PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت مستقیم بدون کارمز و 100% رایگان

mostafa73
March 5th, 2015, 13:46
شرکت کارت اعتباری ایران کیش در فروردین ماه سال1382 با ماموریت «صدور و ارايه خدمات کارت اعتباری» آغاز به فعالیت نمود و با مجوز شماره 1592 مورخ 82/01/23 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید.
شركت كارت اعتباري ایران کیش با درک ضرورت توسعه ارايه خدمات پرداخت الکترونیک و نقش آن در توسعه پایدار و همه جانبه کشور، همکاری خویش را از فروردین ماه 1382 با ماموریت صدور و ارائه خدمات کارت اعتباری به بانک‌های ایران آغازکرد. شرکت از سال 1384 مسوولیت ایجاد و پشتیبانی شبکه پایانه‌های فروش و سایر ابزارهای پرداخت و پذیرش بانک‌ها و صدور انواع کارت‌های اعتباری را با هدف گسترش فعالیت‌های خود را در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک به نظام بانکی، صنعت بیمه و بازارهای مالی بر عهده گرفت.
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در شهریور ماه 1385 با تایید صلاحیت‌ها و فعالیت‌های شرکت مجوز ارائه خدمات پرداخت الکترونیک (PSP) را به شرکت اعطا نمود.
شرکت کیش با چشم‌انداز توسعه ابزارهاي پرداخت و پذيرش تبدیل شدن به یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های PSP جهان و بزرگترین شرکت PSP خاورمیانه، ماموریت خویش را بر توسعه کمی و کیفی شبکه پذیرندگان کارت و ایجاد بسترها و زیرساخت‌های ارتباطی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بنا كرده است.

فعالیت‌های عمومی و تخصصی شرکت‌ طبق اساسنامه
موضوع فعاليت شرکت طبق اساسنامه به شرح ذيل مي‌باشد:

ايجاد و اداره شبکه‌هاي گسترده رايانه‌اي ارائه خدمات پرداخت و ارايه خدمات مربوط با استفاده از انواع سيستم‌ها و مکانيزم‌هاي مرتبط از جمله خريد و فروش، اجاره و پشتيباني دستگاه‌هاي خود پرداز (ATM) و پايانه فروش (POS) و ارايه خدمات پول‌گذاري و پول‌رساني به بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري منطبق بر مقررات ناظر بر ارايه دهندگان خدمات پرداخت اعلام شده توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران.

فعاليت در زمينه شبکه‌هاي رايانه‌اي اطلاع رساني

فعاليت در زمينه خريد و ساخت و پياده‌سازي و راهبري سيستم‌هاي نرم‌افزاري و سخت افزاري مرتبط با ارايه خدمات نوين پرداخت الکترونيکي

خريد و فروش و واردات و صادرات تجهيزات رايانه‌اي ودستگاه‌هاي جانبي رايانه قطعات و ملزومات رايانه

ارايه خدمات پشتيباني تجهيزات سخت‌افزاري رايانه

ارايه خدمات پشتيباني نرم‌افزاري رايانه‌اي

آموزش و پژوهش در زمينه موضوع فعاليت

اخذ تسهيلات و اعتبار از بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري

انعقاد قرارداد با اشخاص حقيقي و حقوقي

اخذ و اعطاي نمايندگي و ايجاد شعب در داخل و خارج از کشور

شرکت در مناقصات و مزايدات در زمينه موضوع فعاليت شرکت و مشارکت در سرمايه‌گذاري در ساير شرکت‌ها از طريق تاسيس يا خريد و يا تعهد سهام شرکت‌هاي فعال در زمينه موضوع فعاليت شرکت و خريد اوراق مشارکت

ارايه آموزش‌هاي حرفه‌اي در زمينه‌هاي فعاليت‌هاي خدمات نوين پرداخت طبق مقررات جاري کشور

مشارکت و سرمايه‌گذاري در ساير شرکت‌ها از طريق تاسيس يا خريد و يا تعهد سهام شرکت‌هاي فعال

فعاليت در زمينه واردات و صادرات کالاهاي سخت‌افزاري، نرم‌افزاري و خدمات مرتبط با فعاليت‌هاي شرکت

ارايه خدمات پول‌گذاري و پول‌رساني به بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري

استفاده بهينه و مديريت نقدينگي شرکت به‌صورت خريد اوراق مشارکت و خريد سهام شرکت‌ها .

فعالیت‌های عمومی در حوزه ارايه خدمات پرداخت
بازاریابی:

کمی: این نوع بازاریابی درسطح کشور و در تمامی بنگاه‌های اقتصادی با گردش مالی کم و متوسط انجام می‌گیرد.

کیفی: با توجه به نوع عملکرد و گردش مالی بنگاه، اندازه بازار هدف و حجم مشتریان بالقوه و همچنین نیازهای خاص مشتریان بازاریابی کیفی صورت می‌پذیرد.

نصب: پس ازمرحله بازاریابی و تائيد مدارک، پایانه فروش در محل پذیرنده (حقوقی و حقیقی) نصب می شود.پشتیبانی: پس از نصب پایانه‌ها عملیات پشتیبانی آغاز می‌گردد. پشتیبانی شامل، بازدیدهای دور‌ه ای (PM) و همچنین پشتیبانی موردی پس از تماس (Call) پذیرنده با مرکز تماس شرکت انجام می‌پذیرد.
ارايه خدمات تعمیر و نگهداری POS
انجام پرداخت الکترونیک با استفاده از بسترهای اینترنتی (Internet Payment)
انجام مراودات بین المللی در جهت گسترش ارايه خدمات و توسعه بازار تجارت الکترونیک. سبد ویژه خدمات تخصصی شرکت‌
فعالیت‌های حرفه‌ای ایران‌کیش محدود به موارد فوق‌الذکر نبوده و مواردی در زمره فعالیت‌های خاص این شرکت قرار می‌گیرند که در ذیل فهرستی از این موارد در قالب محصولات، خدمات و قابلیت‌هایی آورده شده است:

انتشار نشریه تخصصی یار‌یاران به عنوان اولین و تنها نشریه تخصصی صنعت پرداخت الکترونیک درکشور و اتفاق ویژه سال 1389در این صنعت که به واسطه ارتباط تنگاتنگ ایران‌کیش با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی به منظور کسب دانش روز و احراز استانداردهای جهانی میسر گشته است.

گسترش پروژه‌های پرداخت الکترونیک کشور در خارج از مرزهای ایران با استفاده از تکنولوژی WEB

ارايه خدمات Multi Acquirer

ارايه خدمات Multi Merchant

ارايه خدمات پرداخت تسهيمي

ارايه خدمات واريز آني مبلغ دريافتي به حساب پذيرنده

ارايه سیستم‌های تخفیف مبتنی بر POS و مدیریت ترمینال به ترمینال

ارايه سیستم GSM POS

ارايه سیستم Bluetooth POS

ارايه سیستم LAN POS

ارايه سیستم PC POS

ارايه سیستم LAN PC POS

ارايه دستگاه‌های مجهز به بارکدخوان

ارايه دستگاه‌های قابل اتصال به پرینترهای عمومی

ارايه خدمات گزارش‌دهی سیستمی و مشاهده تراکنش‌ها به تفکیک ترمینال در وب‌سایت ایران‌کیش و مشاهده ریز گزارشات و اتفاقات حادث شده در سیستم

ارايه شارژ اپراتورهاي تلفن همراه ( E-Voucher ) و کلیه شارژهای Pin-Based

خوب این یک معرفی نامه درمورد این شرکت هست که بنده براشون فعالیت میکنم

دوستانیکه علاقه مند هستن به دریافت خدمات از این شرکت به طور رایگان با من در ارتباط باشن

اگر هم سوالی داشتین همینجا بپرسید یا میتونید با بنده تماس بگیرید

مصطفی برخورداری 09394524880

mostafa_barkhordari@yahoo.com

sht-design
March 5th, 2015, 13:53
با سلام خدمت شما دوست عزیز
منظورتون از این پست چی بوده الان ؟
منظورتون پایانه فروشگاهی ایران کیش هست که به بانک هایی مثلا صادرات خدمات پایانه فروشگاهی میدن ؟
اینجور پوز های فروشگاهی زیاد توی انجمن بحث نمیشه و اکثرا درگاه های اینترنتی مورد نظر هست ، سال قبل من درخواست دادم برای درگاه پرداخت اینترنتی از توی سایتشون متاسفانه اصلا خبری ازشون نشد :)
چند روز پیش هم داشتم با شرکت پرداخت سامان صحبت میکردم گفتند که درگاه بانک هایی مثل صادرات ، شهر و رفاه زیر نظر آنها هست
ممنون میشم نمونه درگاهی که مسئولش خود شرکت ایران کیش باشه به بنده معرفی کنید و مستنداتی از اون رو برای بنده بفرستید :)

mostafa73
March 5th, 2015, 14:18
1- سلام دوست من این شرکت یک سری خدمات میده که کابرانی که تاحالا ازش خدمات گرفتن راضی هستن من هم خواستم توی این فروم این خدمات رو مطرح کنم تا دوستانی که از این نوع خدمات اطلاعی ندارن این پست رو بخونن و بتونن این خدمات رو دریافت کنن

2- پستی که گزاشتم یک معرفی کامل بود بنده بیشتر روی درگاه مستقیم تاکید دارم که این شرکت توانایی این رو داره درگاه مستقیم به شما بده اون هم خیلی سریع

3- بنده زیاد در مورد دستگاه های پوز مانور نمیدم هر چند این دستگاه به افرادی که این خدمات رو میخوان داده میشه ، تاکید خودم هم روی دیگاه پرداخت هست . همون طور هم که خودتون میدونید و مطرح هم کردین یک سری افراد مستقیم میرن از داخل سایت ثبت نام میکنن و این کار باعث میشه برن توی لیست کاری و خوب بعضی ها سریع درگاه و خدمات مورد نظرشون رو میگیرن و بعضی ها هم دیر میگیرن یا اصلا نمیگیرن به خاطر ناقص بودن مدارک بنده این وسط حکم واسطه رو دارم که به شخصه داخل شرکت دنبال کار های بچه های فروم هستم و هرچه سریع تر خدمات مورد نظرشون رو براشون فراهم میکنم

4- به زودی لیستی از درگاه ها یی که این شرکت پشتیبانی میکنه براتون ارسال میشه

sht-design
March 5th, 2015, 14:23
1- سلام دوست من این شرکت یک سری خدمات میده که کابرانی که تاحالا ازش خدمات گرفتن راضی هستن من هم خواستم توی این فروم این خدمات رو مطرح کنم تا دوستانی که از این نوع خدمات اطلاعی ندارن این پست رو بخونن و بتونن این خدمات رو دریافت کنن

2- پستی که گزاشتم یک معرفی کامل بود بنده بیشتر روی درگاه مستقیم تاکید دارم که این شرکت توانایی این رو داره درگاه مستقیم به شما بده اون هم خیلی سریع

3- بنده زیاد در مورد دستگاه های پوز مانور نمیدم هر چند این دستگاه به افرادی که این خدمات رو میخوان داده میشه ، تاکید خودم هم روی دیگاه پرداخت هست . همون طور هم که خودتون میدونید و مطرح هم کردین یک سری افراد مستقیم میرن از داخل سایت ثبت نام میکنن و این کار باعث میشه برن توی لیست کاری و خوب بعضی ها سریع درگاه و خدمات مورد نظرشون رو میگیرن و بعضی ها هم دیر میگیرن یا اصلا نمیگیرن به خاطر ناقص بودن مدارک بنده این وسط حکم واسطه رو دارم که به شخصه داخل شرکت دنبال کار های بچه های فروم هستم و هرچه سریع تر خدمات مورد نظرشون رو براشون فراهم میکنم

4- به زودی لیستی از درگاه ها یی که این شرکت پشتیبانی میکنه براتون ارسال میشه

ممنون ازتون
اگر زودتر نمونه هایی از درگاه های پرداخت آماده شده با پشتیبانی ایران کیش بزارین ممنون میشوم
من خودم به شخصه با اکثر بانک ها کار کردم ، توی بانک های دولتی رو بانک ملت و توی بانک های خصوصی بانک سامان به نظرم بهترین هستند ، از هر دو درگاه اینترنتی گرفتیم و خداروشکر راضی هستیم
عکسی دارید از صفحه پرداخت درگاه اینترنتی مربوط به شرکت ایران کیش ؟

mostafa73
March 5th, 2015, 14:47
لینک درگاه ها رو حقیقتا من توی این سیستم ندارم توی لپ تاپم هست و اون هم توی شرکت هست
شنبه حتما همه ی سایت هایی که از ما خدمات میگیرند رو معرفی میکنم

hfiroozib
March 5th, 2015, 17:01
دوست عزیز پوز سیار هم ارائه میدید ؟!!

mostafa73
March 5th, 2015, 17:48
بله
ولی فقط برای کسانی که تعداد تراکنش هاشون زیاد باشه

hfiroozib
March 5th, 2015, 18:06
خیلی ممنون
چه مدارک و ضوابطی نیاز داره ؟!

mostafa73
March 5th, 2015, 22:00
یک فرم قرار داد هست که باید براتون ایمیل کنم و ...
لطفا تماس بگیرید
09394524880

Delnaaz
March 7th, 2015, 10:43
مدارک مورد نیاز چی هست ؟

mostafa73
March 7th, 2015, 10:52
مدارک مورد نیاز
اگه دقیقا همین مدارک رو ندارید بگید تا مدارکی که میتوندی جایگزین کنید رو بگم
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/25361-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D9%88-100%25-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-mm-jpg

larsa.soft
March 7th, 2015, 11:08
یه سوال خوب به نظرتون کسی که ای نماد داره خوب میره از خود ملت یا سامان میگیره مزیت شما نسبت به این بانکها چیه

mostafa73
March 7th, 2015, 11:13
1- دریافت سریعتر درگاه
2- کارمزد 0 درصد
3- تصفیه حساب آنی(مثل بانک ملت و سامان و ... 24 ساعت طول نمیکشه که پول بیاد تو حساب )

samansystems
March 7th, 2015, 13:39
3- تصفیه حساب آنی(مثل بانک ملت و سامان و ... 24 ساعت طول نمیکشه که پول بیاد تو حساب )

جسارتا مگه psp نيستيد ؟
مگه تراکنش ها از مسير شاپرک رد نميشه ؟ يا شتابی رد ميکنيد تراکنش ها رو ؟
چون تسويه های شتاب برای تمام psp ها يکسان هست و ترمينال روی شاپرک تعريف ميشه.
ميتونيد اين مورد رو به لحاظ تئوری و فنی شفاف سازی کنيد ؟
اگر نمونه درگاه هم ارسال کنيد تا بشه روی اون يک تراکنش رو تست کرد، عالی ميشه.

sht-design
March 7th, 2015, 15:55
1- دریافت سریعتر درگاه
2- کارمزد 0 درصد
3 مورد فرمودید که لازم شد توضیحاتی ارائه بدم :
در مورد اول گفتین که دریافت سریعتر درگاه !
من درگاه ملت و سامان رو توی یک هفته بعد از انجام بررسی های لازم توسط بانک و استعلامش دریافت کردم :) اما توی سایت ایران کیش درخواست کردم که درگاه بدن به ما ، نه کسی تماس گرفت ، نه ایمیل اومد نه چیز دیگه ای ! الان از یک سال هم گذشته !!
برای مورد دوم گفتین کارمزد 0 ، مگر بقیه بانک ها کارمزدشون چنده ؟
برای مورد سوم من درخواست درگاه و سایت نمونه کردم ، گفتید شنبه اما فکر کنم امروز هنوز شنبه نشده برای شما !!!

- - - Updated - - -

من تماس گرفتم برای این تسویه حساب آنی گفتند که هنوز در جریان نیستیم !
من پیگیری میکنم فردا اطلاع میدم که حرفشون واقعا درسته یا خیر

شما لطفا یک کارت شناسایی از سمت ایران کیش و یک درگاه که با لوگوی ایران کیش باشه بهمون میدید که ما چک کنیم صحت حرف شما رو یا اینکه مثل اون افرادی هستید که ... ؟

mostafa73
March 7th, 2015, 23:48
ممنون که به ما احترام گزاشتین و رفتین خودتون تحقیق کردین این خیلی عالی هست (ببخشید به خاطر دیر جواب دادنم چون دانشگاه بودم نتونستم جواب بدم)

خوب دوستان یک مشکل اداری پیش اومده من به شما قول میدم که حتما مدارکی مبنی بر اثبات حرفم رو اینجا بزارم

در جواب دوستمون samansystems (http://www.webhostingtalk.ir/member/18475/)

1- این شرکت PSP هست و همه از طریق شاپرک مدیریت میشن مثلا وقتی از درگاه بانک ملت و ... اقدام بشه برای پرداخت مبلغ 24 ساعت بعد به حساب فرد مورد نظر میرسه ولی وقتی از طریق این سه بانک اقدام بشه یعنی (صادرات تجارت کارافرین) حساب ها توی 3 نوبت در طول روز واریز میشه
مثلا 8 صبح تا 10 صبح
1 ظهر تا 3 بعد ظهر
6عصر تا 8 شب
پرداخت هایی که بعد از 8 شب صورت بگیره ساعت 8 تا 10 صبح پرداختش انجام میشه این تایم هایی که گفتم دقیق نیستن ولی کلا به این صورت هست

متوجه منظور من شدین ؟

حالا در مورد دستگاه های پوز برعکس هست مثلا توی این همه بانک دستگاه های پوز بانک ملت خیلی سریع تر مبلغ رو میرسونن

در جواب دوستمون sht-design (http://www.webhostingtalk.ir/member/100490/)

1- همون طور که گفتم ما نمایندگی ایران کیش هستیم و همون طور که خودتون هم میدونید که این وسط رابطه ها باشن کار سریع تر پیش میره ما به شما تظمین میدیم که اگه از طریق نمایندگی ما اقدام کنید 24 ساعته درگاه شما اماده میشه البته که الان نزدیک عید هستیم میتونیم قول 4 روز رو بدیم چون خودتون در جریان هستین که روال کار اداری در اسفند ماه خیلی کند میشه

2- در مورد کارمزد باید بگم طرح هایی بود و هست که کارمزد کم میکرد طرف صحبتم با چند نوع مخاطب بود 1 - افرادی که نماد دارن ولی توانایی دریافت درگاه مستقیم رو ندارن و میرن از درگاه غیر مستقیم استفاده میکنن مثل پیلاین و ... 2- افرادی که از قرار داد های قدیمی بانک ها استفاده میکنند که داخل اون ها کارمز بود البته مدت زیادی هست که این قرار داد ها دیگه بسته نمیشه وقرار داد های جدید تراکنش 0 درصد هست

3- من به شما قول دادم که نمونه درگاه رو ارسال کنم و حتما هم همین کار رو میکنم پوزش من رو بپذیرید امروز مشکلاتی پیش اومد که فرصت نشد این کار صورت بگیره حتما مدارکی که موجب اعتماد سازی میشه رو به زودی ضمیمه میکنم در این مورد کاملا حق با شما هست

در مورد بروز رسانی پستتون واقعا نمیدونم چی بگم ایشالا که خودتون با تحقیقاتی که انجام میدین بتونید به جوابی برسید در هر صورت اگه سوالی بود بنده در خدمتم

samansystems
March 8th, 2015, 10:37

1- این شرکت psp هست و همه از طریق شاپرک مدیریت میشن مثلا وقتی از درگاه بانک ملت و ... اقدام بشه برای پرداخت مبلغ 24 ساعت بعد به حساب فرد مورد نظر میرسه ولی وقتی از طریق این سه بانک اقدام بشه یعنی (صادرات تجارت کارافرین) حساب ها توی 3 نوبت در طول روز واریز میشه
مثلا 8 صبح تا 10 صبح
1 ظهر تا 3 بعد ظهر
6عصر تا 8 شب
پرداخت هایی که بعد از 8 شب صورت بگیره ساعت 8 تا 10 صبح پرداختش انجام میشه این تایم هایی که گفتم دقیق نیستن ولی کلا به این صورت هست

متوجه منظور من شدین ؟

1. اين مورد که ميگيد باز هم آنی نيست و تاخير 3 4 ساعته داره.
2. آيا ترمينال ها ipg تعريف ميشن ؟ چون قانون شاپرک برای ipg يکبار تسويه حساب در روز هست. و اگر 3 مورد تسويه باشه به احتمال زياد ترمينال روی شاپرک ipg تعريف نميشه و موبايل گيت تعريف ميشه. ميتونيد اين مورد رو شفاف سازی کنيد ؟
3. آيا شما در اين شرکت مشغول هستيد و الان به عنوان نماينده رسمی اين شرکت به صورت رسمی اين موراد رو مطرح ميکنيد ؟

ممنون

sht-design
March 8th, 2015, 12:47
ممنون که به ما احترام گزاشتین و رفتین خودتون تحقیق کردین این خیلی عالی هست (ببخشید به خاطر دیر جواب دادنم چون دانشگاه بودم نتونستم جواب بدم)

خوب دوستان یک مشکل اداری پیش اومده من به شما قول میدم که حتما مدارکی مبنی بر اثبات حرفم رو اینجا بزارم

1- این شرکت PSP هست و همه از طریق شاپرک مدیریت میشن مثلا وقتی از درگاه بانک ملت و ... اقدام بشه برای پرداخت مبلغ 24 ساعت بعد به حساب فرد مورد نظر میرسه ولی وقتی از طریق این سه بانک اقدام بشه یعنی (صادرات تجارت کارافرین) حساب ها توی 3 نوبت در طول روز واریز میشه
مثلا 8 صبح تا 10 صبح
1 ظهر تا 3 بعد ظهر
6عصر تا 8 شب

متوجه منظور من شدین ؟

حالا در مورد دستگاه های پوز برعکس هست مثلا توی این همه بانک دستگاه های پوز بانک ملت خیلی سریع تر مبلغ رو میرسونن

در جواب دوستمون sht-design (http://www.webhostingtalk.ir/member/100490/)

1- همون طور که گفتم ما نمایندگی ایران کیش هستیم و همون طور که خودتون هم میدونید که این وسط رابطه ها باشن کار سریع تر پیش میره ما به شما تظمین میدیم که اگه از طریق نمایندگی ما اقدام کنید 24 ساعته درگاه شما اماده میشه البته که الان نزدیک عید هستیم میتونیم قول 4 روز رو بدیم چون خودتون در جریان هستین که روال کار اداری در اسفند ماه خیلی کند میشه

2- در مورد کارمزد باید بگم طرح هایی بود و هست که کارمزد کم میکرد طرف صحبتم با چند نوع مخاطب بود 1 - افرادی که نماد دارن ولی توانایی دریافت درگاه مستقیم رو ندارن و میرن از درگاه غیر مستقیم استفاده میکنن مثل پیلاین و ... 2- افرادی که از قرار داد های قدیمی بانک ها استفاده میکنند که داخل اون ها کارمز بود البته مدت زیادی هست که این قرار داد ها دیگه بسته نمیشه وقرار داد های جدید تراکنش 0 درصد هست

3- من به شما قول دادم که نمونه درگاه رو ارسال کنم و حتما هم همین کار رو میکنم پوزش من رو بپذیرید امروز مشکلاتی پیش اومد که فرصت نشد این کار صورت بگیره حتما مدارکی که موجب اعتماد سازی میشه رو به زودی ضمیمه میکنم در این مورد کاملا حق با شما هست

در مورد بروز رسانی پستتون واقعا نمیدونم چی بگم ایشالا که خودتون با تحقیقاتی که انجام میدین بتونید به جوابی برسید در هر صورت اگه سوالی بود بنده در خدمتم
من امروز تماس گرفتم با شرکت ایران کیش استان فارس اعلام کردند درگاه های اینترنتی روی دو بانک هست ، اول تجارت و دوم صادرات که چند روزه تازه منتقل شده
برای تسویه حساب آنی فرمودند که این حرف صحیح نیست و تسویه حساب به صورت آنی روی بانک تجارت نیست ، احتمالا صادرات که جدید آمده هم همونجوره ، شما از کجا گفتید که تسویه حساب آنی هست ؟

mostafa73
March 8th, 2015, 13:09
در مورد تسویه حساب در پست قبلی گفتم که به چه شکل هست . 3-4 ساعت رو همه جا آنی حساب میکنن این عرفش هست

- - - Updated - - -

من امروز تماس گرفتم با شرکت ایران کیش استان فارس اعلام کردند درگاه های اینترنتی روی دو بانک هست ، اول تجارت و دوم صادرات که چند روزه تازه منتقل شده
برای تسویه حساب آنی فرمودند که این حرف صحیح نیست و تسویه حساب به صورت آنی روی بانک تجارت نیست ، احتمالا صادرات که جدید آمده هم همونجوره ، شما از کجا گفتید که تسویه حساب آنی هست ؟
در مورد تسویه حساب در پست قبلی گفتم که به چه شکل هست 3-4 ساعت رو همه جا آنی حساب میکنن نسبت به 24 ساعت

samansystems
March 8th, 2015, 13:19
در مورد تسویه حساب در پست قبلی گفتم که به چه شکل هست . 3-4 ساعت رو همه جا آنی حساب میکنن این عرفش هست
- - - Updated - - -
در مورد تسویه حساب در پست قبلی گفتم که به چه شکل هست 3-4 ساعت رو همه جا آنی حساب میکنن نسبت به 24 ساعت

2. آيا ترمينال ها ipg تعريف ميشن ؟ چون قانون شاپرک برای ipg يکبار تسويه حساب در روز هست. و اگر 3 مورد تسويه باشه به احتمال زياد ترمينال روی شاپرک ipg تعريف نميشه و موبايل گيت تعريف ميشه. ميتونيد اين مورد رو شفاف سازی کنيد ؟
3. آيا شما در اين شرکت مشغول هستيد و الان به عنوان نماينده رسمی اين شرکت به صورت رسمی اين موراد رو مطرح ميکنيد ؟

ممنون

sht-design
March 8th, 2015, 14:47
والله من تماس گرفتم گفتند صبح روز بعد هست
شما به جای این که شماره موبایل بدید ، یه شماره شرکت بدید تا بررسی بشه و با ایران کیش هماهنگ بشه که واقعا شما زیر نظرشون هستید یا خیر!
وقتی خود شرکت میگه صبح روز بعد شما چجور ادعای پرداخت بعد از ۴ ساعته دارید؟
احتمالا درگاه اینترنتی رو با پوز فروشگاهی اشتباه نگرفتین؟

modiranhosting
March 8th, 2015, 15:40

ممنون

سلام و احترام

آنی ایشون هم مثل آنی سیستم شماست ( زرین پال ) گاهی مشکلات درگاه و سوئیچ و شاپرک و .. :)

j4b3r
March 8th, 2015, 17:01
سلام
من یکی دو روز درگیر درگاه ایران کیش بودم که موفق شدم.
البته با این دوست عزیز تلفنی صحبت کردم.
ولی برای درگاه حضوری رفتم شرکت ایران کیش که دیروز عصر اونجا بودم امروز صبح درگاهم فعالم شد.
تا الان مشکلی نداشتم.
چندین پرداخت داشتم . که میخوام زمان واریز رو چک کنم.
پرداخت تمام نشده هم داشتم که برگشت خورد.
تا الان به طور کامل خوب بوده.
فقط تنها مشکلش طراحی صفحه پرداخت هست که به نظز من خیلی زشته
http://axfile.com/images/59179039348568877679_thumb.jpg (http://axfile.com/viewer.php?file=59179039348568877679.jpg)

samansystems
March 8th, 2015, 17:06
سلام و احترام
آنی ایشون هم مثل آنی سیستم شماست ( زرین پال ) گاهی مشکلات درگاه و سوئیچ و شاپرک و .. :)

ايشون در مورد مشکلات چيزی نگفتند!
جسارتا شما در جريان کار ايشون قرار داريد و ميتونيد اطلاعات بيشتری ارائه بديد ؟

sht-design
March 8th, 2015, 17:22
سلام
من یکی دو روز درگیر درگاه ایران کیش بودم که موفق شدم.
البته با این دوست عزیز تلفنی صحبت کردم.
ولی برای درگاه حضوری رفتم شرکت ایران کیش که دیروز عصر اونجا بودم امروز صبح درگاهم فعالم شد.
تا الان مشکلی نداشتم.
چندین پرداخت داشتم . که میخوام زمان واریز رو چک کنم.
پرداخت تمام نشده هم داشتم که برگشت خورد.
تا الان به طور کامل خوب بوده.
فقط تنها مشکلش طراحی صفحه پرداخت هست که به نظز من خیلی زشته
http://axfile.com/images/59179039348568877679_thumb.jpg (http://axfile.com/viewer.php?file=59179039348568877679.jpg)
ممنون میشم اطلاع بدید زمان واریز رو ، چون از شرکت ایران کیش توی استان فارس به من گفتند که صبح روز بعد مثل تمامی بانک ها ارائه میشه
بعدش شما ، شماره حساب چه بانکی رو توی سیستمشون ثبت کردید ؟

mostafa73
March 9th, 2015, 21:20
ممنون میشم اطلاع بدید زمان واریز رو ، چون از شرکت ایران کیش توی استان فارس به من گفتند که صبح روز بعد مثل تمامی بانک ها ارائه میشه
بعدش شما ، شماره حساب چه بانکی رو توی سیستمشون ثبت کردید ؟

ببخشید که نبودم تا جواب سوال ها رو بدم
خوب دوستان به ادامه بخث میپردازیم
1- اگه اشتباه نکنم این دوستمون از حساب صادرات استفاده کرده
2- تا اونجایی که من میدونم و مستقیم با مدیران ارش شرکت صحبت کردم گفتن هر 2 ساعت شاپرک تسویه حساب میکنه ولی بانک هایی از قبیل : ملت سامان پاسارگان پارسیان و ... بستگی به قوانین خودشون از 6 تا 24 ساعت این مبلغ رو داخل خساب های خودشون نگه میدارن که این بانک هایی که طرف قرار داد ما هستن این کار رو نمیکنن و دقیقا بعد از واریز شاپرک مبلغ رو به حساب صاحبان درگاه واریز میکنن (اینطور به من گفته شده)
3- این درگاه ها 72 ساعت بلاک نداره (خودم در این مورد چیزی نمیدونستم تازه متوجه شده که همه سیاست بانک ها هست اگه خواستین بدونید تماس بگیرید تا برای شما هم توضیح بدم) 09394524880

samansystems
March 9th, 2015, 21:44
2- تا اونجایی که من میدونم و مستقیم با مدیران ارش شرکت صحبت کردم گفتن هر 2 ساعت شاپرک تسویه حساب میکنه ولی بانک هایی از قبیل : ملت سامان پاسارگان پارسیان و ... بستگی به قوانین خودشون از 6 تا 24 ساعت این مبلغ رو داخل خساب های خودشون نگه میدارن که این بانک هایی که طرف قرار داد ما هستن این کار رو نمیکنن و دقیقا بعد از واریز شاپرک مبلغ رو به حساب صاحبان درگاه واریز میکنن (اینطور به من گفته شده)
3- این درگاه ها 72 ساعت بلاک نداره (خودم در این مورد چیزی نمیدونستم تازه متوجه شده که همه سیاست بانک ها هست اگه خواستین بدونید تماس بگیرید تا برای شما هم توضیح بدم) 09394524880

سياست شاپرک در تسويه pos و ussd همين 2 ساعت هست.
ولی در مورد ipg يکبار در روز هست.
اين تسويه رو هم بانک انجام نميده که دراون تاثير داشته باشه. بانک مرکزی و شاپرک انجام ميده.

sht-design
March 9th, 2015, 21:48
برای این که گفتین هر دو ساعت یکبار احتمالا پوز فروشگاهی منظورشون بوده :)
منتظر همکارمون هستیم تا ساعت تسویه رو اعلام کنه ، انگار هنوز پولی به حسابشون نرفته !!

mostafa73
March 9th, 2015, 22:38
برای این که گفتین هر دو ساعت یکبار احتمالا پوز فروشگاهی منظورشون بوده :)
منتظر همکارمون هستیم تا ساعت تسویه رو اعلام کنه ، انگار هنوز پولی به حسابشون نرفته !!

1- منظورشون پوز نبوده دقیقا درگاه بوده دوست من
2- من هم منتظر گزارش این دوستمون هستم از دیروز که باهم صحبت کردیم تا حالا توی یاهو انلاین نشدن

در هر صورت این چیزی( هست که هست ) و خدمات هم رایگان هست حتی اگر مزیتی هم به این شکل نباشد باز هم راستا با خدمات دیگر بانک ها هست

modiranhosting
March 9th, 2015, 22:57
ايشون در مورد مشکلات چيزی نگفتند!
جسارتا شما در جريان کار ايشون قرار داريد و ميتونيد اطلاعات بيشتری ارائه بديد ؟

تسویه حساب توی سیستم شاپرک دقیقا مصداق حرف شماست اما ایران کیش مطابق سیاسی که داره پرداخت ها رو سریعتر انجام میده و این فقط یک سیاسته مثل خیلی از سیاست ها مجموعه شما :)

samansystems
March 9th, 2015, 23:00
تسویه حساب توی سیستم شاپرک دقیقا مصداق حرف شماست اما ایران کیش مطابق سیاسی که داره پرداخت ها رو سریعتر انجام میده و این فقط یک سیاسته مثل خیلی از سیاست ها مجموعه شما :)

من متوجه منظور شما نميشم.
ولی تا جائی که متوجه ميشم به اين تاپيک مربوط نيست.
اگر موردی بود تيکت بزنيد يا تاپيک مجزا باز کنيد ;)
اگر هم با اين شرکت ارتباطی داريد در مورد اين شرکت پاسخ بديد تا بتونيم اطلاعات صحيح رو داشته باشيم.
جواب های بی معنی و مفهوم سودی برای ما و شما و کليه کاربران نداره ;)

mostafa73
March 10th, 2015, 00:18
من متوجه منظور شما نميشم.
ولی تا جائی که متوجه ميشم به اين تاپيک مربوط نيست.
اگر موردی بود تيکت بزنيد يا تاپيک مجزا باز کنيد ;)
اگر هم با اين شرکت ارتباطی داريد در مورد اين شرکت پاسخ بديد تا بتونيم اطلاعات صحيح رو داشته باشيم.
جواب های بی معنی و مفهوم سودی برای ما و شما و کليه کاربران نداره ;)

تا اونجایی که سوال پرسیدین بنده جواب دادم قبول کردن یا نکردنش به عهده خودتون هست (خودتون هم میدونید هدف پرسیدن سوال های بی ربط از طرف ... چی هست )
اگه شما سوال دیگه ای دارین بنده در خدمتم !

Ahmad110
March 10th, 2015, 00:26
تسويه حساب شركت ايران كيش ساعت ٨ صبح روز بعد هستش لطفا اطلاعات اشتباه نديد . بنده خودم از درگاه صادرات ايران كيش استفاده ميكنم .

Sent from my iPhone using Tapatalk

sht-design
March 11th, 2015, 11:23
تسويه حساب شركت ايران كيش ساعت ٨ صبح روز بعد هستش لطفا اطلاعات اشتباه نديد . بنده خودم از درگاه صادرات ايران كيش استفاده ميكنم .
Sent from my iPhone using Tapatalk
نمیدونم پس این بنده خدا چطور داشت میگفت آنی هست !!
لینک درگاهتون رو میدین ؟

j4b3r
March 12th, 2015, 10:15
سلام
من هم چک کردم 1 بار در روز تسویه کردند.
چون اینترنت بانک ندارم دقیق ندیدم چه ساعتی بود.
ولی تراکنش ها رو روز بعد تسویه کرده بودند

javadezati
March 12th, 2015, 19:05
سلام
استارتر عزیز
لطفا مشخصات کامل خودتون رو به همراه مدرک معتبر بگذارید
به خصوص آدرس و تلفن ثابت و مدرکی که ثابت کنه شما در ایران کیش فعالیت دارید
بنده مثل بقیه بیراهه نمیرم و حرف رو ادامه دار نمی کنم
اگر درخواستهای بنده رو کامل بدین
من از هر دو درگاه که فرمودین به همرا پز و حساب بانکی معتبر جهت فعالیت با شما می خوام
پیغام خصوصی ندید و لطفا در همین جا ارائه کنید تا من و همکاران با خیال راحت فعالیت داشته باشیم
با تشکر
جوادعزتی

sht-design
March 13th, 2015, 21:22
سلام
استارتر عزیز
لطفا مشخصات کامل خودتون رو به همراه مدرک معتبر بگذارید
به خصوص آدرس و تلفن ثابت و مدرکی که ثابت کنه شما در ایران کیش فعالیت دارید
بنده مثل بقیه بیراهه نمیرم و حرف رو ادامه دار نمی کنم
اگر درخواستهای بنده رو کامل بدین
من از هر دو درگاه که فرمودین به همرا پز و حساب بانکی معتبر جهت فعالیت با شما می خوام
پیغام خصوصی ندید و لطفا در همین جا ارائه کنید تا من و همکاران با خیال راحت فعالیت داشته باشیم
با تشکر
جوادعزتی
همانطور که عرض کردم ، بنده خدا واقعا مطمئن نبوده که برای چه چیزی توضیح داده ، اون تسویه دو ساعته که گفتند برای پوز صادرات بوده و نه درگاه اینترنتی

- - - Updated - - -

استارتر عزیز ممنون میشم پاسخ بدید به سئوالات مطرح شده ، شما امروز ساعت 5 عصر آخرین زمان آنلاین بودنتون بوده توی انجمن این تاپیک رو هم 100% مشاهده کردید دیشب بر اساس آمار انجمن
پس ممنون میشم به سئوالات پاسخ قانع کننده بدید
بنده هنوز نمیدونم شما واقعا نماینده رسمی ایران کیش هستید یا میخواهید نام این شرکت رو خراب کنید

farmanrava
March 18th, 2015, 09:45
با عرض درود و احترام

قرار بود که معرفی نامه تون رو برای ما ارسال کنید ... ما همچنان منتظر دریافت معرفی نامه شما هستیم .

sht-design
March 18th, 2015, 17:51
با عرض درود و احترام

قرار بود که معرفی نامه تون رو برای ما ارسال کنید ... ما همچنان منتظر دریافت معرفی نامه شما هستیم .
بنده 11 ساعت پیش درخواست یک لینک کردم ازشون اما هنوز جوابی ندادند
به نظر میاد سر کار بودیم
البته خلاف حرفاشون ثابت شد و واسه همینه که دیگه جوابی ندادند !

akbari
December 13th, 2015, 16:25
29169

اول ببخشید که تاپیک قدیمی را بالا آوردم ، من از درگاه ایران کیش استفاده میکنم و سرعت کاربریش فعلا خوب هست و رازی کننده، دوستانی که در ایران کیش پیگیر کار بنده بودند هر روز پیگیری های لازم را انجام می دادند تا درگاه زود تر راه اندازی بشه
از همه بهتر اینکه ماژول های بیشتر سیستم های فروشگاهی را خودشون آماده داشتند و نه نیازی به خرید و نه برنامه نویسی نداشت.
من با خوده شرکت مستقیم شروع کردم باز اگر دوستان کسی تمایل به دریافت درگاه داشت مشخصات و اطلاعات تماس خود را برای من ایمیل بزند تا برای شرکت ایران کیش ارسال کنم و پیگیری ها سریع تر انجام شود

سایت : www.Networkeshop.com