PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت با شرایط دریافت آسان

bot
March 13th, 2015, 13:05
سلام
رفتم تو زرین پال ثبت نام کردم ولی واریز به همه بانکها رو نداره و بانک منو قبول نمیکنه از اون خنده دار تر اینه که میگه باید لوگو زرین پال رو بزاری تو سایت انواع مدرک رو هم که میخواد کم مونده بگه برید تست dna بگیرید اینجا آپلود کنید!!
نمیدونم مدیریش پیش خودش چی فکر میکنه پیپال هم این محدودیت هارو نداره:78:
خدا رحمت کنه میهن پال رو در عرض 10 دقیقه درگاه میداد:d
بگذریم
از چه درگاهی استفاده کنم این محدودیت هارو نداشته باشه؟
سایت مجاز و هرنوع مدرکی بخوان میتونم ارائه کنم فقط لوگو و محدودیت بانک و این مسخره بازیارو نداشته باشه

hotler
March 13th, 2015, 13:09
سلام
رفتم تو زرین پال ثبت نام کردم ولی واریز به همه بانکها رو نداره و بانک منو قبول نمیکنه از اون خنده دار تر اینه که میگه باید لوگو زرین پال رو بزاری تو سایت انواع مدرک رو هم که میخواد کم مونده بگه برید تست dna بگیرید اینجا آپلود کنید!!
بگذریم
سایت مجاز و هرنوع مدرکی بخوان میتونم ارائه کنم فقط لوگو و محدودیت بانک و این مسخره بازیارو نداشته باشه

PardakhtNet.com

پرداخت نت دارم من و راضی هستم کارمزد 1 درصد فقط قبلاً تسویه مشکل داشت . یکمی طول میکشید در مبالغ پایین ولی مبالغ بالای 1 تومن رو کمتر از 1 ساعت واریز میکردند.
الان شاید مبالغ پایین رو هم زود بریزن فعلاً که درخواست ندادیم.
ولی تایید میشن.

DeLtAvPs
March 13th, 2015, 13:38
سلام
بگذریم

میهن پال دوباره شروع ب کار کرده!
چند روز پیش ایمیلش با این مضمون برام اومد

بازگشت میهن پال و کاهش میزان کارمزد به (نه دهم درصد) با عرض سلام خدمت کاربران محترم
به اطلاع می رساند سایت میهن پال فعالیت خورد را از سر گرفته است.
همچنین کارمزد سایت از 1 درصد به (نه دهم درصد)کاهش پیدا کرده است.
لطفا به این ایمیل پاسخ ندهید و سوالات خود را از طریق سایت مطرح فرمایید.
mihanpal.com (http://mihanpal.com)

wenhost
March 13th, 2015, 13:40
با سلام
sibapal.ir
کاملا تایید میشن
کاملا ساده و راحت

bot
March 13th, 2015, 16:26
میهن پال دوباره شروع ب کار کرده!
چند روز پیش ایمیلش با این مضمون برام اومد

تشکر بهترین گزینه همینه
امیدوارم دوباره نبندنش

samansystems
March 14th, 2015, 09:41
تو زرين پال برای شما کارتی متصل به شبکه شتاب صادر ميشه که ميتونيد تراکنش هاتون رو بدون کارمزد انتقال بديد به کارت و از خود پردازهای متصل به شبکه شتاب بدون کارمزد و به صورت آنی دريافت کنيد.
اين سرويس به طور منحصر به فرد در زرين پال ارائه ميشه.
قطعا سرويس های منحصر به فرد نياز به تاييد هويت های منطقی و شفاف داره ;)

به هر حال شما در انتخاب سرويس دهنده خودتون مختار هستيد ما خوشحال هستيم و به خودمون افتخار ميکنيم که بهترين ها، زرين پال رو انتخاب کردن ;)

hamra
March 14th, 2015, 09:44
پی لاین هیچ محدودیتی فکر نمیکنم داشته باشه

bot
March 14th, 2015, 17:05
تو زرين پال برای شما کارتی متصل به شبکه شتاب صادر ميشه که ميتونيد تراکنش هاتون رو بدون کارمزد انتقال بديد به کارت و از خود پردازهای متصل به شبکه شتاب بدون کارمزد و به صورت آنی دريافت کنيد.
اين سرويس به طور منحصر به فرد در زرين پال ارائه ميشه.
قطعا سرويس های منحصر به فرد نياز به تاييد هويت های منطقی و شفاف داره ;)

به هر حال شما در انتخاب سرويس دهنده خودتون مختار هستيد ما خوشحال هستيم و به خودمون افتخار ميکنيم که بهترين ها، زرين پال رو انتخاب کردن ;)

زرین پال چند سال زودتر از همه درگاهها شروع به کار کرد و امکانات خوبی هم داره سرور ایران و المان داره ssl بسیار معتبر geotrust داره اما محدودیت هاش دست و پا گیره یکیش همین پشتیبانی نکردن از همه بانکهاست یکی دیگش اینه که شماره تلفنت رو مثلا اگه عوض کنی سریع سطح تاییدت میاد پائین یکیش اینه حتما ادرس ایران باید بدی
بنده ایران نیستم و نمیتونم برای یک دریافت کارت یا باز کردن حساب بانکی مورد تایید شما کلی هزینه کنم بیام ایران

mchteh
March 14th, 2015, 17:10
سلام
بگذریم

عرض سلام واحترام
پی لاین

samansystems
March 15th, 2015, 09:46
زرین پال چند سال زودتر از همه درگاهها شروع به کار کرد و امکانات خوبی هم داره سرور ایران و المان داره ssl بسیار معتبر geotrust داره اما محدودیت هاش دست و پا گیره یکیش همین پشتیبانی نکردن از همه بانکهاست یکی دیگش اینه که شماره تلفنت رو مثلا اگه عوض کنی سریع سطح تاییدت میاد پائین یکیش اینه حتما ادرس ایران باید بدی
بنده ایران نیستم و نمیتونم برای یک دریافت کارت یا باز کردن حساب بانکی مورد تایید شما کلی هزینه کنم بیام ایران

هويت کاربران برای ما بسيار اهميت داره چون ما قرار نيست يک فعاليت کوتاه مدت و غير شفاف داشته باشيم.
هدف ما ارائه سرويس پايدار و دائمی هست و بر اساس همين هدف سياست های سايت تدوين شده.
ضمن اينکه از زمانی که سرويس های بدون کارمزد و با تسويه آنی رو ارائه ميديم تونستيم حس دريافت کارمزد و پول اضافه گرفتن رو در بين کاربران استفاده کننده از درگاه های آنلاين از بين ببريم.

PardakhtNet
March 15th, 2015, 11:41
سلام
بگذریم

شما می خواهید تراکنش مالی انجام دهید و درسته که بعضی سایتهای بدون گرفتنمدارک و .... دارن فعالیت می کنند که این امر باعث میشه مشکلاتی فراوانی بخورند و....
اگر دیدید جای بدون گرفتن مدارک ناقص یا بدون مدارک اجازه فعالیت میده مطمئن باشید این جور سایتهای گذری خواهند بود

PardakhtNet.com

پرداخت نت دارم من و راضی هستم کارمزد 1 درصد فقط قبلاً تسویه مشکل داشت . یکمی طول میکشید در مبالغ پایین ولی مبالغ بالای 1 تومن رو کمتر از 1 ساعت واریز میکردند.
الان شاید مبالغ پایین رو هم زود بریزن فعلاً که درخواست ندادیم.
ولی تایید میشن.

پرداخت نت الان بدون کارمزد فعالیت میکنه

samansystems
March 15th, 2015, 12:09
فقط مد نظر داشته باشيد بدون کارمزد يعنی هيچ کارمزدی نه از مشتری شما کسر بشه و نه از شما
و اگر جائی داره به شما تعهد بدون کارمزد ميده حتما مراقب باشيد که هيچ پول اضافه ای از مشتری شما کسر نکنه که باعث بشه مشتری شما از سايت شما ناراضی بشه.
چون جديدا ديده شده برخی جاها تعهد بدون کارمزد ميدن و کارمزد رو به مشتری شما ميندازن و ازش کسر ميکنن.
در حالی که معنی واقعی بدون کارمزد که در حال اجرا هست عدم کسر کارمزد نه از شما و نه از مشتری شماست.

DeLtAvPs
March 15th, 2015, 13:33
فقط مد نظر داشته باشيد بدون کارمزد يعنی هيچ کارمزدی نه از مشتری شما کسر بشه و نه از شما
و اگر جائی داره به شما تعهد بدون کارمزد ميده حتما مراقب باشيد که هيچ پول اضافه ای از مشتری شما کسر نکنه که باعث بشه مشتری شما از سايت شما ناراضی بشه.
چون جديدا ديده شده برخی جاها تعهد بدون کارمزد ميدن و کارمزد رو به مشتری شما ميندازن و ازش کسر ميکنن.
در حالی که معنی واقعی بدون کارمزد که در حال اجرا هست عدم کسر کارمزد نه از شما و نه از مشتری شماست.

جناب سامان سیستم عزیز
اینقدر با فونت بولد مواردی که هنوز برای خودتون آشنا نیست رو خورد مردم ندید

شما برای سطح طلایی 10500 تومان هزینه کارت میگیرید برای اینکه تراکنش خروجی 0 بشه و برای کاربران طلایی هزینه کارت رایگانه اما اون قرارداد رو وقتی ببری دفتر اسناد حداقل باید 10000 تومان هزین کنی.
حالا بر فرض یک درگاه 1 دصد هم کارمزد بگیره باید 1 میلیون تراکنش داشته باشه تا هزینه ایکه برای شما پرداخت کرده رو در بیاره
همه مشترکین میلیونی درآمد ندارند! بعضی ها رو میشناسم ماهی 200 هزار تومان درآمد دارند یعنی این افراد باید 5 ماه طول بکشه تا هزینه کارت شما رو در بیارن
حالا بر فرض میگیم شما برای کارت و ارسال اون باید هزینه ای بکنید ، ولی این هزینه یه نوع درآمد جدا هستش چون هزینه صدور کارت در بانک ها 1000 تومان و پست هم نهایت 5000 تومان پس توی این کارت در سطح نقره ای شما 5000 تومان به سود بردید و مشتری 10000 تومان ضرر.در مورد سطح طلایی هم برای خیلی ها سخته برن دفتر اسناد.

پس اونی کارمزد 0 و تسویه آنی خوب به مشتری میده که هزینه اضافی نگیره و همه خدماتش رایگان باشه و به وقوق قدیمیل اگر قبلتون راسته توی همون حساب ساده و بدون کارت کارمزد 0 و تسویه آنی به مشتری بدید

- - - Updated - - -

خیلی وقت ها کارمز مهم نیست سرعت عمل مهمه
مثلا من داشتم به اسکریپت رو تست میکردم که اون اسکریپت درگاه زرین پال و پی لاین رو فقط داشت
متاسفانه وقتی درخواست درگاه رو دادم چند ساعت توی هر دو سایت طول کشید تا تایید بشه و این یعنی یه ضعف نه اینکه بیاین بگید هویت کاربر مهمه
به شخصه با جهان پی کار کردم یکی از خوبیااش اینه میتونی به محض ساخت درگاه ازش استفاده کنی اما موقع خروجی باید تایید باشی این یعنی یه حسن که بتونی کارتو سریهتر انجام بدی
پس همه چی به کارمزد 0 نیست

ehsaan
March 15th, 2015, 13:51
سلام
بگذریم

سلام. از درگاه های واسط زرین پال بهترین هست و اگر این محدودیت ها رو نداشت اونم میرفت پیش درگاه قبلی شما ! و الان باید میگفتی خدا رحمتش کنه :|
در ضمن فکر نمیکنم اجباری باشه من خودم تا 1 ماه پیش لگوی زرین پال رو نمیذاشتم و الان هم خودم گذاشتم توی سایت.
به نظر من بهترین و کامل ترین درگاه واسط زرین پال هست و ارزشش رو داره ... مخصوصا اگر زرین کارت بگیرید و کاربر طلایی بشید.

البته اگر نماد اعتماد دارید میتونید خیلی راحت 2 روزه درگاه مستقیم بانک سامان بگیرید.

asdadsdxz
March 15th, 2015, 14:21
اینو باید دقیت کرد که زرین پال کارمز رو فقط وقتی نمیگیره که پول به زرین کارت انتقال بدید و اگر بخواهید پول رو به حساب اصلیتون منتقل کنید ۲.۵ درصد کارمز می گیره!
و زرین کارت بجز هزینه گرفتنش شامل سود بانکی نمیشه یعنی پولی که داخل زرین کارت میره و میمونه سود بانکی بهش تعلق نمیگیره و یه حساب سرانگشی بکنید اگر پولتون تو زرین کارت بمونه سود بانکی که از دست میره خیلی بیشتر از کارمز ۱ و ۲ درصدی میشه
من خودم از زرین پال هم استفاده کردم و زرین کارت هم دارم ولی درحال حاظر از جهان پی استفاده میکنم و به صرفه تر هست هستم.
نقل قول از خودم

در اصل منی که دارم مثلا با جهان پی کار میکنم هر روز تسویه حساب میکنم و روزی ۱ تا ۱.۵ ملییون هست و این مبالغ رو خرج که نمیکنیم میره داخل حساب و میمونه تا ماهی یک بار برای تامین کالای سایت پرداخت بشه و اگر بره داخل زرین کارت که سود بهش تعلق نمیگیره بمونه یه جورای سودی که از دست میره خیلی بیشتر از کارمز هست.

samansystems
March 15th, 2015, 17:30
اینو باید دقیت کرد که زرین پال کارمز رو فقط وقتی نمیگیره که پول به زرین کارت انتقال بدید و اگر بخواهید پول رو به حساب اصلیتون منتقل کنید ۲.۵ درصد کارمز می گیره!
و زرین کارت بجز هزینه گرفتنش شامل سود بانکی نمیشه یعنی پولی که داخل زرین کارت میره و میمونه سود بانکی بهش تعلق نمیگیره و یه حساب سرانگشی بکنید اگر پولتون تو زرین کارت بمونه سود بانکی که از دست میره خیلی بیشتر از کارمز ۱ و ۲ درصدی میشه
من خودم از زرین پال هم استفاده کردم و زرین کارت هم دارم ولی درحال حاظر از جهان پی استفاده میکنم و به صرفه تر هست هستم.
نقل قول از خودم

البته اين رو هم در نظر بگيريد که شما ميتونيد موجودی زرين کارت رو خيلی راحت به همه کارت های شتابی خودتون کارت به کارت کنيد.
و همچنين بدون کسر کارمزد از خود پرداز ها وجه رو دريافت کنيد.
يا از pos ها و درگاه های آنلاين بدون کارمزد خريد کنيد.
ضمن اينکه در اين شرايط ميتونيد از تسويه حساب های سريع (و زير 400 هزار تومان آنی) هم استفاده کنيد ;)

- - - Updated - - -

پس همه چی به کارمزد 0 نیست
درسته
تنها کارمزد 0 درصد ملاک نيست.
بلکه تسويه حساب سريع و آنی هم ملاک هست.
ضمن اينکه به کمک اپليکيشن زرين پال شما ميتونيد هر کجا که هستيد انتقال به کارت رو ثبت کنيد و بعد همون زمان و به صورت آنی از خود پرداز ها وجه رو دريافت کنيد ;)

- - - Updated - - -

همه مشترکین میلیونی درآمد ندارند! بعضی ها رو میشناسم ماهی 200 هزار تومان درآمد دارند یعنی این افراد باید 5 ماه طول بکشه تا هزینه کارت شما رو در بیارن

حق با شماست. کاربرانی که زير 200 هزار تومان در ماه درآمد دارن بهتر هست از زرين کارت استفاده نکنن.
و توجيه پذير تر هست که تسويه به حساب بانکی خودشون رو در زرين پال ثبت کنن (که در اين حالت ديگه اون هزينه ای که فرموديد برای صدور زرين کارت کسر ميشه رو هم ندن.) ;)

- - - Updated - - -

خوشبختانه کارمزد های زرين پال طوری تعريف شده که همه اشخاص در همه حالت ها بتونن بيشترين استفاده رو ازين سرويس ببرن. ;)