PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایین اومدن سرعت دانلود وی پی اس

demonvictor
March 11th, 2015, 22:00
عرض سلام و خسته نباشید
من یه وی پی اس ایجاد کردم که سرعت دانلودش بعضی وقتا به شدت کم میشه.یعنی میشه در حده هشت کیلوبایت بر ثانیه.ممنون میشم راهنماییم کنین که علتش چی هستش و همینطور چطور میشه مشکلش رو برطرف کنم.بعضی مواقع اینطوری میشه.با ریستارت کردن هم درست نشده.

ms96
March 11th, 2015, 22:06
از کجا تست دانلود میگیرید؟
پورت سرورتون خیلی درگیر نست؟ یا روی هاردتون ممکنه در حال رید و رایت زیاد نیستید؟

demonvictor
March 11th, 2015, 22:12
از کجا تست دانلود میگیرید؟
پورت سرورتون خیلی درگیر نست؟ یا روی هاردتون ممکنه در حال رید و رایت زیاد نیستید؟

هارد که نه.پورت زیاد درگیر نیست یعنی چی؟نه من در حال دانلود بودم مثله همیشه.یه هو اینطوری میشه.هیچ برنمامه خاصی هم نصب نیست که باعث باز شدن پورتی بشه.از کجا تست دانلود میگیرم هم دانلود نرم افزار از یه وب سایت که همیشه هم ازونجا میگیرم.

fati7373
March 12th, 2015, 21:39
هارد که نه.پورت زیاد درگیر نیست یعنی چی؟نه من در حال دانلود بودم مثله همیشه.یه هو اینطوری میشه.هیچ برنمامه خاصی هم نصب نیست که باعث باز شدن پورتی بشه.از کجا تست دانلود میگیرم هم دانلود نرم افزار از یه وب سایت که همیشه هم ازونجا میگیرم.

شاید مشکل از سایت باشه یا دیتاسنتر مشکل دار باشه شاید مشکل از هارد باشه شما این مورد هارو چک کنی مشکل شاید حل شه