PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Apple iPhone 6 یا Samsung Galaxy Note 4 ؟؟

ahmadireza
March 15th, 2015, 15:21
سلام دوستان میخوام یک موبایل دوم بگیرم بین این دو گوشی موندم کدوم رو انتخاب کنم قبلا تجربه کاری با 5 اس و نوت 3 داشتم ولی خب این دو تا رو نمیدونم کدوم بهتره
لطفا راهنمایی کنید + با دلیل

farhadhelix
March 15th, 2015, 15:26
من بودم samsung رو انتخاب میکردم.apple درسته که از لحاظ قطعات قوی تر است ولی سیستم عامل اندروید از لحاظ فراوانی کارای و برنامه هم راحت تر هست هم محبوبیت بیشتری داره.
باز هم بستگی به خود شما دارد که android میخواید کار کنید یا ios و با کدام راحت تر هستید.

ahmadireza
March 15th, 2015, 15:28
سپاس از شما

morteza1200
March 15th, 2015, 15:29
سلام

با اطمینان کامل میگم آیفون 6 را بگیرید ( حال حاضر lg g3 دارم با اندروید 5 )

خودم سخت متعصب اندریود بودم اما با ایفون 6 نظرم کامل نسبت به ایفون عوض شد ، هر نیازی داشته باشید برطرف میکنه و واقعا حس میکنید گوشی دستتون گرفتید نه تبلت !

hoka
March 15th, 2015, 15:32
من تجربه ی گلکسی رو نداشتم تا حالا ولی کلا اپل گوشی ای هست که هیچ وقت از خریدنش پشیمون نمیشید .
میتونید فیلم مقایسه ی دی جی کالا برای این دو محصول رو مشاهده کنید

chatsaz
March 15th, 2015, 15:38
note 4 بهتر هست
من خودم دارم خیلی هم راضی هستم
اپل درسته خوبه ولی تو ایران زیاد پشتیبانی نداره

بازم سلیقه ایه هر کسی یه چیزی دوس داره
شما ببنید کدوم رو میپسندی از هر دو خیالتون راحت باشه

ahmadireza
March 15th, 2015, 15:41
ممنون بابت نظرات

wikiphp
March 15th, 2015, 16:03
درود،من قبلا کسی میامد برای مشاوره(زمانی که فروشگاه داشتیم) میگفتم شما که دارید مقایسه میکنید همان سامسونگ یا کلا اندروید بگیرید...
الانم همین :دی
من تبلتم اندروید هست،و بخاطر علاقه گوشی هم بعضی موقع ها میگیرم(اندروید)الان 1ماه هست که اس5دارم،اما ایفون 3جی به بد همه را داشتم به همراه ایپاد الانم یه 6دارم(6+ گرفتم بخاطر بزرگ بودنش و چون 2تا گوشی ها همراهم بود جلوه خوبی نداشت فروختم 6گرفتم) ،سامسونگ را بد عید 100٪ میفروشم،واقعا مشکل خاصی ندارم من بازی و برنامه چند تا معمولی نصب کردم اوکی بود،اما برای ایفون من هر روز 1 تا 3تا برنامه نصب میکنم خوب باشه نگه میدارم نه پاک میکنم،اصلا هنگ نمیکنه،داغ نمیکنه،هیچ مشکلی نداشتم این چند ساله،اما اندروید با این هنگ نمیکنه اما گاهی اذیت میکنه دلیل اصلیشم اینکه من با گوشی های ایفون کار کردم و چون هنگی نداشتن کوچک ترین مشکل حتی در حد1 ثانیه به چشم میاد،اندروید بخصوص این جدیدا + سامسونگ(اچ تی سی خیلی بتهره) باید گوشی باز باشی که هم بدانی چه طوری به قول معرف رفتار کنی:دی باگشی هم اینکه هرچند وقت عوض کنیش وگرنه مطمئن باشید خیلی اذیت میکنه،جسارت نشه اگر از نظر هزینه مشکل ندارید اصلا طرف چیزه دیگه نرید،6عالیه
یه گیفت کارت هم بگیر بهترین برنامه ها را نصب کن،شاید همان هارو تو اندروید رایگان نصب کنی اما کیفیتش اصلا قابل مقایسه نیست

AliFatehi
March 15th, 2015, 16:13
به نظرم بین این دو فقط اپل رو انتخاب کنید ، البته HTC One M8 هم گزینه خوبی هست.
اما ایفون میتونید خیلی هم نرم افزارهای رایگان براش پیدا کنید که لایسنس دارن و اینکه هیچ وقت هنگ کردن و سنگین شدن گوشی رو نمیبیند اما اندروید در هر صورت این مشکلات رو داره.

abbasss
March 15th, 2015, 16:28
سلام
قطعا بین این دوتا ایفون 6، بعد از ایفون هم htc one m8.

yourhosting
March 15th, 2015, 17:02
سلام انتخاب بین این دو گوشی بیشتر سلیقه ای هست اما من ایفون رو پیشنهاد میکنم
موفقباشید

Ashkankamangar.ir
March 15th, 2015, 17:25
دقیقا این مشکل نیمی از ایرانیهاست
آیفون برند معتبر تری داره به نسبت سامسونگ
آیفون سخت افزارش در عملکرد بهتر از سامسونگ هست
آیفون قطعاتش با پدر و مادر تر از سامسونگ هست(کلا سامسونگ ایران رو که چین میزنه تحت لیسانس)
ولی خب سامسونگ اندروید هست و کلی نرم افزار رایگان
امکانات زیادی داره
شنیدم صفحه نمایشگر سامسونگ هم بهتر از آیفون هست

اما کلاً آیفون کلاسشم بیشتر هست جوری که میبینید کسی با سامسونگ جلو آینه عکس نمیگیره و همه به عشق همون سیب گاز زده جلو آینه عکس میگیرند

geniune
March 16th, 2015, 18:28
بستگی به خودتون داره
اینجا بحث سخت افزار نیست چون هر دوشون در سیستم عامل خودشون بهترین سخت افزار رو دارند
اینجا بحث امکانات و همچنین سیستم عامل هست
اگر مثل ما عاشق اندروید هستید که نوت 4 و الجی جی 3 و اچ تی سی وان ام 8 بهترین پیشنهاده
اگر هم مثل دیگران عشق آیفون هستید که آیفون 6 پلاس عالیه

aminrt4
March 16th, 2015, 18:35
سیستم عامل iOs برگ برنده شما هست.

mhiizadi
March 16th, 2015, 20:23
فقط اپل :d

Yas-Host
March 16th, 2015, 20:29
Just nokia 1100

pasargad web
March 16th, 2015, 20:35
Just Lumia

ahmadireza
March 16th, 2015, 21:04
آیفون 6 نسخه 64 گیگ خریداری شد
تشکر از دوستان بابت نظرات

amir.h.s
March 16th, 2015, 23:13
گوشیتون مبارک
یادتون باشه هربرنامه ای رو که از اپ استور خواستید و پولی بود؛ به راحتی میتونید با برنامه Tongbu به صورت رایگان دانلودش کنید.
سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم