PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی وبسایت . ایرانی یا خارجی ؟

babelirani
March 12th, 2015, 11:42
با سلام خدمت تمامی عزیزان

یه مدتی هستش که کدک x265 وارد دنیای مجازی شده و خوب به دلیل کیفیت بالا و حجم پایینترش نسبت به کدک x264 بین کاربران داره معروف میشه و درخواست ها داره روز به روز بیشتر میشه

حالا از دوستان یه نظر سنچی میخواستیم بکنیم اونم اینه برای یه وبسایت انکود به نظرتون ایرانی راه اندازی کنیم یا خارجی ؟

ممنون از تمامی عزیزان

sam127
March 12th, 2015, 12:02
طبعا ایرانی چون بیشتر کاربرهاتو تشکیل میده.

babelirani
March 12th, 2015, 12:04
طبعا ایرانی چون بیشتر کاربرهاتو تشکیل میده.

چرا بیشتر کاربرهارو ایرانی تشکیل میدن دوست عزیز؟

سایت های مثل Ganool یا YIFY حتی 10% کاربرانشون هم ایرانی نیستن

pedrami
March 12th, 2015, 12:19
سلام دوست عزیز

به نظر من اگه امکانش رو دارید و نیروی کافی ..... حتما 2 دامنه جداگونه بگیرید ..... هم سایت ایرانی هم اینترنشنال را راه اندازی کنید ....

به نظر من کسی بخواد پیشرفت کاری خوبی داشته باشه، حتما باید در سطح جهانی کار کنه ... تو ایران شما با 70 میلیون جمعیت طرف هستید .... در جهانی با 7 میلیارد ... و چون پول به دلار/یورو می گیرید هر منبع درامد در سایت جهانی تون معادل 6 ،7 تا مشتری ایرانی تون هست ...

خود ما به زودی سایت اینترنشنالمون راه اندازی میشه ... و پیشنهاد می کنم حتما شما هم اگه امکانش هست هر دو جا کار کنید ...

babelirani
March 12th, 2015, 23:32
عزیزان دیگه نظر ندارن ؟

Mr.Pouria
March 12th, 2015, 23:46
به نظر من یه سایت بزن مثل ساب سنس زبان سایت اینگلیسی و کاربران ایرانی هم بتونن زبان فارسی رو از منوی زبان انتخواب کنن یا نصبت به ای پی کشور ها زبان تغیر کنه ...

taksis
March 13th, 2015, 00:17
خب ایرانی دیگه.مشخصه
بله میدونم الان میگید در سطح جهانی باشه بهتره
ولی کلاهتونو قاضی کنید ببینید میتونید؟؟
صرفا ترجمه ی یک سایت به دو زبان اون رو بین المللی نمیکنه!
و اینکه شما تو ایران رقبای زیادی ندارید اما در خارج زیاد هستند که این خدماتو ارائه میدن.و چندین و چند سال هست که میدن و شناخته شده هستن
پس همون طیف مشتریان داخل ایران رو جذب کنید خیلی بهتره

سیدرضا بازیار
March 13th, 2015, 00:35
به فکر تحریم هم باشید! میتونه براتون مشکل ساز باشه

babelirani
March 13th, 2015, 01:05
به نظر من یه سایت بزن مثل ساب سنس زبان سایت اینگلیسی و کاربران ایرانی هم بتونن زبان فارسی رو از منوی زبان انتخواب کنن یا نصبت به ای پی کشور ها زبان تغیر کنه ...

با سلام

محدوده کاری سایتی که فرمودید خیلی بزرگتر از این حرفاست دوست عزیز ما میخوایم با کاربران در ارتباط باشید در همچنین سایتی امکانش نیست

خب ایرانی دیگه.مشخصه
بله میدونم الان میگید در سطح جهانی باشه بهتره
ولی کلاهتونو قاضی کنید ببینید میتونید؟؟
صرفا ترجمه ی یک سایت به دو زبان اون رو بین المللی نمیکنه!
و اینکه شما تو ایران رقبای زیادی ندارید اما در خارج زیاد هستند که این خدماتو ارائه میدن.و چندین و چند سال هست که میدن و شناخته شده هستن
پس همون طیف مشتریان داخل ایران رو جذب کنید خیلی بهتره

دوست عزیز بله ترجمه یک سایت به دو زبان سایت رو بین الملی نمیکنه ولی ما خوشبختانه مشکلی با ارتباط به صورت کاملا انگلیسی نداریم با عزیزان خارجی زیان مگه اینکه منظورتون از ارتباط چیز دیگه ای مثل انجمن و ... باشه که خوب سایت شیوه ی کاریش اینجوری نیست

متاسفانه یا خوشبختانه در این مورد تعداد سایت هایی که به این امر میپردازند انگشت شمار هستن ولی خوب بله رقابت نسبت به داخلی بالا تره

ممنون از نظرتون

به فکر تحریم هم باشید! میتونه براتون مشکل ساز باشه

تحریم ؟

دوست عزیز تحریم در انتقال پول میتونه فقط برامون مشکل ساز باشه که اونم خوشبختانه مشکلی باهاش نداریم میشه پول هارو به ریال تبدیل کرد و ریال رو به دلار و یورو

اگه نظری دیگه ای دارید خوشحال میشیم