PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک درگاه واسطه پرداخت جدید باید چه امکاناتی داشته باشه؟

asdadsdxz
March 14th, 2015, 02:01
سلام
گروه یکی از دوستان دارن سیستم پرداخت واسطه ای راه اندازی میکنن
به نظر شما یه درگاه واسطه چه امکاناتی داشته باشه؟
اگر چه امکاناتی یا امتیازاتی داشته باشه میتونه نظر شما رو به استفاده از سیستم سوق بده؟

mobitak
March 14th, 2015, 03:16
سلام
گروه یکی از دوستان دارن سیستم پرداخت واسطه ای راه اندازی میکنن
به نظر شما یه درگاه واسطه چه امکاناتی داشته باشه؟
اگر چه امکاناتی یا امتیازاتی داشته باشه میتونه نظر شما رو به استفاده از سیستم سوق بده؟
سلام راه اندازي نكنه بهتره چون ممكنه هزينه كنه اما استقبال خاصي نشه ازش+ديگه كاربران به سيستم هاي نوپا خيلي سخت اعتماد مي كنند و يا بهتر بگم اصلا اعتماد نمي كنن چون تو اين مدت چند تا سيستم واسط پرداخت نوپا مثل جي پال با كلي ادعا بالا اومدن و كلاهبرداري هاي اون ها باعث شد كه كاربران در انتخاب واسط پرداخت احتياط بيشتري كنند و بيشتر اون ها الان ترجيح ميدن از درگاه هاي واسط معتبر و قديمي...استفاده كنند ...

asdadsdxz
March 14th, 2015, 03:41
سلام راه اندازي نكنه بهتره چون ممكنه هزينه كنه اما استقبال خاصي نشه ازش+ديگه كاربران به سيستم هاي نوپا خيلي سخت اعتماد مي كنند و يا بهتر بگم اصلا اعتماد نمي كنن چون تو اين مدت چند تا سيستم واسط پرداخت نوپا مثل جي پال با كلي ادعا بالا اومدن و كلاهبرداري هاي اون ها باعث شد كه كاربران در انتخاب واسط پرداخت احتياط بيشتري كنند و بيشتر اون ها الان ترجيح ميدن از درگاه هاي واسط معتبر و قديمي...استفاده كنند ...

بله درست میفرمایید ولی اگر امکانات و کارکرد و پشتیبانی خوب باشه اعتماد هم به وجود میاد
من از سیستم این دوستمون که هنوز آزمایشی هست چند روزی برای یکی از سایت هامون داریم استفاده میکنیم که اگر مشکلی بود تو عمل کرد متوجه بشیم
مثلا چیزی که ای سیستم داره و نظر من رو جلب کرد مثل اینکه با قرداد با یکی از بانک های کشور به سیستم شتاب و پایا متصل هست و کاربر وقتی درخواست تسویه میکنه آنی و سیستم خودش همون لحظه واریز میکنه

مشکل جیپال به این صورت بود که چون مدیریتش ضعیف بود و دقت لازم رو تراکنش ها نداشتن فردی ماه ها سیستم اونها رو هک کرده بود و از طریق درگاه ملت مثلا مبلغی رو واریز میکرد و تو پنل اصافه میشد ولی واقعا پولی نمی اومد و جیپال هم باهاش تسویه حساب میکرد و وقتی اینو فهمیدن که خیلی دیر شده بود و برای تسویه کردن با مشتری هاشون پولی نبود

mobitak
March 14th, 2015, 04:10
بله درست میفرمایید ولی اگر امکانات و کارکرد و پشتیبانی خوب باشه اعتماد هم به وجود میاد
من از سیستم این دوستمون که هنوز آزمایشی هست چند روزی برای یکی از سایت هامون داریم استفاده میکنیم که اگر مشکلی بود تو عمل کرد متوجه بشیم
مثلا چیزی که ای سیستم داره و نظر من رو جلب کرد مثل اینکه با قرداد با یکی از بانک های کشور به سیستم شتاب و پایا متصل هست و کاربر وقتی درخواست تسویه میکنه آنی و سیستم خودش همون لحظه واریز میکنه

مشکل جیپال به این صورت بود که چون مدیریتش ضعیف بود و دقت لازم رو تراکنش ها نداشتن فردی ماه ها سیستم اونها رو هک کرده بود و از طریق درگاه ملت مثلا مبلغی رو واریز میکرد و تو پنل اصافه میشد ولی واقعا پولی نمی اومد و جیپال هم باهاش تسویه حساب میکرد و وقتی اینو فهمیدن که خیلی دیر شده بود و برای تسویه کردن با مشتری هاشون پولی نبود
اين ها همش داستاني بود كه براي رد گم كردن استفاده ميكرد جي پال كلاه بردار بود

samansystems
March 14th, 2015, 09:43
بايد تسويه آنی و بدون کارمزد ارائه بديد.

asdadsdxz
March 14th, 2015, 17:10
بايد تسويه آنی و بدون کارمزد ارائه بديد.
با سلام و احترام
سیستم برای بنده نیست آقای امیری.
سستمشون کارمز داره ولی تسوبه آنی به تمام کارت ها و حساب های شبا آنی هست.
در روشی که شما ارایه میفرماید تسویه آنی و بدون کارمز فقط به زرین کارت میباشد.
با توجه به اینکه پولی که داخل زرین کارت میمونه سود بانکی بهش تعلق نمیگیره.
فکر میکنم پرداخت کارمز ۱ تا ۱.۵ درصد و انتقال پول به صورت آنی به حساب بانکی که دارای سود روزشمار میباشد به صرفه تر باشه

samansystems
March 15th, 2015, 09:43
با سلام و احترام
سیستم برای بنده نیست آقای امیری.
سستمشون کارمز داره ولی تسوبه آنی به تمام کارت ها و حساب های شبا آنی هست.
در روشی که شما ارایه میفرماید تسویه آنی و بدون کارمز فقط به زرین کارت میباشد.
با توجه به اینکه پولی که داخل زرین کارت میمونه سود بانکی بهش تعلق نمیگیره.
فکر میکنم پرداخت کارمز ۱ تا ۱.۵ درصد و انتقال پول به صورت آنی به حساب بانکی که دارای سود روزشمار میباشد به صرفه تر باشه

البته اين رو در نظر بگيريد که موجودی زرين کارت در ساير خود پرداز های متصل به شبکه شتاب قابل دريافت هست و همچنين از ساير pos ها و درگاه های آنلاين قابل استفاده هست.
همين حس بدون کارمزد بودن برای خيلی ها خوب هست و باعث ميشه احساس نکنن پول اضافه ای دارن پرداخت ميکنن.
به هر حال اين يک پيشنهاد بود چون من ميدونم که خيلی ها از کم شدن حتی يک ريال کارمزد هم خوششون نمياد.

rezaonline.net
March 15th, 2015, 09:48
ماژولهای مختلف بسازید با وبسرویس خوب

asdadsdxz
March 15th, 2015, 09:55
ویرایش شد...