PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پی لاین یا جهان پای؟

hossein6151
March 16th, 2015, 20:19
سلام دوستان
به نظرتون جهان پای بهتره یا پی لاین؟
چون یه مبلغ بالایی قرار برام فرستاده بشه و میخوام از درگاه باشه و برای همین هم من رو هر دو حساب کردم مقدار کارمزد 8برار جهان پای بیشتر از پی لاین هستش

wenhost
March 16th, 2015, 20:24
جهان پی

pasargad web
March 16th, 2015, 20:37
100% Jahan Pay

samansystems
March 16th, 2015, 20:41
اگر براتون تسويه سريع (برای ارقام زير 400 هزار تومان آنی) و بدون کارمزد، مطلوب هست از زرين پال (قديمی ترين و برترين وبسايت فعال در اين حوزه) استفاده کنيد.

zarat
March 16th, 2015, 20:44
بدون شک جهان پی

wikiphp
March 16th, 2015, 20:44
100٪ پی لاین ،جهان پی اصلا پیشنهاد نمیشه
با قدیمی ها مطمئن باشید بهتر کار میشه کرد ♥

alifa
March 16th, 2015, 21:03
زرین پال کارمزد 0 درصد

Cpt.Liux
March 16th, 2015, 22:23
پی لاین. حرفه ای ترند.

s0NY
March 16th, 2015, 22:56
زرین پال

kiarash-khatib
March 16th, 2015, 23:01
بهترین جهان پی هست پشتیبانی عالی دارند و درضمن قرعه کشی دارند بهتره از جهان پی استفاده کنید

trust toiler
March 16th, 2015, 23:19
با سلام

کاش ایجاد کننده محترم تاپیک، یک نظر سنجی قرار میدادند .

به نظر بنده جهان پی بهتر هست . به دلیل نداشت محدودیت های بیهوده مانند پی لاین ، عدم انجام تراکنش ناموفق (به شخصه تا بحال ندیدم)
و ....

پاینده باشید

hasanazizi
March 16th, 2015, 23:23
با سلام
نزدیک 4 ساله دارم استفاده میکنم و تنها جهان پی عالی بوده و واقعا یکی از برترین ها این حوزه هست

مینا-صیفی
March 16th, 2015, 23:58
اگر از لحاظ امنیت و پشتیبانی و قدیمی بودن مد نظر هست payline 100%

اگر از لحاظ کارمزد خیلی کم 1% میفرمائید و اپ تایم خوب 100% jahanpay

saeed1988m
March 17th, 2015, 00:00
پی لاین پیشنهاد میشه واریز در ارسرع وقت پشتیبانی بسیار خوب

SaMaN0861
March 17th, 2015, 00:08
با سلام
پیشنهاد میکنم از زرین پال استفاده کنید و زرین کارت رو سفارش بدید. (کارمزد 0 درصد)
موفق باشید

ballance
March 17th, 2015, 00:39
اگر مبلغ بالایی هست پی لاین بهتر هست چون سقف کارمزد داره.اما جهان پی نداره.شاید کارمزد جهان پی کمتر باشه اما در مبالغ بالا به علت نداشتن سقف کارمزد , کارمزد کسری از شما بیشتر از پی لاین میشه.زرین پالم که کلا بدون کارمزد هست اگر میتونید از زرین کارت استفاده کنید

hostwebco.com
March 29th, 2015, 16:32
payline ، اما جهان پی کار مزد کمتری رو داره

smhnw
April 3rd, 2015, 22:24
جهان پی فقط اسم در کرده همین چند روز پیش اکانت یکی از دوستان رو بدون دلیل بن کرد
پی لاین هم دنگ و فنگش زیاده

فقط ززین پال

Jahan Pay Co
April 3rd, 2015, 22:44
جهان پی فقط اسم در کرده همین چند روز پیش اکانت یکی از دوستان رو بدون دلیل بن کرد
پی لاین هم دنگ و فنگش زیاده

جهان پی هیچ اکانتی را بدون دلیل مسدود نمی کند مگر اینکه تخلفی از پذیرنده سر زده یا اینکه دستور مقام قضایی به بخش حقوقی ارسال شده باشد

tafakor
April 3rd, 2015, 22:49
نیاز به باز کردن تاپیک جدید نیست تاپیک با چنین موضوعی زیاد باز شده که میتوانید با کمی سرچ و مطالعه حرف های دوستان انتخاب نمایید .

vpsmad
April 3rd, 2015, 22:50
بنده با هردو کار کردم و همین الانم کار میکنم به نظرم جهان پی در واریز ها سریعتر عمل میکنند و ساز و کار به مراتب با کیفیت تری دارند با اینکه بعد پی لاین استارت زدند میتونم بگم خیلی زود تونستن خودشون رو اثبات کنند .

karwan125
April 3rd, 2015, 22:51
جهان پی تازگی توی بورس اومده به همین دلیل نمیشه زیاد روش حساب کرد اما خب تراکنش ناموفق یا قطعی درگاه پرداخت نداشتیم .. کارمزد ش هم قبلا 0.5% بود اما چون معروف شد ، مشتری جذب شدن 1.5% الی 1% شد

فقط تنها مشکلی که واقعا دارند و هیچ وقت هم پیگیر نمیشن ، درخواست تسویه حساب انی هستش که اگر به صورت سیستمی بود و درخواست ها به صورت دستی تایید نمی شد بهتر بود.
به طور معمول بین 1 الی 24 ساعت طول میکشه درخواستتون رو اوکی بکنن اگر هم به صورت پایا درخواست بدید پول تون امکان داره تا 24 ساعت به حساب تون بیاد.

زیاد هم با درخواست شتاب میونه خوبی ندارند ... پشتیبانی شون هم یکمی ضعیف هستش ، یه نفر کاردان ندارند که جوابگوی سوالات برنامه نویسی اسکریپ هاشون + مشکلات باشه.

یه نفر رو گذاشتن جواب همه تیکت های فنی و مالی و --- رو میده :|

Jahan Pay Co
April 3rd, 2015, 22:54
جهان پی تازگی توی بورس اومده به همین دلیل نمیشه زیاد روش حساب کرد اما خب تراکنش ناموفق یا قطعی درگاه پرداخت نداشتیم .. کارمزد ش هم قبلا 0.5% بود اما چون معروف شد ، مشتری جذب شدن 1.5% الی 1% شد

فقط تنها مشکلی که واقعا دارند و هیچ وقت هم پیگیر نمیشن ، درخواست تسویه حساب انی هستش ... به طور معمول بین 1 الی 24 ساعت طول میکشه درخواستتون رو اوکی بکنن اگر هم به صورت پایا درخواست بدید پول تون امکان داره تا 24 ساعت به حساب تون بیاد.

زیاد هم با درخواست شتاب میونه خوبی ندارند ... پشتیبانی شون هم یکمی ضعیف هستش ، یه نفر کاردان ندارند که جوابگوی سوالات برنامه نویسی اسکریپ هاشون + مشکلات باشه.

یه نفر رو گذاشتن جواب همه تیکت های فنی و مالی و ... رو میده :|

خدمت شما باید عرض کنیم تقریبا دو سال هست جهان پی فعالیت می کند و گستره فعالیت شرکت فقط درگاه پرداخت نبوده و سرویس های دیگری را نیز شامل می شود سیستم پشتیبانی جهان پی Level
بندی بوده و در صورتی که تیم Level 3 توانایی پاسخ نداشته باشد به1 Level 2 or Level ارجاع داده می شود.
تسویه حساب نیز طبق شرایط بین 5 دقیقه الی 24 ساعت انجام می شود واریز نهایی برعهده بانک مقصد می باشد :)

karwan125
April 3rd, 2015, 23:04
تسویه حساب نیز طبق شرایط بین 5 دقیقه الی 24 ساعت انجام می شود واریز نهایی برعهده بانک مقصد می باشد :)

خب به نظر بنده سیستم رو طوری طراحی بکنید که درخواست تسویه حساب از سمت کاربر ثبت شد ؛ به صورت خودکار تایید انجام بشه و برای بانک ارسال بشه از وقت هم صرفه جویی خواهد شد

مورد بعدی هم بنده چندین بار هم در رابطه با صفحه بازگشت بانک به سایت مشتری خدمت شما اعلام کردم ، یک صفحه گرافیکی زیبا مثل پی پال طراحی بکنید ، استخدام یک طراح وب فک نکنم انقدر هزینه بر باشه.

واقعا صفحه بازگشت و ارسال به بانک قشنگ نیست مخصوصا اون فونتی که بکار بردید برای عبارت : " اگر به سایت مشتری برگشت داده نشد کلیک بکنید " ...

Jahan Pay Co
April 3rd, 2015, 23:11
خب به نظر بنده سیستم رو طوری طراحی بکنید که درخواست تسویه حساب از سمت کاربر ثبت شد ؛ به صورت خودکار تایید انجام بشه و برای بانک ارسال بشه از وقت هم صرفه جویی خواهد شد

مورد بعدی هم بنده چندین بار هم در رابطه با صفحه بازگشت بانک به سایت مشتری خدمت شما اعلام کردم ، یک صفحه گرافیکی زیبا مثل پی پال طراحی بکنید ، استخدام یک طراح وب فک نکنم انقدر هزینه بر باشه.

واقعا صفحه بازگشت و ارسال به بانک قشنگ نیست مخصوصا اون فونتی که بکار بردید برای عبارت : " اگر به سایت مشتری برگشت داده نشد کلیک بکنید " ...

به دلایلی امکان ارسال اتومات درخواست به سمت بانک بعد از ثبت درخواست تسویه توسط کاربر وجود ندارد ولی درحال رایزنی با یکی از شرکت ها هستیم که تمامی مبالغ از سمت شاپرک مستقیم به حساب بانکی پذیرنده واریز گردد.
طرح صفحات رفت و برگشت یک بار تغییر داده شد ولی به دلیل درخواست سایر پذیرندگان مجدد حذف شد

سپاس

taksis
April 4th, 2015, 09:33
JAHAN pay

samansystems
April 4th, 2015, 10:18
0% === ZarinPal

SamaN DL
April 4th, 2015, 12:49
بی شک جهان پی و زرین پال بهترین هستن!

اما بنده جهان پی رو ترجیح میدم.

samansystems
April 4th, 2015, 13:01
بی شک جهان پی و زرین پال بهترین هستن!
اما بنده .... رو ترجیح میدم.

چرا پرداخت کارمزد اضافه رو ترجيح ميديد :) ؟