PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت سایت در ساماندهی

hotler
March 12th, 2015, 11:36
درود
اگر سایتی رو در ساماندهی ثبت کنیم و فردا پس فردا به دلیلی بخوان سایت رو فیلت.ر کنن . اول اخطار میدن ؟ یا یکسره فیلت.ر میشه ؟
به صورت نمادین مثل سایت دانلودها میخوایم سر هر پست بنویسیم
| بازبینی و سانسور شده |

مسلماً سربازان گمنام هم بیکار نیستن بیان و چک کنن که سانسور شده یا نه.
ولی سوالی که میمونه در بدبینانه ترین حالت اگر فردا بفهمن الکی نوشتیم و سانسور و .... در کار نبوده چه اتفاقی میوفته ؟
سایت که در ساماندهی ثبت شده و اطلاعات ما رو به صورت کامل دارن و ....

pedrami
March 12th, 2015, 11:57
درود
اگر سایتی رو در ساماندهی ثبت کنیم و فردا پس فردا به دلیلی بخوان سایت رو فیلت.ر کنن . اول اخطار میدن ؟ یا یکسره فیلت.ر میشه ؟
| بازبینی و سانسور شده |

ولی سوالی که میمونه در بدبینانه ترین حالت اگر فردا بفهمن الکی نوشتیم و سانسور و .... در کار نبوده چه اتفاقی میوفته ؟

والا دوست عزیز 1 سال پیش دوست من سایتی داشت که بعضی موارد مشکوک به ***** شدن رو تو سایتش می گذاشت .... یک بار سایتش رو ***** کردن و ایشون تو سایت سازمان دهی ثبت نام کرد که بعد یک سری صحبت ها و حذف یک سری مطالب سایتش باز میشه ...
بعد اون قضیه، هر بار مطلبی می گذاشت که از دید سایت سازماندهی مناسب نبود براش ایمیل میومد که اون مطلب رو حذف کنه ، و تا 3 بار هم اخطار میومد ... که اگه حذف می کرد سایتش ***** نمی شد ....

قدیم این شکلی بود ، فکر کنم هنوز هم به همین منوال باشه

hotler
March 12th, 2015, 12:02
والا دوست عزیز 1 سال پیش دوست من سایتی داشت که بعضی موارد مشکوک به ***** شدن رو تو سایتش می گذاشت .... یک بار سایتش رو ***** کردن و ایشون تو سایت سازمان دهی ثبت نام کرد که بعد یک سری صحبت ها و حذف یک سری مطالب سایتش باز میشه ...
بعد اون قضیه، هر بار مطلبی می گذاشت که از دید سایت سازماندهی مناسب نبود براش ایمیل میومد که اون مطلب رو حذف کنه ، و تا 3 بار هم اخطار میومد ... که اگه حذف می کرد سایتش ***** نمی شد ....

قدیم این شکلی بود ، فکر کنم هنوز هم به همین منوال باشه

خب بحث همینه ، بخوایم زرنگ بازی دربیاریم و سربازان گمنام رو دور بزنیم چی میشه ؟
فقط همین که میگن پاک کن ؟

sam127
March 12th, 2015, 12:05
من الان سایتم ساماندهی ثبت هستش هرزمان مطلبی داشته باشم که مشکل دار باشه ایمیل میاد واسم که مثلا فلان مطلب عکس را بردار یا فلان مطلب را ویرایش کن

- - - Updated - - -

خب بحث همینه ، بخوایم زرنگ بازی دربیاریم و سربازان گمنام رو دور بزنیم چی میشه ؟

چیز خاصی نمیشه نامه از پلیس فتا.دادگاهی شدن.شلاق یا جریمه

startToday
March 12th, 2015, 12:05
شاید همینجوری سربازان گمنام چک نکنن، اما به اینم فکر کنید که ممکنه کاربری گزارش بده و بعد از گزارش، اون سربازان دیگه گمنام نمونن و خدمت برسن :دی

hotler
March 12th, 2015, 12:14
شاید همینجوری سربازان گمنام چک نکنن، اما به اینم فکر کنید که ممکنه کاربری گزارش بده و بعد از گزارش، اون سربازان دیگه گمنام نمونن و خدمت برسن :دی

:)) یعنی اینقدر پیگیر هستند که بیان و دانلود کنن یک فایل و بررسی کنن ؟

- - - Updated - - -

من الان سایتم ساماندهی ثبت هستش هرزمان مطلبی داشته باشم که مشکل دار باشه ایمیل میاد واسم که مثلا فلان مطلب عکس را بردار یا فلان مطلب را ویرایش کن

چیز خاصی نمیشه نامه از پلیس فتا.دادگاهی شدن.شلاق یا جریمه

شلاق به خاطر اشتراک گذاری چند تا فیلم ؟

sam127
March 12th, 2015, 14:48
:)) یعنی اینقدر پیگیر هستند که بیان و دانلود کنن یک فایل و بررسی کنن ؟

- - - Updated - - -

شلاق به خاطر اشتراک گذاری چند تا فیلم ؟

بله .منو 3 میلیون بابت 2 تا عکس نیمه جریمه کردن

wenhost
March 12th, 2015, 14:58
بهتره نذارید
گفته ایشون هم درسته جریمه های سنگینی در پی داره

OmidX
March 12th, 2015, 15:11
درود
| بازبینی و سانسور شده |

بهتر هست ثبت نکنید ، بنده وبلاگ شخصی خودم رو ثبت کردم ، یک اشتباه موقع تایب کردن در توضیحات سایت پیش اومد ، بعدش اصلا قابلیت ادیت نداشت ، ایمیل و زنگ هم زدم کسی پاسخگو نبود ...

جالب اینجاست ک پشت تلفن گفتن سخت نگیرید ، زیاد مهم نیست !!!

اما اگر ***** بخواید بشید قبلش بهتون ایمیل میدن ...

ahmadireza
March 12th, 2015, 15:15
دوست عزیزم ***** هم بشید مشکلی پیش نمیاد در ایران فقط با عکس و فیلم های مستهجن به شدت برخورد میکنند
بنده خودم 4 سال سایت موزیک و فیلم داشتم که 220 تا دامین ***** کرده بود ولی هیچ مشکلی پیش نیومد
و سلام

sam127
March 12th, 2015, 15:33
دوست عزیزم ***** هم بشید مشکلی پیش نمیاد در ایران فقط با عکس و فیلم های مستهجن به شدت برخورد میکنند
بنده خودم 4 سال سایت موزیک و فیلم داشتم که 220 تا دامین ***** کرده بود ولی هیچ مشکلی پیش نیومد
و سلام

موزیک و فیلم چند سال پیش داشتید؟

hotler
March 12th, 2015, 19:21
بله .منو 3 میلیون بابت 2 تا عکس نیمه جریمه کردن

چه مسخره ، کاسبی راه انداختند واسه خودشون ! :-|

بهتره نذارید
گفته ایشون هم درسته جریمه های سنگینی در پی داره

والا دارم پشیمون میشم از این که سایت رو ثبت کنم.

بهتر هست ثبت نکنید ، بنده وبلاگ شخصی خودم رو ثبت کردم ، یک اشتباه موقع تایب کردن در توضیحات سایت پیش اومد ، بعدش اصلا قابلیت ادیت نداشت ، ایمیل و زنگ هم زدم کسی پاسخگو نبود ...

جالب اینجاست ک پشت تلفن گفتن سخت نگیرید ، زیاد مهم نیست !!!

اما اگر ***** بخواید بشید قبلش بهتون ایمیل میدن ...

ثبت نکنیم خیلی بهتره.

گفتیم مثل hastidownload.com یکمی زرنگ بازی در بیاریم.

ولی گویا سربازان گمنام ته این راهی که ما داریم میریم ، ایست بازرسی زدند.

و سلام

منظور از شدت چه ؟

چیزی که محرزه به فیلم های پورن خیلی حساسیت دارن .

وی پی ان هم از این قاعده مستثنی نیست.

- - - Updated - - -

موزیک و فیلم چند سال پیش داشتید؟

رفتم و تاپیک شما در پرشین تولز رو خوندم و واقعاً ناراحت شدم.
البته دقیق نفهمیدم شما چه کار خاصی انجام میدادی ولی خیلی ناراحت شدم.
من خودم چند تا سایت با موضوعات مختلف دارم و تصمیم جدی گرفتم که عطاشون رو به لقاشون ببخشم.
الکی واسه خودم دردسر درست نکنم.
فردا میخوام برم واسه استخدام و اینا .....
ای بابا ، مشکل کشور انگار با جریمه و پرونده درست کردن برای من و شما درست میشه.
افسوسا ، افسوس.

sam127
March 12th, 2015, 19:22
شدت یعنی اینکه یا 1 ماه حسبت میکنند.یا 3 میلیون جریمت میکنند یا 100 ضربه شلاقت میزنن

taksis
March 12th, 2015, 19:28
خب بیشتر بچه ها سایتشون رو برای این داخل ساماندهی ثبت میکنن که قبل از fیلتر شدن یه پیامک براشون بیاد.وگرنه ارزش دیگه ای نداره
بعدم این سربازان گمنام که میگید عذر میخوام خر که نیستند.اتفاقا اگر بنویسید ویرایش و سانسور شد جری تر میشن ببینن چیه
بهترین حالتش اینه که مطالب و محتوای سایت رو کنترل کنید.حالا جدا از *****ینگ اینه که آخرت خودتون رو هم خراب نمیکنید

hotler
March 12th, 2015, 19:46
خب بیشتر بچه ها سایتشون رو برای این داخل ساماندهی ثبت میکنن که قبل از fیلتر شدن یه پیامک براشون بیاد.وگرنه ارزش دیگه ای نداره
بعدم این سربازان گمنام که میگید عذر میخوام خر که نیستند.اتفاقا اگر بنویسید ویرایش و سانسور شد جری تر میشن ببینن چیه
بهترین حالتش اینه که مطالب و محتوای سایت رو کنترل کنید.حالا جدا از *****ینگ اینه که آخرت خودتون رو هم خراب نمیکنید

آخرت تکسیس عزیز ؟ ( اسمتون رو بگیدی خیلی خوب میشه ).

نه بابا اینجا این حرفا نیست ، نه این که آدم بی اعتقادی باشم نه ولی مشکلم با این سیستمیه که توی کشور ما حاکمه.

از اون بالا مشکل داره تا همین پایین.

- - - Updated - - -

شدت یعنی اینکه یا 1 ماه حسبت میکنند.یا 3 میلیون جریمت میکنند یا 100 ضربه شلاقت میزنن

آخرش چی شد ؟ شما براتو ن پرونده درست شد ؟

taksis
March 12th, 2015, 19:54
کامران هستم
بله منم قبول دارم که قوانین نداریم.و از بالا تا پایین........ولی خب در کل دنیا مردم باید تابع قوانین وقت اون کشور باشن.ودر مملکت ما این موارد در سایت ممنوعه
و خب اون دنیا نمیان بگن چکار کردید.چکار کردند
میگن چکار کردی
و نمیگم ماها اخرتمون پاکه پاکه و مشکلی نیست .کارایی کردیم که اینا پیشش هیچه
اما خب اینم یه جوره.......

sam127
March 12th, 2015, 19:58
آخرت تکسیس عزیز ؟ ( اسمتون رو بگیدی خیلی خوب میشه ).

نه بابا اینجا این حرفا نیست ، نه این که آدم بی اعتقادی باشم نه ولی مشکلم با این سیستمیه که توی کشور ما حاکمه.

از اون بالا مشکل داره تا همین پایین.

- - - Updated - - -

آخرش چی شد ؟ شما براتو ن پرونده درست شد ؟

سابقه کیفری که نه چون زندان نداشت خداروشکر ولی 3 میلیون جریمه شدم

hotler
March 12th, 2015, 20:05
سابقه کیفری که نه چون زندان نداشت خداروشکر ولی 3 میلیون جریمه شدم

خیلی کم شانسی ، از تو کم شانس تر منم !

مطمئنم 3 ماه دیگه فعالیت کنم میگیرنم.

البته میشه یک جورایی دورشون زد که کلاً بیخیالت بشن ولی به نظرم ارزشش رو نداره . چرا سر بی درد رو دستمال ببندیم ؟

طرف میشناسم الان روزی 5 تا 8 میلیون داره از طریق خلاف در میاره اسمشم بگم : محمد رضا فکری مژدهی هیچ کاریش ندارن حتی رفته enamd گرفته . آدرسش هم محرز موجوده ولی راست راست داره برای خودش پول پارو میکنه.

واسه همینه میگم سیستم مشکل جدی داره.

- - - Updated - - -

کامران هستم
بله منم قبول دارم که قوانین نداریم.و از بالا تا پایین........ولی خب در کل دنیا مردم باید تابع قوانین وقت اون کشور باشن.ودر مملکت ما این موارد در سایت ممنوعه
و خب اون دنیا نمیان بگن چکار کردید.چکار کردند
میگن چکار کردی
و نمیگم ماها اخرتمون پاکه پاکه و مشکلی نیست .کارایی کردیم که اینا پیشش هیچه
اما خب اینم یه جوره.......

بله درست میگید آقا کامران.

فعلاً باید بگیم سمعاً و طاعتا ولی یک روزی کاسه صبر این ملت هم سر ریز میشه و اونجاست که اونا باید بگند چیکار کردند ؟

babelirani
March 12th, 2015, 23:24
با سلام

نمیدونم بعضی از عزیزان کی و کجا شلاق و جریمه شدن برای یک سایت فیلم و سریال عادی به ما هم بگن بریم ببینیم

دوست عزیز از اوایل سال 2007 سایت فیلم و سریال داشتم تا همین دو ماه پیش تقریبا چیزی حدود 600 دامین ثبت کردیم در این مدت ( برای 5 سایت )

چند ده میلیون از این راه گردش مالی داشتیم تا الان حتی کوچکترین تماس هم از پلیس فتا اینا باهامون گرفته نشده حتی ایمیل هم نیومده برامون برای تذکر

درگاه به اسم شخص خوب بنده با مشخصات کامل و حتی کپی کارت ملی هم داشتیم

البته اینم بگم برای سایت فیلم و سریالمون یکم اخلاقیات رو قبول داشتیم مثل بعضی از سایت ها نبودیم که هر چیزی رو به بهانه فیلم بودنشون برای جذب کاربر توی وبسایت قرار بدنپ

البته آخرین چیزم بگم سعی کنید کلاه نزارید سر سرباز های گمنام رک و راست باشید براتون مشکلی پیش نمیاد چه ثبت کنید چه نکنید در دنیایی نت میتونن در کمتر از یک ساعت پیداتون کنن

ولی اینکه ***** بشه یا نشه متاسفانه تجربه ای نداشتم برای سایت فیلم و موزیک

dsamyes
March 12th, 2015, 23:28
دوست عزیز یک ایمیل میاد فایل رو حذف کنید به قید ضروریت

hotler
March 13th, 2015, 12:00
با سلام

نمیدونم بعضی از عزیزان کی و کجا شلاق و جریمه شدن برای یک سایت فیلم و سریال عادی به ما هم بگن بریم ببینیم

دوست عزیز از اوایل سال 2007 سایت فیلم و سریال داشتم تا همین دو ماه پیش تقریبا چیزی حدود 600 دامین ثبت کردیم در این مدت ( برای 5 سایت )

چند ده میلیون از این راه گردش مالی داشتیم تا الان حتی کوچکترین تماس هم از پلیس فتا اینا باهامون گرفته نشده حتی ایمیل هم نیومده برامون برای تذکر

درگاه به اسم شخص خوب بنده با مشخصات کامل و حتی کپی کارت ملی هم داشتیم

البته اینم بگم برای سایت فیلم و سریالمون یکم اخلاقیات رو قبول داشتیم مثل بعضی از سایت ها نبودیم که هر چیزی رو به بهانه فیلم بودنشون برای جذب کاربر توی وبسایت قرار بدنپ

البته آخرین چیزم بگم سعی کنید کلاه نزارید سر سرباز های گمنام رک و راست باشید براتون مشکلی پیش نمیاد چه ثبت کنید چه نکنید در دنیایی نت میتونن در کمتر از یک ساعت پیداتون کنن

ولی اینکه ***** بشه یا نشه متاسفانه تجربه ای نداشتم برای سایت فیلم و موزیک

درود

این لینک : http://yon.ir/S98l

کاملاً راحت دوستمون رو گیر آوردن و ....

من اگر بخوان لب تاپ و هاردم رو بگیرن و ببرن خودم رو باید جایی فرض کنم که عرب نی انداخت .

sam127
March 13th, 2015, 12:08
درود

من اگر بخوان لب تاپ و هاردم رو بگیرن و ببرن خودم رو باید جایی فرض کنم که عرب نی انداخت .

این لینکی که دادی ماجرای منه تو پرشین تولز گذاشتم.در یک کلام تو دیگه مثل من گول بعضی از حرفای ندونسته را نخور که میگن کارت ندارن و فلان منم همینا را بهم گفتن دم عیدی 3 میلیون کردن تو پاچم که بابا وبلاگ کسی گیر نمیده .بابا طرف سایت فلان داره هیچکاریش نکردن

اصلا بگیم هیچکاریتم نکنن که شک نکن یا جریمت میکنن یا شلاق یا حبس مثلا هیچکاریتم نکنن همین که وقتی میری اونجا یه جوری چپ چپ نگات میکنن و هی تهدیدت میکنن که انگار مدیر بزرگترین سایت سک...جهان را گرفتن از 100 تا فحش بدتره.در یک کلام 2 تا دونه سایت ارزش نداره حیف خانوادت بیاد که هی دنبالت تو دادگاه راه بیوفتن

studio.design
March 13th, 2015, 12:11
حاجی الان بزن دانلود فیلم و سریال !!! تمامی سایت ها پیج 1 گوگل همه ثبت شده هستن !! همه رفیقای بنده هم هستن !! باهاشون صحبتم کردم

تمامی فیلم ها و سریال ها رو میزارن بدون سانسور !!! یکی از دوستان سایت 4000 تا پست داره فیلم وسریال / یه ارشیو غولیه برا خودش

تو این 8 ماهه ک سایتو زده فقط 3 یا 4 بار ایمیل اومده این فیلم و پاک کن مشکل داره ! همین

سایتش الان جز 400 سایت برتر ایرانه و راضی هم هست

وقتی دارن به ارمین 2اف ام و اردلان طومه مجوز میدن :| انتظار م باید داشت مشکلی با سایت فیلم وسریال نداشته باشن

+ من خودم حدود 3 هفته هستش سایت فیلم وسریال زدم و ثبتش کردم

یه سایت موزیک هم دارم حدود 1 ساله استارت خورده !! جز 5 سایت برتر موزیک ایرانه با همه خواننده هام در ارتباطم حتی اون ور آبی ها
وبسایت بعد 9 ماه ***** شد ! نه ایمیلی اومد نه اخطاری هیچی ! فقط ***** کردن همین

sam127
March 13th, 2015, 12:18
سایت موزیک گیر نمیدن ولی سایت فیلم گیر میدن

smhnw
March 13th, 2015, 12:22
دوست عزیز سایتتو فقط تو ساماندهی ثبت کن :))

بخوان ***** کنن بدون هیچ دلیلی ***** میکنن :))

زیاد نگران نباش ...

فقط سایتتو توی ساماندهی ثبت کن

hotler
March 13th, 2015, 12:50
حاجی الان بزن دانلود فیلم و سریال !!! تمامی سایت ها پیج 1 گوگل همه ثبت شده هستن !! همه رفیقای بنده هم هستن !! باهاشون صحبتم کردم

تمامی فیلم ها و سریال ها رو میزارن بدون سانسور !!! یکی از دوستان سایت 4000 تا پست داره فیلم وسریال / یه ارشیو غولیه برا خودش

تو این 8 ماهه ک سایتو زده فقط 3 یا 4 بار ایمیل اومده این فیلم و پاک کن مشکل داره ! همین

سایتش الان جز 400 سایت برتر ایرانه و راضی هم هست

وقتی دارن به ارمین 2اف ام و اردلان طومه مجوز میدن :| انتظار م باید داشت مشکلی با سایت فیلم وسریال نداشته باشن

+ من خودم حدود 3 هفته هستش سایت فیلم وسریال زدم و ثبتش کردم

یه سایت موزیک هم دارم حدود 1 ساله استارت خورده !! جز 5 سایت برتر موزیک ایرانه با همه خواننده هام در ارتباطم حتی اون ور آبی ها
وبسایت بعد 9 ماه ***** شد ! نه ایمیلی اومد نه اخطاری هیچی ! فقط ***** کردن همین

قبول ندارم عزیز !

2film ثبت شده ؟
iran film ثبت شده ؟
serial dl ثبت شده ؟
patogh-dl ثبت شده ؟
moviefilmmaster ثبت شده ؟
فقط یک Plannha ثبت شده .
hastidownload نمیدونم ثبت شده یا نه ولی خیلی داره خوب پیش میره.

ali0000
March 13th, 2015, 12:59
تمایل نداشتم این پست رو بزنم اما با لینک خارجی و توضیحات مجبورم شدم ، کلاسه پرونده یا یکی از نامه های دادگاه ( شعبه مربوطه ) اگه وجود خارجی داره برام ارسال کن اگه صرفاً برای وبلاگ و ایجاد گروه حتی صحبتهای ... شمارو 100 ضربه شلاق زدنو 3 میلیون جریمه کردن بنده تضمین میدم با اختیار کردن وکیلی که معرفی میکنم پرونده رو کلاً برگردونی مگر در توضیحات شما موضوعی باشه که شفاف توضیح نداده باشید ...
وب سایت یا وبلاگی که در سایت ساماندهی ثبت میشه ، در صورت مواجه با موضوعی که خلاف قوانین و موارد مصوب کارگروه تصدیق باشه به آدرس info@domain... تذکر کتبی برای 3 بار در بازه زمانی 3 هفته ارسال میشه در مورد وبلاگها چون آدرس ایمیل اصلی عموماً در اختیار مدیر کل سیستم بلاگدهی هست موظفه وبلاگ فوق رو تا رفع مشکل محدود و مسدود کنه
الان طرف میاد با دامین ir سایت فروش فندق و پسته میزنه یا موزیک فیلم با همین دامین ir از شماره 1 رسیده به 64 یعنی 64 بار ثبت دامین هم نوع در یک پنل !!! به نام 1 نفر اونم توسط سازمان فیزیک نظری یکیشون حتی کارت شارژ 1000 تومنی ایرانسل جریمه نشده ، البته وزارت ارتباطات منفرداً اقدام به تهیه تجهیزات و امکاناتی کرده که طبق گفته وزیر محترم در مصاحبه تلویزیونی نهایتاً تا پایان تیر ماه 1394 بصورت اجرایی درمیاد بعبارتی همون فاز 2 و 3 ....هوشمند و عملاً 95% حضور انسانی در پالایش صفحات وب کاهش پیدا میکنه ...

alivw71
March 13th, 2015, 13:01
فقط با سایت های سیاسی و پورن به شدت برخورد میکنند و این اکثر جاهای دنیا همین قانون هست. و هم چنین سایت های فیلمی محتوای غیراخلاقی دارند.

شلاق زدن و جریمه 3 میلیونی برای سایت موزیک و فیلم معمولی کاملا حرف بی پایه و اساس هست و مدرکی اثبات که چنین چیزی هست وجود ندارد!

smhnw
March 13th, 2015, 14:07
تمایل نداشتم این پست رو بزنم اما با لینک خارجی و توضیحات مجبورم شدم ، کلاسه پرونده یا یکی از نامه های دادگاه ( شعبه مربوطه ) اگه وجود خارجی داره برام ارسال کن اگه صرفاً برای وبلاگ و ایجاد گروه حتی صحبتهای ... شمارو 100 ضربه شلاق زدنو 3 میلیون جریمه کردن بنده تضمین میدم با اختیار کردن وکیلی که معرفی میکنم پرونده رو کلاً برگردونی مگر در توضیحات شما موضوعی باشه که شفاف توضیح نداده باشید ...
وب سایت یا وبلاگی که در سایت ساماندهی ثبت میشه ، در صورت مواجه با موضوعی که خلاف قوانین و موارد مصوب کارگروه تصدیق باشه به آدرس info@domain... تذکر کتبی برای 3 بار در بازه زمانی 3 هفته ارسال میشه در مورد وبلاگها چون آدرس ایمیل اصلی عموماً در اختیار مدیر کل سیستم بلاگدهی هست موظفه وبلاگ فوق رو تا رفع مشکل محدود و مسدود کنه
الان طرف میاد با دامین ir سایت فروش فندق و پسته میزنه یا موزیک فیلم با همین دامین ir از شماره 1 رسیده به 64 یعنی 64 بار ثبت دامین هم نوع در یک پنل !!! به نام 1 نفر اونم توسط سازمان فیزیک نظری یکیشون حتی کارت شارژ 1000 تومنی ایرانسل جریمه نشده ، البته وزارت ارتباطات منفرداً اقدام به تهیه تجهیزات و امکاناتی کرده که طبق گفته وزیر محترم در مصاحبه تلویزیونی نهایتاً تا پایان تیر ماه 1394 بصورت اجرایی درمیاد بعبارتی همون فاز 2 و 3 ....هوشمند و عملاً 95% حضور انسانی در پالایش صفحات وب کاهش پیدا میکنه ...

دوست عزیز مطمئنی ارسال میکنن تذکر کتبی رو ؟!!

shahinmq
March 13th, 2015, 14:18
چند سال پیش سایت چیز پی ان داشتم ، اومدم یک کاری کردم ، لینک های ورودی از سایت های samandehi , internet.ir را کاری کردم که اگر کسی وارد شد بنویسه ، under construction پس تنها در صورتی باز میشد سایت که به صورت دستی آدرس را وارد کنید ولی اگر

مسئولین از روی پنلشون روی لینک ما کلیک میکردند با همون پیغام روبرو میشدند ! تقریبا 1.5 سال روی 1 دامین دوام اوردیم و ف/یلتر هم نشد ! اون زمان از jaypal درگاه داشتم،گویا لطف کردن و مشخصات مارو به پلیس فتا داده بودن و با ما تماس گرفتن حضوری رفتیم فتا و مجبور شدیم این کار رو ببوسیم بزاریم کنار...

شما از همون روش که در اول توضیح دادم استفاده کنی و روش خودتون که فرمودید بنویسید سانسور شده فکر نمی کنم حالا حالا ها به مشکل بخورید ولی بر اساس تجربه می گم سعی کنید زیاد سمت کارهای غیر قانونی نرید...

babelirani
March 13th, 2015, 14:20
درود

سلام

جالبه در اون جا هم بنده پست دادم توی همون تاپیک الان کجاست پستم خدا میدونه

گفتم عزیز شمارو اگه بخوان در عرض کمتر از یک ساعت گیر میارن چه ثبت شده باشه چه نشده باشه

بنده نمیخوام بهتون بگم که سایت فیلم بزنید یا نزنید ولی اینکه بخوان برای یه سایت فیلم و سریال نمیدونم جریمتون کنن اینا کاملا اشتباه البته بازم میگم کمی اخلاقیات توش باشه بد نیست

ولی اینکه شما توی لب تاپ و هاردتون چی دارید اینو دیگه باید خودتون بدونید ربطی به سایت فیلم و سریال داشتن نداره بنده الان 8 ترابایت فیلم و سریال دارم ولی دیگه فیلم های +18 کامل نداریم تو هاردم و مشکلی هم مطمئنم پیش نمیاد

چند نمونه بهتون میگم از سایت های فیلم و سریال که سال هاست کار میکنن قرار بر دستگیری یا اینا بود الان باید خیلی وقت میشد که سایتی نمونده بود

سایت BaranMovie جزو اولین سایت های ایرانی فیلم و سریال بوده البته متاسفانه مدیر اصلیش و اولیش فوت کردن مثل اینکه
سایت Patogh-DL سال هاست که دارن کار میکنن بنده 3-4 سالشو کامل در جریانم قبلشو نمیدونم متاسفانه
سایت TinyMoviez بیش از 4 ساله داره کار فیلم و سریال میکنه
سایت warez-ir بیش از 4-5 ساله که در حال فعالیت هستش
سایت Nightmovie بیش از 2 ساله که دارن فعالیت میکنن
سایت MyKavirMusic بیش از 3 ساله که دارن فعالیت میکنن
سایت Imovie فعلی و Imdb-dl سابق تقریبا 3-4 ساله در حال فعالیت هستن
سایت Ashookfilm بیش از 3 ساله که در حال فعالیت هستن
سایت IranFilm بیش از 2 ساله که دارن فعالیت میکنن

اینا نمونه های زنده و در حال فعالیت هستن متاسفانه حوصله نداشتم نمونه های بیشتری خدمتتون عرض کنم

این دوستمون که داستان تعریف کردن خوشحال میشم آدرس سایتشون رو بگن برام جدا جالب شده

sam127
March 13th, 2015, 15:01
چند سال پیش سایت چیز پی ان داشتم ، اومدم یک کاری کردم ، لینک های ورودی از سایت های samandehi , internet.ir را کاری کردم که اگر کسی وارد شد بنویسه ، under construction پس تنها در صورتی باز میشد سایت که به صورت دستی آدرس را وارد کنید ولی اگر

مسئولین از روی پنلشون روی لینک ما کلیک میکردند با همون پیغام روبرو میشدند ! تقریبا 1.5 سال روی 1 دامین دوام اوردیم و ف/یلتر هم نشد ! اون زمان از jaypal درگاه داشتم،گویا لطف کردن و مشخصات مارو به پلیس فتا داده بودن و با ما تماس گرفتن حضوری رفتیم فتا و مجبور شدیم این کار رو ببوسیم بزاریم کنار...

شما از همون روش که در اول توضیح دادم استفاده کنی و روش خودتون که فرمودید بنویسید سانسور شده فکر نمی کنم حالا حالا ها به مشکل بخورید ولی بر اساس تجربه می گم سعی کنید زیاد سمت کارهای غیر قانونی نرید...

ممکنه سایتش 3 سال بزنه هیچ مشکلی هم بر نخوره ولی کار یه بار میشه اگه کارت بیوفته به دست فتا و دادگاه دیگه خدا باید کمکت کنه

- - - Updated - - -

سلام

گفتم عزیز شمارو اگه بخوان در عرض کمتر از یک ساعت گیر میارن چه ثبت شده باشه چه نشده باشه

بنده نمیخوام بهتون بگم که سایت فیلم بزنید یا نزنید ولی اینکه بخوان برای یه سایت فیلم و سریال نمیدونم جریمتون کنن اینا کاملا اشتباه البته بازم میگم کمی اخلاقیات توش باشه بد نیست

ولی اینکه شما توی لب تاپ و هاردتون چی دارید اینو دیگه باید خودتون بدونید ربطی به سایت فیلم و سریال داشتن نداره بنده الان 8 ترابایت فیلم و سریال دارم ولی دیگه فیلم های +18 کامل نداریم تو هاردم و مشکلی هم مطمئنم پیش نمیاد

چند نمونه بهتون میگم از سایت های فیلم و سریال که سال هاست کار میکنن قرار بر دستگیری یا اینا بود الان باید خیلی وقت میشد که سایتی نمونده بود

سایت BaranMovie جزو اولین سایت های ایرانی فیلم و سریال بوده البته متاسفانه مدیر اصلیش و اولیش فوت کردن مثل اینکه
سایت Patogh-DL سال هاست که دارن کار میکنن بنده 3-4 سالشو کامل در جریانم قبلشو نمیدونم متاسفانه

اینا نمونه های زنده و در حال فعالیت هستن متاسفانه حوصله نداشتم نمونه های بیشتری خدمتتون عرض کنم

این دوستمون که داستان تعریف کردن خوشحال میشم آدرس سایتشون رو بگن برام جدا جالب شده

اتفاقا فتا که رفته بودم از پلیسه سوال کردم گفتم یه سایتی هست به اسم ایران فیلم که روزی خداتومن درآمد داره و تاحالا 250 بار دامین عوض کرده چجوریه کاری بهش ندارید ؟

گفت به احتمال زیاد ادمینش خارج از کشوره .بعد خود اضافه کرد مثلا مثل سایتیه به اسم لوتیا نت (منظورش لوتی انجمن سک...)

studio.design
March 13th, 2015, 15:53
داداش گلم اگه میخوای کار کنی باید ریسک کنی همین :)

الان یه سایتی مثله ایران فیلم ***** میشه ! اما فیلم 2 مووی صفحه 1 گوگله ***** نمیشه

سایت و ثبت کرده همین .

مشکلی باشه تضمین و قول بهت میدم که ایمیل یا تماس باهات میگیرن این فیلم پاک کن مذهبی ه ، سیاسیه ، خیلی صحنه داره ، زد ایرانیه !! وگرنه نه به سریال های خاطرات خون آشام و... کار دارن نه باقی فیلم ها

بنده خودم سایت فیلم وسریال داارم اینو میگم

babelirani
March 13th, 2015, 16:03
اتفاقا فتا که رفته بودم از پلیسه سوال کردم گفتم یه سایتی هست به اسم ایران فیلم که روزی خداتومن درآمد داره و تاحالا 250 بار دامین عوض کرده چجوریه کاری بهش ندارید ؟

گفت به احتمال زیاد ادمینش خارج از کشوره .بعد خود اضافه کرد مثلا مثل سایتیه به اسم لوتیا نت (منظورش لوتی انجمن سک...)

دوست عزیز بنده مدیر ایران فیلم رو میشناسم اصلا خارج از کشور هم نیستن پدر محترمشونم میشناسم خودشونم که استدیو دوبله فیلم دارن

این حرفی که زدن دروغی بیش نبوده .

حالا بر فرض که ادمینش خراج از کشوره چطوری این همه پول در میارن به حساب یک شخص حقیقی میره توی کشور دیگ

ممنون میشم اگه میتونید ادرس سایتتون رو بدید دوست عزیز

sam127
March 13th, 2015, 16:07
دوست عزیز بنده مدیر ایران فیلم رو میشناسم اصلا خارج از کشور هم نیستن پدر محترمشونم میشناسم خودشونم که استدیو دوبله فیلم دارن

این حرفی که زدن دروغی بیش نبوده .

حالا بر فرض که ادمینش خراج از کشوره چطوری این همه پول در میارن به حساب یک شخص حقیقی میره توی کشور دیگ

ممنون میشم اگه میتونید ادرس سایتتون رو بدید دوست عزیز

والا به من اینطور چیزی گفتن دیگه راست و دروغشو نمیدونم.وبلاگ بود و ***** شد رفت

babelirani
March 13th, 2015, 16:11
والا به من اینطور چیزی گفتن دیگه راست و دروغشو نمیدونم.وبلاگ بود و ***** شد رفت

وبلاگ و 3 میلیون تومن جریمه ؟

احیانا از طرف خود مدیریت سرویس وبلاگ دهی ازتون شکایت نشده بود ؟

یا فیلم ایرانی قرار نداده بودید از طرف شرکت ازتون شکابت بشه ؟

چون خود مام سر سریال ویلای من شرکت پخش گلرنگ ازمون شکابت کردن البته به جایی نرسیدن

sam127
March 13th, 2015, 16:19
وبلاگ و 3 میلیون تومن جریمه ؟

احیانا از طرف خود مدیریت سرویس وبلاگ دهی ازتون شکایت نشده بود ؟

یا فیلم ایرانی قرار نداده بودید از طرف شرکت ازتون شکابت بشه ؟

چون خود مام سر سریال ویلای من شرکت پخش گلرنگ ازمون شکابت کردن البته به جایی نرسیدن

نه شاکی خصوصی نداشتم.نه یه وبلاگ بود با یه دونه پست همش که واسه عضوگیری گروپ بود که آقا بیاید تو فلان گروپ عضو بشید عکس و فیلم فلان میفرستیم واستون البته فقط واسه جو تبلیغاتیش

و تو خود گروپ حتی یه لینک غیر مجاز هم نذاشتیم

hotler
March 13th, 2015, 18:09
سلام

فیلم +18 و یا س.... مربوط به خود شخص میشه و میتونه داشته باشه برای استفاده شخصی و فکر نکنم کاری داشته باشن.

منظور من 30 یا 30 بود.

بگذریم نمیخوام زیاد بازش کنم برای خودم بد میشه.

واقعاً مغزم سوت کشید ، من وب مستری چندین و چند ساله نیستم و نزدیک 2 ساله وارد نت شدم.

ولی شما مثل این که خیلی تجربه دارید.

واقعاً خوشحال میشم از تجربیات شما استفاده کنم . واقعاً....

بله به قول دوستمون یا باید ریسک کنم یا فیلت.ر شدن رو قبول کنم. یا کلاً بزارم کنار.

با صحبت های شما نظرم تا حدودی عوض شد ، چون میخواستم سایت رو جمع کنم چون هنوز اول راهه.

بازم میگم اگر یک وقت کوتاهی بدید سوالاتی که پیرامون تجربیاتتون ازتون بکنم ممنون میشم.

- - - Updated - - -

داداش گلم اگه میخوای کار کنی باید ریسک کنی همین :)

الان یه سایتی مثله ایران فیلم ***** میشه ! اما فیلم 2 مووی صفحه 1 گوگله ***** نمیشه

سایت و ثبت کرده همین .

مشکلی باشه تضمین و قول بهت میدم که ایمیل یا تماس باهات میگیرن این فیلم پاک کن مذهبی ه ، سیاسیه ، خیلی صحنه داره ، زد ایرانیه !! وگرنه نه به سریال های خاطرات خون آشام و... کار دارن نه باقی فیلم ها

بنده خودم سایت فیلم وسریال داارم اینو میگم

خیلی جالبه مثل تست آیکیو میمونه .

از دور فکر میکنی خیلی سخته و نمیتونی حلش کنی ولی وقتی یکم روش وقت میزاری میبینی راحت تر از اونیه که فکر میکردی.

قوانین ما به ظاهر سخت و خشک ولی مثل این که راه در رو زیاد داره و تا حدودی مسئولین محترم هم همکاری میکنن.

- - - Updated - - -

عجب !!!!

کار ما به اون صورت غیر قانونی نخواهد بود چرا ؟

چون بالای سایت هم میزنم در صورت درخواست سازمان مربوطه محتوای سایت ویرایش خواهد شد.

و واقعاً هم ویرایش میکنم.

ولی در مورد روشتون که لینک های ورودی از پنل رو مسدود میکرده یک توضیح بدید خیلی ممنون میشم.

shahinmq
March 13th, 2015, 18:18
عجب !!!! کار ما به اون صورت غیر قانونی نخواهد بود چرا ؟ چون بالای سایت هم میزنم در صورت درخواست سازمان مربوطه محتوای سایت ویرایش خواهد شد. و واقعاً هم ویرایش میکنم. ولی در مورد روشتون که لینک های ورودی از پنل رو مسدود میکرده یک توضیح بدید خیلی ممنون میشم. دوست عزیز فگر نمی کنم به متن شما زیاد توجه کنن ولی بهتر هستش حتما باهاشون درصورت امکان تلفنی صحبت کنید. اما درباره ی روش من : به فرض شما لینک من رو درون سایتتون قرارداده اید و کاربر میاد روش کلیک می کنه و وارد سایت میشه، درواقع به من backlink دادید. تاحالا توجه کردید درون alexa یا google webmaster چگونه بک لینک ها ذخیره می شوند ؟ در زبان های دیگه رو اطلاعی ندارم اما در زبان php ما چیزی مثل :
$_SERVER['HTTP_REFERER'] داریم که اگر شما از طریق لینکی وارد سایت بنده بشید ، می تونید بفهمید از کجا وارد شده (مثل امکان webgozar) ، خوب با توجه به مثال هایی که زدم ، می تونید جلوی ورود از سایت هایی مثل internet و samandehi رو بگیرید. اگر کسی سایت شمارو گزارش بده و یا خودشون بخوان چک کنن از پنل سایتشون روی سایت شما که ثبت شده کلیک می کنند پس درواقع به نوعی بک لینک هستش و شما می تونید از ورود اون جلوگیری کنید مگر اینکه آدرس سایتتون رو به صورت دستی در آدرس بار وارد کنند که فکر نمیکنم! منظورمو کامل متوجه شدید ؟

sam127
March 13th, 2015, 23:31
خلاصه دادا خیلی مواظب باش دستی دستی واسه خودت مشکل درست نکن

amirhosein_rh
March 14th, 2015, 00:10
با سلام

اگر فکر میکنید ممکنه سایتتون ***** و یا از طرف جاهای دیگه مثل پلیس فتا باهتون در تماس باشند بهتون پیشنهاد میکنم که این کارو اصلا انجام ندین چون بنده حدود 1 سال و نیم تو کار V*n بودم جوری رد منو زدند که کلا فکر نمی کردم چون تمام کار هایی که باعث بود گیر نیوفتم رو انجام داده بودم و حدود 1 میلیون جریمه شدم . و سوالی که دوستان میگفتن سایت هایی مثل ایران فیلم و سایت های مثل آن ها برخورد نمیشه بزودی این سایت ها هم کارشون تموم میشه این جوری که پلیس فتا دارن پیشرفت میکنن به احتمال 90 درصد دیگه هیچ سایت غیر اخلاقی نخواهیم داشت و بزودی *****یتگ ایجاد خواهد شد که حتی دیگه نمیشه با V*n هم بازشون کرد.

امیدوارم سال خوبی داشته باشید..

babelirani
March 14th, 2015, 00:36
نه شاکی خصوصی نداشتم.نه یه وبلاگ بود با یه دونه پست همش که واسه عضوگیری گروپ بود که آقا بیاید تو فلان گروپ عضو بشید عکس و فیلم فلان میفرستیم واستون البته فقط واسه جو تبلیغاتیش

و تو خود گروپ حتی یه لینک غیر مجاز هم نذاشتیم

متنی واسه عضوگیری و با متن ارسال عکسهای ... و فیلمها و داستانهای ... و ... شکن و ... ماهواره و از این حرفا با چهار تا دونه عکس و آدرس گروپ.و بعدم اومدم پست ثابت با تصاویر سک... گذاشتم

دوست عزیز اینجوری که شما نوشتید که تبلیغ کردید برای گروپتون بله صد در صد بهتون گیر میدن خیلیم خوب گیر میدن

بحث ما در مورد یک وبسایت فیلم و سریال عادی هستش

فیلم +18 و یا س.... مربوط به خود شخص میشه و میتونه داشته باشه برای استفاده شخصی و فکر نکنم کاری داشته باشن.

منظور من 30 یا 30 بود.

بگذریم نمیخوام زیاد بازش کنم برای خودم بد میشه.

واقعاً مغزم سوت کشید ، من وب مستری چندین و چند ساله نیستم و نزدیک 2 ساله وارد نت شدم.

ولی شما مثل این که خیلی تجربه دارید.

واقعاً خوشحال میشم از تجربیات شما استفاده کنم . واقعاً....

بله به قول دوستمون یا باید ریسک کنم یا فیلت.ر شدن رو قبول کنم. یا کلاً بزارم کنار.

با صحبت های شما نظرم تا حدودی عوض شد ، چون میخواستم سایت رو جمع کنم چون هنوز اول راهه.

بازم میگم اگر یک وقت کوتاهی بدید سوالاتی که پیرامون تجربیاتتون ازتون بکنم ممنون میشم.

بله بنده از 2006 به این ور وب مستر انواع و اقسام سایت بودم در حال حاضر در استراحت به سر میبرم

در مورد فیل شدن یا نشدن شما باید اول تصمیم بگیرید که میخواید فیل بشید یا خیر و برای هر کدوم از راه هایی که میخواید برید برنامه ریزی متفاوتی میخواد

مثال میزنم سایتی مثل تهران موزیک سال ها روی دور سایت های فیل شدن بود تا خیلی هم دامین گرفتن عدد های نجومی هم رفت ( اشتباه نکنم 350-360 ) الان سیاست کاریشون عوض شده و دیگه فیل نمیشن بهتره شما همون اول تصمیم بگیرید که کدوم نوع سایت رو میخواید بزنید

تمایل داشتید برای حرف زدن در خدمتم ایدیتون رو پ.خ کنید یا اسکایپ بنده عموما" آنلاینم خوشحال میشم کمکی کنم بهتون

sam127
March 14th, 2015, 00:37
دوست عزیز اینجوری که شما نوشتید که تبلیغ کردید برای گروپتون بله صد در صد بهتون گیر میدن خیلیم خوب گیر میدن

بحث ما در مورد یک وبسایت فیلم و سریال عادی هستش

بله بنده از 2006 به این ور وب مستر انواع و اقسام سایت بودم در حال حاضر در استراحت به سر میبرم

در مورد فیل شدن یا نشدن شما باید اول تصمیم بگیرید که میخواید فیل بشید یا خیر و برای هر کدوم از راه هایی که میخواید برید برنامه ریزی متفاوتی میخواد

مثال میزنم سایتی مثل تهران موزیک سال ها روی دور سایت های فیل شدن بود تا خیلی هم دامین گرفتن عدد های نجومی هم رفت ( اشتباه نکنم 350-360 ) الان سیاست کاریشون عوض شده و دیگه فیل نمیشن بهتره شما همون اول تصمیم بگیرید که کدوم نوع سایت رو میخواید بزنید

تمایل داشتید برای حرف زدن در خدمتم ایدیتون رو پ.خ کنید یا اسکایپ بنده عموما" آنلاینم خوشحال میشم کمکی کنم بهتون

عکسها نیمه بود .دوم انتشار نداشت

babelirani
March 14th, 2015, 00:40
با سلام

اگر فکر میکنید ممکنه سایتتون ***** و یا از طرف جاهای دیگه مثل پلیس فتا باهتون در تماس باشند بهتون پیشنهاد میکنم که این کارو اصلا انجام ندین چون بنده حدود 1 سال و نیم تو کار V*n بودم جوری رد منو زدند که کلا فکر نمی کردم چون تمام کار هایی که باعث بود گیر نیوفتم رو انجام داده بودم و حدود 1 میلیون جریمه شدم . و سوالی که دوستان میگفتن سایت هایی مثل ایران فیلم و سایت های مثل آن ها برخورد نمیشه بزودی این سایت ها هم کارشون تموم میشه این جوری که پلیس فتا دارن پیشرفت میکنن به احتمال 90 درصد دیگه هیچ سایت غیر اخلاقی نخواهیم داشت و بزودی *****یتگ ایجاد خواهد شد که حتی دیگه نمیشه با V*n هم بازشون کرد.

امیدوارم سال خوبی داشته باشید..

سلام

ببخشید دو نکته رو خواستم بگم

بحث در مورد سایت های وی پی ان فرق میکنه بله این مورد خیلی بهش گیر داده میشه و خوب ریسک بالایی داره

ولی در مورد سایت های غیر اخلاقی عزیز از کی تا حالا سایت فیلم و سریال شدن غیر اخلاقی ؟

و در آخر کشوری مثل چین هنوز نتونسته همچین فیل ترینگی رو اعمال کنه ایران تقریبا 10 سال عقب تر از چین هستش

- - - Updated - - -

عکسها نیمه بود .دوم انتشار نداشت

ببنید همین که تبلیغ براش بکنید تمومه خیلی از موارد رو بررسی نمیکنن دوست عزیز

amirhosein_rh
March 14th, 2015, 00:47
سلام

بحث در مورد سایت های وی پی ان فرق میکنه بله این مورد خیلی بهش گیر داده میشه و خوب ریسک بالایی داره

ولی در مورد سایت های غیر اخلاقی عزیز از کی تا حالا سایت فیلم و سریال شدن غیر اخلاقی ؟

و در آخر کشوری مثل چین هنوز نتونسته همچین فیل ترینگی رو اعمال کنه ایران تقریبا 10 سال عقب تر از چین هستش

بنده قصد توهین ندارم .

جواب سوال اول : اگه بخوام جواب سوال اولتون رو بدم توی قوانینه انجمن گفته شده نباید همین بحثی باشه .
جواب سوال دوم : اگه شما یکم بروز باشید و صدا و سیما و در آخر اخبار رو نگاه کنید متوجه میشین که در سال آینده این کار انجام خواهد شد و از الان استارت این کار پروزه شروع شده و در حال حاظر تونستن *****ینگی ایجاد کنن که مثلا شما یه سایتی میزنید که یه قسمتش مورد داره هستش ، فقط اون قسمت رو ***** خواهد کرد .

پیروز و سر بلند باشید....

hotler
March 14th, 2015, 00:57
بنده از 2006 به این ور وب مستر انواع و اقسام سایت بودم در حال حاضر در استراحت به سر میبرم

خیلی ممنون از وقتی که به من میدید ، هر کسی تو این دوره زمونه حاظر نمیشه تجربه با ارزشش رو در اختیار کسی بزاره جز معلم و استاد.

متاسفانه Skype ندارم ، یکمی صبر میکنم سوالاتم رو لیست کنم که زیاد وقتتون رو نگیرم.

برام بازم جالب بود ، پول مثل آب دریاست تشنه تر میشی ، میشناسم کسایی رو که آخرای عمرشونه ولی هنوز حرص میزنن و ....

ولی شما....

sam127
March 14th, 2015, 00:57
سلام

- - - Updated - - -

ببنید همین که تبلیغ براش بکنید تمومه خیلی از موارد رو بررسی نمیکنن دوست عزیز

عکسی 1 میلیون و نیم؟؟؟؟؟؟؟؟

babelirani
March 14th, 2015, 01:23
بنده قصد توهین ندارم .

جواب سوال اول : اگه بخوام جواب سوال اولتون رو بدم توی قوانینه انجمن گفته شده نباید همین بحثی باشه .
جواب سوال دوم : اگه شما یکم بروز باشید و صدا و سیما و در آخر اخبار رو نگاه کنید متوجه میشین که در سال آینده این کار انجام خواهد شد و از الان استارت این کار پروزه شروع شده و در حال حاظر تونستن *****ینگی ایجاد کنن که مثلا شما یه سایتی میزنید که یه قسمتش مورد داره هستش ، فقط اون قسمت رو ***** خواهد کرد .

بنده گفتم توهین نه عزیز

جواب سوال اول که ندادید که من بدم

ولی جواب سوال دوم

ببنید دوست عزیز بنده رشته تحصیلیم کارم جوریی با این قضیه هم ارتباط داره و خوب در مورد شیوه های فیل ترینگ و آینده فیل ترینگ چیز هایی میدونم اینکه توی صدا و سیما چی میگن شما ولش کن دوست عزیز شما الان چند ساله که شعار میدن که میخوایم اینترنت رو مثلا امن کنیم ؟ چند سال میگن اینقد قدرت سایبری رفته بالا که دیگه ***ی های اینترنتی و ... امکان ناپذیر میشه

تا جایی که بنده میدونم شعار هایی مثل این از زمانی که پلیس فتا شروع به کار کرده بوده و خواهد بود ولی آیا توانایی همچین کارهایی رو دارن ؟ خیر

در مورد این مورد هم خوب خیلی وقته دارن روش مانور میدن ولی آیا دارن ؟

در دنیای نت که هنوز همچین چیزی امکان پذیر نشده تا جایی که بنده تحقیق کردم میشه دسترسی ها رو سخت کرد ولی اینکه کلا ببندیش خیر

موفق و پیروش باشید

خیلی ممنون از وقتی که به من میدید ، هر کسی تو این دوره زمونه حاظر نمیشه تجربه با ارزشش رو در اختیار کسی بزاره جز معلم و استاد.

متاسفانه Skype ندارم ، یکمی صبر میکنم سوالاتم رو لیست کنم که زیاد وقتتون رو نگیرم.

برام بازم جالب بود ، پول مثل آب دریاست تشنه تر میشی ، میشناسم کسایی رو که آخرای عمرشونه ولی هنوز حرص میزنن و ....

ولی شما....

مشکلی نیست دوست عزیز اولا بند معلم و استاد نیستم فقط یکم تجربه دارم و خوشحال میشم که در اختیار افراد بزارم چون خودم هنوز تجربیات تلخی رو که داشتم و کسی نبوده راهنمایی کنه رو هنوز فراموش نکردم و میدونم که سخته واسه همین سعی میکنم تا جایی که میشه کمک کنم تا جایی که میدونم

یاهو هم داشتید پ.خ کنید در خدمتم دوست عزیز

شمام کلا به من لطف دارید واقعا

موفق باشید

عکسی 1 میلیون و نیم؟؟؟؟؟؟؟؟

عکس + تبلیغات + بدون پارتی بودن ( اخریش از همه سنگین تره

hamid.soltani92
March 14th, 2015, 08:56
بنده قصد توهین ندارم .

سلام و عرض ادب.
جسارتا، این مورد به به‌روز بودن ارتباطی نداره. به سواد فنی ارتباط داره!
صدا و سیما دائما در حال گول زدن مردم عادی و فاقد‌ سواد کامپیوتری هست. ممکنه که سرعت دسترسی محدود بشه، اما به هر حال، هـــر کاری هم که بکنن باز یک راه برای دور زدنش وجود داره.
------
فکر می‌کنم بین این‌ سایت‌ها، کمترین گیر رو به سایت موزیک بدن.
در مورد سایت‌های وی‌پی‌ان هم بعضا دیده شده که فتا با فرد سرویس‌دهنده تماس گرفته و فقط رنج آی‌پی رو خواسته و اعلام کرده که لاگینگ باید فعال باشه.
بحث در رابطه با اشاعه فحشا فرق می‌کنه و تو این مورد شدیدا پیگیر و سختگیر هستند. جدیدا سایت‌های دانلود در ازای پرداخت با محتوای پورن تاسیس میشه که خب خلاف شرع و عرف حاکم بر جامعه ماست.
من هم با دوستمون babelirani موافقم. اگر شما فیلم‌های مورد دار مثل ۳۰۰ و spartacus و ... نداشته باشید، فکر نمیکنم بهتون گیر بدن. همچنین به کاورها خیلی دقت میشه.
ارادتمند.

sam127
March 14th, 2015, 09:08
بله خب پارتی نداشتن

hotler
March 14th, 2015, 09:21
سلام و عرض ادب.
جسارتا، این مورد به به‌روز بودن ارتباطی نداره. به سواد فنی ارتباط داره!
صدا و سیما دائما در حال گول زدن مردم عادی و فاقد‌ سواد کامپیوتری هست. ممکنه که سرعت دسترسی محدود بشه، اما به هر حال، هـــر کاری هم که بکنن باز یک راه برای دور زدنش وجود داره.
------
فکر می‌کنم بین این‌ سایت‌ها، کمترین گیر رو به سایت موزیک بدن.
در مورد سایت‌های وی‌پی‌ان هم بعضا دیده شده که فتا با فرد سرویس‌دهنده تماس گرفته و فقط رنج آی‌پی رو خواسته و اعلام کرده که لاگینگ باید فعال باشه.
بحث در رابطه با اشاعه فحشا فرق می‌کنه و تو این مورد شدیدا پیگیر و سختگیر هستند. جدیدا سایت‌های دانلود در ازای پرداخت با محتوای پورن تاسیس میشه که خب خلاف شرع و عرف حاکم بر جامعه ماست.
من هم با دوستمون babelirani موافقم. اگر شما فیلم‌های مورد دار مثل ۳۰۰ و spartacus و ... نداشته باشید، فکر نمیکنم بهتون گیر بدن. همچنین به کاورها خیلی دقت میشه.
ارادتمند.

خیلی ممنونم آقای سلطانی.

بله در انتخاب کاور وسواس به خرج میدیم از این به بعد و سریال های مذکور هم از وبسایت حذف میشه.

mchteh
March 14th, 2015, 12:10
عزیز کلا فقط ***** میشه بعد از پاک کردن مطلب مربوطه باز میشه
اما اگه فایلات جنبه سیاسی یا غیر اخلاقی خشونت بار داشته باشه یه کوچولو ساماندهی اذیتت میکنه
ببین تو مملکت ما تو ازادی هرکاری کنی به شرط اینکه دیگران تحریک نشن وهمراهت نشن

hossein6151
March 14th, 2015, 12:48
من چند ماه پیش بابت یه ریسیلری که خریدم و فقط دوتا از سایتام روش بودن و به هیچ کسی سرویس نمیدادم از فتا زنگ زدن فقط قالب سایت رو بالا اوردم که بعد از حدوده یه ماه زنگ زدن که گفتن بیا فتا مرکز استان که من کار داشتم و نرفتم(یه جورایی میخواستن فقط این خبر رو ابلغ کنن نثلا گفتن که پس الان بهتون ابلاغ شده دیگه منم گفتم اره گفته پس من مینویسم که ابلاغ شده)ولی در کل میگم برای یه هاستینگی که حتی تحقیق نکردن که سایتی روی این هاستینگ هست یا نه احضار کردن البته چند وقت قبلشم از تهارن زنگ زدن که ما قرار داد یکساله داریم االن نصف شدش سایت شما هم بالا نمیاد من یکم شک کردم
ولی اینو بگم دوست عزیز سایت فیلیمی که میخوای بزنی و میدونی ***** میشه و دردسر داره برات اصلا نزن ما که بند پ رو نداریم.من خودم هم میخواستم سایت فیلم بزنم که خوب دقیقا توی پرشین تولز یه تاپیکی دیدم که گرفتنش من هم میدونستم شانس ندارم نزدم
به شما هم دوست عزیز میگم خودت فکر کن که دردسر رو دوست داریو اینکه هر لحظه با یه زنگ دنیا سرت خراب بشه رو دوست داری یا نه
اینم از تجربیات من

geniune
March 14th, 2015, 19:02
دوست عزیز
ساماندهی فقط چهار تا فعال نداره که همونا بشینن پشت کامپیوتر و دور بزنن فیل** کنند
چند صد همکار افتخاری و هزاران یا میلیون ها کاربر بهشون گزارش فیل** میفرستند
بنده خودم هم همکار ساماندهی هستم و بهشون گزارش میدم و بعد از دو روز سایت میپره
این نکته رو بگم
1- سایتتون اگه بخواین الکی بزنید 1-1 : کاربرانی که فیلم سانسور نشده میخوان در سایتتون چون زدید بازبینی و سانسور شده فیلم رو دانلود نمیکنند 2- کاربری که فیلم سانسور شده بخواد هم وقتی ببینه فیلمتون بدون سانسوره گزارش میده و همکاران مستقیم فیل**رتون میکنند ...

کلا این طرز فکر خز شده دیگه زیاد اجرایی کردند سایت دانلود ها هم واقعا سانسور میکنه ولی در حد مسیحی نه اسلامی
والسلام

hamid.soltani92
March 14th, 2015, 19:05
چند صد همکار افتخاری و هزاران یا میلیون ها کاربر بهشون گزارش فیل** میفرستند
بنده خودم هم همکار ساماندهی هستم و بهشون گزارش میدم و بعد از دو روز سایت میپره

شما از دوستان فيلترینگ هستید؟
دعای خیر ما و چندین میلیون نفر همیشه پشت سرتون هست!‌ :)

navid2zp
March 14th, 2015, 19:12
جدیدا مد شده سایت رو ثبت می کنن و همهچی میزارن .
البته همه چی منظور تمامی فیلم و سریال های روز هست .
مورد هم زیاد هست .
***** هم نشدند و یا حداقل تا الان نشدند .
ولی احتمالا یک وقفه یا ... باشه در غیر این صورت یک سایت مثل دانلود ها با اون بزرگی و قدرت میتونست سریال های روز دنیا رو قرار بده بدون سانسور و منتظر اخطار برای حذفش باشه . تو همون مدت هم کلی بازدید و بازدهی داره براش .

geniune
March 14th, 2015, 19:13
شما از دوستان فيلترینگ هستید؟
دعای خیر ما و چندین میلیون نفر همیشه پشت سرتون هست!‌ :)

:d چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی ...

navid2zp
March 14th, 2015, 19:19
:d چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی ...

تصحیح می کنم جملتون رو :
چرا عاقل کند کاری که یک عده بی دانش به ارمغان بی آورند برایش پشیمانی ...

متاسفانه وب ما پر شده از افرادی که دارن توی یک فضایی که طرز فکر نو نیاز داره برای درکش در صورتی که خودشون هنوز چند نسلی عقب هستند . :)

geniune
March 14th, 2015, 19:23
برای همون سربازان گمنامی که خیلی ها ازش یاد میکنید
آنها همکار رسمی نیستند (مثل ما (ما هم بیکار نیستیم برای اینترنت پاک تلاش میکنیم ))
آنها برای اینترنت پاک تلاش میکنند ...
درسته که برای کسب درآمد شاید دست به هر کاری بزنیم ولی باید از دید انسانی هم به مسئله نگاه کنیم که با این کارمون چند نفر ضرر میکنند
از مسائل جنسی زودرس بگیرید تا سرد شدن همسران نسبت به هم پس از دیدن ده ها و صد ها فیلم مورد دار
پس مشکل از قانون نیست مشکل از دید انسانیست که در تمامی جهان سعی شده تا جلوی انتشار این فیلم ها گرفته بشه ولی متاسفانه رسوم شیطانی (شیطان پرستی ) دست به ساخت چنین مواردی میزنند تا بشر رو در تنهایی غرق کنند و با انحراف آنها از ارزش هاشون افکارشون رو تخریب کرده و به راحتی به افکارشون نفوذ کنند و دست به تغییر بزنند ...
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــ
حال از این مسائل که بگذریم در ستاد ساماندهی برای از بین بردن یک وبسایت سه راه وجود داره
1- فیل** شدن اون وبسایت توسط فعالان ساماندهی ( بررسی کنندگان گزارشات )
2- همکاران افتخاری ستاد ساماندهی که وبسایت ها رو رصد و درخواست فیل** میفرستند > http://register.internet.ir/eftekhari/index.html
3- کاربران عادی که از وبسایت ها استفاده میکنند و در صورت دیدن مشکلی در مطالبشان مطلب رو گزارش میکنند > http://filter.internet.ir/

همیشه راه درستی برای رسیدن به موفقیت هست ...

:53: یا علی

navid2zp
March 14th, 2015, 19:33
آنها همکار رسمی نیستند (مثل ما (ما هم بیکار نیستیم برای اینترنت پاک تلاش میکنیم ))
درسته که برای کسب درآمد شاید دست به هر کاری بزنیم ولی باید از دید انسانی هم به مسئله نگاه کنیم که با این کارمون چند نفر ضرر میکنند
از مسائل جنسی زودرس بگیرید تا سرد شدن همسران نسبت به هم پس از دیدن ده ها و صد ها فیلم مورد دار
پس مشکل از قانون نیست مشکل از دید انسانیست که در تمامی جهان سعی شده تا جلوی انتشار این فیلم ها گرفته بشه ولی متاسفانه رسوم شیطانی (شیطان پرستی ) دست به ساخت چنین مواردی میزنند تا بشر رو در تنهایی غرق کنند و با انحراف آنها از ارزش هاشون افکارشون رو تخریب کرده و به راحتی به افکارشون نفوذ کنند و دست به تغییر بزنند ...
حال از این مسائل که بگذریم در ستاد ساماندهی برای از بین بردن یک وبسایت سه راه وجود داره
2- همکاران افتخاری ستاد ساماندهی که وبسایت ها رو رصد و درخواست فیل** میفرستند > http://register.internet.ir/eftekhari/index.html
3- کاربران عادی که از وبسایت ها استفاده میکنند و در صورت دیدن مشکلی در مطالبشان مطلب رو گزارش میکنند > http://filter.internet.ir/

یک جمله از خودتون نقل و قول می کنم :

پس مشکل از قانون نیست مشکل از دید انسانیست

بله دوست عزیز .:)
مشکل از دید انسانیست
مشکل از دید افرادی هست که هنوز فرهنگ اجتماعیی زیستن رو یاد نگرفتن .
مشکل از دید افرادی هست که فکر منحرف دارند و بنده و امثال بنده رو مثال خودشون میبینن .
مشکل از افرادی هست که دید منحرفی دارند ولی کاره ای هستند و یا قدرت دارند .
مشکل از افرادی هست که هنوز به اندازه سنشون رشد نکردند .
مشکل از افرادی هست که به اندازه عمل بشر و پیشرفت فرهنگشون رشد نکردن و عقب موندن .
و بزرگترین مشکل این هست که این افراد حتی فکر اشتباه کردن و بهتر شدن رو در ذهن خودشون رو ندارن در صورتی که به سایرین این مشکل رو نسبت میدن .

بله دوست عزیز . مشکل از دید انسانیست :)
چه خوب میشه جای قضاوت بقیه خودمون رو تو آینه نگاه کنیم .
شاید همه مشکلات از دنیا نباشه بلکه از خودمون باشه .

----------------------------------------------------

در مورد *****ینگ هم مورد سوم به ندرت ترتیب اثر داده میشه .
موردم دوم هم همون افرادی هستند که به قول دوستمون دعای ما و میلیون ها ادم پشتشون هست .
مورد اول هم که قرار هست کنار بره و هوشمند بشه چون به هر حال آدم ه دیگه یه وقت 2 تا سایت رو جا میندازه یا یه جا به اندازه کافی سخت گیری نمی کنه بعد امکان داره بنیان جامعه کلا از هم بپاشه همه بشن شیطان پرست و مفسد و .... .
:)

babelirani
March 14th, 2015, 19:34

رسوم شیطانی ؟ واقع نگر باشید

دوست عزیز خدا انسان رو آزاد افریده و بهش حق انتخاب داده ( اگه اعتقاد به این داشته باشید ) و بهش گفته این راه درسته این غلط هیچ کجا دستشو نمیگیره که نری این ور نری اون ور بجاش عقل بهش داده تا بد و خوب رو خودش با دید خودش انتخاب کنه پس ایا شما استغفرالله از خدا هم بالاترید که میخواید به زور انسان هارو به راه راست ببرید ؟

آقا منه نوعی نمیخوام برم بهشت زوره مگه ؟

iran-learn
March 14th, 2015, 21:07
رسوم شیطانی ؟ واقع نگر باشید

دوست عزیز خدا انسان رو آزاد افریده و بهش حق انتخاب داده ( اگه اعتقاد به این داشته باشید ) و بهش گفته این راه درسته این غلط هیچ کجا دستشو نمیگیره که نری این ور نری اون ور بجاش عقل بهش داده تا بد و خوب رو خودش با دید خودش انتخاب کنه پس ایا شما استغفرالله از خدا هم بالاترید که میخواید به زور انسان هارو به راه راست ببرید ؟

آقا منه نوعی نمیخوام برم بهشت زوره مگه ؟
تنها درصورتی باید جلوگیری کرد که به کسی یا چیزی تحمیل کرد چیزی رو !!! نه جلوی آزادی عمل رو گرفت ... مثال خیلی زیبایی زدید
بنظر من سایتی به اسم ساماندهی یک اشتباه محضه .... مگر اینکه راه و اصول کارشون رو عوض کنه این سایت

asiantv
October 16th, 2015, 11:18
والا سایت منو که من بیرون بودم صبح اخطار دادن و یکی هم ظهر اخطار دادن تا اومدم خونه دیدم ***** شده !!
فرصت نمیدن ادم بیاد ببینه چه خبره !! درخواست رفع ***** هم بدین کم کم 1 ماه زمان میبره یعنی نابود میکنن سایتو بعد باز میکنن !!
یه چیز جالبی هست من موضوع سایتم کره ای هست و تو نت چرخیدم اصلا یدونه سایتم با این موضوع ***** نیست و آمار و مطالبشون 10 برابر منه !!

این جای خود سایت هایی هستن هر فیلم و سریالی میزارن مثل ته مووی و هستی دانلود و نکست فیلم و .... رتبشونم زیر 1000 ایرانه اصلا خبری از *****ینگ نیست ایشالا هم نشن و کارشون بگیرن من مشکلم اینه چرا فرق میزارن خو منم تو ساماندهس ثبت کرده بودم و بازدید و مطالبم من یک دهم اونام نیست !!
کاملا هم مطالب مجازه اصلا سریال کره ای صحنه نداره !!

saeid1346
October 18th, 2015, 22:55
اقا قضیه چیه

http://tehmovies.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%B3%DB%8C%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

ایشون تبلیغ وی پی انم گذاشته و ***** نشده !

ما منتظر ***** شدن این دوستمون نیستیم ولی چرا قانون برای همه یکسان اجرا نمیشه !؟ دقیقا همین بلایی که سر asiantv اومد مطمئنن سر بقیه بچه ها هم اومده منم ی بار سایتم به همین شکل یه روزه ***** شد بعد این سایت با این فیلم هاو این تبلیغات ...
اگر راه دیگه ای رو میزی زیر میزی کف میزی چیزی هست خب به ما هم بگید :39:

number one
October 19th, 2015, 00:02
بالاخره گیر میدن یا نه؟
اگه آره پس چرا سایت های رنک بالا تو گوگل رو حتی ***** هم نمی کنن چه برسه به بگیر و ببند!!!

Pars98
October 19th, 2015, 00:23
اقا قضیه چیه

http://tehmovies.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%b3%db%8c%da%af%d9%86%d8%a7%d9%84-%d9%85%d9%88%d8%ac%d9%88%d8%af-%d8%a7%d8%b3%d8%aa/

ایشون تبلیغ وی پی انم گذاشته و ***** نشده !

ما منتظر ***** شدن این دوستمون نیستیم ولی چرا قانون برای همه یکسان اجرا نمیشه !؟ دقیقا همین بلایی که سر asiantv اومد مطمئنن سر بقیه بچه ها هم اومده منم ی بار سایتم به همین شکل یه روزه ***** شد بعد این سایت با این فیلم هاو این تبلیغات ...
اگر راه دیگه ای رو میزی زیر میزی کف میزی چیزی هست خب به ما هم بگید :39:

این سایت هم ***** شد !
دامنه اصلی دات کام بود که بعد از ***** سایت رو با دات ir بالا آوردن. احتمال داره دامنه ir ـشون هم ***** شود در آینده.

saeid1346
October 19th, 2015, 00:25
که اینطور پس هیچی.

پس گزینه های روی میز و زیر میز صحت نداره نه ؟ :39::))