PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور برای ساب فولدر سایت پسورد بزاریم؟

startToday
March 6th, 2015, 18:50
سلام دوستان...
بعضی آدرس ها رو که میزنیم، مرورگر یه پنجره باز میکنه برای وارد کردم یوزر و پسورد و اگه اشتباه بزنیم اجازه دسترسی نمیده به اون آدرس.
میخواستم ببینم این رو چطور میشه انجام داد ؟

ممنون...

ballance
March 6th, 2015, 23:02
سلام
از Password Protected برای رمزگذاری بر روی پوشه ها و ساب دامنه ها استفاده کنید.

startToday
March 7th, 2015, 09:51
سلام...

سلام
از Password Protected برای رمزگذاری بر روی پوشه ها و ساب دامنه ها استفاده کنید.
تشکر...
ولی این چی هست؟ پلاگینه ؟ توی مدیریت هاست؟ یا...؟

ballance
March 7th, 2015, 11:48
باید از کنترل پنل هاستتون اقدام کنید
کنترل پنلتون دایرکت ادمین هست یا سی پنل؟

farhadhelix
March 7th, 2015, 12:02
از داخل مدیریت سی پنلتتون. yoursitename.ir:2082 به صفحه کنترل پنل هاستتون برید در منو ها گزینه password protected directories کلیک کنید وارد شید.
بعد اونجا روی اسم فولدر مربوطه(اسم فولدر نه ایکون سمت چپش) بعد اونجا پایین صفحه یوزر و پسوردی که میخواهید روی اون قسمت بزارید وارد کنید.
قسمت بالا رو هم هرچی خواستید بزارید اون قسمت پیغامی هست که موقع درخواست یوزر و پسورد نمایش داده میشود
موفق باشید

startToday
March 7th, 2015, 14:53
من سایتام رو دارم روی لوکال طراحی میکنم حقیقتش و هنوز روی هاست نیاوردم. داشتم به این فکر میکردم که یه هاست بگیرم اما این سوال برام پیش اومد که چطوری رمز بزارم روش که کسی دسترسی نداشته باشه بش، که با تشکر از شما، جوابش رو گرفتم...

الآن یه سوال دیگه که دارم از دوستان...
مثلا من یه دامین ثبت کردم که بعدا میخوام روش سایت بیارم بالا. حالا اگر من هاست بگیرم و از اون دامنه برای تمرین و تست سایت یا برای دادن دمو به مثلا مشتری ها استفاده کنم، این از نظر سئو به ضرر سایتی که در ادامه قراره روش بیاد بالا تموم نمیشه؟ اصلا ربطی داره یا خیر؟

sht-design
March 7th, 2015, 15:19
شما روی یک هاست بالا بیار ، اون هاست کنترل پنل داره
در ضمن از طریق کد نویسی فایل .htacess به راحتی میتونید رمز بگذارید

- - - Updated - - -

الآن یه سوال دیگه که دارم از دوستان...
مثلا من یه دامین ثبت کردم که بعدا میخوام روش سایت بیارم بالا. حالا اگر من هاست بگیرم و از اون دامنه برای تمرین و تست سایت یا برای دادن دمو به مثلا مشتری ها استفاده کنم، این از نظر سئو به ضرر سایتی که در ادامه قراره روش بیاد بالا تموم نمیشه؟ اصلا ربطی داره یا خیر؟
برای سئو ، این مسئله ای است که باید حداقل 5-6 ماه روی اون کار بشه
هر وقت اقدام به کار روی سئو کردید حداقل 5-6 ماه بعدش میتونید نتیجه اش رو ببینین

startToday
March 8th, 2015, 18:46
ممنون از پاسختون...

من الآن قصد ندارم روی سئوش کار کنم. فقط میگم اینکه اون دامین برای نشون دادن دمو به مشتری ها و کارای بیخودی دیگه! استفاده میشه، ضرری نمیرسونه به اعتبار دامین ؟

Delnaaz
March 9th, 2015, 12:03
دایرکت ادمین در قسمت File Manager رو به روی فولدر مورد نظر یک گزینه هست به نام
Protected روی اون کلیک کنید و یوزر پسورد مورد نظرتون رو وارد کنید