PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری ایران و گوگل

nginxweb
March 4th, 2015, 23:34
http://8pic.ir/images/8xo7mjffrijseh1tskk5.jpg

طبق گفتگوی خبرگزاری فارس با معاون وزیر اطلاعات و ارتباطات جناب آقای نصرالله جهانگرد، ایران آمادگی خود را برای حضور سرورهای اروپایی و آمریکایی از جمله گوگل در خاک ایران اعلام کرده است، ولی هنوز هیچ شرکت آمریکایی به ایران پاسخ نداده است.
اما از طرف شرکتهای اینترنتی اروپایی اعلام همکاری شده که یکسری از کارها در روند انجام هستند که بعد از موفقیت نهایی اسامی آنها اعلام خواهد شد. معاون وزیر تصریح کردند که: با تمام کسانی که در بازار جهانی هستند و می‌خواهند در ایران سرویس ارایه کنند تعارضی نداریم بلکه آمادگی داریم با آنها مذاکره کنیم تا با پذیرش شرایط فرهنگی ایران، داخل بازار ایران سرویس ارایه کنند. وی در ادامه اضافه کردند که علاوه بر این آمادگی داریم امکاناتی که اکنون در ایران وجود دارد را به گوگل یا هر شرکت دیگری ارایه دهیم که از امکانات ایران حتی برای سرویس‌دهی در منطقه استفاده کنند. معاون وزیر در ادامه صحبتهایشان گفتند: ایران به سرویس‌های آنان دخالتی نخواهد داشت اما تمایل داریم آنچه که در بازار ایران ارایه خواهند کرد طبق سیاست‌های ایران باشد.

taksis
March 4th, 2015, 23:38
برن فعلا موتور جستجوی یوز که سرشب تو اخبار نشون داد رو سروسامون بدن:))بقول خودشون صد در صد ایرانیه

navid2zp
March 4th, 2015, 23:40
تا با پذیرش شرایط فرهنگی ایران

مثلا برای ارائه دهنده های اینترنت (isp) :
کیفیت پایین .
سرعت زیر 1 مگ .
قیمت بسیار بسیار بالا .
قطعی زیاد .
پینگ بالا به سرور های خارج .
وجود امکان *****ینگ سایت ها .
عدم ارائه پشتیبانی بهتر از مخابرات .
کاهش سرعت به زیر 20 کیلوبایت در روز های خاص .
و ... .

اونا هم 100% از خداشونه میان همکاری می کنن :))

SainaServer
March 4th, 2015, 23:59
میان :دی

مینا-صیفی
March 4th, 2015, 23:59
مثلا برای ارائه دهنده های اینترنت (isp) :
کیفیت پایین .
سرعت زیر 1 مگ .
قیمت بسیار بسیار بالا .
قطعی زیاد .
پینگ بالا به سرور های خارج .
وجود امکان *****ینگ سایت ها .
عدم ارائه پشتیبانی بهتر از مخابرات .
کاهش سرعت به زیر 20 کیلوبایت در روز های خاص .
و ... .

اونا هم 100% از خداشونه میان همکاری می کنن :))

وضعیت اینترنت ایران خیلی هم 2سال پیش تا الان پیشرفت خوبی داشته خیلی خوب شده نسبت به قدیم ها ایران خیلی نابغه هست و توانایی های زیادی داره که کل دنیا از خطرناک بودن ایران حساب میبرند انقدر کشور ایران عزیزمان را کوچک نکنید قدیم ها سرعت ها تا 1مگابایت ارائه میشد الان 10مگابایت ارائه میشه این پیشرفت خیلی خوبیه با تشکر

navid2zp
March 5th, 2015, 00:07
وضعیت اینترنت ایران خیلی هم 2سال پیش تا الان پیشرفت خوبی داشته خیلی خوب شده نسبت به قدیم ها ایران خیلی نابغه هست و توانایی های زیادی داره که کل دنیا از خطرناک بودن ایران حساب میبرند انقدر کشور ایران عزیزمان را کوچک نکنید قدیم ها سرعت ها تا 1مگابایت ارائه میشد الان 10مگابایت ارائه میشه این پیشرفت خیلی خوبیه با تشکر

قدیم باید منظورتون قبل از ارائه سرویس های adsl باشه چون adsl از وقتی اومده تا الان تغییر خاصی نداشته
خود بنده 2 سال هست سرویس 2 مگ مخابرات رو دارم و سرعتم بیشتر نشده هیچ توی ماه گذشته بعد از 1 شب 50% افت سرعت داشتم .

بدونه شک کشور ما توانایی بالایی داره و همچنین نخبه های بسیاری ولی میدونید چه کاری می کنن ؟ تو چه وضعیتی هستند ؟
کشور ما سالهاست که از دنیا عقب هست و هر روز هم عقب تر میمونه .
بنده دوستان خارج از کشور زیاد دارم و وقتی صحبات هاشون رو میشنوم به حال خودم و کشورم افسوس می خورم .
شما هم اگر اطلاعاتتون هماهنگ بود با کل جهان جز تاسف کاری نداشتید .

api
March 5th, 2015, 00:08
1مگابایت ارائه میشد الان 10مگابایت

مگابیت

SainaServer
March 5th, 2015, 00:09
وضعیت اینترت ایران خیلی هم 2سال پیش تا الان پیشرفت خوبی داشته خیلی خوب شده نسبت به قدیم ها ایران خیلی نابغه هست و توانایی های زیادی داره که کل دنیا از ایران از خظرناک بودن ایران حساب میبرند انقدر کشور ایران عریزمان را کوچک نکنید قدیم ها سرعت ها تا 1مگابایت ارائه میشد الان 10مگابایت ارائه میشه این پیشرفت خیلی خوبیه با تشکر
سلام و عرض ادب
عذرخواهی میکنم خانم صیفی
ولی ما نباید فقط اوضاع گذشته ی خودمون رو با الان مقایسه کنیم و به خودمون ببالیم
همون موقع که ما اینترنت روی بستر دایال آپ داشتیم جاهای دیگه هزار جور پیشرفت داشتند
و الانم که ما توانستیم تا 10 مگ در مصارف خانگی داشته باشیم ( در صورتی که نویز نداشته باشیم ، سیم کشی تازه باشه و .... ) کشور های رقیب تا 100 برابر ما پیشرفت داشته اند
همیشه باید سعی بشه با بازار جهانی مقایسه بشیم که متاسفانه خیلی اوضاع خوبی نداریم
البته فرمایش شما 100 % درست هست پیشرفت داشته ایم ولی کشور های دیگر هم ثابت نیستند
با احترام

taksis
March 5th, 2015, 00:11

قطعا درسته و چون میدونن ایرانی جماعت اگر امکانات داشته باشه واویلا میکنه تحت فشار قرارش میدن
سرعت اینترنت هم یادمه سالای ۷۵-۷۶ که دانشجو بودم یه کامپیوتر ویندوز ۹۵ با شصت و چهار مگ رم داشتم.با دایل اپ وصل میشدیم یه فایل یک مگابایتی رو حدودا یه ساعت و نیمه دانلود میکردیم
جوونای حالا که وفور امکاناتن بابا

سیدرضا بازیار
March 5th, 2015, 00:13
اگه بخوان همکاری کنن باید دامنه google.ir رو فعال کنن
اگه این دامنه فعال بشه, باید ساب دامنه هاش هم فعال باشه. مثلا گوگل پلاس و... (که به شدت هیلتر هستن)
یه جورایی با منطق سازگار نیست
اما باید صبر کنیم ببینیم چی میشه

مینا-صیفی
March 5th, 2015, 00:20
قدیم باید منظورتون قبل از ارائه سرویس های adsl باشه چون adsl از وقتی اومده تا الان تغییر خاصی نداشته
خود بنده 2 سال هست سرویس 2 مگ مخابرات رو دارم و سرعتم بیشتر نشده هیچ توی ماه گذشته بعد از 1 شب 50% افت سرعت داشتم .

بدونه شک کشور ما توانایی بالایی داره و همچنین نخبه های بسیاری ولی میدونید چه کاری می کنن ؟ تو چه وضعیتی هستند ؟
کشور ما سالهاست که از دنیا عقب هست و هر روز هم عقب تر میمونه .
بنده دوستان خارج از کشور زیاد دارم و وقتی صحبات هاشون رو میشنوم به حال خودم و کشورم افسوس می خورم .
شما هم اگر اطلاعاتتون هماهنگ بود با کل جهان جز تاسف کاری نداشتید .

فرمایش شما از دید جهانی است درست میگیذ فرمایش من از دید داخلی هست که واقعا پیشرفت را داشتیم اما مخابرات را ول کنید isp های خصوصی مخابرات را من قبول ندارم راست میگید اما واقعا isp های خصوصی که شما میدونید خیلی قطعی ها کم شده و سرعت نسبت به سال های قبل افزایش داده شده از تجهیزات فنی و پهناباند .

مگابیت

ممنون که اشتباه من را گرفتید ممبد اصلاح میکنم .

سلام و عرض ادب
عذرخواهی میکنم خانم صیفی
ولی ما نباید فقط اوضاع گذشته ی خودمون رو با الان مقایسه کنیم و به خودمون ببالیم
همون موقع که ما اینترنت روی بستر دایال آپ داشتیم جاهای دیگه هزار جور پیشرفت داشتند
و الانم که ما توانستیم تا 10 مگ در مصارف خانگی داشته باشیم ( در صورتی که نویز نداشته باشیم ، سیم کشی تازه باشه و .... ) کشور های رقیب تا 100 برابر ما پیشرفت داشته اند
همیشه باید سعی بشه با بازار جهانی مقایسه بشیم که متاسفانه خیلی اوضاع خوبی نداریم
البته فرمایش شما 100 % درست هست پیشرفت داشته ایم ولی کشور های دیگر هم ثابت نیستند
با احترام
خواهش میکنم فرمایش شما هم درست هست یچیز ازتون یاد گرفتیم .

- - - Updated - - -

قطعا درسته و چون میدونن ایرانی جماعت اگر امکانات داشته باشه واویلا میکنه تحت فشار قرارش میدن
سرعت اینترنت هم یادمه سالای ۷۵-۷۶ که دانشجو بودم یه کامپیوتر ویندوز ۹۵ با شصت و چهار مگ رم داشتم.با دایل اپ وصل میشدیم یه فایل یک مگابایتی رو حدودا یه ساعت و نیمه دانلود میکردیم
جوونای حالا که وفور امکاناتن بابا

ببینید ما اگر بخواهیم از دید جهانی نگاه کنیم خیلی چیز ها هست در ایران از جهان اول و دوم ما سر تر هستیم خیلی چیز ها هم هست که ما عقبیم مثله اینترنت کشور که کاربران ایرانی ناراضی هستند در موارد های اینترنت اما ببینید ایران سپاه پایگاه نظامی زمینی هوایی دریایی خیلی قوی داره که امریکا و کشور های دیگه میترسه و باز هم میترسه این همه تحریم کرد کشور عزیزمان را بازم ایران سر پا هست شاید هر کشور اروپایی بود از این فشار تحریم چندین ساله منقرض میشد پس ما خیلی قوی هستیم تو یکسری مسائل حالا تو این مورد ضعیف هستیم نسبت به جهان با تشکر زنده باد فرمانده کل تیم سپاه پایگاه نظامی یگان ویژه و زنده باد فرمانده کل قبا ایران اسطوره کشورمون که سرپا ایران را نگر داشته تو این سختی ها تحریم های واردات و صادرات و اقتصاد و غیره که هنوز نون شب داریم و هیچ کشوری جرات حمله به ایران را نداره .

mahdi-relax
March 5th, 2015, 00:20
گوگل یه همچین کاری نمیکنه دلتون رو خوش نکنید
اگه از ایران حساب میبرد الان توی خیلی از پیج هاش تحریم نبودیم از جمله گوگل پلی و گوگل سورس و ...

navid2zp
March 5th, 2015, 00:28
فرمایش شما از دید جهانی است درست میگیذ فرمایش من از دید داخلی هست که واقعا پیشرفت را داشتیم اما مخابرات را ول کنید isp های خصوصی مخابرات را من قبول ندارم راست میگید اما واقعا isp های خصوصی که شما میدونید خیلی قطعی ها کم شده و سرعت نسبت به سال های قبل افزایش داده شده از تجهیزات فنی و پهناباند .

بنده 2 استان رفت و آمد می کنم که یکی از isp های خصوصی رو به عنوان سرویس دهنده انتخاب کردم .
هزینه ای که بابت ترافیک پرداخت می کنم با این که تنها 3 روز و نهایت 4 روز اونجا هستم چیزی حدود 2 برابر اینترنت مخابرات برای بنده خرج داره .

میتونید یک دلیل قانع کننده برای بنده بیارید که رو چه حسابی بنده که سالهاست توی این زمینه فعالیت می کنم و به صورت حرفه ای دارم توی حرفه خودم کار می کنم باید یکی از مسائلی که ذهن بنده رو مشغول می کنه هزینه بالای سرویس اینترنت بنده هست ؟؟؟

بنده هزینه سروری که از خارج از کشور تهیه می کنم 1/4 هزینه اینترنت بنده هست .

پیشرفت ما نسبت به گذشته چی بوده ؟
گرون شدن قیمت اینترنت ؟
گرون شدن کامپیوتر ، موبایل و ... ؟
افزایش چندین برابری دلار ؟
*****ینگ بیشتر ؟
گسترش و افزایش سرویس دهنده های *** ؟
شما به این ها میگید پیشرفت واقعا ؟

اگر فعالیتتون توی وب یک مقدار جدی و گسترده بود متوجه وضعیت می شدید .

بیدار شدن از خواب با ترس این که تمام زحماتتون به دلیل *****ینگ ، قطع بودن اینترنت ، قطع بودن سرور های ایران و ... از بین بره پیشرفت نیست دوست عزیز . فاجعه هست . :)

taksis
March 5th, 2015, 00:29
گوگل یه همچین کاری نمیکنه دلتون رو خوش نکنید
اگه از ایران حساب میبرد الان توی خیلی از پیج هاش تحریم نبودیم از جمله گوگل پلی و گوگل سورس و ...

این تحریم ها بدلیل مسایل سیاسی هست و فشار هایی که امریکا و غیره به گوگل یا مایکروسافت و‌.... میارن ربطی به این شرکت ها نداره

hamra
March 5th, 2015, 00:48
ایران خیلی کارها میخواد بکنه اما .... :)

یاشار زوم
March 5th, 2015, 02:16

دست درد نکنه ایرانی ها خطر ناکن !؟ برای همین سرمایه گزاری نمیکنند دیگه چون خطر تهدید میکنه چه تضمینی هست که فردا دیتاسنتر رو نکشن پایین یا تسخیر کنند...

Woshka
March 5th, 2015, 02:23
http://www.webhostingtalk.ir/f41/130509/

AliFatehi
March 5th, 2015, 02:45
گوگل و شرکت های دیگه از خداشونه بازار به بزرگی ایران رو داشته باشن.
اما وقتی بیان با حجم این همه نرم افزار رایگان رو به رو بشن کلا نیازی به خیلی از امکاناتش نیست.
اما همینکه گوگل ماهوارشو رو برای اینترنت روی ایران تنظیم کنه و یک ساختمون تو تهران بزنه.
به نظر میشه یه انقلاب تو اینترنت ایران.
گوگل بدش نمیاد که بیاد تو ایران اما مثل اینکه ایران یه چیزای عجیبی میخواد که باعث میشه کسی نیاد + تحریم های سیاسی

tikweb.ir
March 5th, 2015, 07:25
و باز هم همه چیز فدای سیاست ....

!MihanIt!
March 5th, 2015, 07:28
انشاءالله بیاد اونم میاد 100%:دی
اما چون یک مدیر ایرانی امکان دارد موافقت کنند.

اگر میخواهند سرویس ها رو گسترده تر کنند قیمت های سرور داخلی رو مقدار کمتر کنند ..

mahdiazarnia
March 5th, 2015, 07:34
البته گوگل وبمستر هم برای ایران باز شده که برای خود من جای تعجب داشت

30SecondToMars
March 6th, 2015, 03:01
البته گوگل وبمستر هم برای ایران باز شده که برای خود من جای تعجب داشت

ای کاش یک روز ادسنس هم باز بشه :111:

datairan
March 6th, 2015, 11:13
همه چی به کنار من از 3g ایرانسل یه مدتی استفاده کردم بعدا یه کارایی کردن که الان وقتی وصل میشم همون 128k ای دی اس ال رو میده
مثل اینکه نسل سوم اینترنت نیست

شرایط به این خوبی مگه چشه :76:
بیشتر استفاده کنی حالتو میگیرن

افتاد ؟ :55: