PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***** شدن نکس وان موزیک

reza-sp
March 11th, 2015, 12:05
بله دوستان بالاخره این سایت موزیک هم ***** شد
اصلا خوشحال نیستم اتفاقا خیلی هم بد شد چون بروزترین سایت موزیک بود
همین دیشب بود که سایت باز بود و من چند تا موزیک دانلود کردم
خلاصه فکر این جور سایت هارو برای وبمستری از ذهنتون بیرون کنید چون با ***** شدنش بازدیدی دیگه نمیمونه
توی این ماه این دومین سایت بزرگی بود که دیدم ***** شده

taha_2011
March 11th, 2015, 12:12
برای من که فیلت ر نیست !!
nex1music.com
نظر یکی از دوستان هم همینطور بود.

mehrdad0098
March 11th, 2015, 12:14
برای من که فیلت ر نیست !!
nex1music.com
نظر یکی از دوستان هم همینطور بود.
عزیز فیـلتر شده

اثباتش هم اینکه صفحه الکساش فــیلتره : کلیک کنید (http://alexa.com/siteinfo/nex1music.com)

hamid.soltani92
March 11th, 2015, 12:17
عجیبه! این سایت توی ساماندهی ثبت بوده و قاعدتا باید فقط صفحات مورد دار ***** بشن!

AliFatehi
March 11th, 2015, 12:24
فقط لینک الکساش ***** شده و با دامین .com بالا میاد و nex1music.ir هم داره

مشکلی نداره اما محتواش رو بخوایم حساب کنیم باید ***** بشه چون موزیک های رپ هم میزارن.

gholamkale
March 11th, 2015, 12:24
برا منم ***** نشده البته بشه هم خبر مهمی نیست ازین سایتا زیاد بودن و هستن زیاد نگران نباشید

mehrdad0098
March 11th, 2015, 12:26
دوستان سایت فـیلتر شده ، منتها در سیستم و مرورگر شما کش شده ؛

gholamkale
March 11th, 2015, 12:30
دوستان سایت فـیلتر شده ، منتها در سیستم و مرورگر شما کش شده ؛

من بعداز 4-5 ماه رفتم این سایت، کش نشده چندتا صفحاتشم باز کردم ***** نیست برا من

taha_2011
March 11th, 2015, 12:30
هیچ کشی هم نیست !
خدا میدونه چرا این هنوز باز میشه :d

98M!zban
March 11th, 2015, 12:34
چون ابراهیم عزیز رفع ***** رو انجام دادن . سایت فقط حدود 48 ساعت ***** بود

mhiizadi
March 11th, 2015, 12:36
حالا اگر هر سایته دیگه ای مث این بود الان صد هزار بار ***** شده بود!

nullfa
March 11th, 2015, 12:36
برای بنده هم ******** نیست کشی هم وجود نداره.
با چند سیستم هم تست کردم ******* نیست .

arminak
March 11th, 2015, 12:39
برای من هم که سایت باز میشه
تابه حال تو این سایت هم نرفه بودم :)) پس ضاهرا باز شده یا برای یعضی isp ها این مورد هست

98M!zban
March 11th, 2015, 12:41
برای کدوم دوستان ***** هست ؟

ممنون میشم نوع اینترنت خود و شهر خودتون رو عنوان کنید

mehrdad0098
March 11th, 2015, 12:42
بسی عجیب است ! :39:

reza-sp
March 11th, 2015, 13:01
برای من همچنان هست
شاید هوشمنده لامصب
مال من پارس آنلاینه
از الکسا معلومه دیگه
سایتی که ***** بشه به این زودی ها فکر نکنم باز بشه

98M!zban
March 11th, 2015, 13:05
برای من همچنان هست
شاید هوشمنده لامصب
مال من پارس آنلاینه
از الکسا معلومه دیگه
سایتی که ***** بشه به این زودی ها فکر نکنم باز بشه

دوست عزیز عرض کردم کمتر از 48 ساعت سایت رفع ***** شد . این مشکل ***** کش ای اس پی های خیلی خوب ایرانی هستن انگار

دوستان دیگه اگر براتون ***** هست لطفا نوع اینترنت و شهر خودتون رو عنوان کنید

Edwin
March 11th, 2015, 13:10
فی نیست .
مخابرات تهران
بدون کش

ehsaan
March 11th, 2015, 13:18
به نظر من همون بهتر که چنین سایت هایی در دسترس نباشن ...
زحمت چند ساله یه گروه رو واسه 4 تا بازدید بیشتر به باد میدن ...

نظر شما با پست های این چنینی چیه ؟ خودتون رو جای اون گروه بذارید بعد از 3 سال کار و مجوز گرفتن و... :|

دانلود آلبوم جدید گروه آریان به نام خداحافظ

reza-sp
March 11th, 2015, 13:22
دوستان بنده از هرکی پرسیدم گفتن ***** نیست
مثل اینکه رفع شده
و تا برای ما هم رفع بشه یک هفته ای فکر کنم زمان ببره
لطفا تاپیک قفل شود

98M!zban
March 11th, 2015, 13:24
به نظر من همون بهتر که چنین سایت هایی در دسترس نباشن ...
زحمت چند ساله یه گروه رو واسه 4 تا بازدید بیشتر به باد میدن ...

نظر شما با پست های این چنینی چیه ؟ خودتون رو جای اون گروه بذارید بعد از 3 سال کار و مجوز گرفتن و... :|

دانلود آلبوم جدید گروه آریان به نام خداحافظ

شما که جوش این موارد رو می زنید می تونید علاوه بر دانلود اورجینال رو خریداری کنید

خود بنده و خیلی ها وقتی از آلبومی خوشمون بیاد اورجینال رو حتما می خریم

دانلود اثر برای آشنایی با اون هست . حمایت از اثر یعنی هزینه کردن برای خرید اون

ehsaan
March 11th, 2015, 13:49
شما که جوش این موارد رو می زنید می تونید علاوه بر دانلود اورجینال رو خریداری کنید

خود بنده و خیلی ها وقتی از آلبومی خوشمون بیاد اورجینال رو حتما می خریم

دانلود اثر برای آشنایی با اون هست . حمایت از اثر یعنی هزینه کردن برای خرید اون
میشد با کیفیت پایینتر بذارن.
اگر به نظر شما "دانلود آلبوم با کیفیت 320" معنیش آشنایی با اثر هست من حرفی ندارم ...
اما هم میشد با کیفیت 64 بذارن. هم این که میشد demo بذارن
در ضمن 3 تا از آهنگ ها رو 3 سال پیش گروه آریان رایگان منتشر کرده بود.
پس فکر نمیکنم این اقدام سایت با نظر شما همخوانی داشته باشه ... کاش کمی بیشتر به این موضوع دقت میکردید .

- - - Updated - - -

سایت هایی مثل بیا تو و رادیوجوان هم آلبوم رو گذاشتن.
اما فقط واسه آشنایی با اثر و امکان دانلود قرار ندادن. حتی لینک خرید رو هم قرار دادن.

omid3963
March 11th, 2015, 14:09
برای من که ***** نیست.
ولی آهنگ های چندین خواننده رو حذف کردند.
مثلا آهنگ های رضاپیشرو کلا از سایتشون حذف شده.

hotler
March 11th, 2015, 16:03
نمیدونم والا آقا ابراهیم پارتی کلفتی توی مصادیق محتوای مجرمانه دارن ، کارشون درسته ! :)

wenhost
March 11th, 2015, 16:19
هیچ گونه مورد *****ی وجود نداره و سایت هم مشکلی نداره

navid2zp
March 11th, 2015, 16:48
***** نیستن دوستان
چون سرورشون ایران هست برای شما صفحه *****ینگ بالا نمیاد .
خیلی از وبسایت ها به این شکل کار می کنن .

البته سایت های دیگه ای که در کمال تعجب ***** نیستند
نمونه : hastidownload.com

reza-sp
March 11th, 2015, 16:57
اصلا کار درستی نیست زیرآب سایت هارو بزنید

sam127
March 11th, 2015, 17:02
حیف وقتی که آدم بزاره واسه سایت فیلم و موزیک

اصلا کلان واسه سایت

reza-sp
March 11th, 2015, 17:06
حیف وقتی که آدم بزاره واسه سایت فیلم و موزیک

اصلا کلان واسه سایت
آره وقت که طلاست
ولی خیلی ها از همین جا ها پول در میارن
کم نیست درآمد

yourhosting
March 11th, 2015, 17:07
الکسا *****ه ظاهرا اما سایت نه!!

sam127
March 11th, 2015, 17:08
آره وقت که طلاست
ولی خیلی ها از همین جا ها پول در میارن
کم نیست درآمد

بعدم میان میگیرن میبرنشون یه جریمه کلفت میکنن 2 برابر پولی که در آووردن باید جریمه بدن

98M!zban
March 11th, 2015, 17:20
میشد با کیفیت پایینتر بذارن.
اگر به نظر شما "دانلود آلبوم با کیفیت 320" معنیش آشنایی با اثر هست من حرفی ندارم ...
اما هم میشد با کیفیت 64 بذارن. هم این که میشد demo بذارن
در ضمن 3 تا از آهنگ ها رو 3 سال پیش گروه آریان رایگان منتشر کرده بود.
پس فکر نمیکنم این اقدام سایت با نظر شما همخوانی داشته باشه ... کاش کمی بیشتر به این موضوع دقت میکردید .

- - - Updated - - -

سایت هایی مثل بیا تو و رادیوجوان هم آلبوم رو گذاشتن.
اما فقط واسه آشنایی با اثر و امکان دانلود قرار ندادن. حتی لینک خرید رو هم قرار دادن.

دوست عزیز شما به عنوان یک وبمستر حرفه ای باید بدونی تبدیل کیفیت اهنگ با ابتدایی ترین نرم افزارهای کانورت انجام میشه

نسخه ای که از سی دی آلبوم ها خارج میشه نسخه با کیفیتی نیست

بلکه اونی که در تیتراژ توسط انتشارات بر روی سی دی رایت میشه فقط با کیفیت هست . شما همین آلبوم رو کیفیت 320 گوش بده و اما سی دی رو هم گوش بده ببین چه فرقایی میکنه

خلاصه از نظر من بهانست این موارد . کسی که بخواد حمایت کنه آلبوم رو میخره . کسی هم که نخواد حمایت کنه همیشه دنبال رایگان هست

شما ببین چند نفر ویندوز رو اصلی استفاده می کنند . اینها اگر قرار بود حمایت باشه ویندوز و نرم افزارها رو هم قانونی تهیه می کردن

ehsaan
March 11th, 2015, 19:17
دوست عزیز شما به عنوان یک وبمستر حرفه ای باید بدونی تبدیل کیفیت اهنگ با ابتدایی ترین نرم افزارهای کانورت انجام میشه

نسخه ای که از سی دی آلبوم ها خارج میشه نسخه با کیفیتی نیست

بلکه اونی که در تیتراژ توسط انتشارات بر روی سی دی رایت میشه فقط با کیفیت هست . شما همین آلبوم رو کیفیت 320 گوش بده و اما سی دی رو هم گوش بده ببین چه فرقایی میکنه

خلاصه از نظر من بهانست این موارد . کسی که بخواد حمایت کنه آلبوم رو میخره . کسی هم که نخواد حمایت کنه همیشه دنبال رایگان هست

شما ببین چند نفر ویندوز رو اصلی استفاده می کنند . اینها اگر قرار بود حمایت باشه ویندوز و نرم افزارها رو هم قانونی تهیه می کردن

دوست عزیز یک وب مستر حرفه ای نیمه حرفه ای یا مبتدی کارش ربطی به استودیو موسیقی و تبدیل فرمت و کیفیت آهنگ نداره.
کار درست رو اون سایت هایی که گفتم کردن و اگر واسه آشنایی باش که یک بار گوش دادن آهنگ به صورت آنلاین هم میشه آشنا شد.
در رابطه با ویندوز هم میشه از سیستم عامل های رایگان استفاده کرد. البته من خودم از ویندوز استفاده میکنم اما محصولات دارای کپی رایت ایرانی رو حتما میخرم.
اون هوای هم وطن خودمون رو داشته باشیم ایشالا اگر روزی تحریم ها هم برداشته شد اون موقه میریم به سمت کپی رایت جهانی.

موفق باشید.

navid2zp
March 11th, 2015, 19:26
دوست عزیز یک وب مستر حرفه ای نیمه حرفه ای یا مبتدی کارش ربطی به استودیو موسیقی و تبدیل فرمت و کیفیت آهنگ نداره.
کار درست رو اون سایت هایی که گفتم کردن و اگر واسه آشنایی باش که یک بار گوش دادن آهنگ به صورت آنلاین هم میشه آشنا شد.
در رابطه با ویندوز هم میشه از سیستم عامل های رایگان استفاده کرد. البته من خودم از ویندوز استفاده میکنم اما محصولات دارای کپی رایت ایرانی رو حتما میخرم.
اون هوای هم وطن خودمون رو داشته باشیم ایشالا اگر روزی تحریم ها هم برداشته شد اون موقه میریم به سمت کپی رایت جهانی.

موفق باشید.

یعنی چون اون ها تمایلی به فروش محصولاتشون به شما ندارن شما این حق رو برای خودتون در نظر می گیرید که بتونید به صورت رایگان از اون ها استفاده کنید ؟
این چه فرقی با استفاده غیر مجاز از مجصولاتشون می کنه ؟؟

ehsaan
March 11th, 2015, 20:29
یعنی چون اون ها تمایلی به فروش محصولاتشون به شما ندارن شما این حق رو برای خودتون در نظر می گیرید که بتونید به صورت رایگان از اون ها استفاده کنید ؟
این چه فرقی با استفاده غیر مجاز از مجصولاتشون می کنه ؟؟
الان شما دقیقا چی کار میکنید ؟
بعدشم اگر مرجع تفلید داشته باشید میتونید استفتا کنید و طبق نظر ایشان از نرم افزارهای لایسنس دار خارجی استفاده کنید.

navid2zp
March 11th, 2015, 20:33
الان شما دقیقا چی کار میکنید ؟
بعدشم اگر مرجع تفلید داشته باشید میتونید استفتا کنید و طبق نظر ایشان از نرم افزارهای لایسنس دار خارجی استفاده کنید.

کدوم یکی از مراجع تقلید موجود اطلاعات حتی نزدیک به کافی در زمینه تکنولوژی دارند که بتونن خوب یا بدش رو تشخیص بدن ؟
قرن 21 هست دوست عزیز و امکان نداره یک نفر بتونه تو همه زمینه ها خوب یا بد رو تشخیص بده .

hamid.soltani92
March 11th, 2015, 20:45
کدوم یکی از مراجع تقلید موجود اطلاعات حتی نزدیک به کافی در زمینه تکنولوژی دارند که بتونن خوب یا بدش رو تشخیص بدن ؟
قرن 21 هست دوست عزیز و امکان نداره یک نفر بتونه تو همه زمینه ها خوب یا بد رو تشخیص بده .
اگر تنها ۲ درصد از افراد جامعه معنی این جمله رو می‌فهمیدن به این روز نمی‌افتادیم!

nullfa
March 11th, 2015, 20:45
دوستان امشب با آقا ابراهیم قرار مصاحبه دارم ، اگر سوالی بود بفرمایید تا ازشون پرسیده بشه

Netfollower
March 11th, 2015, 20:54
خوشحالم ***** نیست
از نظرم بهترین سایت موزیک در ایرانه
مخصوصا قالب جدیدش برای موبایل

reza-sp
March 11th, 2015, 21:17
دوستان امشب با آقا ابراهیم قرار مصاحبه دارم ، اگر سوالی بود بفرمایید تا ازشون پرسیده بشه

قراره فردا برروی سایت قرار بگیره با امشب؟
برای من که هنوز همین صفحه وحشتناک فیل ترینگ میاد
لطفا از ایشون سوال کنید که چه اتفاقی افتاد و ایشون چه اقدامی در این زمینه کردن
و اینکه سایتشون با چقدر هزینه بالا اومد؟ (سئو)

سرزمین
March 11th, 2015, 21:59
اگر تنها ۲ درصد از افراد جامعه معنی این جمله رو می‌فهمیدن به این روز نمی‌افتادیم!

اگر هم تنها 2 درصد از افراد جامعه مثل شما فکر کنن جامعه به فنا میره :d مراجع چهار تا آدم نیستن عین بنده (و شما رو نمیدونم) که همین جوری یه چیزی رو هوا بگن همه جوانب رو در نظر میگیرن و در ضمن افرادی هم هستن دور و اطرافشون که مهندس و غیره باشن.

- - - Updated - - -

همون طور که شما توی زمینه خودتون تخصص دارید مراجع هم در زمینه خودشون چند سال متمادی زحمت کشیدن، درس های سنگینی خوندن تا به اینجا رسیدن در ضمن به عقیده هم مربوط میشه نمیخوام بحث کنم و جاده رو عوض کنم اما باید دید آخرت در اولویته یا دنیا! حالا نمیدونم از نظر شما کدوم در اولویته و دین شما چیه ولی چون گفتین مراجع، (اکثر مراجع هم در کشور ما مربوط به دین اسلام و مذهب تشیع میشن) بنده پاسختون رو دادم.

navid2zp
March 11th, 2015, 22:09
اگر هم تنها 2 درصد از افراد جامعه مثل شما فکر کنن جامعه به فنا میره :d مراجع چهار تا آدم نیستن عین بنده (و شما رو نمیدونم) که همین جوری یه چیزی رو هوا بگن همه جوانب رو در نظر میگیرن و در ضمن افرادی هم هستن دور و اطرافشون که مهندس و غیره باشن.

- - - Updated - - -

همون طور که شما توی زمینه خودتون تخصص دارید مراجع هم در زمینه خودشون چند سال متمادی زحمت کشیدن، درس های سنگینی خوندن تا به اینجا رسیدن در ضمن به عقیده هم مربوط میشه نمیخوام بحث کنم و جاده رو عوض کنم اما باید دید آخرت در اولویته یا دنیا! حالا نمیدونم از نظر شما کدوم در اولویته و دین شما چیه ولی چون گفتین مراجع، (اکثر مراجع هم در کشور ما مربوط به دین اسلام و مذهب تشیع میشن) بنده پاسختون رو دادم.

من تا صبح هم با شما حرف بزنم باز هم شما متوجه نمیشید .
همونطور که دوست عزیز گفتن نیاز هست تا جزو اون 2% باشید .
و این نکته هم بگم جامعه ما همچین فاصله ای با به فنا رفتن نداره ، خیلی ها هم میگن رفته .
عملا ***** شدن یک سایت موزیک نشانه ای از این موضوع هست دوست عزیز :)

سرزمین
March 11th, 2015, 22:13
من تا صبح هم با شما حرف بزنم باز هم شما متوجه نمیشید .
همونطور که دوست عزیز گفتن نیاز هست تا جزو اون 2% باشید .
و این نکته هم بگم جامعه ما همچین فاصله ای با به فنا رفتن نداره ، خیلی ها هم میگن رفته .
عملا ***** شدن یک سایت موزیک نشانه ای از این موضوع هست دوست عزیز :)

جامعه به فنا رفته به خاطر ***** یه سایت؟!!!!!! به قول یه بنده خدایی از این سایتا زیاده نگران نباشید تا چند وقت دیگه هم که ***** هوشمند میاد وسط و فقط مواردی که مورد داره ***** میشه نه کل سایت.

بنده توضیحات لازم رو دادم موفق باشید دوست عزیز http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/53.gif

nullfa
March 14th, 2015, 17:03
دوستان مصاحبه با آقا ابراهیم موسوی انجام شد.

مصاحبه با سید ابراهیم موسوی مدیر سایت نکس ۱ موزیک (http://nullfa.ir/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%86/)