PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وبگذر چش شده؟

amir.h.s
March 13th, 2015, 18:45
سلام.
آمارگیر وبگذر چند روزیه از کار افتاده حتی سایتش هم بالا نمیاد.
قبلا چند ساعتی قطع میشد و میومد ولی الان سه - چهار روزه این ارور رو میده:
The service is unavailable.
کسی اطلاعی در این مورد نداره؟

wenhost
March 13th, 2015, 18:46
بله از دیروز این مشکل پیش آمده دلیلش هم معلوم نیست

!MihanIt!
March 13th, 2015, 18:46
واقعا شورش در آمده

omid3963
March 13th, 2015, 18:49
وبگذر تو سایت من نقش نخودی رو بازی میکنه!
به جاش از wp statics استفاده میکنم

mehrdad0098
March 13th, 2015, 18:50
بله چند روزی هست کلا قطع شده ...

rezakhani
March 13th, 2015, 18:52
سلام.
آمارگیر وبگذر چند روزیه از کار افتاده حتی سایتش هم بالا نمیاد.
قبلا چند ساعتی قطع میشد و میومد ولی الان سه - چهار روزه این ارور رو میده:
The service is unavailable.
کسی اطلاعی در این مورد نداره؟

از این سایت استفاده کنید
histats.com
آمار دقیق و حرفه ای میده

InterServer.ir
March 13th, 2015, 19:00
سلام

استفاده از وبگذر و سرویس های مشابه به ضرر سایت هاتون هست معمولا این نوع سرویس ها با حملات دیداسی که روشون هست و سرعت لود پایینی که دارند سایت های استفاده کننده رو کند می کنند و رتبه سایتتون تو گوگل هم پایین میاد !
بهترین سرویس با کمترین ضرر histats.com هست اون هم به شرطی که فایل js رو روی هاست خودتون آپلود کنید و کد رو متناسب با آدرس اون تغییر بدید.

hotler
March 13th, 2015, 19:02

روی منابع فشار میاره ...

007
March 13th, 2015, 19:03
سلام خیلی وقته وبگذر عاشق شده چرا از وبسایت پایدارتر رضا استفاده نمیکنین؟
ارادت

Netfollower
March 13th, 2015, 19:10
درود
وبگذر خیلی وقت است کارش از چش و گوش گذشته
برای همین ما دوسالی است کنار گذاشتیم
پیشنهاد میکنم از امارگیر های خارجی استفاده کنید

مینا-صیفی
March 13th, 2015, 20:00
من از وقتی اقا رضا سیستم امارگیر درست کردند خیلی امکانات خوب و اپ تایم مناسبی داره webshomar.com از این استفاده میکنم وبگذر واقعا اگر یک روز قطع نشه من تعجب میکنم خیلی شورش را دراورده ...

سیدرضا بازیار
March 13th, 2015, 20:05
اصلا چرا از آمارگیر استفاده کنیم؟
من خیلی کم استفاده میکنم! چون نیازی نمیبینم
سرعت لود رو هم پایین میاره و رتبه رو کم میکنه

noyfound
March 13th, 2015, 22:09
چند ساله از metrica استفاده میکنم. جانشین کامل GA بدون اینکه گوگل تو نحوه بازدید گیری سرک بکشه.

yourhosting
March 13th, 2015, 23:04
پرشین استیت خوب هست

sam127
March 13th, 2015, 23:29
وبگذر کی خوب بوده که حالا بد باشه

pasargad web
March 14th, 2015, 00:43
http://webshomar.com/
به نظرم خوب هستش.

mahdyar
March 14th, 2015, 00:50
شاید زدنش....!!!؟؟ نظر منم روی همون وبشماره..... سبک و سرعتی با امکانات خوب

sam127
March 14th, 2015, 01:03
به نظرم یکی الان بیاد یه آمارگیر خیلی عالی بزنه بدون ذره ای مشکل خوب میتونه موفق بشه

arminak
March 14th, 2015, 01:41
وبگذر خیلی وقته که تعطیل شده
دیگه نمیشه به آمار گیرش اعتماد کرد

MersadRezvani
March 14th, 2015, 01:51
وبگذر همیشه مشکل داره اینکه چیز تازه ای نیست
بهترین سایت در حال حاضر سایت webshomar.com مال آقای رضا شیخله که از کاربران همین انجمن هم هستش هست

Mr.Pouria
March 14th, 2015, 02:14
تنها امار گیر های خوبی که من دیدم و تایید میشن :

1 - گوگل وب مستر

2 - افزونه آماره وردپرس

بجز این دو دنبال هیچی نباشید که بجز ساخت سود دهی برای اون سرویس دهنده ای که امار شمارو میشموره هیچ کاری نکردید و فقط به ضرر سایت خودتون کار کردید ... چون سایتتون رو کند میکنه / هی قطع وصل میشه سرورشون و امار رو کمو زیاد نشون میده / و صد ها چیز دیگه ...

نمونه هم وبگذر که کاربرانش بجز پول سازی براش کار دیگه ای نمیکنن ...

asdadsdxz
March 14th, 2015, 03:10
histats.com
بسیار عالی هست

hamra
March 14th, 2015, 03:12
وبگذر رو بگذارید کنار بابا / جز اینکه از بازدید سایتهاتون سوء استفاده کنه و به نفع خودش تبلیغ کنه هیچ سودی براتون نداره

mchteh
March 14th, 2015, 12:24

اره واقعا وبگذر تعطیله
این افزونه واقعا عالیه

- - - Updated - - -

وبگذر مزخرف ترین امار گیریه که تو عمرم دیدم

taksis
March 14th, 2015, 12:56
هههه چقدر آدم فروشیم ما
انگار نه انگار که وبگذر نزدیک 12 سال آمار سایت هامون رو گرفته
تا بوده و تا تونستیم ازش استفاده کردیم.حالا که چند روزیه مشکل براش پیش اومده(بالاخره آدمیزاده) سایت به هم معرفی میکنیم برای آمار
این هیچی/.ازش بد هم میگیم.
کسی که آمار دقیق میخواد و ادعای حرفه ای بودن میکنه نمیره از آمارگیر رایگان استفاده کنه.خودش مثل مرد میشینه مینویسه و استفاده میکنه !
واقعا.............

OnlineServer
March 14th, 2015, 13:20
پیشنهاد میکنم http://piwik.org/ نصب کنید

nginxweb
March 14th, 2015, 14:05
درود

http://www.sitemeter.com/

حز قدیمی ترین و بهترین امارگیرهایی هستش که شخصا پیشنهاد میکنم و بسیار هم کامل و مناسب و stable میباشد

mehrdad0098
March 14th, 2015, 14:06
دوستان مگه استارتر عزیز درخواست سایت آمارگیر کردن که همگی دارید پپیشنهاد میدید ؟

afshinh
March 14th, 2015, 15:10
بعضی از دوستان فکر میکنن آپ تایم سرور باید رو 100 باشه و وبگذر با فیس بوک اشتباه گرفتن به هر حال هر سروری داون میشه

بعضی از دوستان میگن وبگذر داره سو استفاده میکنه و از آمار وب سایت اونا برای دریافت تبلیغات استفاده میکنه! این چه ربطی به دریافت تبلیغات داره!

وب سایت خرج داره
یکی تبلیغات قرار میده
یکی وی آی پی میکنه

انتظار نداشته باشید تمام خدمات یک وب سایت رایگان باشه! و 24 ساعته در خدمات شما باشه
اگه راضی نیستین از سیستم دیگه ای استفاده کنید و با ایجاد چنین تاپیکهای با آبرو و زحمتهای یک تیم ( یک نفر ) بازی نکنید

abolfazell
March 14th, 2015, 15:19
وبگذر را درست شد
وبگذر را خدا آزاد کرد:115:

meysam021
March 14th, 2015, 15:30
بعضی از دوستان فکر میکنن آپ تایم سرور باید رو 100 باشه و وبگذر با فیس بوک اشتباه گرفتن به هر حال هر سروری داون میشه

بعضی از دوستان میگن وبگذر داره سو استفاده میکنه و از آمار وب سایت اونا برای دریافت تبلیغات استفاده میکنه! این چه ربطی به دریافت تبلیغات داره!

وب سایت خرج داره
یکی تبلیغات قرار میده
یکی وی آی پی میکنه

انتظار نداشته باشید تمام خدمات یک وب سایت رایگان باشه! و 24 ساعته در خدمات شما باشه
اگه راضی نیستین از سیستم دیگه ای استفاده کنید و با ایجاد چنین تاپیکهای با آبرو و زحمتهای یک تیم ( یک نفر ) بازی نکنید

وبگذر هم باید از امکانات قدیمی دیگه دست برداره و بره توی سرورهای کلود در ایران و آلمان باهم که قطعی نداشته باشه ایران قطع بشه آلمان باشه آلمان قطع بشه ایران باشه
آلمانو گفتیم چون پینگش به ایران خیلی بهتره تا کشور های دیگه ، البته دیتاسنتر های ترکی هم پیشرفت زیادی کردند صرفا به دلیل اینکه داره خودشون رو با دیتاسنتر های اروپایی هم راه میکنند ولی هنوز جا دارند.
نباید یک سایت مثل وبگذر اینجور باشه که کاربراشون با این قطعی ها از دست بده

afshinh
March 14th, 2015, 15:58
وبگذر هم باید از امکانات قدیمی دیگه دست برداره و بره توی سرورهای کلود در ایران و آلمان باهم که قطعی نداشته باشه ایران قطع بشه آلمان باشه آلمان قطع بشه ایران باشه
آلمانو گفتیم چون پینگش به ایران خیلی بهتره تا کشور های دیگه ، البته دیتاسنتر های ترکی هم پیشرفت زیادی کردند صرفا به دلیل اینکه داره خودشون رو با دیتاسنتر های اروپایی هم راه میکنند ولی هنوز جا دارند.
نباید یک سایت مثل وبگذر اینجور باشه که کاربراشون با این قطعی ها از دست بده

حرف شما کاملا درسته
ولی خودمونم مقصریم وقتی وب سایتی انقدر داون داره و مدیریتی روش نیست خوب از سایت دیگه ای استفاده میکنیم