PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin

nader_star
March 13th, 2015, 11:56
سلام
خسته نباشید
چند روزی هست که سایت ما با مشکل مواجه شده
در صورتی که هیچ تغییری داخل وردپرس ندادیم( نه قالب تغییر دادیم و نه افزونه اضافه کردیم)
سایت و مدیریت هر دو سفید می شه
وقتی از سی پنل قالب رو تغییر می دیم همه چیز درست می شه
ولی وقتی
قالب قبلی رو که می زاریم چند ساعتی درست می شه ولی دوباره سفید می شه همه چیز
داخل فایل error_log تو سی پنل خطای زیر می یاد
[13-Mar-2015 07:15:57 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
[13-Mar-2015 07:16:01 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/eaccelerator.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/eaccelerator.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
[13-Mar-2015 07:16:01 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

ممنون می شم راهنمایی کنید که مشکل به چه صورت برطرف می شه؟
دسترسی به whm هم دارم

shahab-f
March 13th, 2015, 12:14
extension_dir که داخل php.ini سرورتون ایجاد شده صحیح نیست در صورت تمایل دسترسی بدید تا مشکل رفع شود و یا دستورات زیر رو اجرا کنید

rm -f /usr/local/lib/php.ini
/scripts/easyapache --build

دقت کنید که پس از اجرا دستورات بالا مجددا باید کانفیگ های php.ini رو مانند تعریف disable_functions و ... رو انجام بدید زیرا php.ini به حالت دیفالت برگشته است

nader_star
March 13th, 2015, 12:53
extension_dir که داخل php.ini سرورتون ایجاد شده صحیح نیست در صورت تمایل دسترسی بدید تا مشکل رفع شود و یا دستورات زیر رو اجرا کنید

دقت کنید که پس از اجرا دستورات بالا مجددا باید کانفیگ های php.ini رو مانند تعریف disable_functions و ... رو انجام بدید زیرا php.ini به حالت دیفالت برگشته است

ممنون از شما
دستورات بالا رو اجرا کردم
ولی در قسمت PHP Configuration Editor در بخش Advanced Mode هیچ گزینه ای نیست که بتونم تغییرات جدید رو وارد کنم . از کدام بخش باید این تنظیمات رو برگردونم؟

shahab-f
March 13th, 2015, 13:09
ممنون از شما
دستورات بالا رو اجرا کردم
ولی در قسمت PHP Configuration Editor در بخش Advanced Mode هیچ گزینه ای نیست که بتونم تغییرات جدید رو وارد کنم . از کدام بخش باید این تنظیمات رو برگردونم؟

بعد از اجرا دستور زیر چه پیامی دریافت کردید؟

nader_star
March 13th, 2015, 13:16

با تشکر
فعلاً تنظیمات رو انجام دادم
امید وارم دیگه خطاها تکرار نشه