PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا امکان استفاده از CloudFlare روی سرور دانلود وجود دارد؟

saeed1988m
March 8th, 2015, 03:49
با سلام

عزیزان سوال معلوم هست به دلایل حملات زیاد به سرور آیا امکان استفاده از این سرویس روی ویندوز سرور 2008 وجود دارد

کلا دیداس رو متوقف کنه که با آی پی مولتی هست متاسفانه

elementary
March 8th, 2015, 03:54
با سلام

عزیزان سوال معلوم هست به دلایل حملات زیاد به سرور آیا امکان استفاده از این سرویس روی ویندوز سرور 2008 وجود دارد

چرا دیداس ؟ مگه روی ویندوز 2008 پورت باز دارید ؟ پورت ریموت دسکتاپ رو تغییر بدید و پورت های باز رو ببندید ! icmp هم ببندید

saeed1988m
March 8th, 2015, 04:00
چرا دیداس ؟ مگه روی ویندوز 2008 پورت باز دارید ؟ پورت ریموت دسکتاپ رو تغییر بدید و پورت های باز رو ببندید ! icmp هم ببندید

ممنون از اینکه جواب دادین به تایپیک بنده والا پورت رو خود مسئول تغییر داده متاسفانه الان لینک های دانلود به طرز وحشتناکی سرعتش پایینه به این دلیل که از آی پی های متفاوت و بوت ها دانلود صورت میگیره پرت باز رو از کجا میتونم پیدا کنم و ببندم و آیا واقعا دلیل این افت سرعت دیداس هست
این رو نمیدونم چی هست دوست عزیز icmp؟

Mehran18
March 8th, 2015, 04:04
سلام.
از چه وب سروری استفاده می کنید؟
پهنای باند دانلود و تعداد کانکشن هارو محدود کنید موثر خواهد بود..

saeed1988m
March 8th, 2015, 04:07
سلام.
از چه وب سروری استفاده می کنید؟
پهنای باند دانلود و تعداد کانکشن هارو محدود کنید موثر خواهد بود..

وب سرورiis هست والا این موارد رو هم محدود کردیم واقعا خیلی فشار زیاده نمیدونم چطوری میشه جلوشو گرفت تعداد کانکشن سرعت دانلود همه محدود شدهحدود شده

Mehran18
March 8th, 2015, 04:14
باید بررسی بشه سرورتون ..
کلود هم میتونید بزنید که درخواست هایی که به سمت سرور شما توسط کاربران ارسال میشه رو بررسی کنه ..

RoobinaServer
March 8th, 2015, 04:22
با سلام

با سلام

متوجه نشدم سرور شما هست یا سرور مشتریتون.

کلا ممکن هست مشکلتون با این روز که گفتید برطرف بشه اما اگر اتک کننده به شما کمی باهوش باشه با این کار گول نمیخوره و همچنان همان آیپی سرورتون را هدف قرار میده چون اون آیپی را دیگه میشناسه و این کاری که شما میخواهید بکنید یه چیز مقدماتی حساب میشه.

اگر سرورتون داخل کشور هست (سرور ایران) خب اینترانتیش بکنید مشکلتون حل میشه کاملا.

باتشکر

saeed1988m
March 8th, 2015, 04:28
با سلام

متوجه نشدم سرور شما هست یا سرور مشتریتون.

کلا ممکن هست مشکلتون با این روز که گفتید برطرف بشه اما اگر اتک کننده به شما کمی باهوش باشه با این کار گول نمیخوره و همچنان همان آیپی سرورتون را هدف قرار میده چون اون آیپی را دیگه میشناسه و این کاری که شما میخواهید بکنید یه چیز مقدماتی حساب میشه.

اگر سرورتون داخل کشور هست (سرور ایران) خب اینترانتیش بکنید مشکلتون حل میشه کاملا.

باتشکر

خیر جناب سجادیه عزیز سرور برای خود بنده هست یعنی آی پی عوض کنیم؟
سرور رد استایتشن هست

RoobinaServer
March 8th, 2015, 04:31
خیر جناب سجادیه عزیز سرور برای خود بنده هست یعنی آی پی عوض کنیم؟
سرور رد استایتشن هست

در کل بهترین حرکت همان سرویس داخلی بود که گفتم خدمتتون.

سرویس خارجی هم برای فعلیتون بهتره :

1. آیپیتون را عوض کنید ولی نه که مثلا آخرش 18 بوده بشه حالا 19 - فاصله و تفاوت هرچه بیشتر بهتر.

2. قبل ست کردن آیپی جدید روی دومین و ... حتما روی کلود فعال کنید.

بعد اگر نتوانستید همچنان جلوی اتک و ... را بگیرید باید فکر دیگری کرد.

باتشکر

saeed1988m
March 8th, 2015, 04:34
در کل بهترین حرکت همان سرویس داخلی بود که گفتم خدمتتون.

سرویس خارجی هم برای فعلیتون بهتره :

1. آیپیتون را عوض کنید ولی نه که مثلا آخرش 18 بوده بشه حالا 19 - فاصله و تفاوت هرچه بیشتر بهتر.

2. قبل ست کردن آیپی جدید روی دومین و ... حتما روی کلود فعال کنید.

بعد اگر نتوانستید همچنان جلوی اتک و ... را بگیرید باید فکر دیگری کرد.

باتشکر

ممنونم از راهنمایی شما حتما همین موارد رو انجام میدم انشالله حل بشه

Delnaaz
March 8th, 2015, 11:38
فایروال خوب نصب کنید

shahinmq
March 8th, 2015, 11:51
با سلام

سلام مطمئن شدید که میزبانتون پورت شمارو محدود نکرده طبق صحبت های دیروز ؟

دیروز واقعا برام جالب بود ! از چند نفر براتون سوال پرسیدم آخر همگی تعویض آیپی رو ترجیح دادند.

با ایشون هم صحبت داشته باشید :

http://central-hosting.com/

فایروال خوب نصب کنید

فایروال فعال بود روی سرورشون

saeed1988m
March 8th, 2015, 17:59
جناب محسنی sheagle (http://www.webhostingtalk.ir/member/63762/)http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png عزیز خیلی به ما لطف داشتن

من اصلاح میکنم روی لینک ها فشار هست نه آی پی یعنی دیداس نیست روی لینک با کانکشن های زیاد درخواست دانلود ارسال میشه که به تبع سرعت دانلود به کل مختل میشه

shahinmq
March 8th, 2015, 18:04
جناب محسنی sheagle (http://www.webhostingtalk.ir/member/63762/)http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png عزیز خیلی به ما لطف داشتن

من اصلاح میکنم روی لینک ها فشار هست نه آی پی یعنی دیداس نیست روی لینک با کانکشن های زیاد درخواست دانلود ارسال میشه که به تبع سرعت دانلود به کل مختل میشه

خواهش می کنم.

درصورتی که مشکلتون برطرف نشد با همون راهکار درصورتی که تمایل داشتید براتون انجام میدم

saeed1988m
March 8th, 2015, 18:08
خواهش می کنم.

درصورتی که مشکلتون برطرف نشد با همون راهکار درصورتی که تمایل داشتید براتون انجام میدم

به روی چشم اگر راه حل بهتری پیدا نشه به ناچار گزینه کد یا vip رو باید لحلظ کنیم