PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با دیتاسنتر SoyouStart

zarat
March 5th, 2015, 13:49
با سلام خدمت دوستان انجمن
چندتا سوال درباره این دیتاسنتر دارم .

من برای میزبانی یک سایت و سرور دانلودش میخوام یک سرور از این دیتاسنتر بگیرم .
خواستم بپرسم که وضعیت کیفیت ، آپتایم و پورت این دیتاسنتر چطوره ؟برای سرور دانلود جواب میده ؟
و آیا برای کاری که میخوام انجام بدم مناسب هست یا خیر.
ممنون میشم راهنماییم کنید .

AbtinServer
March 5th, 2015, 13:57
بابت میزبانی اگر از سویواستارت این هلدینگ بگیرید بهتره چون سرور به هارد ssd واقعا با قیمت مناسب ارائه میشه
از بابت هاست دانلود هم ما داشتیم و راضی بودیم.از همه نظر خوبه تنها مشکل این دیتاسنتر پشتیبانی ضعیفش است که البته پشتیبانیش همسان با قیمت سرورهاش کم است

jaheshserver
March 5th, 2015, 16:01
از هر نظر عالیه فقط پشیبانی نداره که اصولا با پنل کاملی که داره نیاز هم به ساپورت نیست

zarat
March 5th, 2015, 16:42
ممنون از دوستانی که در تاپیک شرکت کردن :53:

من میخوام 5 تا ایپی بگیرم برای این سرور .
یک ایپی برای هاست
چهار ایپی هم برای مجازی سازی که ازشون به عنوان سرور دانلود استفاده کنم .
اینطور کانفیگ که مشکلی نداره ، داره ؟

jahromweb
March 5th, 2015, 16:46
از هر نظر عالیه فقط پشیبانی نداره که اصولا با پنل کاملی که داره نیاز هم به ساپورت نیست
سلام
درچه حدی پشتیبانی داره؟
خوب هرچه قدر هم پنل عالی باشه برای ایبوز و ... پشتیبانی نیاز هست
مشکل سخت افزاری پیش بیاد حل میکنند؟
ممنون

AbtinServer
March 5th, 2015, 17:12

یک ایپی برای هاست

ای پی تکی تا 4 عدد مجاز به دریافت هستید. برای نیاز بیشتر ای پی ها در رنج های 4 و 8 و .... ارائه می گردد

- - - Updated - - -

سلام
درچه حدی پشتیبانی داره؟
خوب هرچه قدر هم پنل عالی باشه برای ایبوز و ... پشتیبانی نیاز هست
مشکل سخت افزاری پیش بیاد حل میکنند؟
ممنون

از نظر ابیوز که کوچکترین مورد ها هم ابیوز ارسال میشه حتی برای درست نبودن دی ان اس سرور و .....

jaheshserver
March 5th, 2015, 19:43

یک ایپی برای هاست

خیر و باید بگم اتفاقا مخصوص همین کار هست این دیتاسنتر . مجازی سازی سبک و استفاده از پورت با کیفیتش

alivw71
March 6th, 2015, 15:47
تا 16 ای فقط ماه اول هزینه ستاپ میدید و بقیه ماه ها رایگان هست و بیشتر از 16 ای پی هر ای پی 2 یور (8 هزارتومان) در ماه هزینه داره. برای مجازی سازی برای 10-15 تا vps بسیار مناسب و با قیمت 100 هزر تومان میتونید خریداری کنید + هزینه ست اپ و هزینه ای پی که ماه اول چیزی حدود 300 تومان باید هزینه کنید.

پروت سرورهاشون 250 مگابیت گارانتی شده است.

سخت گیری هاشون هم مانند OVH هست .

pejman_view
March 6th, 2015, 22:54
ای پی تکی تا 4 عدد مجاز به دریافت هستید. برای نیاز بیشتر ای پی ها در رنج های 4 و 8 و .... ارائه می گردد

- - - Updated - - -

از نظر ابیوز که کوچکترین مورد ها هم ابیوز ارسال میشه حتی برای درست نبودن دی ان اس سرور و .....

متوجه منظورت نشدم دی ان اس به ابیوز چه ربطی داشت؟ یه سری اخطارها می فرسته که آن مربوط به رعایت نکردن قوانین شبکه ای دیتاسنتر است که جدیداً هم آن ها هم نمی فرسته چون اخیراً اگر تنظیمات را اشتباه بزنید کلاً دیگه کار نمی کنه.

از نظر ابیوز هیچ مشکلی نداره اصلاً به قوانین کپی رایت اعتنا نمی کنه مگر اینکه از طریق قوه قضاییه کشورش شکایت شه و رسیدگی بشه که سرور را خاموش می کنن و سرور رو دادگستری هولد می کنه مثل پلیس فتای ایران که کامپیوتر رو ضبط می کنه.