PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمندل برنامه نویس تحت وب ( نرم افزار downloadsoftha.blogsky.com)

A+I
March 12th, 2015, 19:37
سلام
به یه برنامه نویس نیاز دارم که بتونه برنامه ای بنویسه که نتایج جست و جوی گوگل رو توی وبلاگ قرار بده
مثل وبلاگ
downloadsoftha.blogsky.com
منتظرم

nexinel
March 12th, 2015, 19:41
معمولا سرویس های وبلاگ امکان قرار دادن کد iframe رو ندارند و از طرفی API یا دسترسی دیگری برای چنین کاری به شما نمی دهند و با محدودیت هایی در جاوا اسکریپت مواجه هستیم. بنابراین به این صورت شدنی نیست. البته تنها راهی که فعلا به ذهن من می رسه این هست که درون Adobe Flash برای شما برنامه نویسی بشه و بصورت فلش این محتوی رو لود کنید. راحت ترش هم این هست که یک اسکریپت PHP بنویسیم که روی یک وب سرور برای شما خروجی بده، بعد همین صفحه رو درون فلش روی وبلاگ شما نمایش بدیم.

- - - Updated - - -

در صورت تمایل تشریف بیارید یاهو یا پیغام خصوصی بدید تا براتون انجام بدم.

taksis
March 12th, 2015, 19:41
چهل تا پاپ اپ باز شد اخرشم رفت تو یه سایت پورن !

A+I
March 12th, 2015, 19:49
من از صاحبش پرسیدم + از چندین نفر دیگه که شبیه به این وبلاگ دارن گفتن که نرم افزار هست
اگه می تونید بنویسید حتما بگید

nexinel
March 12th, 2015, 19:51
من از صاحبش پرسیدم + از چندین نفر دیگه که شبیه به این وبلاگ دارن گفتن که نرم افزار هست
اگه می تونید بنویسید حتما بگید

از نظر فنی برای مورد شما غیر از فلش هیچ چیزی فعلا به ذهن من نمی رسه به این جهت که محدودیت داره، اما اگر می فرمایید نرم افزار هست نمونه اجرا شده بدید تا بررسی کنیم.

A+I
March 12th, 2015, 19:57
داداش این وبلاگ هم با نرم افزار هست

feedkhoon.rozblog.com
اگه بتونم شات ش رو میذارم

nexinel
March 12th, 2015, 20:06
داداش این وبلاگ هم با نرم افزار هست

feedkhoon.rozblog.com
اگه بتونم شات ش رو میذارم

نرم افزار های تحت وب همگی از قواعد کلی یکسانی پیروی می کنند و هر اسکریپت تحت وب دو سمت مجزا داره، سمت سرور که شامل کد های اعمال منطق و تصمیم گیری و کار با پایگاه داده و امثال آن میشه و با زبان هایی مثل PHP نوشته میشه، و سمت کاربر که وظیفه نمایش خروجی رو به وی داره و با HTML و CSS و JavaScript ارایه میشه. البته در این بین، جاوا اسکریپت تنها عاملی هست که میتونه محتوی رو سمت کلاینت تغییر بده و بدون Refresh مجدد مرورگر، سمت کاربر رو به شیوه ای dynamic تغییر بده که کاربرد اصلی این قضیه در مفهوم AJAX بخوبی دیده میشه.

در وبلاگ ما دسترسی به سمت سرور و بسیاری قسمت های سمت کلاینت نداریم و با محدودیت هایی در این قسمت مواجه هستیم، چون خروجی توسط سرور کنترل میشه.

خوب، شما این کاری که خواستید رو با جاوا اسکریپت می تونید انجام بدید اما نکته اینجاست که در سرویس های بلاگ محدودیت های قابل توجهی در این قسمت اعمال میشه. برای همین بنده پیشنهاد این امر رو ندادم. هر چند قابل تست و بررسی هست.

از طرف دیگه، فلش به دلیل عدم قابلیت ردگیری و نا مشخص بوده محتوی برای سمت سرور، امکان پیاده سازی مورد درخواست شده شما رو داره. در ظاهر به عنوان یک عضو استاتیک و نمایش انیمیشن بارگزاری میشه اما از درون توانایی اسکریپت نویسی و تبدیل شدن به یک خروجی داینامیک رو هم داره. خوب شما در سطح وب شاهد بسیاری وبسایت هایی بودید که کاملا بر پایه فلش طراحی شده بودند.

این نمونه ای که نشون بنده دادید، ظاهرا داره با جاوا اسکریپت این کار رو انجام میده. بنابراین اگر سمت سرور سرویس دهنده وبلاگ شما محدودیتی از این حیث اعمال نمی کنه، میشه این کار رو برای وبلاگ شما هم انجام داد.

A+I
March 12th, 2015, 20:12
میشه یه نرم افزار تحت وب نوشت که من بهش کلمه بدم و اون تا 100 نتیجه گوگل رو بذاره توی وبلاگ ؟
ببینید کدوم کار بهتره به من بگید
منتظرم

malek360
March 12th, 2015, 20:13
سلام.
اگر می تونی مثل این وبلاگ درست کننی بسم الله .......
اگه قراره سروردهنده وبلاگ گیر بده ... چرا این وبلاگ را مسدود نمیکنه

nexinel
March 12th, 2015, 20:16
میشه یه نرم افزار تحت وب نوشت که من بهش کلمه بدم و اون تا 100 نتیجه گوگل رو بذاره توی وبلاگ ؟
ببینید کدوم کار بهتره به من بگید
منتظرم

هم با جاوا اسکریپت خالی قابل پیاده سازی هست هم با ترکیبش با php که البته در حالت دوم نیازمند میزبانی فایل php روی یک وب سرور مجزا هستید. تشریف بیارید یاهو بیشتر صحبت کنیم. اما باید تست بشه ببینیم سیستم بلاگ شما محدودیتی نداشته باشه.

- - - Updated - - -

سلام.
اگر می تونی مثل این وبلاگ درست کننی بسم الله .......
اگه قراره سروردهنده وبلاگ گیر بده ... چرا این وبلاگ را مسدود نمیکنه

ایشون نمونه ای از سرویس دهنده دیگری دادند. به هر حال باید تست بشه.

A+I
March 12th, 2015, 20:16
درسته فقط نمی دونم چه طور این کار رو کنم
صاحبش میگه نرم افزار ولی دوستان میگن که جاوا اسکریپته
اگه میشه با اسکریپت یا جاوا این کار رو کرد بگید منتظرم

nexinel
March 12th, 2015, 20:19
درسته فقط نمی دونم چه طور این کار رو کنم
صاحبش میگه نرم افزار ولی دوستان میگن که جاوا اسکریپته
اگه میشه با اسکریپت یا جاوا این کار رو کرد بگید منتظرم

من به نوعی حدس می زنم مقصود ایشان این بوده که نرم افزاری را بنویسید که داده ها رو جمع آوری کرده و سپس با ورود به سیستم مدیریت وبلاگ شما یا از طریق امکاناتی که دارد مثل api یا نگارش از طریق ارسال ایمیل یا ... ( که معمولا سرویس های ایرانی ندارند ) داده را در وبلاگ قرار دهد. اما این کار به نظر لقمه را دور سر چرخاندن هست و زحمت مضاعف داشته و منطقی نیست. اغلب اوقات هم از نظر فنی شدنی نیست.

malek360
March 12th, 2015, 20:26
من متوجه نشدم . شما می تونید نرم افزار یا اسکریپ یا هرچی که مثل این وبلاگ عمل کنه و اون سرور بلاگ گیر نده را درست کنید؟

nexinel
March 12th, 2015, 20:31
طبق صحبت های ایشون، هدف شون Black SEO هست. بنابراین با جاوا اسکریپت یا فلش نمیشه این کار رو برای ایشون انجام داد چون در ایندکس گوگل منعکس نمیشه. باید راهی پیدا کرد که محتوی استاتیک گذاشت تو بلاگ ایشون. حالا یا کیت توسعه دارن این بلاگ ها یا به شکلی میشه از راه دور بصورت نرم افزاری محتوی وارد شون کرد. باید بررسی بشه.

hamid53214
March 12th, 2015, 20:33
من به نوعی حدس می زنم مقصود ایشان این بوده که نرم افزاری را بنویسید که داده ها رو جمع آوری کرده و سپس با ورود به سیستم مدیریت وبلاگ شما یا از طریق امکاناتی که دارد مثل api یا نگارش از طریق ارسال ایمیل یا ... ( که معمولا سرویس های ایرانی ندارند ) داده را در وبلاگ قرار دهد. اما این کار به نظر لقمه را دور سر چرخاندن هست و زحمت مضاعف داشته و منطقی نیست. اغلب اوقات هم از نظر فنی شدنی نیست.

دقیقا این سایت ها با نرم افزارهای تحت کلاینت پست میگذارند
و دینامیک نیستند
دلیل استفاده از وبلاگ برای این کار، میزبانی وبلاگ ها بر روی سرور اختصاصی هست که در عمل با محدودیت منابع روبرو نمیشوند
و با توجه به درامد زایی این گونه بازدیدها برای صاحبان سایت های وبلاگدهی به دلیل نمایش تبلیغات در وبلاگها ، هیچ سیاستی برای مقابله ب آن اتخاذ نمیشود

با توجه به حجم پست زنی در این گونه استفاده ها به نظر من به صورت دستی هم میتوان پست رو ارسال کرد.

nexinel
March 12th, 2015, 20:42
مثل اینکه تنها راهش برای کاربرد ایشون نوشته شدن همین نرم افزار تحت دسکتاپ هست. حالا من دارم بررسی می کنم ببینم چه کارایی میشه انجام داد از این طریق.

- - - Updated - - -

به نظر می رسه تنها راهش همین رباته. میشه با ++C یا #C یا ... براتون برنامه نویسی کرد.

A+I
March 12th, 2015, 20:42
اگه بشه نرم افزار سرچ کنه و نتایج رو به وردانتقال بده و ورد هم به وبلاگ انتقال بده خوب میشه
ببینید مشه
من که برنامه نویس نیستم و نمی دونم چه طوریه
لطفا اطلاع بدید

nexinel
March 12th, 2015, 20:49
اگه بشه نرم افزار سرچ کنه و نتایج رو به وردانتقال بده و ورد هم به وبلاگ انتقال بده خوب میشه
ببینید مشه
من که برنامه نویس نیستم و نمی دونم چه طوریه
لطفا اطلاع بدید

اون سرچی که زدی، که از ورد و ... میشه انتقال داد مال سرویس دهنده های خارجی مثل wordpress و blogger هست که امکانش رو فراهم کردن. متاسفانه هیچ یک از سرویس دهندگان ایرانی کیت توسعه و نیز API ندارند. به این شکل شدنی نیست. تنها راهش ربات هست.

آپدیت:

مثل اینکه پرشین بلاگ و بلاگفا API دارند... خوب به این شکل میشه انجام داد کار رو.

A+I
March 12th, 2015, 21:15
خوب باشه
برای پرشین بلاگ یا رزبلاگ نمی شه ؟

nexinel
March 12th, 2015, 21:17
خوب باشه
برای پرشین بلاگ یا رزبلاگ نمی شه ؟

پرشین بلاگ میشه چون لینک وب سرویس اش رو پیدا کردم. اگر سایر این ها هم api داشتند لینک اش رو بدی میشه براشون نوشت. تو یاهو خبر بدید.

A+I
March 12th, 2015, 21:46
نه پردا نکردم
برای دو تا سرویس بلاگ فا و پرشین بلاگ می تونی بزنی ؟

nexinel
March 12th, 2015, 21:55
نه پردا نکردم
برای دو تا سرویس بلاگ فا و پرشین بلاگ می تونی بزنی ؟

بله، بلاگفا هم داره. برای هر دو میشه انجام داد.

A+I
March 12th, 2015, 22:27
پس صبح منتظر نرم افزار هستم

hashtgerdiha
March 12th, 2015, 22:41
معمولا سرویس های وبلاگ امکان قرار دادن کد iframe رو ندارند و از طرفی API یا دسترسی دیگری برای چنین کاری به شما نمی دهند و با محدودیت هایی در جاوا اسکریپت مواجه هستیم. بنابراین به این صورت شدنی نیست. البته تنها راهی که فعلا به ذهن من می رسه این هست که درون Adobe Flash برای شما برنامه نویسی بشه و بصورت فلش این محتوی رو لود کنید. راحت ترش هم این هست که یک اسکریپت PHP بنویسیم که روی یک وب سرور برای شما خروجی بده، بعد همین صفحه رو درون فلش روی وبلاگ شما نمایش بدیم.

- - - Updated - - -

در صورت تمایل تشریف بیارید یاهو یا پیغام خصوصی بدید تا براتون انجام بدم.

دوست عزیز در قالب فلش مطالب ایندکس نمیشوند!
:39:

دوستان عزیز

در پست شما در تالار دیگری عرض کردم
این وبلاگ با استفاده از جاوا اسکریپت و پی اچ پی به یک خبر خوان بر روی هاست رایگان متصل هست!
بر روی انواع وبلاگ ها نیز قابل طراحی هست!
نهایتا یک کد شبیه به ای فریم هست!
دوستان گرامی و اساتید محترم (این موضوع ربطی به سمت سرور و یا کلاینت ندارد)
نمونه کار هم بر روی سایت خود میتونیم ارائه بدیم!
یک کد ساده جاوا به همراه نهایاتا 10 خط کد پی اچ پی هست!
در صورت درخواست برای ارائه نمونه کار اعلام کنید تا برای شما ساخته شود!
در ضمن نیاز به یک هاست و یک اسکریپت خبر خوان نیز دارید( که برای شما فراهم میشود!)
موفق باشید

nexinel
March 12th, 2015, 22:57
دوست عزیز در قالب فلش مطالب ایندکس نمیشوند!
:39:

دوستان عزیز

در پست شما در تالار دیگری عرض کردم
این وبلاگ با استفاده از جاوا اسکریپت و پی اچ پی به یک خبر خوان بر روی هاست رایگان متصل هست!
بر روی انواع وبلاگ ها نیز قابل طراحی هست!
نهایتا یک کد شبیه به ای فریم هست!
دوستان گرامی و اساتید محترم (این موضوع ربطی به سمت سرور و یا کلاینت ندارد)
نمونه کار هم بر روی سایت خود میتونیم ارائه بدیم!
یک کد ساده جاوا به همراه نهایاتا 10 خط کد پی اچ پی هست!
در صورت درخواست برای ارائه نمونه کار اعلام کنید تا برای شما ساخته شود!
در ضمن نیاز به یک هاست و یک اسکریپت خبر خوان نیز دارید( که برای شما فراهم میشود!)
موفق باشید

بله، ایشان در ابتدا هدف اصلی خود را ذکر نکرده بودند. ولی محض اطلاع شما، داده های لود شده با js هم برای ایندکس شدن مشکلاتی دارند. هر چند اخیرا گوگل به مبحث AJAX پوشش داده. بنده هم در اواسط این تاپیک خدمت ایشون عرض کردم این روش رو. اما ایشون مصر هستند کار به شکل دیگری انجام بشه و نهایتا به استفاده از API ارایه شده توسط برخی سرویس ها روی آوردیم.

A+I
March 13th, 2015, 17:49
وقتی کامل درست شد
به من بگید
منتظرتون هستم

malek360
March 17th, 2015, 12:45
سلام

درست کردی ؟
بنده خریدارم

nexinel
March 17th, 2015, 16:17
نوشته که شده اما وب سرویس پرشین بلاگ مشکلی داشت که بنده با دوستانم در تیم پشتیبانی این شرکت تماس گرفتم و قرار شد بررسی کنند، اما هنوز خبری نیست. دیگه دم عید هم هست همه چیز تق و لق شده.

Rapidleech
April 11th, 2015, 03:25
این کار با نرم افزار انجام میشه نرم افزارشم تو نت ریخته
اما سرویس دهنده بلاگ سریعا قابلیت پست در این بلاگها رو غیر فعال میکنن

نیازی نیست بلاگ رو پاک کنن که بازدید سرویسشون بپرخ