PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی یک isp خوب ، لطفا راهنمایی کنید :(

OmidX
March 11th, 2015, 12:46
درود ...

دوستان من از شهراد نت دارم ، متاسفانه الان مدتی میشه ک کیفیت سرویس دهی در حد فاجعه اومده پایین ، سایت های دارای ssl درست باز نمیشن ، پورت ریموت دسکتاپ و پورت اتصال ب esxi رو هم کلا بستن ! :-b

از کریـــو استفاده میکردم برای اتصال ب سرور های vmware و windows یی ک اونم جدیدا خیلی کند شده ...

لطفا یک ISP ب من معرفی کنید ک پورت هایی ک در بالا گفتم روش باز باشه و کیفیت و پشتیبانی قابل قبولی داشته باشه .

wolfsaman
March 11th, 2015, 13:13
Parsonline
هیچ مشکلی نداره با پرت ها , پینگ پایینی هم داره برای یکی از سرور های رد استیشن پینگش 130ms هست

taha_2011
March 11th, 2015, 13:46
hiweb

- - - Updated - - -

در ضمن مشکل کریو سراسری می باشد و 2 روزه اعمال شده است.

ارادت

SainaServer
March 11th, 2015, 13:53
پیشنهاد بنده هم های وب هستش
مدتی هست استفاده میکنم قابل قبول هستش

AliDesigner
March 11th, 2015, 14:59
پارس آنلاین مناسب هست.

پورت هایی که لازم دارید باز هستند. پینگ هم عالی
برای تعریفه های بالای 128 کیلوبیت؛ پورت 16 مگابیت میبندن.
در جشنواره نوروزی اگر خرید سالیانه یا 6 ماهه انجام بدید 7 گیگ حجم رایگان هم دریافت میکنید.

موفق باشید

Ashkankamangar.ir
March 11th, 2015, 15:02
سلام دو ساله با مبین نت کار میکنیم
هم خونه
هم شرکت
هم اینترنت جیبی
عالی هست
آنتن دهی عالی
هزینه ها مناسب
و از همه مهتر پشتیبانی (ساعت 2 صبح، 5 صبح) همیشه هستند و پاسخگو و تا مشکل حل نشه تلفن رو قطع نمیکنند
تو این دو سال شاید فقط 2 دفعه و اونم هر دفعه 1 ساعت قطعی داشتم
اینترنت یک گیگ گرفتم و سرعت دانلود 290 کیلوبایت هست

yourhosting
March 11th, 2015, 15:03
صبانت حرف نداره
البته شنیدم پارس انلاین 16مگ میده اگر واقعا 16مگ باشه از اون تهیه کنید

alifa
March 11th, 2015, 15:10
های وب با ک، ر، یو مشکل داره من خودم شاتل و ماکس نت دارم راضی هستم

ms96
March 11th, 2015, 16:21
سلام دو ساله با مبین نت کار میکنیم
هم خونه
هم شرکت
هم اینترنت جیبی
عالی هست
آنتن دهی عالی
هزینه ها مناسب
و از همه مهتر پشتیبانی (ساعت 2 صبح، 5 صبح) همیشه هستند و پاسخگو و تا مشکل حل نشه تلفن رو قطع نمیکنند
تو این دو سال شاید فقط 2 دفعه و اونم هر دفعه 1 ساعت قطعی داشتم
اینترنت یک گیگ گرفتم و سرعت دانلود 290 کیلوبایت هست

اینترنت 1 مگابیت :)

ولی من اصلا از مبین نت راضی نیستم و اینترنت 2 مگ من اندازه 256 کیفیت نداره...

به نظر من شاتل همیشه کیفیت خودشو حفظ کرده و خیلی خوبه

hotler
March 11th, 2015, 16:26
مخابرات تهیه کنید عزیز.
الان طرح عید تا عید رو زدن.
خیلی عالیه 10 گیگ در ماه میدن 15 هزار تومن. یعنی هر گیگ 1500 تومن .
سرویس 2 مگ شبانه رایگان که شیر 8 هست و شما سرعتتون توی شب حداکثر 256 کیلوبیت هست ولی مصرف منصفانه و ... هم نداره. سرعت روزانه هم شیر 4 که 512 کیلوبیت دانلود میکنید و حتی تا 800 کیلوبیت هم من گرفتم.
از وقتی مخابرات افتاد دست سپاه خیلی سرویساش عالی شده و به شخصه خیلی راضی هستم الان نزدیک 3 سال از مخابرات سرویس دارم.

bepad
March 11th, 2015, 16:32
با سلامپ

از فن آوا تهیه کنید

به مناسبت عید سرعت تا ده مگ 13 گیگ ترافیک کلا 5400 تومان
http://dp.fanava.ir/

موفق باشید

Ashkankamangar.ir
March 11th, 2015, 16:36
اینترنت 1 مگابیت :)

ولی من اصلا از مبین نت راضی نیستم و اینترنت 2 مگ من اندازه 256 کیفیت نداره...

به نظر من شاتل همیشه کیفیت خودشو حفظ کرده و خیلی خوبه

ایرانی هستیم دیگه آماده ی مچ گیری

شما مارو ببخش انقدر از صبح تا شب با گیگابایت سر و کار داریم مگ یادمون رفته
موفق باشید

sam127
March 11th, 2015, 17:05
مگه isp خوب هم داریم؟

OmidX
March 11th, 2015, 17:10
مخابرات تهیه کنید عزیز.
الان طرح عید تا عید رو زدن.
خیلی عالیه 10 گیگ در ماه میدن 15 هزار تومن. یعنی هر گیگ 1500 تومن .
سرویس 2 مگ شبانه رایگان که شیر 8 هست و شما سرعتتون توی شب حداکثر 256 کیلوبیت هست ولی مصرف منصفانه و ... هم نداره. سرعت روزانه هم شیر 4 که 512 کیلوبیت دانلود میکنید و حتی تا 800 کیلوبیت هم من گرفتم.
از وقتی مخابرات افتاد دست سپاه خیلی سرویساش عالی شده و به شخصه خیلی راضی هستم الان نزدیک 3 سال از مخابرات سرویس دارم.

دوست عزیز یک سؤال ، سروریس های نامحدود دیگه ارائه نمیدن ؟ ، 10 گیگ برای من تو سه روز مصرف میشه (بدون دانلود) ، چون تعداد کامپیوتر ها و دیوایس های کانکت ب نت ما بالای ۱۰ تاست ، میخوام افت کیفیت نداشته باشیم .

اینم بگم ک هیچ کاربری قرار نیست دانلود بزاره ، فقط برای مرور وب هست ، اما حداقل ۳۰ ~ ۴۰ گیگ باند واید میخوام در ماه ... ک کم نیاد !

سرزمین
March 11th, 2015, 17:16
دوست عزیز یک سؤال ، سروریس های نامحدود دیگه ارائه نمیدن ؟ ، 10 گیگ برای من تو سه روز مصرف میشه (بدون دانلود) ، چون تعداد کامپیوتر ها و دیوایس های کانکت ب نت ما بالای ۱۰ تاست ، میخوام افت کیفیت نداشته باشیم .

اینم بگم ک هیچ کاربری قرار نیست دانلود بزاره ، فقط برای مرور وب هست ، اما حداقل ۳۰ ~ ۴۰ گیگ باند واید میخوام در ماه ... ک کم نیاد !

سرویس نامحدود شاتل رو تهیه کنید.

hotler
March 11th, 2015, 18:21

برای شما صرف نداره بهتره از شرکت های خصوصی مثل پارس آنلاین و آسیا تک و ....
استفاده کنید.
من با این سرویس در ماه نزدیک 150 گیگ دانلود میکنم.

babelirani
March 11th, 2015, 21:38
با سلام

متاسفانه من با پارس آنلاین به مشکل خوردم ولی در کل بد نبود ولی تعرفه هاش بالا بود از کسایی که اطرافتون هستن بپرسید اگه مشکل پورت نداشته باشن عالیه

در حال حاضر از های وب سروییس گرفتم فعلا که خوب بوده و تعرفه هاشم خوبه

sadegh
March 11th, 2015, 21:44
منم از سال 89 های وب دارم فک کنم زمستون پارسال بود یه هفته مشکل داشت ولی با دادن حجم اضافه مشتریا رو راضی نگه داشت طرح مختلف و متنوعی داره سیستم مدیریت مشتری عالی هم داره ! من به شخصه راضی هستم !

OmidX
March 11th, 2015, 21:53
سرویس نامحدود شاتل رو تهیه کنید.

قیمت هاش ک عالی هست ، امیدوارم کیفیت سرویس هاشون هم خوب باشه ... دارم با پشتیبانش میحرفم ... ببینم چی میشه ... ممنون .

babelirani
March 11th, 2015, 22:31
قیمت هاش ک عالی هست ، امیدوارم کیفیت سرویس هاشون هم خوب باشه ... دارم با پشتیبانش میحرفم ... ببینم چی میشه ... ممنون .

تجربه شخصی

بعد از یک میزان به شدت سرعتتون کاهش پیدا میکنه روی سرور های نامحدود شاتل

sam127
March 11th, 2015, 22:42
بچه ها تو شهراتون صبانت و شاتل چطورن؟