PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم اتصال به ریموت

farmanrava
March 10th, 2015, 01:02
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و کاربران انجمن

مدتی هستش که در اتصال به سرور های ویندوزی از طریق ریموت دسکتاپ مشکل داریم ... به این صورت هستش که حتما باید قندشکن کانکت بشه تا بتونیم متصل بشیم ، بدون اتصال به قندشکن و از طریق ای پی خودمون نمیتونیم به هیچ سروری ریموت کنیم ... سرور ایران ، فرانسه و انگلیس تست شده همه به این صورت هستند متاسفانه
Isp ارائه دهنده سرویس اینترنت ما شاتل هستش ، فقط هم توی منزل این مشکل برای بنده وجود داره ! توی شرکت بدون مشکل وصل میشه با همین isp و از این مورد مشکلی نیست
با شرکت خدمات دهنده هم صحبت کردیم و ظارهرا راهی برای رفع این مشکل نداشتند و یا بلد نبودن بگن

به همین جهت اینجا اعلام کردم که اساتید وب هاستینگ تالک در صورت داشتن تجربه و دانش در این زمینه بنده رو راهنمایی بفرمایند ...

با تشکر

vahab00
March 10th, 2015, 01:16
بزرگوار مشکل از دی ان اس هایی هست که ست کردید
گوگل دی ان اس ست کنید درست میشه
این مورد قبلا زیاد برام پیش اومده و حاصل تجربست
ی نرم افزاری هم هسن به اسم دی ان اس جامپر خیلی راحت کللی دی ان اس داره با ی کلیک براتون ست میکنه
هر روشی راحتید انجام بدید
به همین سادگی و خوشمزگی
یا حق

farmanrava
March 10th, 2015, 14:21
بزرگوار مشکل از دی ان اس هایی هست که ست کردید
گوگل دی ان اس ست کنید درست میشه
این مورد قبلا زیاد برام پیش اومده و حاصل تجربست
ی نرم افزاری هم هسن به اسم دی ان اس جامپر خیلی راحت کللی دی ان اس داره با ی کلیک براتون ست میکنه
هر روشی راحتید انجام بدید
به همین سادگی و خوشمزگی
یا حق

ممنونم وهاب جان ... اما باور کنید هر کاری که به ذهن خودم رسیده رو انجام دادم نشد که نشد
خیلی وقته که نیم سرور ها روی 8.8.8.8 و 8.8.4.4 که برای گوگل هستش ست شده ... ولی برای حل مشکل ما جواب گو نبوده متاسفنه

vahab00
March 10th, 2015, 14:36
بزرگوار جسارت نباشه اما مشکل از سیستم شما نیست ؟
پورت rdp ، فایروال و....
اگه میتونید ی تعویض سیستم عامل انجام بدید

farmanrava
March 10th, 2015, 14:42
بزرگوار جسارت نباشه اما مشکل از سیستم شما نیست ؟
پورت rdp ، فایروال و....
اگه میتونید ی تعویض سیستم عامل انجام بدید

بعید میدونم از سیستم باشه وهاب جان ، آخه روی لپ تاپ هم با همین نت تست کردم و متاسفانه همین مشکل هستش
به محض اینکه آی پی رو با قندشکن تغییر میدم شکل حل میشه !
فایروال و آنتی ویروس رو هم کلا میبندم ... اما نمیشه که نمیشه
یعنی با توجه به اینکه با تغییر آی پی توسط قندشکن مشکل حل میشه و اتصال انجام میشه ممکنه مشکل از ویندوز و سیستم باشه ؟ :39:

vahab00
March 10th, 2015, 14:44
خب پس دیگه مشکل معلومه بزرگوار
تنها چیزی که مشترک نیست بین شما و شرکت مودم هست
تنظیمات مودم رو ی ریست کنید انشالله درست میشه

farmanrava
March 10th, 2015, 15:00
خب پس دیگه مشکل معلومه بزرگوار
تنها چیزی که مشترک نیست بین شما و شرکت مودم هست
تنظیمات مودم رو ی ریست کنید انشالله درست میشه

اتفاقا دیروز که با شاتل تنکابن تماس گرفتم وهاب جان خودشون مودم من رو ریست کردن و گفتن تست کنم ... اما درست نشده بود ! مجدد خودم بعدش به کل ریست کردم و مجدد تنظیم کردم اما فایده نداشت !
خودشون که میگفتن مشکل عجیبه :| ... ظاهرا راه حلی برای این مشکل ما وجود نداره

باز هم ممنونم وهاب جان که وقت گذاشتی برامون :53:

mehrshad.ho
March 10th, 2015, 15:09
این مشکل به احتمال زیاد مخابرانی هست
چند روزی هست مشتریان ما نیز اعلام عدم دسترسی به سرور می کنند (حتی سرور های داخل کشور)

farmanrava
March 10th, 2015, 15:20
این مشکل به احتمال زیاد مخابرانی هست
چند روزی هست مشتریان ما نیز اعلام عدم دسترسی به سرور می کنند (حتی سرور های داخل کشور)

دقیقا برای ما هم به همین شکله ... یعنی سرور ایران هم ریموت میکنم باید قندشکن وصل باشه وگرنه ریموت غیر ممکنه
جالب اینجاست که توی همین شبکه با بک خط دیگه مشکل نداریم !