PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهی برای دور زدن cyberoam هست ؟

hotler
March 9th, 2015, 22:08
درود
سایت دانشگاه متاسفانه 200 مگابایت حجم در روز برای هر کاربر تعریف کردن بد تر اون این که فایل های بالای 30 مگابایت رو نمیشه دانلود کرد .
راهی برای دور زدن این تحریم هست ؟
میگفتن نرم افزار تور این قابلیت رو داره که دور بزنه ولی الان فیکس شده .

- - - Updated - - -

از اساتید کسی نمیتونه کمکی بکنه ؟

s0NY
March 9th, 2015, 22:57
این امکان نیست بدلیل اینکه سرویس دهنده بسته و محدود کرده :-ی

سیدرضا بازیار
March 9th, 2015, 23:07
این روش رو تست کنید (فایل رو انتقال بدید به یه هاست یا سرور دیگه و اونجا دانلود کنید)
http://tools.balyan.ir/training-uploading-files-for-free/

hotler
March 10th, 2015, 07:54
این روش رو تست کنید (فایل رو انتقال بدید به یه هاست یا سرور دیگه و اونجا دانلود کنید)
http://tools.balyan.ir/training-uploading-files-for-free/

سپاس سید.

شما اشتباه متوجه شدید ، در هر صورت 30 مگابایت بیشتر اجازه دانلود نمیده. چه من بخوام از سرور دانلودها کنم چه از سرور پارس فیلم.
سرعت دانلود بسیار بالاست نزدیک 1 تا 1.5 m/s.
و اگر اجازه میداد فایل های بالای 30 مگ رو دانلود کنم. خیلی خوب میشد.

taksis
March 10th, 2015, 10:48
هی هی هی هی هی اوضاع دانشگاه کشورو ببین
حالا دوره دانشجویی ما سال های 75 و اینا دانشگاه اینترنت نداشت بعضی وقتا هم که داشت با نداشتنش یکی بود
حالا دیگه چرا؟؟؟؟ انتظار دارن پیشرفت هم بشه
صد در صد شرط میبندم هنوز امتحانات برنامه نویسی هم رو کاغذ انجام میشه و ملاکش هم syntax
درسته؟؟

hotler
March 10th, 2015, 11:23
حالا دوره دانشجویی ما سال های 75 و اینا دانشگاه اینترنت نداشت بعضی وقتا هم که داشت با نداشتنش یکی بود
صد در صد شرط میبندم هنوز امتحانات برنامه نویسی هم رو کاغذ انجام میشه و ملاکش هم syntax
درسته؟؟

چی بگم والا ، رشته من متاسفانه کامپیوتر نیست !

تازه وضعیت بهتر شده ترم قبل سرعت 32 کیلوبیت بیشتر نمیشد.

وضعیت ما به مراتب بهتره چون مثلاً در یکی از بهترین دانشگاه های مشهد تحصیل میکنیم.

توی دیگر موسسات سایت در صورتی برای دانشجو قابل استفاده هست که برای استفاده از سایت دانشجو هزینه بپردازه دقیقاً مثل کافی نت.

baranhost
March 10th, 2015, 14:28
معمولا اینجور جاها یه سری سایتها رو باز میزارن !
بررسی کن ببین توی اون سایتهای اپلودسنتری وجود نداره؟
مثلا ممکنه سایتی مثل تبیان باز باشه و اگه اونجا اپلود سنتر داشته باشه اونجا اپلود کن از اونجا دانلود کن

shahinmq
March 10th, 2015, 14:50
ای بابا باز خوبه شما حالا دسترسی به اینترنت دارید !

دانشگاه دولتی میرم ، وایفای که فقط مخصوص مسئولین هستش و فقط در یک محدوده خاص می باشد ، تنها کاری که از دستمون بر اومد بدست آوردن default gateway بود که زمان دروس کارگاهی می توانستیم به اینترنت متصل بشیم !

درسته؟؟

شما به روند زیر توجه کن و بخند :

ترم یک که خوب بود ، پیشرفته 1 رو 20 تموم کردیم

ترم دو درس پیشرفته 2 چگونه بود ؟ استاد : این روش استاندارد برای نوشتن فلان برنامه است اما اگر دانشجو زمان امتحان به همین صورتی که سر کلاس برنامه نوشتیم بنویسه بهش نمره کامل رو نمیدم و دانشجو باید خلاق باشد ، نمره پیشرفته 2 : 16 ، متن اعتراض بنده : استاد بنده تمامی برنامه ها رو trace کردم و مشکلی نداشت،پس چرا باید نمره کم باشد ؟ پاسخ استاد : شما خیلی برنامه هاتون پیچیده و با چیزی که سر کلاس گفته بودیم تفاوت داشت !!!!! :| :| :| یعنی زورش اومده یکبار دکمه ی run رو بزنه نتیجه ی برنامه رو ببینه !؟
زبان ماشین و اسمبلی که هیچی اصلا مثل کلاس تاریخ هستش !

hotler
March 10th, 2015, 15:06
معمولا اینجور جاها یه سری سایتها رو باز میزارن !
بررسی کن ببین توی اون سایتهای اپلودسنتری وجود نداره؟
مثلا ممکنه سایتی مثل تبیان باز باشه و اگه اونجا اپلود سنتر داشته باشه اونجا اپلود کن از اونجا دانلود کن

فکر میکنم متوجه منظور من نشدید.
تمام سایت ها بازه تمام سایت ها مثل سیستم شخصی هست ولی دو تا مشکل بزرگ داره.
یکی این که تحت هیچ شرایطی اجازه نمیده فایلی بالای 30 مگ دانلود بشه.
مورد دوم هم این که یک ترافیک 200 مگ یا 300 مگ برای هر روز دانشجو در نظر گرفتن که اگر اون رو دانلود کنی دیگه دسترسیت به اینترنت قطع میشه.
البته که سایت خود دانشگاه بازه.

shahinmq
March 10th, 2015, 15:09
روش هایی که در اینجا ذکر شده را مطالعه کنید شاید بدردتون خورد :

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?116145-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B0-%D8%A8%D9%87-cyberoam-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F-%D9%88-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A6%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1