PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام سیستم عامل برای هکر ها بهتر است؟ (کالی یا بک ترک)

سیدرضا بازیار
March 18th, 2015, 00:20
به نظر شما کدام سیستم عامل برای هکر ها بهتره؟
لطفا با ذکر دلیل قانع کننده در نظر سنجی شرکت نمایید

PiterBishab
March 18th, 2015, 00:25
بستکی به زمینه فعالیت شما داره ..
و فکر نکنم اینجا هم جای درستی برای بیان این مطللب باشه یا بحثی که شما میفرماید صورت بگیره ...
در ثانی انجمن فوقالعاده ای در این زمینه هست که نمیدونم معرفی کردنش خلاف قوانین هست یا خیر ، ولیکن در صورت نیاز براتون در پیغام خصوصی ارسال میکنم آدرسها رو.
"یا حق "

سیدرضا بازیار
March 18th, 2015, 00:28
بستکی به زمینه فعالیت شما داره ..
و فکر نکنم اینجا هم جای درستی برای بیان این مطللب باشه یا بحثی که شما میفرماید صورت بگیره ...
در ثانی انجمن فوقالعاده ای در این زمینه هست که نمیدونم معرفی کردنش خلاف قوانین هست یا خیر ، ولیکن در صورت نیاز براتون در پیغام خصوصی ارسال میکنم آدرسها رو.
"یا حق "
دلیل اینکه پست های لینوکس رو توی این انجمن بیان میکنم اینه که کاربرای این انجمن همگی حرفه ای هستن و بدون شک تجربه بیشتری نسبت به سایر انجمن ها دارن
البته یه جورایی احساس میکنم این موارد شباهت زیادی به هاستینگ ها داره...

secureconfig
March 18th, 2015, 00:28
سلام.

اگر واقعا دنبال جواب سوالتان هستید ، ابتدا کالی و سپس بک ترک را نصب کنید و مقایسه کنید.

موفق باشید./

PiterBishab
March 18th, 2015, 00:36
دلیل اینکه پست های لینوکس رو توی این انجمن بیان میکنم اینه که کاربرای این انجمن همگی حرفه ای هستن و بدون شک تجربه بیشتری نسبت به سایر انجمن ها دارن
البته یه جورایی احساس میکنم این موارد شباهت زیادی به هاستینگ ها داره...

متعسفانه بنده امکان ارسال پغام خصوصی رو نیز ندارم در همین پست چند انجمن خبره و صاحب نام رو در این پست به شما دوست گرامی معرفی میکنم امیدوارم با مقالاتی که در این زمینه موجود هست به جواب سوالتون برسید.

نظر شما محترم شمرده میشه ولیکن تا انجای که بنده میدونم هاستینگ بخث جدای با هک داره ولی اگر بخواهید تخصصی تر به تجزیه و تحلیل بپردازید متونید به این انجمن ها سر بزنید :

1 - ashiyane.org/forums/
2 - forum.irsecteam.org
3 - iranhack.org/

babelirani
March 18th, 2015, 00:57
به نظر شما کدام سیستم عامل برای هکر ها بهتره؟
لطفا با ذکر دلیل قانع کننده در نظر سنجی شرکت نمایید

با سلام

دوست عزیز هکر هستید احیانا" ؟

یا میخواید زمینه هک رو استارت بزنید ؟

اگه میخواید ستارت بزنید لازم نیست از همین الان شروع کنید به اینکه کدوم سیستم عامل بهتره کدوم بدتر عزیز دل

هکر ها قبلا" از سیستم عامل بک ترک استاده میکردن به صورت زیاد و چون یک متخصص معمولا وقتی با چیزی راحت باشه و کل نیاز هاشو برطرف بکنه هیچ نیازی نمیبینه که تغییرش بده

در مورد شمام بهتره یکی رو خودتون انتخاب کنید که بیشتر باهاش راحتید هرکدوم باشه فرقی نمیکنه اینکه شما یه هکر خوب بشید اصلا ربطی به سیستم عامل مورد استفاده نداره به دانش فنی بعد شما ریط داره

موفق باشید

hasanazizi
March 18th, 2015, 01:06
با سلام
بنده دوساله دارم در این زمینه کار میکنم
و با چندین نوع سیستم عامل کار کردم و بهترینش بک ترک بوده و واقعا بسیار قدرتمند
اگر خواستید بخرید از اشیانه تهیه کنید بنده دوسصاله دارم از سریویس 4 گیگشون استفاده میکنم و واقعا عالی هست هم اپ تایم و هم سرعت و هم پشتیبانی
با تشکر

secure_host
March 18th, 2015, 01:09
با سلام
این دو سیستم عامل هیچ فرقی با هم نمی کنند.
Kali نسخه جدید سیستم عامل BackTrack هست که شرکت Offensive-Security.com از نسخه 5 بک ترک اسم این پروژه را به Kali تغییر داد.

Backtrack با بیس سیستم عامل ubuntu بود و نسخه جدبد BackTrack با نام Kali و براساس سیستم عامل Debian ارایه شد.
باتشکر

007
March 18th, 2015, 01:16
سلام هر دو ابزار کلی نرم افزار دارن که بکارتون نمیاد
برای همین نصب یک دبیان سبک و نصب هرچی لازم دارین برروی نسخه ی دبیان موردی هست که من به شما پیشنهاد میکنم
ارادت

hamid.soltani92
March 18th, 2015, 08:53
سلام و عرض ادب.
اختلاف ساختاری خاصی ندارند. در واقع kali 1 = backtrack 6. صرفا نام رو عوض کردند. البته طبق فرمایش جناب مسافر بیس‌سیستم‌عامل‌ هم تغییر کرده و علاوه بر این موارد، یک سری تغییرات جزئی هم داشته.
مثلا در بک‌ترک۵ یک فولدر به نام /pentest وجود داشت که در کالی وجود نداره.
یک سری نرم‌افزار نه چندان مهم جایگزین شدند که خوب برای شما به اون صورت مهم نخواهد بود! مثلا Gedit با leafpad و pdf viewer با document viewer جایگزین شده اند.
نرم‌افزارهای رسانه‌ای بیشتر و بهتری در کالی به صورت پیشفرض نصب هست.
شما انتخاب‌های بیشتری در رابطه با desktop environment میتونید داشته باشید. بک‌ترک فقط بامیزکار‌های KDE و GNOME سازگار بود، اما کالی با GNOME 3,Cinnamon و چند مورد دیگه سازگاره.
اگه از لپ‌تاپ استفاده می‌کنید، در بک‌ترک امکان تنظیم نور پس‌زمینه وجود نداره، اما در کالی وجود داره.
بک‌ترک پشتیبانی خوبی از ماژول‌های بلوتوث انجام نمیداد، که کالی تو این زمینه بهتر عمل کرده.
در کل، کالی سخت‌افزارهای بیشتری رو ساپورت می‌کنه و جدیدا معماری ARM رو هم به لیست سخت‌افزارهای مورد پشتیبانی اضافه کرده. سازگاری بهتری هم با لپ‌تاپ داره.
موفق باشید.

yourhosting
March 18th, 2015, 09:36
سلام
بهتون پیشنهاد میکنم مقاله زیر دانلود و مطالعه کنید :)
http://learnspot.org/download-kali-linux/
موفق باشید