PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازدید سایت ها از کجاست!!!

مینا-صیفی
March 13th, 2015, 17:30
سلام من چند وقتی هست تو فکرم هست که مثلا سایت فیلم یا موزیک سرچ که میکنم در گوگل که نیستند یا اصلا سئو نیستند اما چطور اون سایت ها بازدید 10 هزار تا یا کمتر یا بیشتر دارند این بازدید از کجاست ؟ اگرم بگیم دوست و اشنا وارد سایت میشند فوقش 50 نفر اما من سوال کردم هزار تا این ها دارند میخوام بدونم از کجاست این بازدید ؟؟؟

و راه های بازدید بیشتر را راهنمایی کنید جز تبلیغات در سایت ها چون تبلیغات در سایت ها خیلی گرون هست ( البته من در 2.3سایت تبلیغ دارم همش ) اما خیلی سایت ها هست میلیونی هست نمیصرفه... در مسئله سئو هم معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ میگه هر کی یه قیمتی میده معلوم هم نیست کار کی خوبه جز سئو و جز تبلیغ در سایت کار دیگری هست برای بازدید بیشتر ؟ با تشکر

ahmadireza
March 13th, 2015, 17:45
درود
عرضم به حضور مبارکتون که یا تبلیغات پاپ آپ دارند یا اونطور هم که شما میگی در نتایج گوگل ضعیف نیستن
خیلی از سایت ها هستن اصلا با کلمه دانلود آهنگ جدید و دانلود فیلم یا خیلی سرچ دیگر تا چشم اصلا نیستن ولی از بعضی آهنگ های قدیمی که پر سرچ و پر طرفدار هستن ورودی روزانه خوبی دارن نمونه شو خودم دارم
آهنگ فرزاد فرزین به نام برگرد
موفق باشید