PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی از شما دوست عزیز

SaDiSm
March 5th, 2015, 15:15
درود
با توجه به مشکل مالی که داشتم مجبور به فروش اکانت های چیز پی ان شدم.
اگر فردا روزی توسط سربازان گمنام بازخواست بشم برام بد میشه ؟
من تازه 18 سالمه و فردا پس فردا میخوام توی یکی از ارگان های دولتی استخدام بشم.
هدفم که وزارت اطلاعات هست ، اطلاعات هم خیلی سخت گیره و نباید سابقه کیفری تا اقوام درجه 2 داشته باشن.
دوستانی که قبلاً توی این کار بودن به هر دلیلی کنار گذاشتن و یا دوستانی که همچنان مشغول هستند آیا براشون پرونده ای درست شده ؟ پرونده ای که مانع از استخدامشون تو ارگان های دولتی بشه ؟
یکی از دوستان گفت که باهاشون تماس گرفتند و آی پی سرور ها رو خواستند. و در مورد سوء پیشینه چیزی نگفتند.
در صورت همکاری با سربازان گمنام امکانش هست پرونده درست نشه ؟
حالا نظر شما چیه ؟ با هدفی که من دارم به صلاح هست این کار رو ادامه بدم ؟ اگر الان هم ول کنم مبلغ زیادی ضرر میکنم.

afshinh
March 5th, 2015, 15:24
سلام
سربازان گمنام! این اسمارو کی انتخاب میکنه من موندم!

پیشنهاد میکنم این کار انجام ندین چون هر لحظه امکان دستگیری شما هست
البته از دید دیگه ای میشه به این مسئله نگاه کرد اگه روزی تصمیم به جمع آوری این سایتها و مدیران داشته باشن سایتهای خیلی معروف تری از شما هست که اول سراغ اونا میرن ولی این دلیل خوبی نیست شاید اونا پارتی داشته باشن

وزارت اطلاعات هرکسی رو استخدام نمیکنه!
(پیشنهاد من دنبال شغل آزاد باشید یا حسابی درس بخونید و پس از اخذ مدرک تحصیلی دنبال کار باشید برای یک آدم تحصیلگرده کار راحت تر پیدا میشه )

کلا تمام سازمان ها و ارگانها برای استخدام عدم سو پیشنه میخوان

isn
March 5th, 2015, 15:26
همیشه یک اصل : دنبال کار ریسکی نباش ! 100 % اولویت » ایران

m0rt3za
March 5th, 2015, 15:29
سلام
به هر حال این کار از نظرقوانین کشو جرم محسوب میشه!!!
پس بهتره سراغ این کار نرید

!MihanIt!
March 5th, 2015, 15:38
صد در صد جرم محسوب میشود پس بهتره خودتون رو دور کنید از این کار
متاسفانه برخی از دوستان نیز به این طور کسانی هم سرور میدهند....

yourhosting
March 5th, 2015, 15:57
چندماه که فعالیت کنید باهاتون تماس میگیرند و اگرهم خیلی گیر بدن بهتون به پلیس فتا میکشوندتون و واستون پرونده درست میشه .(واسه یکی از دوستان همین اتفاق افتاد)
کلا به ریسکش نمیارزه