PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب مستری سایت فیلم و موزیک جرمه؟

meysambala
March 5th, 2015, 23:54
سلام
بنده قصد راه اندازی سایت فیلم یا موزیک رو داشتم
سرور و . . . هم تهیه کردم و امادست
ولی تو تاپیک های زیاد دیدم نوشته شده وب مستری سایت های فیلم و موزیک جرمه و پیگرد جدی هم داره !
منظور اینا کلی بوده یا سایت های غیر مجاز؟
من خودم شخصا از تبلیغات شیلتر فکن و هر چیز غیرمجاز بیزارم
تو فیلم های سینمایی خارجی هم هرکاریش کنی بالاخره یکی دوتا تیکه روداره ! ( اونا نزاری هم باید ماهی یه بار آپدیت کنی)

چیکار کنم؟را بندازم یا نه؟نظرتون چیه؟

یا اگه پیشنهاد بهتری دارید بگید دوستان یه سرور ویندوز هم گرفتم

afshin98
March 6th, 2015, 00:00
همش چرته هیچ پیگردی ام نداره

taksis
March 6th, 2015, 00:08
چرا جرمه؟؟؟؟کدوم جرم؟؟اینهمه از این مملکت دارند به تاراج میبرن.مونده همین سایت فیلم و موزیک؟؟
کدوم پیگیری؟؟؟فووووقش fیلتر شی.اونم برو سایتتو تو ساماندهی ثبت کن تا قبل از fیلتر شدن یه اس ام اس برات بیاد
دوتا عکس از افتخاری و چند تا عکس از خسرو شکیبایی و جمشید مشایخی و اینا بذار که زیاد تو چشم نباشی:))

meysambala
March 6th, 2015, 00:18
چرا جرمه؟؟؟؟کدوم جرم؟؟اینهمه از این مملکت دارند به تاراج میبرن.مونده همین سایت فیلم و موزیک؟؟
کدوم پیگیری؟؟؟فووووقش fیلتر شی.اونم برو سایتتو تو ساماندهی ثبت کن تا قبل از fیلتر شدن یه اس ام اس برات بیاد
دوتا عکس از افتخاری و چند تا عکس از خسرو شکیبایی و جمشید مشایخی و اینا بذار که زیاد تو چشم نباشی:))

ههههه
ممنون از راهنمایی مفیدت :67:

525214
March 6th, 2015, 00:35
سایت های زیادی هستند الان که محتواشون با محتوای سایت های فیلم غیرمجاز تفاوتی نداره اما دارن فعالیت میکنن چون توی ساماندهی ثبت شدند.. یه سایت فیلم و سریال داشتیم ما الان در حال پیگیری رفع ف.لتر هستیم کمیته تعیین مصادیق...... گفت ما هیچ محدودیتی برای فعالیت شما قائل نیستیم اما فعالیت مجرمانه نکنید! حالا مشخص نیست فیلم و سریال خارجی مجرمانه هست یا نه... اما چیزی که مشخصه اینه که سایت رو ثبت کنید ف.لتر نمیشید. ماهم درحال رفع مسدودی هستیم البته موافقت هم شده...
موفق باشید.

meysambala
March 6th, 2015, 00:44
سایت های زیادی هستند الان که محتواشون با محتوای سایت های فیلم غیرمجاز تفاوتی نداره اما دارن فعالیت میکنن چون توی ساماندهی ثبت شدند.. یه سایت فیلم و سریال داشتیم ما الان در حال پیگیری رفع ف.لتر هستیم کمیته تعیین مصادیق...... گفت ما هیچ محدودیتی برای فعالیت شما قائل نیستیم اما فعالیت مجرمانه نکنید! حالا مشخص نیست فیلم و سریال خارجی مجرمانه هست یا نه... اما چیزی که مشخصه اینه که سایت رو ثبت کنید ف.لتر نمیشید. ماهم درحال رفع مسدودی هستیم البته موافقت هم شده...
موفق باشید.

با سرچ تو گوگل
بحث هایی تو انجمن ها دیدم که فکر میکنم یه خورده شلوغش کردن یا واسه اینکه دست زیاد شده شایعه ساختن
نوشته بودن پیگرد قانونی دارهو مدیرش دستگیر میکنن !!!
البته فکر میکنم مال فیلم های مستهجن بوده اینا کلی یه چرت و پرتی گفتن

kiarash-khatib
March 6th, 2015, 01:49
عزیز این ها همگی مواردی دروغ هست اگر اینطوری باشه که نباید سایتی رو زمین باشه :)
بسازید همش شایع میباشد ما خودمون به 5 نفر سرور فروختیم برای فیلم
*****شم میکنن میره دامنه دیگه ثبت میکنه کاری نمیتوننم بکنم فوقش ***** شدی یه گواهی ssl میگیری مثل پیمنت 24 :)

downloaddl
March 6th, 2015, 02:04
سلام
ولی تو تاپیک های زیاد دیدم نوشته شده وب مستری سایت های فیلم و موزیک جرمه و پیگرد جدی هم داره !
تو فیلم های سینمایی خارجی هم هرکاریش کنی بالاخره یکی دوتا تیکه روداره ! ( اونا نزاری هم باید ماهی یه بار آپدیت کنی)

تو ایران خیلی چیزا جرم به حساب میاد در صورتی که در دیگر کشور ها مثل عراق و افغانستان یک چیز خیلی عادی هست

مثله وب مستری سایت های تفریحی با موضوع های مختلف مثله سایت موزیک مثله سایت فیلم مثله سایت سریان مثله سایت آموزش ... مثله سایت های بازی های آنلاین ( مثال نمیزنم _ با ت شروع میشه :دی )
مثله شغل نصاب های ماهواره
مثله خانندگان عروسی ( از اون عروسیا :دی )
و ...

هزارن سایت فیلم و سریان در حال فعالیت هستند تنها اتفاقی براشون افتاده ***** شدن و طرف دامنه جدید ثبت کرده
اما بعضی وقتا با سایت هایی که با موضوع اینترنت آزاد فعالیت می کنند گیر میدن و پیگیری می کنند.

525214
March 6th, 2015, 02:26
با سرچ تو گوگل
بحث هایی تو انجمن ها دیدم که فکر میکنم یه خورده شلوغش کردن یا واسه اینکه دست زیاد شده شایعه ساختن
نوشته بودن پیگرد قانونی دارهو مدیرش دستگیر میکنن !!!
البته فکر میکنم مال فیلم های مستهجن بوده اینا کلی یه چرت و پرتی گفتن

من فکر میکنم بعضی از این صحبتها توسط کسانی زده میشه که خودشون درحال فعالیت هستند و دوست ندارند رقیبی داشته باشند..

موفق باشی

hoka
March 6th, 2015, 02:49
عزیز این ها همگی مواردی دروغ هست اگر اینطوری باشه که نباید سایتی رو زمین باشه :)
بسازید همش شایع میباشد ما خودمون به 5 نفر سرور فروختیم برای فیلم
*****شم میکنن میره دامنه دیگه ثبت میکنه کاری نمیتوننم بکنم فوقش ***** شدی یه گواهی ssl میگیری مثل پیمنت 24 :)

در مورد گیر دادن که من تا حالا ندیدم کسیو برای این کار بگیرن . مست--ه--جن رو ولی سه سوت میگیرن . حالا اگه 4 تا فیلم هم از اینا باشه توی ارشیوت بازم خیلی سریع پیگیری میکنن . ولی سریال و فیلم خارجی رو کمتر پیگیرن ولی اگه پات گیر کنه یه جایی ببرنت بله جرم هست جرمش هم اشاعه ی فح--شا هست که سنگینه

در جواب آقا کیارش هم باید بگم خیر همینطوری نمیشه با ssl از شر شیلترینگ خلاص شد . به سرعت برق و باد آی پی رو مسدود میکنن ( چیزی که شخصا تجربه کردم و کلا بیخیالش شدم )

kiarash-khatib
March 6th, 2015, 03:01
در مورد گیر دادن که من تا حالا ندیدم کسیو برای این کار بگیرن . مست--ه--جن رو ولی سه سوت میگیرن . حالا اگه 4 تا فیلم هم از اینا باشه توی ارشیوت بازم خیلی سریع پیگیری میکنن . ولی سریال و فیلم خارجی رو کمتر پیگیرن ولی اگه پات گیر کنه یه جایی ببرنت بله جرم هست جرمش هم اشاعه ی فح--شا هست که سنگینه

در جواب آقا کیارش هم باید بگم خیر همینطوری نمیشه با ssl از شر شیلترینگ خلاص شد . به سرعت برق و باد آی پی رو مسدود میکنن ( چیزی که شخصا تجربه کردم و کلا بیخیالش شدم )

در جواب شما دوست عزیز به راحتی میتونید ssl بگیرید ممکنه وارد نباشید اما payment24 طی 1 روز ssl گرفت و ....خودشو رفع کرد :)
و این هم بگم هیچ پیگیری نداره
با تشکر

hoka
March 6th, 2015, 03:15
در جواب شما دوست عزیز به راحتی میتونید ssl بگیرید ممکنه وارد نباشید اما payment24 طی 1 روز ssl گرفت و ....خودشو رفع کرد :)
و این هم بگم هیچ پیگیری نداره
با تشکر

شما ظاهر قضیه رو میبینید . بنده تجربه ی خودم رو دارم میگم . مرحله ی اول شیلتر شدن دامنه مرحله ی دوم اگر اس اس ال راه بندازید و بخوان مسدود بکنن از طریق مسدود کردن آی پی اقدام میکنن
به صورت مثال آیا این صفحه برای شما صفحه ی شیلترینگ باز میشه ؟؟؟ خیر اصلا چیزی باز نمیشه چون آی پی مسدود هست و تنها راه قطع ارتباط ssl هم مسدود کردن آی پی هست
https://facebook.com/

shirazshop
March 6th, 2015, 08:33
مورد داشتیم طرف به خاطر یک وبلاگ اونم یک پست غیر متعارف که فقط تبلیغ گروپ بوده شناسایی شده و دادگاهی شده و 3 میلیون تومان جریمه شده!
به نظر من بستگی به شانس هم داره وقتی گیر قاضی پرونده ای بیفتی که هیچ سر رشته ای از کامپیوتر نداره این اتفاق ها دور از انتظار نیست الان من سابقه دار شدم؟ (http://forum.persiantools.com/threads/%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%D9%85-%DB%8C%D8%B9%D9%86%DB%8C.609400/page-9#post-10892513)

reza-sp
March 6th, 2015, 08:42
اینا همش چرت و پرته هیچ پیگیری و ... نداره
فقط خیلی دیگه بدشانس باشی *یلتر میشی

meysambala
March 6th, 2015, 10:00
به دلایلی (که ترس از همین چیزا هم شاملش میشه) تو ساماندهی ثبت کردم با اطلاعات کامل چون دامین ای ار هم دارم (ثبت میکردم بهتر بود چون در هر صورت اطلاعاتم تو نیک واقعی بود)
خواستن ***** کنن یا چیز بدی هم گزاشتیم نهایتا خبر میدن دیگه !
ساکن استان مرکزی(اراک) هم هستم فکر نمیکنم اینقدر سخت گیرباشن که بخوان دادگاهی کنن
خودم هم شخصا چند جا دیگه تحقیق کردم(هاستینگ های معروف) که نام نمیبرم تایید کردن --------- مثال به جواب تیکت من :

__________________________________________________ __________________________________________________ ______
ضمن عرض پوزش فراوان متاسفانه امکان سرویس دهی به سایت های با موضوع موزیک و موضوعات از این دست برای ما وجود ندارد.
به شما توصیه می کنیم که در هر صورت حتی اگر از سرویسهای ما استفاده نکردید از راه اندازی سایتهای با موضوع موزیک و فیلم و ... خودداری فرمایید زیرا به تازگی مدیران این گونه سایت ها به طور سختگیرانه تری توسط پلیس سایبری تحت تعقیب قرار می گیرند.
__________________________________________________ __________________________________________________ ______

والله ادمو میترسونن
از اونور میان میگن فیلم و سریال باعث فرهنگ سازی میشه و کار فرهنگی کنید
از این ور یان تحت تعقیب قرار میدن !!!:))))))
البته اینو هم قبول دارم بعضی از دوستان و سایت ها واقعا دیگه زیاده روی میکنن
تو یه سایت موزیک هزارتا تبلیغ شیلتر فکن و . . . میزارن عکس هیدر و بنرشونم که دیگه زیادی آبدارمیکنن :65:

ولی من اخرش نفهمیدم منظور سایبری از این قانون کلی بوده یا غیر مجاز ها که با دیدن این متن یه کــــــــــــمی خیالم راحت تر شد
اول از اینکه مال سال 89 بوده و دوم اینکه خودش داخل پرنتز نوشته ( فيلم هاي غير اخلاقي و موزيك هاي غير مجاز )
اینم متنش

مدیر كل مركز مبارزه با جرايم رايانه اي و سايبري جمهوري اسلامي ايران :
مدیران سایت های موزیک دستگیر می شوند
با مديران سايت هاي موزيك به شدت برخورد مي كنيم

تا پايان هفته جاري تمامي سايت هاي موزيك مسدود و مديران آنها تحت پيگرد قانوني ميگردند.
بنا به اظهار مدیر كل مرکز مبارزه با جرايم رايانه اي و سايبري جمهوري اسلامي ايران (وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي) ، پيرو گزارشات مكرر واصله از بازرسين اين مركز مبني بر قانون شكني مديران سايت هاي غير مجاز ( فيلم هاي غير اخلاقي و موزيك هاي غير مجاز ) در مورد تخطي از اعمال ******** و اقدام به ايجاد آدرس هاي جديد ##### نشده و اعلام آن به كاربران خود لزوم برخورد جدي با مصوبين اصلي اين قانون شكني ها ضروري مي باشد. لذا با توجه به مصوبه مورخه ۱۳۸۹/۳/۱ قانون جرايم اينترنتي و سايبري از اين پس اين مركز به كمك سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات اقدام به پيگردي و بازداشت مديران سايت هاي قانون شكن خواهد نمود.

525214
March 6th, 2015, 11:55
مدیر كل مركز مبارزه با جرايم رايانه اي و سايبري جمهوري اسلامي ايران :
مدیران سایت های موزیک دستگیر می شوند
با مديران سايت هاي موزيك به شدت برخورد مي كنيم

تا پايان هفته جاري تمامي سايت هاي موزيك مسدود و مديران آنها تحت پيگرد قانوني ميگردند.
بنا به اظهار مدیر كل مرکز مبارزه با جرايم رايانه اي و سايبري جمهوري اسلامي ايران (وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي) ، پيرو گزارشات مكرر واصله از بازرسين اين مركز مبني بر قانون شكني مديران سايت هاي غير مجاز ( فيلم هاي غير اخلاقي و موزيك هاي غير مجاز ) در مورد تخطي از اعمال ******** و اقدام به ايجاد آدرس هاي جديد ##### نشده و اعلام آن به كاربران خود لزوم برخورد جدي با مصوبين اصلي اين قانون شكني ها ضروري مي باشد. لذا با توجه به مصوبه مورخه ۱۳۸۹/۳/۱ قانون جرايم اينترنتي و سايبري از اين پس اين مركز به كمك سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات اقدام به پيگردي و بازداشت مديران سايت هاي قانون شكن خواهد نمود.

این که فکر کنم همون جریان هاست دی ال و سایت های موزیک بود... البته فکر کنم تاریخ یادم نیست..

Delnaaz
March 7th, 2015, 10:12
سایت های زیادی هستن که موزیک و فیلم های غیر مجاز بر روی سایتشون قرار میدن و حتی تبلیغات پاپ آپ و بنری سایت های فیلم غیر مجاز و مسائل جنسی هم قرار میدن ! از جمله نکس 1 موزیک البته چند وقت پیش ف*یلتر شد اما سریعا رفع ف*یلتر کردن !

saeed240
March 10th, 2015, 18:16
سلام دوستان
خب میشه بگید کلا معایب ثبت کردن تو ساماندهی چیه که بعضیا نمیکنن؟؟!
چون فوایدش که مشخصه!

persianws
March 10th, 2015, 18:50
سلام دوستان
خب میشه بگید کلا معایب ثبت کردن تو ساماندهی چیه که بعضیا نمیکنن؟؟!
چون فوایدش که مشخصه!

این مجموعه زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هست و اطلاعات حقیقی و ادرس و سایر مشخصات کامل صاحب سایت باید ثبت کنید ولی اخطاریه ها تحت عنوان واحد نهی از منکر مجازی میاد به سایت های ثبت شده فقط اخطار میده تا رفع کنید ...
کلا برای سایت های که فعالیت مجاز دارند مناسبه تا بتونند پیگیری کنند ولی جز این مجموعه نهادهای دیگری نیز مسئول هستند که کاری به ثبت شدن در این مجموعه هم ندارند مثل فتا و ... و یه جورایی قوانین و عمکردشون متفاوته در یک زمان ساماندهی کمتر اخطار می دهد در زمان دیگر خیر ...
به شرایط سیاسی و ...هم بستگی دارد عملکردشون ...

saeed240
March 10th, 2015, 19:51
پس با این اوصاف فکر کنم که اگه ثبت کنی بهتره چون به هر حال از نظر وزارت ارشاد کارت قانونی و خیالت هم یکم! راحته

shazo
March 12th, 2015, 17:07
سلام.. همه چيز به شانس شما بستگي داره.. ادم خوشانسي هستين ؟ پس ادامه بدين

!MihanIt!
March 12th, 2015, 17:15
سلام

دوست عزیز شما اگر فیلم مشکل دار بزارید واقعا دوست دارید یک انسان رو تحریک کنید ؟
البته فیلم داری تا فیلم اگر مشکل نداشته باشه هم ***** نمیشه و هم جرم و....
ولی اگر شما فیلم هایی که مشکل دار هستند رو ارجاع بدید امکان دارد در ماه 10.000 نفر تحریک و باعث گناه بشن و...
حالا بیای و درستش کن
البته عقیده من این هست شاید شما و کاربران دیگه با خوندن این متن بخندند ..

yourhosting
March 12th, 2015, 17:52
نهایتش ***** میشی همین!

sam127
March 12th, 2015, 18:09
اگه فیلم صحنه دار و غیر مجاز بزاری صد در صد جرمه.بیخود واسه خودت دردسر درست نکن

meysambala
March 12th, 2015, 18:39
فیلم هایی که مجاز هستن و دوبله شدن
ولی داخلش یه تیکه های چیز میزی هم داره(بالاخره ادمن دیگه شیطونی میکنن)
بدبختی ایناست اگه اینا رو نزاری باید ماهی یه بار اپدیت کنی ههههههه
ولی در کل به گفته دوستان مونده به شانستگیر بدن یا نه و گفته دوستمون
!MihanIt!
هم کاملا درسته
والله ما فیلم ها رو ندیده میزاریم !!! قصدی هم نداریم نویسنده گرفتم سپردم هم چیز بد نزارن زیاد مخصوصا کاور ها زیاد تاثیر داره
به امید خدا هم شرو کردم تو این یکی دوهفته پیشرفتش هم بد نبوده راضی ام
سعی هم میکنم تا جایی که بشه مجاز فعالیت کنم