PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی دامنه های ملی و بین المللی

iran123
August 5th, 2010, 15:47
سلام
من درخواست نمایندگی دامین های ملی و بین المللی دارم
لطفا شرایط و قیمت رو اعلام کنید
با تشکر

mr.he3am
August 5th, 2010, 16:07
نمایندگی دامنه جهانی پایه شارژ 20 هزار تومان
.net .com .org
9100 تومان
ملی هر یونیت 1800
پایه شارژ یونیت 10

nimafire
August 5th, 2010, 17:59
سلام
من میتونم سرویس ثبت دامنه بین المللی را به صورت رایگان بدون پرداخت هزینه ای به عنوان فعال سازی و ... در اختیارتون بزارم. تقریبا تمام TDL هارو هم پشتیبانی میکنیم + تمام محصولات دایرکت ای-ریسلر کلوب با قیمت بسیار مناسب.
در slab 3 هستیم.
قیمت هر دامنه دات کام 8500 تومان هست.

مستقل از ما هستید و نام و برندی از ما در سرویس شما قرار نخواهد گرفت.
مایل بودید لطفا تنها پیام خصوصی ارسال کنید

iran123
August 5th, 2010, 23:05
دوستان دیگه نظری ندارن؟

rn4j1m1
August 5th, 2010, 23:07
کمتر از 8500 پیدا نمیکنی :d از همین آفاق هاستینگ بگیر

IFACO.Net
August 5th, 2010, 23:23
برای گرفتن پنل نمایندگی غیر مستقیم دامنه های خارجی حتما از یک شرکت معتبر ایرانی پنل ساب رسیلری بگیر و به هیچ عنوان از پنل های آنلاین نیک چنیی نگیر (اگر چه ارزونتر هستند)، و اگر خواستی مستقیم بگیری می تونی از خود رسیلر کلاب (دایرکت آی) ثبت نام کنی و پول بدی یه نفر آدم مطمئن با پی پال برات شارژ کنه 199 دلار که تقریبا 7 دلار هم کارمزد پی پال هست که حدودا 208 دلار باید پی پال حواله کنی

برای دامنه آی آر هم از تک وب و یا میبفا میتونی با قیمت های خوبی یونیت بخری که اونا پنلت در سایت نیک .آی آر رو شارژ می کنند

iran123
August 5th, 2010, 23:53
کمتر از 8500 پیدا نمیکنی :d از همین آفاق هاستینگ بگیر ممنون از راهنماییتون دارم بررسی میکنم

برای گرفتن پنل نمایندگی غیر مستقیم دامنه های خارجی حتما از یک شرکت معتبر ایرانی پنل ساب رسیلری بگیر و به هیچ عنوان از پنل های آنلاین نیک چنیی نگیر (اگر چه ارزونتر هستند)، و اگر خواستی مستقیم بگیری می تونی از خود رسیلر کلاب (دایرکت آی) ثبت نام کنی و پول بدی یه نفر آدم مطمئن با پی پال برات شارژ کنه 199 دلار که تقریبا 7 دلار هم کارمزد پی پال هست که حدودا 208 دلار باید پی پال حواله کنی

برای دامنه آی آر هم از تک وب و یا میبفا میتونی با قیمت های خوبی یونیت بخری که اونا پنلت در سایت نیک .آی آر رو شارژ می کنندممنون از شما دامنه ir تهیه شد