PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند شریک برای راه اندازی هاستینگ

iran-learn
March 13th, 2015, 17:19
با سلام.
دوستان همونطوری که از عنوان متوجه شدید نیازمند یک یا دو، سه شریک برای راه اندازی هاستینگ هستم.
ابتدا از مهارت های خودم شروع میکنم :
توانایی انجام کانفیگ ها و کارهای فنی در حد قابل قبول که فکر نمیکنم تعریف کردن الان منطقی باشه
مکالمه تقریبا روان به زبان انگلیسی
در مورد سرمایه هم هر چند الان مشکلات مالی هست اما مشکلی برای شراکت ایجاد نخواهد کرد.
انجام کلیه امور قانونی مثلا اگر موردی در پلیس فتا یا... بود
و حالا اگر سوالاتی بود درخدمتم.
و انتظاراتی که که طبیعتا از شریک هست چون میخوایم مثل هم کار کنیم و مکمل کار هم باشیم و بتونیم یه هاستینگ با قدرت اگر نگیم بالا حداقل متوسط به بالا رو داشته باشیم به صورت زیره :
ترجیحا دانش فنی بالا باشه اما این مورد رو در بلند مدت میشه آموزش داد ...
از لحاظ مالی اگر قدرتمند به معناش نباشه حداقل مشکلی برای ادامه کار پیش نیاره و انتظار ضرر رو داشته باشه هر چند که اگر با تمرکز کافی پیش بریم ضرر به حداقل ترین سطح ممکن میرسه برای شروع.
ترجیحا مشکل قانونی در مورد سن نداشته باشه
و حتما انگیزه کافی برای یادگیری در سطوح بالا و پیشرفت رو داشته باشه بنده دست بوسم
-------------------------------------------------------
من خودم در حال حاضر سرور از رداستیشن دارم و مشتری خصوصی هم دارم که تقریبا 60 یا 70 درصد هزینه رو تامین میکنن که دوست ندارم به خاطر این مورد کسی وارد شراکت بشه و ترجیح میدم بیشتر در موردش حرف نزنم چون میخوام بزرگواری که شریک میشه برای شراکت پیام بده.
اما دلیلم برای درخواست شریک : من قبلا یه دوست داشتم که با هم کار میکردیم اما متاسفانه بخاطر مریضیشون نمیتونن همکاری پایداری داشته باشند و از حضورشون مستفیض نشدیم و متاسفانه ضرر زیادی هم کردیم بخاطر همین مسائل و من ترجیح میدم با صداقت حرف بزنم حساب و کتاب کردم بصورت تک روی بخوام پیش برم به بنبست میخورم هم برای پیشرفت و توسعه و هم از لحاظ مالی .... چون برای مشکلات فنی مشکلی نیست و برای پشتیبانی هم میشه پشتیبان گرفت اما دو مورده که نمیشه چشم پوشی کرد یکی حقیقتا میگم مشکلات مالی که دم عید بهم وارد شد اما به هیچ وجه نمیخوام از اهداف دست بردارم و یک مورد دیگه من هیچوقت نمیخوام تک روی کنم و سود جو باشم و همیشه کار شراکتی در اولویته برام اما خب تا اینکه شریک کی باشه ....!

در مورد شراکت هم میتونه قراردادی باشه یا توافقی اما خب توافقی شرایط خودش رو داره که حالا این تلفنی مطرح میشه.
در حال حاضر ضربه مالی شدیدی بهم وارد شد اما نمیخوام متوقف بشم و لطفا دوستانی که میخوان در مورد شراکت مکالمه ای صورت بگیره حتما توان مالی در حد قابل قبولی داشته باشند.

تا الان مشتری خصوصی بخاطر اعتباری که نزدشون داشتم ، دارم. اما میخوام از این به بعد بصورت رسمی کار کنم و میخوام یک هاستینگ راه اندازی بشه و در مورد اسم تعصبی ندارم چون این ماییم که برندها رو میسازیم و بهشون اعتبار میدیم نه عکس قضیه!
لطفا دوستانی که آمادگی دارن ممنون میشم حتما اینجا پست بدن که تاپیک بالا باشه و پیشنهادهای بیشتری در میان باشه.
اگر مایل به مذاکره بودین یک ایمیل به ایدی یاهو زیر بزنید یا در یاهو مسنجر ادش کنند که شماره تماسم رو ارسال کنم :
iran_learn97@yahoo.com
ایام به کام.

5678
March 13th, 2015, 18:07
با سلام!
ایمیل شد!

!MihanIt!
March 13th, 2015, 18:30
دوست عزیز ایده هایی که در نظر دارید پ.خ کنید

xphost
March 13th, 2015, 18:33
درود
ایده ای که مد نظرتون هستش رو برام پ.خ کنید

iran-learn
March 13th, 2015, 18:37
دوست عزیز ایده هایی که در نظر دارید پ.خ کنید

درود
ایده ای که مد نظرتون هستش رو برام پ.خ کنید
تشکر از شرکتتون
اما ببینید بحث سرویس دادن به مشتری نیست که خصوصی ارسال کنم :)
قراره شراکتی و مثل "هم" کار کنیم پس طبیعتا نیاز به چت زنده و یا تماس تلفنی هست
و ایده درست و حسابی معمولا عمومی نمیشه اگر مشتاق برای همکاری باشید در پیرو همکاری چیزهایی از ایده ها هم بیان میشه.
باز هم تشکر میکنم

xphost
March 13th, 2015, 18:39
درود
شماره تماستون رو پ.خ یا همین جا بدید تا باهاتون تماس بگیریم

iran-learn
March 13th, 2015, 21:45
درود
شماره تماستون رو پ.خ یا همین جا بدید تا باهاتون تماس بگیریم
تماس گرفته شد.
ممنون میشم تصمیمتون رو زودتر اعلام کنید.
تشکر بخاطر شرکتتون

dadehban
March 13th, 2015, 21:58
دوست عزیز سلام
شراکت بد ترین کار ممکن هست توی این کار
بهتره مشکلات رو حل کنید خودتون کار کنید

iran-learn
March 13th, 2015, 22:11
دوست عزیز سلام
شراکت بد ترین کار ممکن هست توی این کار
بهتره مشکلات رو حل کنید خودتون کار کنید
خودتون تا حالا به این فکر کردین چرا بدترین کار ممکنه؟
یکی بخاطر عدم وجود نظم در توافق و یکی هم که مهمترین عدم اعتماد دو طرفه.
وقتی دو طرف بی اعتماد هستن لازم نیست مستقیم بگن بی اعتماد هستیم کافیه دوتا وی پی اس اضافه بزنید روی سرورها فکر میکنه دارید تک روی میکنید و سریع مشکلات بوجود میاد
بی قانونی در توافق این همه مشکلات رو بوجود میاره

این تاپیک برای شریک درست شده پس خواهشا پست های سرد کننده و مخالف ندین.
اما تشکر بخاطر نظرتون

sam127
March 13th, 2015, 23:30
دادا به نظرت با وجود هاستینگ های معتبری مثل نت افراز و هاست دی ال شرکت هاستینگ جدیدی بیاد میتونه موفق باشه؟

hashtgerdiha
March 13th, 2015, 23:33
با سلام
در یاهو با بنده در ارتباط باشید
انشالله همکاری خواهیم کرد

iran-learn
March 14th, 2015, 00:49
دادا به نظرت با وجود هاستینگ های معتبری مثل نت افراز و هاست دی ال شرکت هاستینگ جدیدی بیاد میتونه موفق باشه؟
بنده فکر میکنم روزی همین هاستینگ ها و بسیار بزرگتر از این ها وضعیتشون از الان ما بدتر بوده اگر از لحاظ مالی نه ، از لحاظ فنی نه ، مطمئن باشید مشتریهاشون از الان ما بیشتر نبوده ولی با منطق و تعامل کار کردن که بزرگ شدن.
درضمن بهتره هاستینگ های خارجی رو با همین هاستینگ ها که گفتید مقایسه کنید ببینید چقدر تفاوت دارن :) درسته کارشون نسبت به بقیه توی ایران خیلی خوبه اما فکر نمیکنم یک نماد تلاش نکردن در این زمینه باشن حداقل.

sam127
March 14th, 2015, 00:56
بنده فکر میکنم روزی همین هاستینگ ها و بسیار بزرگتر از این ها وضعیتشون از الان ما بدتر بوده اگر از لحاظ مالی نه ، از لحاظ فنی نه ، مطمئن باشید مشتریهاشون از الان ما بیشتر نبوده ولی با منطق و تعامل کار کردن که بزرگ شدن.
درضمن بهتره هاستینگ های خارجی رو با همین هاستینگ ها که گفتید مقایسه کنید ببینید چقدر تفاوت دارن :) درسته کارشون نسبت به بقیه توی ایران خیلی خوبه اما فکر نمیکنم یک نماد تلاش نکردن در این زمینه باشن حداقل.

چه مقدار سرمایه نیازه و واسه پیشرفت چه کارهایی انجام میدید .اگه پولمون سوخت شد تعهد شما چی هستش

iran-learn
March 14th, 2015, 01:00
چه مقدار سرمایه نیازه و واسه پیشرفت چه کارهایی انجام میدید .اگه پولمون سوخت شد تعهد شما چی هستش
دوست عزیز اولا در حال حاضر بنده 70% هزینه ها رو تامین میکنم و مابقی فکر میکنم به تلاش شریک نیازه و در تجارت هیچ تضمینی نخواهد بود مگر تلاش و تمرکز کامل همه. من نمیتونم قول دروغی به شما بدم.
اگر مایل به بحث بیشتر بودین اطلاع بدین شماره واستون ارسال کنم.

sam127
March 14th, 2015, 01:01
ممنون خبر میدم خدمتتون .پ.خ میدم

iran-learn
March 14th, 2015, 10:52
ممنون خبر میدم خدمتتون .پ.خ میدم
بنده درخدمتم.

AlmaHost
March 14th, 2015, 12:57
با سلام
مطلب شما را مطالعه کردیم و از انگیزه و پشتکارتان بسیار خرسند شدیم.
با توجه به رویکرد جدید آلماهاست در حمایت از کسب و کارهای اینترنتی، آماده حمایت از تجارت شما به صورت شریک تجاری (سرمایه گذار) هستیم، با این تفاوت که شما مالک 100 درصدی تجارت خود خواهید شد.
در صورت تمایل با شماره 44215581 – 021 داخلی 107 آقای فرازمند تماس بگیرید.

iran-learn
March 15th, 2015, 01:14
با سلام
مطلب شما را مطالعه کردیم و از انگیزه و پشتکارتان بسیار خرسند شدیم.
با توجه به رویکرد جدید آلماهاست در حمایت از کسب و کارهای اینترنتی، آماده حمایت از تجارت شما به صورت شریک تجاری (سرمایه گذار) هستیم، با این تفاوت که شما مالک 100 درصدی تجارت خود خواهید شد.
در صورت تمایل با شماره 44215581 – 021 داخلی 107 آقای فرازمند تماس بگیرید.
باتشکر
تماس گرفته شد و امیدوارم بتونیم همکاری پایدار داشته باشیم.

ded_usa
March 23rd, 2015, 15:56
شریک گرفتین هنوز ؟
یا پیشنهاد پایداره هنوز؟

Edwin
March 23rd, 2015, 16:23

این مورد
جُکِ سال بود :-p

Mahan1370
March 31st, 2015, 17:34
با سلام
اگه هنوز نیاز به شراکت دارید اعلام کنید تا باهم ارتباط برقرار کنیم

iran-learn
April 5th, 2015, 23:30
با سلام
اگه هنوز نیاز به شراکت دارید اعلام کنید تا باهم ارتباط برقرار کنیم
ببخشید چند روزی نتونستم توی انجمن بیام.
خوشبختانه تا الان مشتریها بیشتر شده
اما خیلی از دوستان شرایطشون غیرمعقول بود و متاسفانه فقط دنبال مشتری بودن (البته بعضی از دوستان)
ممنون میشم ارسال کنید شرایطتتون رو.

- - - Updated - - -

دوستانی که پیام میدن لطفا یه راه ارتباطی آنلاین بزارن

Mahan1370
April 6th, 2015, 15:27
دوست عزیز ابن ایمیل بنده:
brokenheart2249@ymail.com
لطفا ایمیل بدید تا شماره تماس همدیگه رو بگیریم و صحبت کنیم.
با تشکر

iran-learn
April 6th, 2015, 20:53
دوست عزیز ابن ایمیل بنده:
brokenheart2249@ymail.com
لطفا ایمیل بدید تا شماره تماس همدیگه رو بگیریم و صحبت کنیم.
با تشکر
ایمیل ارسال شد منتظر پاسخ شما هم هستم

parsfa-seller
April 6th, 2015, 22:28
اتفاقا 10-15 روزیه دارم بررسی میکنم سرمایه دارم دانش در زمینه برنامه نویسی و.. دارم سرور داری هم در حد سایتهای خودم کردم اما دنبال یک متخصص هستم تاپیک قبلیم هم نگاه کنید قصد خرید لایسنس whmcs رو دارم نمایندگی دامنه ملی هم دادم داره اوکی میشه دامنه ای 3600 باهام میوفته یعنی واحدی 1800 از شیرازم هرکی دانش داره بگه سرمایه گذاری میکنم مشکلی هم اصلا ندارم
09170009968

iran-learn
April 7th, 2015, 21:04
اتفاقا 10-15 روزیه دارم بررسی میکنم سرمایه دارم دانش در زمینه برنامه نویسی و.. دارم سرور داری هم در حد سایتهای خودم کردم اما دنبال یک متخصص هستم تاپیک قبلیم هم نگاه کنید قصد خرید لایسنس whmcs رو دارم نمایندگی دامنه ملی هم دادم داره اوکی میشه دامنه ای 3600 باهام میوفته یعنی واحدی 1800 از شیرازم هرکی دانش داره بگه سرمایه گذاری میکنم مشکلی هم اصلا ندارم
09170009968
تماس گرفته شد ... اما اهداف متفاوته
منتظر سایر دوستان هستم.

- - - Updated - - -

دوستان میخوام سریعتر یه تصمیم گیری برای شروع داشته باشم ... منتظر نظرات و ارتباطات هستم ;)

Mahan1370
April 8th, 2015, 17:48
دوست عزیز این تاپیک رو بخون
ببین میتونی باهام همکاری کنی یا خیر
ممنون

iran-learn
April 11th, 2015, 16:06
دوست عزیز این تاپیک رو بخون
ببین میتونی باهام همکاری کنی یا خیر
ممنون
لطفا شمارتون رو خصوصی کنید یا به ایمیل زیر بفرستید :
iran_learn97@yahoo.com
متاسفانه ایمیل قبلیم دی اکتیو شد.

- - - Updated - - -

دوستان متاسفانه ایمیل قبلی هک شد
این ایمیل جدیده :
iran_learn97@yahoo.com

Mahan1370
April 11th, 2015, 16:13
واستون ایمیل کردم.

iran-learn
April 19th, 2015, 13:22
واستون ایمیل کردم.
دوست عزیز لطفا شماره تماس بفرستید من نمیتونم برای همه ایمیل سوالات بفرستم.

blackz
April 19th, 2015, 13:47
پیام خصوصیتونو چک کنید.

iran-learn
April 19th, 2015, 13:58
پیام خصوصیتونو چک کنید.
پیشنهاد مناسبی بود اما بیشتر توضیح میدین؟

blackz
April 19th, 2015, 14:09
وقتی شما سایت رو راه اندازی کردید من میتونم پشتیبان سایت شما بشم و با مشتریان ارتباط برقرار کنم و هر مشتری سوالی داشت یا کمکی میخاست بهش رسیدگی کنم و شما هم مبلغی رو به من بدید.بنده 12 سال هست که در اینترنت فعالیت دارم و برای این کار آماده هستم.

- - - Updated - - -

نظرتون رو پ خ کنید.

iran-learn
April 19th, 2015, 14:12
وقتی شما سایت رو راه اندازی کردید من میتونم پشتیبان سایت شما بشم و با مشتریان ارتباط برقرار کنم و هر مشتری سوالی داشت یا کمکی میخاست بهش رسیدگی کنم و شما هم مبلغی رو به من بدید.بنده 12 سال هست که در اینترنت فعالیت دارم و برای این کار آماده هستم.

- - - Updated - - -

نظرتون رو پ خ کنید.
ارسال شد

blackz
April 19th, 2015, 14:20
نظرتون راجب قیمت رو پ خ کنید.

viasky
April 19th, 2015, 14:22
باسلام
مایل باشید منابع و امکانات از طرف ما برای شما ارائه خواهد شد
همچنین پشتیبانی فنی در مواقع ضروری

iran-learn
April 19th, 2015, 14:30
باسلام
مایل باشید منابع و امکانات از طرف ما برای شما ارائه خواهد شد
همچنین پشتیبانی فنی در مواقع ضروری
یه راه ارتباطی میدین؟

blackz
April 19th, 2015, 14:32
درباره قیمت فکر کردین؟؟؟

iran-learn
April 19th, 2015, 14:32
درباره قیمت فکر کردین؟؟؟
عزیز اطلاع میدم...
یه دو روز وقت بدین چشم

blackz
April 19th, 2015, 14:34
باشه منتظرم

viasky
April 19th, 2015, 14:47
یه راه ارتباطی میدین؟

Viber: 0030 699 385 4642

iran-learn
April 23rd, 2015, 19:38
Viber: 0030 699 385 4642
چشم حتما مزاحم میشم سروقت

- - - Updated - - -

up

iran-learn
August 31st, 2015, 12:55
خوشبختانه تا الان سرویس دهی عالی بوده و الان هزینه های سرورها کامل در میاد ... .
منتظر پیشنهاد های دیگه هستم

Majiiid
August 31st, 2015, 13:21
با سلام

پ.خ برای شما ارسال شد

iran-learn
August 31st, 2015, 18:22
با سلام

پ.خ برای شما ارسال شد
بعد از یه بررسی کامل از شرایط و پیشنهادهای دیگه حتما بهتون اطلاع میدم