PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 5 گردش آخر زرين کارت را آنلاين مشاهده کنيد

samansystems
March 8th, 2015, 19:32
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=25365&stc=1
از ديروز و با بروز رسانی سوئيچ ارتباطی زرين پال با بانک های صادر کننده زرين کارت، قابليت مشاهده 5 گردش آخر زرين کارت در وبسايت فراهم شد.
اين موضوع از روزهای ابتدایی صدور زرين کارت توسط بسياری از عزيزان پيشنهاد شده بود که بدليل عدم وجود اين امکان روی سوئيچ ارتباطی امکان اون فراهم نشده بود.
سرانجام با بروز رسانی اتصال به سوئيچ ارتباطی اين امکان از امروز (17 اسفند ماه) در پنل کاربری، دارندگان زرين کارت فعال شد.

اگر پيشنهاد يا انتقادی در اين زمينه داريد خوشحال ميشيم با ما در ميون بگذاريد.
اگر تا امروز زرين کارت خودتون رو درخواست نداديد، برای درخواست صدور و فعالسازی زرين کارت از مسير زير اقدام کنيد:

https://ir.zarinpal.com/zarincard

yastheme
March 8th, 2015, 19:39
مثل همیشه عالی

liondl
March 8th, 2015, 19:44
سلام

چطور میشه زرین کارت دریافت کرد

سرزمین
March 8th, 2015, 19:59
اگه اشتباه نکنم خوب با خود پرداز که میشه تا 10 تا گرفت! امکانی رو فراهم کنید تا بشه حداقل تا 30 تراکنش رو هم مشاهده کرد

- - - Updated - - -

سلام

چطور میشه زرین کارت دریافت کرد

zarinpal.com

زرین کارت، کارت شتابی متصل به شبکه شتاب و زرین پال از طریق بانک آینده میگیره برای گرفتن درگاه واسط در سایت زرین پال هست.

samansystems
March 8th, 2015, 20:10
اگه اشتباه نکنم خوب با خود پرداز که میشه تا 10 تا گرفت! امکانی رو فراهم کنید تا بشه حداقل تا 30 تراکنش رو هم مشاهده کرد

تفاوت اون در اين هست که اين مورد به صورت آنلاين محقق شده.
تلاش و رايزنی بعدی ما اين هست ان شاء الله گردش کلی کارت به صورت آنلاين قابل دسترس باشه.

ballance
March 9th, 2015, 00:12
سلام
خیلی عالیه ممنون
فقط اگر این امکان را هم فراهم کنید که بشه از شماره شبا زرین کارت استفاده کرد خیلی عالی میشه.واریز پایا موردی هست که من به شدت بهش احتیاج دارم و امیدوارم در آینده این امکان فراهم بشه
موفق باشید

j4b3r
March 9th, 2015, 10:00
سلام
من در جریان نیستم ولی اگر زرین پال psp شود خیلی خوبه و این امکانات کنونی موفق تر خواهد بود.

alifa
March 9th, 2015, 10:32
والا ما واسه امتحان زرین کارت گرفتم 5 روزه زدم تسویه نشده

samansystems
March 9th, 2015, 10:38
والا ما واسه امتحان زرین کارت گرفتم 5 روزه زدم تسویه نشده

چنين موردی ممکن نيست :)
درخواست زرين پال به زرين کارت رو ثبت کنيد و اگر موردی بود شماره تراکنش رو در تيکت بگيد که همکاران برسی کنن.
تسويه زير 400 هزار تومان آنی، و بالاتر از 400 هزار تومان 1 دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت هست.
ضمن اينکه برای انتقال از زرين پال به زرين کارت، هيچ کارمزدی کسر نميشه. نه از شما و نه از مشتری شما.

Delnaaz
March 9th, 2015, 10:39
ممنون بابت سرویس دهی عالی
موفق باشید

samansystems
March 9th, 2015, 10:39
سلام
من در جریان نیستم ولی اگر زرین پال psp شود خیلی خوبه و این امکانات کنونی موفق تر خواهد بود.

سلام
برنامه زرين پال حرکت به سمت مجوز های جديدی هست که پيش بينی ميشه در نيمه دوم سال آينده ارائه بشه.
اين مجوز ها با فعاليت فعلی و آينده زرين پال سازگاری بيشتری رو دارند و برای زرين پال جذاب تر خواهند بود.

ehsaan
March 9th, 2015, 17:05
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/25365-5-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%8A%D9%86-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%86%D9%8A%D8%AF-zarincard-png
از ديروز و با بروز رسانی سوئيچ ارتباطی زرين پال با بانک های صادر کننده زرين کارت، قابليت مشاهده 5 گردش آخر زرين کارت در وبسايت فراهم شد.
اين موضوع از روزهای ابتدایی صدور زرين کارت توسط بسياری از عزيزان پيشنهاد شده بود که بدليل عدم وجود اين امکان روی سوئيچ ارتباطی امکان اون فراهم نشده بود.
سرانجام با بروز رسانی اتصال به سوئيچ ارتباطی اين امکان از امروز (17 اسفند ماه) در پنل کاربری، دارندگان زرين کارت فعال شد.

اگر پيشنهاد يا انتقادی در اين زمينه داريد خوشحال ميشيم با ما در ميون بگذاريد.
اگر تا امروز زرين کارت خودتون رو درخواست نداديد، برای درخواست صدور و فعالسازی زرين کارت از مسير زير اقدام کنيد:

https://ir.zarinpal.com/zarincard

سلام. آیا تغییر cvv2 هم از سایت امکان پذیر هست ؟ من جایی رو ندیدم واسه این کار ...

samansystems
March 9th, 2015, 19:51
سلام. آیا تغییر cvv2 هم از سایت امکان پذیر هست ؟ من جایی رو ندیدم واسه این کار ...

سلام
متاسفانه خير.

alifa
March 10th, 2015, 00:50
چنين موردی ممکن نيست :)
درخواست زرين پال به زرين کارت رو ثبت کنيد و اگر موردی بود شماره تراکنش رو در تيکت بگيد که همکاران برسی کنن.
تسويه زير 400 هزار تومان آنی، و بالاتر از 400 هزار تومان 1 دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت هست.
ضمن اينکه برای انتقال از زرين پال به زرين کارت، هيچ کارمزدی کسر نميشه. نه از شما و نه از مشتری شما.
من که 5روزه زدم تسویه نکردید

samansystems
March 10th, 2015, 00:54
من که 5روزه زدم تسویه نکردید

تسويه حساب زير 400 هزار تومان آنی
و بالاتر از 400 هزار تومان هم يک دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت واريز ميشه.
در حال حاضر هم هيچ تراکنش تاييد نشده به زرين کارت وجود نداره :)
شماره تراکنش رو بديد تا جزئيات درج بشه تا خدای نکرده ابهامی برای شما و ساير عزيزان باقی نمونه.

SaMaN0861
March 10th, 2015, 01:01
با سلام
شماره کارت ما آمد ، ولی هنوز کارت نیامد !
ولی خداییش خیلی سرویسی خوبی هست دیگه درگیری نداریم یوزر گیر نمیده کارمزد داره و اینا !
واقعاً عالیه
موفق باشید

samansystems
March 10th, 2015, 13:39
با سلام
شماره کارت ما آمد ، ولی هنوز کارت نیامد !
ولی خداییش خیلی سرویسی خوبی هست دیگه درگیری نداریم یوزر گیر نمیده کارمزد داره و اینا !
واقعاً عالیه
موفق باشید

با سلام
افتخار ما اين هست که بتونيم سرويس هایی رو ارائه بديم که باعث جذب تمام کاربران به زرين پال و استفاده از سرويس های ما بشه.
و البته حقی از کاربران ضايع نشه.

SaMaN0861
March 10th, 2015, 16:46
با سلام
دوستان امروز زرین کارت رو تحویل گرفتم.
همه چیز عالی
با تشکر

nima17701
March 10th, 2015, 19:23
چند ماهه که زرین کارت دریافت کردم، همه چیز فوق العاده است، تسویه حساب آنی، امکان کارت به کارت کردن از داخل سایت زرین پال و حالا نیز گردش حساب ...
از زحمات جنابان امیری عزیز، و همکاران پر تلاششان سپاسگزارم.
ضمنا اگر امکان حواله پایا نیز از داخل سایت میسر باشه فوق العاده خواهد بود.
باتشکر

samansystems
March 15th, 2015, 18:18
سعی ما اين هست که به مرور زمان ان شاء الله به قابليت های زرين کارت امکانات بيشتری رو اضافه کنيم.

liondl
March 15th, 2015, 20:55
سلام

من امروز سفارش دادم اما یه بدی داره زمان اومدن کارت زیاده

سه هفته خودشه سه هفته هم تا بعد عید یعنی نزدیک به دوماه

یه سوال

از کارت بانک های دیگه هم میشه پول ریخت به زرین کارت و برداشت کرد؟

سقف برداشت وجه از عابر بانک چقدره

alifa
March 15th, 2015, 21:27
من قبلا از اسم سایتتون متنفر بودم و ميخواستم کمی بر ضد سایتتون باشم ولی بعد از این همه امکانات جدید به کارتون ایمان آوردم مخصوصا نرم افزار اندرویید جدید که ارایه دادید واقعا کارتون یک هست ازتون عذر خواهی میطلبم از همه کارکنان تون شرمنده