PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد پشتیبانی هاستینگ

MASTER-AMIR
March 7th, 2015, 16:26
درود بر همه
چندتا سوال داشتم که به راهنمایی شما عزیزان نیاز دارم

یه شرکت هاستینگ پشتیبانی میخواد به عنوان دستیار و پاره وقت میخواستم ببینم باید تا چه حد دانش داشته باشم؟؟ و اینکه از mcitp سرویس های مثل active directory,dhcp,v*n,rras,backup,dns,dfs غیر از اینها چه چیزایی دیگه لازم که قطعا بدردم میخوره؟
ممنون

kiarash-khatib
March 7th, 2015, 16:28
بستگی داره شمارو تو چه زمینه ای میخوان

!MihanIt!
March 7th, 2015, 16:30
دوست عزیز امکان دارد شما رو فقط برای هاست یا سرور مجازی یا اختصاصی بخواهند که هر کدوم باید حداگونه چیز هایی از قبل داشته باشید (دانش)

MASTER-AMIR
March 7th, 2015, 16:37
بستگی داره شمارو تو چه زمینه ای میخوان

دوست عزیز امکان دارد شما رو فقط برای هاست یا سرور مجازی یا اختصاصی بخواهند که هر کدوم باید حداگونه چیز هایی از قبل داشته باشید (دانش)

عنوان شغلی زده : کاردان پشتیبانی شبکه و خدمات اینترنت (دستیار شب)

شرایطش هم : شنایی بالا با اصول شبکه و توانایی نصب ، راه اندازی ، عیب یابی و پشتیبانی انواع شبکه های داخلی و اینترنتی و آشنایی بالا با اینترنت و انواع سرویس های اینترنتی و پشتیبانی خدمات اینترنتی. آشنایی با سرویس هاستینگ و دامنه * دارا بودن سابقه کار مرتبط امتیاز محسوب می گردد * دارا بودن مدرک کارشناسی کامپیوتر و یا فناوری اطلاعات امتیاز محسوب می گردد * دارا بودن مدارک فنی شبکه ، سیستم عامل و اینترنت امتیاز محسوب می گردد

kiarash-khatib
March 7th, 2015, 16:55
درحد network+ & Cisco بلد باشید کافی میباشد

pasargad web
March 7th, 2015, 19:05
درود بر همه
چندتا سوال داشتم که به راهنمایی شما عزیزان نیاز دارم

یه شرکت هاستینگ پشتیبانی میخواد به عنوان دستیار و پاره وقت میخواستم ببینم باید تا چه حد دانش داشته باشم؟؟ و اینکه از mcitp سرویس های مثل active directory,dhcp,v*n,rras,backup,dns,dfs غیر از اینها چه چیزایی دیگه لازم که قطعا بدردم میخوره؟
ممنون
فکر میکنم این مدارک رو باید داشته باشید کافی باشه:
A+, Network+, MCSA

ms96
March 7th, 2015, 19:13
درحد network+ & Cisco بلد باشید کافی میباشد

کسی که مدارک سیسکو رو پاس میکنه.بالطبع دیگه بهش کاردان نمیگن. کارشناس شبکه نام برده میشه.

@استارتر
شما network + رو یاد بگیرید . و بعد روی سیست عامل ها و سیستم عامل های روتر(مانند میکروتیک) تمرکز کنید.

kiarash-khatib
March 7th, 2015, 19:16
بالاخره امروزه نیاز تمامی این موارد نیازه فقط نتورک پلاس کافی نیست سیسکو رو هم برند بهتره

ms96
March 7th, 2015, 19:36
بالاخره امروزه نیاز تمامی این موارد نیازه فقط نتورک پلاس کافی نیست سیسکو رو هم برند بهتره

صد در صد... البته بعدا در کار شاید به چیزای دیگه هم نیاز پیدا کنند.

بالطبع هر سازمانی برای خودش توپولوژی مختص خودشو داره. بعضی جاها از فایروال سیسکو استفاده میکنند. بعضی جاها هم بلکل juniper و...
کم کم خودشو متونه با نیاز مجموعه ای که هست وفق بده

mohebali
March 13th, 2015, 12:50
****** جای خوبیه
ولی پیشنهاد می کنم سیسکو رو بگذرونید