PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام آخر واسه Reseller چه کار کنم.

iran000
August 6th, 2010, 13:45
دوستان من الان 2 ساعته که توی انجمن دارم مطالبReseller میخونم که چه کار کنم از کدوم سایت بگیرم ولی به نتیجه نمی رسم.
خواهش می کنم دوستانی که می خوان هاست خودشون و ایرانی معرفی کنن جواب ندن واقعا خسته شدم از بس توی مطالب طرف بی چاره خارجی می خواد بعد می بینی یه دفعه از بس که دوستان بد میگن نظرش عوض میشه.
دوستان الان این سایت ها جزو top10 هستن کسی تا به حال با ابنا کار کرده برای Reseller من قصدم این نیست که یه عمر Reseller بگیرم یه شرکتی می خوام که حسابی با کیفیت امنیت امنیت امنیت سرعت عالی باشه حداکثر هم 50GB می خوام مشکل مالی ندارم میخوام بد از یه مقدار کار کردن سرور بگیرم فقط نمی خوام در ماه های اول ضرر کنم بعد در اولین فرصت که ببینم مشتری هست ضرر کتره بهترین سرور موجود رو می گیرم.دوستان خواهش می کنم که درست راهنمایی کنن اگه Reseller خوب نباشه مشتری ناراضی میپره من می خوام واسه این 50GB به طور متوسط همه 20-30 دلار می دن من تا 40 هم می دم فقط تاپ باشه تاب Speed رو چک می کنم.
پس دوستانی که با این سایت ها کار کردن و می دونن مشکلی از لحاظ تحریم نیست یا هست به ما هم بگن فقط اگه 100% مطمئن هستن بگن ممنون.
این هم 2تا لیست top 10 خودتون ببینید نظر بدید.

thetop10bestwebhosting.com webhostinggeeks.com

mr.he3am
August 6th, 2010, 13:57
با من تماس بگیرید راهنمایی کنم
09193244793
4407322-0261

Talahost.Com
August 6th, 2010, 14:03
آمار سایت های top 10 اکثرا واقعی نیست و زیر میزی رد و بدل می شه.
بهتره سرویس ماهانه بگیرید و کیفیت رو بسنجید. امنیت هم خیلی مهمه.

البته سایت های خارجی خیلی بی رحم هستند و به سرعت ساسپند یا جریمه می کنند.

iran000
August 6th, 2010, 14:08

شما خودتون دست عزیز که این حرف رو می زندید پس چرا با hostivia.com سایت بله بله پس اونا بی رحم هستن شما با رحم درسته؟

Talahost.Com
August 6th, 2010, 14:16
شما خودتون دست عزیز که این حرف رو می زندید پس چرا با hostivia.com سایت بله بله پس اونا بی رحم هستن شما با رحم درسته؟

ما ریسلر نداریم عزیزم، سرور اختصاصی از کارو گرفتیم

iran000
August 6th, 2010, 14:41
ما ریسلر نداریم عزیزم، سرور اختصاصی از کارو گرفتیم
این که دوستان عزیز ایرانی همه به فکر هم وطن خودشون هستن هیچ شکی نیست هیچ!

TukaNet
August 6th, 2010, 14:52

نه قصد آفر دادن دارم نه کارم این هست ! ولی در کل طرز برخوردتون درست نیست ... شاید شما هم مثل خیلی از کاربرهای دیگه
از دست بعضی شبه هاستینگ ها خسته شده باشید ولی با صبر ، آرامش و کمی تامل میتونید انتخاب خوبی داشته باشید . ;)

rn4j1m1
August 6th, 2010, 14:53
به نظرم بهتره از یه شرکت ایرانی معتبر بگیرید (من فروشنده نیستم هاااا)

Talahost.Com
August 6th, 2010, 14:56

مگه من گفتم از ما بگیر یا از ایرانی ها بگیر.
فقط در مورد خرید ریسلر خواستم راهنمایی تون کنم.

Doublex
August 6th, 2010, 15:02
Just Host بهترین انتخاب در آمریکا هست ولی با این اوضاع پیش اومده خیلی سخته گرفتن طوری که دچار مشکل نشین ..

قصد آفر ندارم ولی میتونم براتون ریسلر از بهترین دیتا سنتر با وب سرور لایت اسپید که بسیار عالیه جور کنم مشکل تحریم هم نخواهین داشت تضمین میشه . خواستین پیام بزارین

Masoud.B
August 6th, 2010, 16:25
از the planet خواستید بهتون میدم

Rezash
August 6th, 2010, 16:28

تاييد ميشه!اكثرشون به نوعي با هم afflicate كار مي كنند...
منم هاست فروش نيستم،ولي كم نديدم همين سايت هاي معروف ريسلر هاشون رو به بهانه هاي الكي ساسپند كنند...
اگه مشكل مالي نداريد از يكي از شركت هاي top ايراني بگيريد،هم كيفيت بالا و هم بي دليل ساس نمي كنند و جرمه بخوان!

kingoftehran
August 6th, 2010, 16:30
با سلام
من فروشنده هستم ولی نمی گم از ما بخر بهتره از ایران بگیری از شرکت های معروفی مثل میهن نیک خارجی هم خواستی این هست Reseller Hosting, Web Hosting & Domain Names | Web Hosting Heart Internet (http://www.heartinternet.co.uk/)

asrhosting
August 6th, 2010, 18:29
09139179335

iran000
August 6th, 2010, 18:50
دوستانی اگه یه کمی نتد رفتم از هم معذرت می خوام دوستان اما باورتون نمیشه من عرض یک هفته 3 بار هاست جا به جا کردم بار آخری از بهترین ها که شما گفتید گرفته بودم از ورد پرس استفاده کردم کلی افزونه فعال کرده بودم php مموری 32 مگ پر شد گفتن اگه کمک نکنید جرمیشه میشد اگر ادامه بدبد بلوک!
پول زیاد میگیرن بعد این طوری هم میگن من هم جمع کردم افتادم دنبال این که خودم اول مشتری جذب کنم بعد با مشتریام برم سرور بگیرم که دیگه کسی نواد بم بگه این طوری کن اون طوری کن

rn4j1m1
August 6th, 2010, 19:23
دوستانی اگه یه کمی نتد رفتم از هم معذرت می خوام دوستان اما باورتون نمیشه من عرض یک هفته 3 بار هاست جا به جا کردم بار آخری از بهترین ها که شما گفتید گرفته بودم از ورد پرس استفاده کردم کلی افزونه فعال کرده بودم php مموری 32 مگ پر شد گفتن اگه کمک نکنید جرمیشه میشد اگر ادامه بدبد بلوک!
پول زیاد میگیرن بعد این طوری هم میگن من هم جمع کردم افتادم دنبال این که خودم اول مشتری جذب کنم بعد با مشتریام برم سرور بگیرم که دیگه کسی نواد بم بگه این طوری کن اون طوری کن

اون موقع شما به مشتریهاتون میگید اینطوری کن ، اونطوری کن :D
خوب بهتون پیشنهاد میکنم از vps استفاده کنی کسی هم کاری بهتون نداره

Rezash
August 6th, 2010, 19:44
rn4j1m1 درسته ميگه،يك vps بگير ... همه چيزم دست خودته.دردسر هاستينگ به مراتب بيشتر ه وخيلي اذيت ميكنه واصلا هم سودي نداره(مگه اينكه حرفه اي،تيمي و با سرمايه گذاري اوليه كار كنيد وگرنه خرج سرور هم در نمياد!)
فكر كن فقط 20 يوزر داشته باشي و مدام پشتيباني بخوان!شب و روز نميذارن براي آدم!

akbari
August 6th, 2010, 21:41
از یک شرکت معتبر بگیر .
درصورت امکان قرار داد بخواهید.
این طوری شرکت ایرانی خارجی فرق نداره البته ایرانی بهتره اینطوری چون دسترسی فیزیکی هم دارید

kingoftehran
August 7th, 2010, 14:01
با سلام
دوستان زیادی هستند توی این فروم که خیلی فعالنند و vps با قیمت و کیفیت خوب ارائه می کنند بهتره از اونا کمک بگیری.

taghikhani
August 7th, 2010, 14:37
پیشنهاد من شرکتهای ایرانیه. من خودم کارمو از ریسلر شروع کردم. شرکتهای ایرانی برای ریسلر مناسب ترن. ریسلر شرکتهای خارجی وابستگی زیادی به شرکت اصلی داره.
(امضامم برداشتم کسی فکر نکنه تبلیغ کردم)

kingoftehran
August 7th, 2010, 16:39
با سلام
دوست عزیز taghikhani فرمایشتون صحیح هست چون ریسک بزرگی هست من اول کارم که ریسلر داشتم از یک شرکت امریکایی بود که اولش خوب بود ولی بعد یک مدت دیگه جواب ندادن و من 20 تا 30 تا مشتری را تو زمانی که داشتم انتقال می دادم از دست دادم.

PoshtibanCo
August 7th, 2010, 17:15
سلام. شما میتوانید به یکی از شرکت های معتبر ایرانی سر بزنید و شرایط سرویس نمایندگی انها را بسنجید . در این بین شرایط زیادی هستند که شما با کمی مطالعه میتوانید متوجه انها باشید. سرور های حرفه ای . پشتیبانی مطلوب . سرویس رایگان بک آپ . دیتا سنتر های معتبر و .../یک سرویس دهنده خوب در خود ایران میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد تا سرویس دهنده های خارجی ! کیفیت کاری هاستینگ فقط در خارج تعریف نشده است.در بین همین بچه های وب هاستینگ تالک هم بگردید پشتیبان های خوبی خواهید یافت

Poshtiban Group

آدرس: اصفهان – خیابان بزرگمهر – ابتدای خیابان ۲۲ بهمن – پلاک ۷ – طبقه دوم
تلفن: ۰۳۱۱۲۶۶۳۳۵۵
بخش فروش :
Sales [@] Poshtiban.Com
بخش پشتیبانی :
Support [@] Poshtiban.Com
مدیریت :
Info [@] Poshtiban.Com
لطفا برای ارسال سوالات پیش از خرید از این قسمت (http://my.poshtiban.com/contact.php) استفاده فرمایید. برای ارسال درخواست پشتیبانی اینجا (http://www.poshtiban.com/support) را مشاهده فرمایید.

pardishosting
August 7th, 2010, 18:02
ما به همه کاربراهامون که دنبال ریسلر هستند ، می گیم یه ماه بیا تست کن اگر راضی بودی پولش رو بده ، حتی شده از دو ماه هم گذشته ، افرادی که دستی تو کار دارند می دونند همچین پیشنهاد سخاوتنمدانه ایی چه مفهومی داره .
این پیشنهاد رو هم به شما می کنم ، آپتایم ما یکی از بالاترین آپتایم هاست که توش فریبکاری هم وجود نداره و مو لای درزش نمی ره .
امنیتمون هم خوبه ، بک آپ گیری مون هم در سطح عالی هست سرغت لودمون هم به گفته خیلی از مشتریان عالیه ... با این تفاسیر یک ماه تست کردن می تونه ارزش داشته باشه .

اینم به شما بگم هاستینگ اشتراکی مدیریت کردن یک هنر هست که خیلی ها ندارند.

با تشکر

parsaserver
August 7th, 2010, 19:13
جناب iran000
پیشنهاد من نیز خرید vps هست حالا از اون لیست top10 یا ...
البته می تونید فروش هاست رو به صورت نمایندگی درصدی هم در اختیار داشته باشید مثلا ما می تونیم رسیلری با فضای نامحدود و پهنای باند نامحدود و بقیه امکانات نامحدود تست یک ماهه رایگان در اختیار شما قرار دهیم تا هاست بفروشید و به صورت درصدی سود دریافت کنید .

mdt
August 8th, 2010, 12:36
پیشنهاد من اینه که vps را قطعا فراموش کنید.

یا سرور اختصاصی بگیرید یا ریسلر.

ریسلر هم با تحقیق بگیرید، یعنی اول یک سایت روی جایی که می خواهید ریسلر بگیرید ببرید و کارایی سرور و پشتیبانی شرکت را بررسی کنید و اگر مناسب بود به عنوان ریسلر خرید کنید.

rn4j1m1
August 8th, 2010, 14:37
پیشنهاد من اینه که vps را قطعا فراموش کنید.

یا سرور اختصاصی بگیرید یا ریسلر.

ریسلر هم با تحقیق بگیرید، یعنی اول یک سایت روی جایی که می خواهید ریسلر بگیرید ببرید و کارایی سرور و پشتیبانی شرکت را بررسی کنید و اگر مناسب بود به عنوان ریسلر خرید کنید.

مگه vps چشه ؟

mdt
August 8th, 2010, 15:19
مگه vps چشه ؟

VPS با رم پایین که کلا فایده نداره.
با رم بالا هم VPS از CPU و Hard Disk با بقیه VPS ها به طور مشترک استفاده می کنه.
مدیریت اون هم زمانبره حتی بیشتر از سرور اختصاصی چون کنده.
در کل می توان گفت که نسبت هزینه/منفعت خوبی نداره.

dlhost
August 10th, 2010, 12:35
آقای mdt در درجه اول اکثر مجازی ساز ها مثل وی ام ور و سیتریکس سی پی یو و رم رو اختصاصی میدن یعنی اینکه اگر شما سی پی یو 4 هسته ای داشته باشی 1 هستشو بدی به یک سرور مجازی دیگه نمیتونی از اون استفاده کنی و نکته بعدی اینکه شیر بودن یا نبودن هارد هیچ تاثیری رو سرعت سرور نداره تازه الآن دیگه با این هارد های بزرگ رو سرور ها کی میاد هارد رو شیر کنه ؟! و در نتیجه سرور مجازی با کرنال اختصاصی برای پشتیبانی سایت های سبک و سنگین از ریسلر و سرور اختصاصی خیلی راحت تره چون زود آماده میشه , کانفیگ زیاد نمیخواد هر کنترل پنلی لازم باشه میشه نصب کرد و ... اینا همه امتیازه برای سرور مجازی.

mdt
August 20th, 2010, 10:57
آقای mdt ... و در نتیجه سرور مجازی با کرنال اختصاصی برای پشتیبانی سایت های سبک و سنگین از ریسلر و سرور اختصاصی خیلی راحت تره چون زود آماده میشه , کانفیگ زیاد نمیخواد هر کنترل پنلی لازم باشه میشه نصب کرد و ... اینا همه امتیازه برای سرور مجازی.
قصد طولانی کردن بحث را ندارم، ولی مواردی که در خصوص راحت تر بودن فرمودید مانند اینکه
زود آماده می شه: سرور اختصاصی هم به همون سروعت در اکثر دیتاسنترها آماده می شه (ر.ک Express Series in Leaseweb)
کانفیگ زیاد نمی خواد: کل کانفیگی که در یک سرور اختصاصی باید انجام بدهید در وی پی اس هم باید انجام دهید. این در حالی است که در سرور اختصاصی همه کارها سریع تر انجام می شود. اگر شما در یک وی پی اس برای فشرده کردن یک فایل 20 دقیقه وقت لازم داشته باشید در یک سرور اختصاصی معمولی حداکثر 2 دقیقه وقت لازم دارید.
هر کنترل پنلی می توان نصب کرد: در سرور اختصاصی هم هر کنترل پنل کرک شده ای می توانید نصب کنید.

بنابر این مواردی که فرمودید هیچ کدام امتیازی برای وی پی اس نیست، و شاید توجیهاتی عام باشد برای فروش وی پی اس.

البته همه می توانند وی پی اس تهیه کنند، و خود به عینه تجربه کنند.

موفق باشید.

bestvps
August 20th, 2010, 11:27
در مورد VPS نصف مواردی که آقای mdt میگن درسته نصف دیگشم بستگی داره :)
مثلا در مورد سرعت وی پی اس ! بهتره سرور اختصاصی که با وی پی اس یه قیمت داشته باشند رو مقایسه کنید ! چون الان سرور مجازی ماهانه 60-70 تومن هم هست که از امکانات خیلی بالایی استفاده میکنه ولی اگه با این قیمت بخواین Ded بگیرین یه چیزی میدن تحویل که یه سه چهار روز تو راه هستین تا برسین :)
در مورد هزینه کانفیگ و تنظیمات ! و هزینه Manage ! این دو گزینه بسیار با هم فرق دارند ! حتی تو Reload OS برای سرور اختصاصی شما باید هزینه بپردازید و معمولا هم کار یه کم طول میکشه صرف نظر از بعضی دیتا سنتر ها که ایرادای چجوری میگیرن ! ولی تو VPS با یه کلیک OS تغییر میکنه ! تو ریبوت هم همین طور ! هزینه پشتیبانی وی پی اس و سرور اختصاصی هم که فک نکنم تو یه رنج باشن!

مشکل دیگه در خرید از سایت های خارجی هزینه و Exchange ریال و تحریم ها هست !

اما در کل اگه بالای 100 تومن ماهانه میخواین هزینه کنین من Dedicated رو توصیه میکنم ! تقریبا به صرفه تر هست اگه بتونین از منابع استفاده کنین ولی زیر این قیمت همون ریسلر و وی پی اس بهتره البته وی پی اس هم همون طور که جناب mdt فرمودند ممکنه مسائل بالا رو داشته باشه اگه استاندارد رعایت نشه

Reza.exe
August 22nd, 2010, 16:39
سلام دوست عزیز
به هیچ وجه
از
just host
و
the planet
چیزی نخرید
امنیـــت بسیار پایین
هر جوجه ای می تونه بزنه

Masoud.B
August 22nd, 2010, 17:03
سلام دوست عزیز
به هیچ وجه
از
just host
و
the planet
چیزی نخرید
امنیـــت بسیار پایین
هر جوجه ای می تونه بزنه

اولا" که تاپیک قدیمیه !
اگر سرور میگیرند که ربطی به دیتا سنتر نداره خودتون باید امنیتش رو بالا ببرید

ولی ریسلر ، من از The planet(بابت همبن کیفیت خوبش هنوزم که هنوزه تمدیدش میکنم) سرویس دارم عزیزم امنیت فوق العاده بالاست و به جرات میگم اگه خودشون منیج کنند بهترین سرور رو تو دنیا دارید هم امنیت هم کیفیت

اینم کرنلی هست که چند روز پیش update شد و هیچ راه نفوذی نداره

2.6.35.2 #2 SMP Thu Aug 19 21:44:47 CDT 2010

از the planet خواستید بگین تضمین شده بهتون میدم

bestvps
August 22nd, 2010, 22:11
The Planet خیلی هم دیتا سنتر خوبی هست !!!! عالیه ! :)
فقط ایران تحریمه به همین علت مواظب باشید اگه خواستبد بگیرید !

IFACO.Net
August 23rd, 2010, 00:22
امنیت داخلی یک سرور چه ربطی به دیتاسنتر داره ؟!

Reza.exe
August 23rd, 2010, 03:58
ببینید تمام هاستینگ های ایران
که در
The Planet
هستند
90%
از
hostgator
سرویس می گیرن و خودشون سرور اختصاصی ندارند ! که دارای امنیت بسیار پایین هست
نام نمی برم و فقط می خواستم ایشون حواسشون را جمع کنه :)

bestvps
August 23rd, 2010, 09:58
خب ایشون که نمیخواست از HostGator بگیره :) و the Planet زمانی که من از سرویساشون استفاده میکردم واقعا کیفیت عالی بود ! خود دیتا سنتر که مسئول امنیت دهها هزار سرور نیست که ! اگه بخواین هزینه ی بیشتری میپردازید و اونا اینکارو براتون انجام میدن .

miz.ban
August 27th, 2010, 00:56
شما که تا ۴۰ تا در ماه می خواهی بدهی اگر دانش فنی اش رو داری بهتره یک وی پی اس بزرگ یا یک ددی کوچیک بگیری و از نگرانی های ریسلری برای هاست های بیرحم خلاص بشی.

behsaman
August 27th, 2010, 02:30
پرشین هویز persianwhois,com
uptime - support = 20

alborzhost
August 29th, 2010, 03:21
سلام

برای یک ریسلر ساده 4 پیج حرف زدید ؟:d