PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اساسی در اینترنت ایرانسل - اندروئید

datairan
March 6th, 2015, 16:00
سلام
من مدتی بود که از اینترنت ایرانسل استفاده می کردم و از گوشی موبایل به عنوان مودم استفاده میکردم خیلی هم خوب جواب میداد
الان وقتی دیتا موبایل رو باز میکنم تو هدر گوشی آیکون آنتن که هست روش h+ میاره و نشون هم میده که مثلا دیتا داره منتقل میشه اما هیچی باز نمیشه و هیچ نرم افزار و .... که تحت نت هست کار نمیکنه
چندین بار و انواع تنظیمات رو انجام دادم که تو اولین بار تست میکنم اینترنت میده و وقتی خاموش میکنم دیتا رو و بعدا وصل میکنم بازم این مشکل هست
کلا اعصاب نزاشته
کسی هم با چنین مشکلی برخورده ؟ راه حلی هم هست آیا ؟

sht-design
March 6th, 2015, 16:22
سلام
من مدتی بود که از اینترنت ایرانسل استفاده می کردم و از گوشی موبایل به عنوان مودم استفاده میکردم خیلی هم خوب جواب میداد
الان وقتی دیتا موبایل رو باز میکنم تو هدر گوشی آیکون آنتن که هست روش h+ میاره و نشون هم میده که مثلا دیتا داره منتقل میشه اما هیچی باز نمیشه و هیچ نرم افزار و .... که تحت نت هست کار نمیکنه
چندین بار و انواع تنظیمات رو انجام دادم که تو اولین بار تست میکنم اینترنت میده و وقتی خاموش میکنم دیتا رو و بعدا وصل میکنم بازم این مشکل هست
کلا اعصاب نزاشته
کسی هم با چنین مشکلی برخورده ؟ راه حلی هم هست آیا ؟
با سلام
اگر به ایرانسل زنگ بزنین میگن که : در مرحله اول اگر سایت ایرانسل براتون باز میشه که هیچ ولی اگر براتون باز نمیشه احتمالا در منطقه ای که هستین استفاده از اینترنت زیاد هست و باید منتظر بمانید تا ان شاء الله در ده سال آینده یکی از کارشناسان سرشون خلوت بشه و مشکل شما را بررسی نماید !!

wenhost
March 6th, 2015, 16:36
با سلام دوست عزیز
بنده هم این مشکل رو داشتم و زنگ زدم به ایرانسل و جوابی هم دریافت نکردم متاسفانه هنوز همئ همین مشکل رو دارم

n4ser
March 7th, 2015, 00:34
بنده هم همین مشکل رو دارم یک مشکل دیگه که پهنای باندم با h+ سرعت دانلودم به زور به دو مگابایت میرسه با LTE تا 3 مگابایت اخه این یعنی ؟ lte در حال حرکت حداقل باید 100 مگ سرعت بده طبق استاندارد البته ولی ایرانسل چرا اینجوری نیست؟ چرا 3g 4g سرعت هنوزم داغونه بعضی وقتا اصلا انگار قطعه؟

dsamyes
March 7th, 2015, 00:54
ذوست عزیز گوشیتون رو بذارید روی فقط 2g ببینید جواب میده یا نه که بقیه مراحل رو بگم

afshinh
March 7th, 2015, 01:05
من که بیش از یک ماهی هست خط ایرانسل خاموش کردم و از همراه اول استفاده میکنم
یکی از دلایلم سرعت اینترنت بود و دلیل دیگرم بخاطر افزایش تعرفه بسته های اینترنتی بود
اگه سرعت بیشتر میشد باز ارزش داشت!

farhadhelix
March 7th, 2015, 11:01
یک tracert بگیرید ببینید پکت اصلا از شبکه خارج میشه یا نه.
با گوشی دیگه ای هم تست کنید.

datairan
March 9th, 2015, 13:38
سلام
گوشی رو 2g گذاشتم کار کرد
الان باید چه کنیم ؟

chatsaz
March 9th, 2015, 13:44
تو تنضیمات رو ببنید اگه قسمت پرو ک س ی ای پی یا چیزی وارد شده رو حذف کنید
باقی موارد رو هم خالی کنید

alikamanak
March 9th, 2015, 14:02
درود بر شما

سرویس شبکه خصوصی مجازی (داخل کشور) را وصل کنید و تست بفرمائید. احتمال 80% مشکل حل میشه.

datairan
March 9th, 2015, 16:10
تمامی موارد خالی هست
خود ایرانسل تنظیمات نوشته که تو اون تنظیمات همه چی پیش فرض گوشی هست فقط name و api رو تغییر بدی حله که اونم قبلا کرده بودم و درست کار می کرد اما الان کلا تعطیل شده و بد جور رو اعصابه
کلی حجم هم موجوده که داره تلف میشه