PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از شبکه 3g کدام اپراتور استفاده می کتید؟

سرزمین
March 8th, 2015, 23:04
سلام به همه

لطفاً در نظر سنجی داده شده شرکت کنید

چند نفر از عزیزان به شبکه 3g و یا 4g اپراتور های ذکر شده دسترسی دارند؟ (مهم نیست از اینترنت استفاده می کنید یا خیر مهم دسترسی حداکثری به شبکه 3g و یا 4g هست).

- - - Updated - - -

دقت داشته باشید ملاک بیشترین استفاده است و حتماً شبکه 3G یا 4G

به عنوان مثال فردی سیم کارت رایتل را دارد و در همه مناطق دسترسی وی شبکه 3G رایتل آنتن دهی دارد.

mshoja
March 8th, 2015, 23:06
قک کنم چون گوشی های 3g توی کاربران ایرانی بیشتره پس استفاده 3g بیشتره
و این ک 4g هنوز خیلی از منطق رو پشتیبانی نمیکنه پس احتمالا استفادش کمتره

LIAN2
March 8th, 2015, 23:26
مدتی هست به اجبار از همراه اول استفاده می کنم ،
سرعت مناسبی نداشت اما از وقتی Roaming رو فعال کردم و همینطور Mobile Network رو روی WCDMA Only گذاشتم اکثرا به HSPA+ وصل میشه و سرعت خوبی داره.

سرعت هم نسبت به جایی که هستم متغیره

سرزمین
March 9th, 2015, 00:27
دوستانی که از 4g ایرانسل استفاده میکنن در صورت تمایل میانگین سرعت دانلودشون رو هم در تاپیک اعلام کنن

SamaN DL
March 9th, 2015, 00:30
درود

تو نظر سنجی 2g هم اضافه بشه بهتره!!!

AliDesigner
March 9th, 2015, 00:31
من از 3جی ایرانسل استفاده می کنم. میانگین سرعت 1.5 مگابایت هست. حداکثر تا 2 مگابایت و حداقل 1 مگابایت.

سرزمین
March 9th, 2015, 00:35
درود

تو نظر سنجی 2g هم اضافه بشه بهتره!!!

الآن 3g هم تا چند سال دیگه کارایی نداره چه برسه به 2g

شما از 2g کدوم اپراتور استفاده می کنید؟ سرعتتون چه جوریه؟

SamaN DL
March 9th, 2015, 00:37
الآن 3g هم تا چند سال دیگه کارایی نداره چه برسه به 2g

شما از 2g کدوم اپراتور استفاده می کنید؟ سرعتتون چه جوریه؟

متاسفانه در منطقه ما هنوز 3g موجود نیست!

از ایرانسل... که هفته ای یک بار مشکل شبکه داره!

taksis
March 9th, 2015, 00:42
هنوز زیر ساخت 3g تو میهن عزیزمان ایران بصورت کامل توسعه پیدا نکرده.دنبال 4g هستیم؟
من ایرانسل یه مدت استفاده میکردم خوب بود

سرزمین
March 9th, 2015, 00:58
هنوز زیر ساخت 3g تو میهن عزیزمان ایران بصورت کامل توسعه پیدا نکرده.دنبال 4g هستیم؟
من ایرانسل یه مدت استفاده میکردم خوب بود

ایرانسل همزمان 3g و 4g رو گسترش میده.

- - - Updated - - -

دوستان از تالیا چه خبر؟ ادامه فعالیت تالیا چه سودی داره؟ چه کسانی از تالیا استفاده میکنن؟

s0NY
March 9th, 2015, 09:19
3g ایرانسل خارج از شهر کیفیت نداشت تست شد امروز :-ی
اما 3g همراه اول در همان ساعت بهتر بود
هر دو مورد خارج شهر ساعت 7 صبح تست شد

Yas-Host
March 9th, 2015, 09:21
من اصلا تنظیماتش رو انجام ندادم که بخوام استفاده کنم :دی

معلومه سرعتش چجوریه دیگه :)

asrhosting
March 9th, 2015, 09:25
برا منطقه ما 2g هم درست فعال نیست فکر کنم 0.5g باشه !
سرعت همراه اولش به صورت آزاد رو 10 کیلوبایت هست و در صورت خرید پیکیچ دیگه وصل نمی شه و پولت رو ریختی تو چاه ! این موضوع برا ایرانسلم صدق میکنه .

SerialDownload.IR
March 9th, 2015, 09:26
من رایتل استفاده کردم توی ساعات شبانه یعنی 1 تا 7 صبح سرعت عالی و مناسب هست اما روزانه افتضاح

سرعت 128 که به همه ارایه میده کلا تا 120 30 کیلوبایت دانلود میشه و 1024 هم 300 تا 350 کیلوبایت دانلود میده

ایرانسل هم تست نکردم چون هنوز 3g نشده سرویس سمت ما!

liondl
March 9th, 2015, 10:31
رایتل سرعت1مگ

chatsaz
March 9th, 2015, 13:38
به گفته خود ایرانسل تا اخر امسال قراره 300 شهر جدید تحت پوشش 3g قرار بگیره که بیشتر شهر هارو شامل میشه

mo_mohit1
March 10th, 2015, 16:32
شیراز که همه جاش ایرانول 3جی نشده/ ولی سرعت 3 جی همراه اول الان بهتره/ البته 70 درصد خود شیراز را پوشش میدن هر دو. شهرستان ها که اصن هر دوشون داغون هستن/ همراه اول بهتره. ولی موقعی بسته میخری محدود میکنن سرعتووو.

yourhosting
March 10th, 2015, 16:38
اصفهان در بعضی نقاط همراه اول و بعضی نقاط ایرانسل خوب هست(مرکز شهر فعلا همراه اول و اطراف ایرانسل خوب هست) و کداکثر ۸۰۰کیلوبایت دانلود میده
رایتل هم در همه جای شهر حداکثر ۶۰-۷۰کیلوبایت

سرزمین
March 12th, 2015, 15:56
بقیه عزیزان در صورت تمایل نظر بدن.

alikamanak
March 12th, 2015, 16:26
هر سه اپراتور مشکل خاص و البته بهتره بگیم مشکل بزرگ خودشون رو دارن
من از هر سه استفاده کردم. و هر روز با هم مقایسه میکردم. هیچکدام به کار نمی آید مگر برای چت کردنی ساده!
اگر رو کیفیت همین 2g کار میشد, کیفیت از 3g هم بهتر میشد.... 4g هم بزارن برای خودشون به کار ما کاربران مظلوم نمیاد.

سرزمین
March 12th, 2015, 16:33
هر سه اپراتور مشکل خاص و البته بهتره بگیم مشکل بزرگ خودشون رو دارن
من از هر سه استفاده کردم. و هر روز با هم مقایسه میکردم. هیچکدام به کار نمی آید مگر برای چت کردنی ساده!
اگر رو کیفیت همین 2g کار میشد, کیفیت از 3g هم بهتر میشد.... 4g هم بزارن برای خودشون به کار ما کاربران مظلوم نمیاد.

روی 2G دیگه نمیشه کار کرد 2G دیگه منقرض شده در ضمن کاربرد اصلی 2G بر روی مکامله هست در شبکه 2G زمانی که شما مکالمه برقرار میکنید امکان استفاده از اینترنت رو ندارید و بلعکس، همچنین سرعت در شبکه 2G (چه اینترنت چه مکالمه، چه ارسال پیامک) پایینه

ویندوز رو ببینید به عنوان مثال Microsoft یه دوره ای ویندوز ها رو پشتیبانی میکنه زمانی که آپدیتی برای ویندوز xp منتشر نمیشه یعنی خداحافظی با xp هر چقدر هم که محبوب باشه

در ضمن شبکه ها هر چقدر پیشرفت میکنن کیفیت همه سرویس ها افزایش پیدا میکنه نه فقط سرعت اینترنت و غیره.

به عنوان مثال درشبکه 3G در کمترین آنتن دهی کیفیت مکالمه خوبی رو میتونید داشته باشید اما در شبکه 2G این طور نیست.

alikamanak
March 12th, 2015, 16:54
روی 2g دیگه نمیشه کار کرد 2g دیگه منقرض شده در ضمن کاربرد اصلی 2g بر روی مکامله هست در شبکه 2g زمانی که شما مکالمه برقرار میکنید امکان استفاده از اینترنت رو ندارید و بلعکس، همچنین سرعت در شبکه 2g (چه اینترنت چه مکالمه، چه ارسال پیامک) پایینه

ویندوز رو ببینید به عنوان مثال microsoft یه دوره ای ویندوز ها رو پشتیبانی میکنه زمانی که آپدیتی برای ویندوز xp منتشر نمیشه یعنی خداحافظی با xp هر چقدر هم که محبوب باشه

در ضمن شبکه ها هر چقدر پیشرفت میکنن کیفیت همه سرویس ها افزایش پیدا میکنه نه فقط سرعت اینترنت و غیره.

به عنوان مثال درشبکه 3g در کمترین آنتن دهی کیفیت مکالمه خوبی رو میتونید داشته باشید اما در شبکه 2g این طور نیست.

بنده به کنایه گفتم اگر به همین 2g برسند بهتر از 3g کنونی میشود! ;;)

سرزمین
March 12th, 2015, 16:58
بنده به کنایه گفتم اگر به همین 2g برسند بهتر از 3g کنونی میشود! ;;)

اما از نظر من که خیلی خوب شده شما چه انتظاری داری؟ از همه استارندارد های موجود استفاده شده اگه از لحاظ سرعت اینترنت میفرمایید سرعت نت ایرانسل برای بنده متغیره و از حداقل 200 کیلوبایت شروع میشه و تا 1 مگ هم رسیده رایتل هم حدود 250 تا هست

در کل به دلایل تحریم و دیگر دلایل سرعت اینترنت کشور پایین هست.

arminak
March 12th, 2015, 17:01
من در پی این هستم سیم کارتمو عوض کنم ببینم 4g چطوریه
اما هنوز اقدامی نکردم :D

shazo
March 12th, 2015, 17:06
سلام

3g همراه اول بد نيست ولي هنوز 4g رو تست نكردم

zarat
March 12th, 2015, 17:08
گوشی h+ ایرانسل رو هات اسپات کردم به کامپیوتر ... با دانلود منیجر 250 کیلوبایت سرعت دانلودم رسید .
البته متغیره و بعضی موقع ها رو 600-700 هم میره .

سرزمین
March 12th, 2015, 17:08
سلام

3g همراه اول بد نيست ولي هنوز 4g رو تست نكردم

اون طور که من میدونم فعلاً ایرانسل شبکه 4g رو راه اندازی کرده.

alikamanak
March 12th, 2015, 17:26
اما از نظر من که خیلی خوب شده شما چه انتظاری داری؟ از همه استارندارد های موجود استفاده شده اگه از لحاظ سرعت اینترنت میفرمایید سرعت نت ایرانسل برای بنده متغیره و از حداقل 200 کیلوبایت شروع میشه و تا 1 مگ هم رسیده رایتل هم حدود 250 تا هست

در کل به دلایل تحریم و دیگر دلایل سرعت اینترنت کشور پایین هست.

سرعت اینترنت به کنار...
سرعت 800 کیلوبایت را بنده خودم با ایرانسل دیدم و با همراه اول تا 1 مگ دانلود کردم. ولی به لحاظ فنی مشکلات فراوانی دارند.--> به خصوص Ping
گاهی اوقات باید 10 بار رفرش کرد تا یک صفحه اینترنتی شروع کند به لود کردن...(ایرانسل)
گاهی اوقات سایتی را بخواهی لود کنی و یکهو پینگ به 1000 بعد 2000 و بعد 3000 و یکهو تایم اوت میشود و صفحه نیمه تمام لود میشود.(همراه اول)

در صورتی که در هر دو حالت با دانلود منیجر بخواهی دانلود کنی سرعت نسبتأ خوب است....

باز هم بگم؟

سرزمین
March 12th, 2015, 20:42
سرعت اینترنت به کنار...
سرعت 800 کیلوبایت را بنده خودم با ایرانسل دیدم و با همراه اول تا 1 مگ دانلود کردم. ولی به لحاظ فنی مشکلات فراوانی دارند.--> به خصوص Ping
گاهی اوقات باید 10 بار رفرش کرد تا یک صفحه اینترنتی شروع کند به لود کردن...(ایرانسل)
گاهی اوقات سایتی را بخواهی لود کنی و یکهو پینگ به 1000 بعد 2000 و بعد 3000 و یکهو تایم اوت میشود و صفحه نیمه تمام لود میشود.(همراه اول)

در صورتی که در هر دو حالت با دانلود منیجر بخواهی دانلود کنی سرعت نسبتأ خوب است....

باز هم بگم؟

بله اتفاقاً منم تجربه کردم از این لحاظ باید بیشتر کار بشه من توی رایتل بیشتر دیدم همراه اول رو تست نکردم.