PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نصب و ip

black2
March 4th, 2015, 23:20
سلام
سرور در دیتاسنتر کولوکیت شده و یک ایپی invalid داخلی دادن که روی سرور ست بشه از رنج 192.168....
و ایپی واقعی رو میگن که از پشت فایروال اختصاص دادن و هیچ مشکلی هم تا اینجا نیست. راحت پینگ و .. همه چی برقراره برای سرور ..
حالا مشکل اینجاست که دایرکت ادمین که روی سرور نصب میخوایم بکنیم باید روی کارت شبکه valid ip رو ست کرده باشیم که با لایسنس یکی بشه و مشکل پیش نیاد ولی ما یک ip invalid داخلی ست کردیم.
به مشکل برخوردیم ، دوستان کسی کمکی ، راه حلی میتونه بکنه
خیلی ممنونم

RoobinaServer
March 4th, 2015, 23:29
سلام
سرور در دیتاسنتر کولوکیت شده و یک ایپی invalid داخلی دادن که روی سرور ست بشه از رنج 192.168....
و ایپی واقعی رو میگن که از پشت فایروال اختصاص دادن و هیچ مشکلی هم تا اینجا نیست. راحت پینگ و .. همه چی برقراره برای سرور ..
حالا مشکل اینجاست که دایرکت ادمین که روی سرور نصب میخوایم بکنیم باید روی کارت شبکه valid ip رو ست کرده باشیم که با لایسنس یکی بشه و مشکل پیش نیاد ولی ما یک ip invalid داخلی ست کردیم.
به مشکل برخوردیم ، دوستان کسی کمکی ، راه حلی میتونه بکنه
خیلی ممنونم

با سلام

هیچ راهی نداره مگر بدون لایسنس و کرکی استفاده کنید.

بفرمائید به شما آیپی valid بدهند مشکلتون حل میشه دیگه. گفتید ؟

باتشکر

black2
March 4th, 2015, 23:37
با سلام

هیچ راهی نداره مگر بدون لایسنس و کرکی استفاده کنید.

بفرمائید به شما آیپی valid بدهند مشکلتون حل میشه دیگه. گفتید ؟

باتشکر

ایپی ولید دادن ولی روی کارت شبکه ایپی داخلی دادن میگن اینا رو ست کن ، ایپی ولید رو هم دادن ولی میگن پشت فایروال اونها هست !
از بیرون به سرور ssh و ping ...رو دارم با ایپی ولید که دادن ! ولی خوب چون روی کارت شبکه این ایپی ست نیست نصب دایرکت ادمین مشکل پیش میاد.
نمیدونم راه حلش چی هست
با تشکر فراوان

RoobinaServer
March 4th, 2015, 23:42
ایپی ولید دادن ولی روی کارت شبکه ایپی داخلی دادن میگن اینا رو ست کن ، ایپی ولید رو هم دادن ولی میگن پشت فایروال اونها هست !
از بیرون به سرور ssh و ping ...رو دارم با ایپی ولید که دادن ! ولی خوب چون روی کارت شبکه این ایپی ست نیست نصب دایرکت ادمین مشکل پیش میاد.
نمیدونم راه حلش چی هست
با تشکر فراوان

ذکر کردم خدمتتون که باید آیپی ولید بگیرید. شما آیپی اینولید دارید نه ولید.(بازتر بخواهم توضیح بدهم و موارد نت و ... را ذکر کنم مطمئنا بیشتر سردرگم میشوید.)

باید به جای این که به شما آیپی اینولید بدهند که روی کارت شبکه ست کنید آیپی ولید بدهند شما نباید از آیپی اینولید استفاده کنید.

اگر نمیتوانید آیپی ولید بگیرید باید از کرک استفاده کنید راهی که شما به تنهایی بخواهید انجام دهید نیست.

این که روی آیپی اینترنتی یک مرکز داده چنین چیزی بدهد کاملا غیر حرفه ای هست :) (به هزاران دلیل زیرساختی و ...) پیشنهاد میکنم همین اول کار مرکز داده بهتری انتخاب کنید.

موفق باشید