PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظار شما از یک سیستم واسط پستی cod

Velex
March 11th, 2015, 13:27
با سلام
1- اصولا شما چه انتظاری از یک سیستم واسط پستی cod دارید؟
2- چه امکاناتی مدنظر شماست ؟
3- چه مواردی باعث می شود که یک سیستم جدید را انتخاب کنید؟

خواهشمندیم ضمن شرکت در تاپیک مربوطه , از اسم هیچ شرکت واسط پستی استفاده نفرمایید http://forum.shopkeeper.ir/images/smilies/1.gif

باتشکر

- - - Updated - - -

هدف ایجاد سیستمی برد برد می باشد لذا از دوستان خواهش می کنم با نظرات شون به ما کمک کنند

vistore
March 12th, 2015, 12:16
سلام
قربان بهتره این سوال رو در انجمن شاپ کیپر مطرح کنی

Velex
March 14th, 2015, 12:12
سلام
قربان بهتره این سوال رو در انجمن شاپ کیپر مطرح کنی

سلام دوست عزیز
در انجمن شاپ کیپر هم پرسش فوق پرسیده شده است
ممنون میشم سایر دوستان هم نظر خودشون رو اعلام کنند

saman.apex
March 17th, 2015, 20:21
یک تیم پشتیبانی 24 ساعته واقعی!
نه مثل خیلی از سیستم های دیگر که فقط اسم 24 ساعته روشونه...

mhiizadi
March 17th, 2015, 20:32
خدمتی دیگر از جهان پی :d

کارمزدش به چه صورته ؟
من یه چیزی رو میفرستم صد هزار تومنه؛ چقدر کامزد ؟

Velex
March 18th, 2015, 11:54
خدمتی دیگر از جهان پی :d

کارمزدش به چه صورته ؟
من یه چیزی رو میفرستم صد هزار تومنه؛ چقدر کامزد ؟

بله سرویس پستی ولکس خدمت جدیدی از درگاه واسط جهان پی می باشد :)
مطمئنا مثل سایر سرویس های این شرکت حداقل کارمزد لحاظ می شود
اگه لطف کنید به سوالات پاسخ بدید خیلی ممنون میشم

mhiizadi
March 19th, 2015, 01:09
بله سرویس پستی ولکس خدمت جدیدی از درگاه واسط جهان پی می باشد :)
مطمئنا مثل سایر سرویس های این شرکت حداقل کارمزد لحاظ می شود
اگه لطف کنید به سوالات پاسخ بدید خیلی ممنون میشم

به نظرم وصل بشه به سیستم های مدیریت محتوایی ؛ پس از پرداخت کد رهگیری بده بعده پرداخت کد رهگیری پستی رو هم ما وارد کنیم تو سایت؛ بعد همه جا هم این سرویس مقدوره استفاده اش یا فقط تهران و مراکز؟

sor
March 19th, 2015, 01:12
میشه بدونم دقیقا کار شما چیست ؟

Jahan Pay Co
March 19th, 2015, 01:27
میشه بدونم دقیقا کار شما چیست ؟

با سلام
ابتدا عذرخواهی میکنم از جناب مهندس یگانه به دلیل دخالت در تاپیکشون
سرویس پرداخت در محل یا COD :
هدف از طراحی و راه اندازی سرویس پرداخت در محل وِلِکس ، ایجاد بستری مناسب جهت آسان سازی و امنیت فروش اینترنتی (برای خریدار و فروشنده) است. بدین ترتیب هر شخص می تواند به راحتی وب سایت و حتی وبلاگ خویش را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل و از طریق فروش کالا و محصولات خود، کسب درآمد نماید. ولکس کارگزار رسمی ویژه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد . شرکت ولکس با همکاری مستقیم شرکت پست جمهوری اسلامی ایران این امکان را برای شما فراهم می آورد که پس از سفارش کالا توسط خریدار و اعلام آماده بودن کالا به صورت الکترونیکی توسط شما ، مأمور پستی به محل فروشگاه شما مراجعه و کالا را از شما تحویل و آن را به خریدار در هر نقطه کشور، تحویل داده و وجه آن را دریافت می کند. بلافاصله پس از توزیع کالا محاسبات مالی مربوطه انجام شده و سپس به حساب فروشنده واریز می گردد. پس از قرارداد با Velex ، واحد پستی شهر شما به صورت روزانه بسته هاي پستي و سفارشات را جمع آوري و در سراسر نقاط ايران توزيع خواهد كرد

اطلاعات و شرایط سرویس دهی بزودی اعلام خواهد شد
در این تاپیک بیشتر هدفمون استفاده از نظرات و پیشنهادات شما سروران گرامی می باشد .

سپاس

- - - Updated - - -

به نظرم وصل بشه به سیستم های مدیریت محتوایی ؛ پس از پرداخت کد رهگیری بده بعده پرداخت کد رهگیری پستی رو هم ما وارد کنیم تو سایت؛ بعد همه جا هم این سرویس مقدوره استفاده اش یا فقط تهران و مراکز؟

ممنون از پیشنهادات شما
بله این سرویس مانند سایر سرویس های شرکت رسا پژواک به صورت سراسری می باشد .

سرزمین
March 20th, 2015, 19:21
این واسطه بین شما و شرکت پست به چه صورته؟ در درگاه های پرداخت ابتدا اتصال با سرور شما و بعد سرور بانک بر قرار میشه یه توضیح مختصر در این مورد میدین؟ کالا ابتدا به دست شما میرسه یا شما فقط آدرس رو به پست ارائه میکنید؟

Velex
March 28th, 2015, 11:35
این واسطه بین شما و شرکت پست به چه صورته؟ در درگاه های پرداخت ابتدا اتصال با سرور شما و بعد سرور بانک بر قرار میشه یه توضیح مختصر در این مورد میدین؟ کالا ابتدا به دست شما میرسه یا شما فقط آدرس رو به پست ارائه میکنید؟

در سرویس cod مامور پست به آدرسی که شما مشخص کردید میاد و بسته ی پستی رو از شما تحویل می گیره و به خریدار تحویل میده

delta
March 28th, 2015, 12:18
سیستمهای پرداخت به لطف اداره پست دارند اعتبار خودشون رو از دست میدهند..بازیها یا دیر میرسه....یا اصلا نمیرسه... یا حراست پست به نام... میگیرتش!!! یا مشتری تحویل نمیگیره.... کلی هم خسارت برگشتی شماست... نقد کار کنید خیلی به نفعتون هست..

MersadRezvani
March 28th, 2015, 12:45
سیستمهای پرداخت به لطف اداره پست دارند اعتبار خودشون رو از دست میدهند..بازیها یا دیر میرسه....یا اصلا نمیرسه... یا حراست پست به نام... میگیرتش!!! یا مشتری تحویل نمیگیره.... کلی هم خسارت برگشتی شماست... نقد کار کنید خیلی به نفعتون هست..
حرف ایشون بسیار خوب بود !
انشاالله که همچین اتفاقایی هم نیفته و از خدمات شما استفاده کنیم
در کل پیشنهادی هم که من دارم به صورتی باشه که به cms های معروف مثلا وردپرس پلاگینی اماده شه

saman.apex
March 29th, 2015, 00:04
اینکه بلافاصله به حساب فروشنده پرداخت میشود یعنی حداقل موجودی در نظر گرفته نمیشود در ولکس؟؟

Velex
March 29th, 2015, 10:33

متاسفانه دید شما نسبت به سیستم های پرداخت در محل منفی می باشد و قطعا دلایلی هم برای این نوع تفکر دارید ولی بر اساس آمار موجود هنوز هم بخش عظیمی از سفارشات آنلاین به این صورت توزیع می شود که خود نشان دهنده ی مقبولیت این سرویس می باشد

اینکه بلافاصله به حساب فروشنده پرداخت میشود یعنی حداقل موجودی در نظر گرفته نمیشود در ولکس؟؟

قطعا باید حداقل مبلغی به عنوان کف برای تسویه حساب در نظر گرفت

delta
March 29th, 2015, 11:19
متاسفانه دید شما نسبت به سیستم های پرداخت در محل منفی می باشد و قطعا دلایلی هم برای این نوع تفکر دارید ولی بر اساس آمار موجود هنوز هم بخش عظیمی از سفارشات آنلاین به این صورت توزیع می شود که خود نشان دهنده ی مقبولیت این سرویس می باشد

قطعا باید حداقل مبلغی به عنوان کف برای تسویه حساب در نظر گرفت

من 6 سال از سیستمهای پستی در فروشگاهم استفاده کردم...مبلغ برگشتی کالای بنده بالای 4 میلیون تومان بوده..حتی از پست سفارشی هم استفاده نمیکردم تا محصول سریع دست مشتری برسه..80 ددرصد این محصولات برگشتی ما رو مشتری بعد 4 روز زنگ میزد میگفت هنوز پست نیاورده براشون...مگر یک بسته از شمال تا تهران چه قدر راهه؟ ولی همون بسته رو نقدی میخریدند ارسال میکردم یک روزه دست مشتری بود!! چرا؟ اینقدر در قم سفارشات ما رو گرفتند و توقیف شد که این شهر رو بیخیال شدیم کلا... محصولات کاملا قانونی بود و ارجینال بازم توقیف میشد. یک مدت بعد هم خود پست بعضی شهرها و جزیره ها مثل کیش رو کلا حذف کرد از سیستمش!!
وقتی خرید نقدی هست طرف اگر منزل نباشه یا در محل سفارش راحت برگشت داده میشه اما نقدی رو تحویل میدند به همسایه یا اشناش و شما هم پولت رو پیشتر گرفتی و برگشتی در کار نیست...در سفارشات پستی بعضی مامورها اصلا بسته رو نمیرسوندند و برگشت میخورد سفارشات اما تو نقدی ندیدم برگشتی بخوره...دلیل اینها چیه؟ به غیر از اینه که اداره پست همکاری لازم رو نمیکنه؟ اصلا براش مهم هست سفارشات پستی؟
فروشگاه های موفق بزرگ بیشترشون نقدی هستند.از دی جی کالا گرفته تا 5040 و رایان صبا و چاره و.. که خودتون میشناسید نقدی کار میکنند و موفق هم هستند..با این همه حرف بازم باید به من بگید دیدتون منفی هست؟ به قدر کافی تجربه فروش پستی دارم که میگم..

Velex
March 30th, 2015, 09:07
من 6 سال از سیستمهای پستی در فروشگاهم استفاده کردم...مبلغ برگشتی کالای بنده بالای 4 میلیون تومان بوده..حتی از پست سفارشی هم استفاده نمیکردم تا محصول سریع دست مشتری برسه..80 ددرصد این محصولات برگشتی ما رو مشتری بعد 4 روز زنگ میزد میگفت هنوز پست نیاورده براشون...مگر یک بسته از شمال تا تهران چه قدر راهه؟ ولی همون بسته رو نقدی میخریدند ارسال میکردم یک روزه دست مشتری بود!! چرا؟ اینقدر در قم سفارشات ما رو گرفتند و توقیف شد که این شهر رو بیخیال شدیم کلا... محصولات کاملا قانونی بود و ارجینال بازم توقیف میشد. یک مدت بعد هم خود پست بعضی شهرها و جزیره ها مثل کیش رو کلا حذف کرد از سیستمش!!
وقتی خرید نقدی هست طرف اگر منزل نباشه یا در محل سفارش راحت برگشت داده میشه اما نقدی رو تحویل میدند به همسایه یا اشناش و شما هم پولت رو پیشتر گرفتی و برگشتی در کار نیست...در سفارشات پستی بعضی مامورها اصلا بسته رو نمیرسوندند و برگشت میخورد سفارشات اما تو نقدی ندیدم برگشتی بخوره...دلیل اینها چیه؟ به غیر از اینه که اداره پست همکاری لازم رو نمیکنه؟ اصلا براش مهم هست سفارشات پستی؟
فروشگاه های موفق بزرگ بیشترشون نقدی هستند.از دی جی کالا گرفته تا 5040 و رایان صبا و چاره و.. که خودتون میشناسید نقدی کار میکنند و موفق هم هستند..با این همه حرف بازم باید به من بگید دیدتون منفی هست؟ به قدر کافی تجربه فروش پستی دارم که میگم..

از اینکه تجربیات خودتون رو در اختیار ما گذاشتید بسیار سپاسگزاریم
تنها مشکل سفارش های پرداخت در محل برگشتی ها می باشد که در حال حاضر شرکت های مختلف راهکارهای متفاوتی برای کاهش میزان برگشتی ها انتخاب کرده اند
با توجه به تجربه ای که دارید شما چه پیشنهادی می کنید؟

delta
March 30th, 2015, 17:22
از اینکه تجربیات خودتون رو در اختیار ما گذاشتید بسیار سپاسگزاریم
تنها مشکل سفارش های پرداخت در محل برگشتی ها می باشد که در حال حاضر شرکت های مختلف راهکارهای متفاوتی برای کاهش میزان برگشتی ها انتخاب کرده اند
با توجه به تجربه ای که دارید شما چه پیشنهادی می کنید؟

عزیز مشکل چی میتونه باشه جز سیاست اداره پست و مامورانش؟ مسئولیت پذیری در سفارشات دریافت در محل بسیار پایین هست..به شخصه شاهد بودم طرف قسم میخورد صبح تا شب خونه بوده با خانوادش کسی بسته براش نیاورد مامور پست بسته رو برگشت زده کسی در منزل حظور نداشت!! این مشکل فقط دست اداره پست هست..اگر طرح تشویقی برای مامورانی که این بسته ها رو میرسونند تحویل بدهند بزارند که مثلا فلان درصد از این بسته ها در صورت تحویل مال انها باشه مطمعن باشید مامور پست تمام تلاشش رو برای رساندن ان بسته میکنه و کوتاهی نمیکنه!!

Velex
March 31st, 2015, 10:10
عزیز مشکل چی میتونه باشه جز سیاست اداره پست و مامورانش؟ مسئولیت پذیری در سفارشات دریافت در محل بسیار پایین هست..به شخصه شاهد بودم طرف قسم میخورد صبح تا شب خونه بوده با خانوادش کسی بسته براش نیاورد مامور پست بسته رو برگشت زده کسی در منزل حظور نداشت!! این مشکل فقط دست اداره پست هست..اگر طرح تشویقی برای مامورانی که این بسته ها رو میرسونند تحویل بدهند بزارند که مثلا فلان درصد از این بسته ها در صورت تحویل مال انها باشه مطمعن باشید مامور پست تمام تلاشش رو برای رساندن ان بسته میکنه و کوتاهی نمیکنه!!

ممنون از نظرات شما، سعی می شود در مورد موضوعاتی که فرمودید با مسئولین مربوطه صحبت شود، پیشنهادی هم که دادید بسیار جالب بود.

Jahan Pay Co
April 5th, 2015, 15:55
ممنون می شویم دوستانی که در زمینه پرداخت در محل - پرداخت پستی - c.o.d تجربیاتی دارند در همین تاپیک بیان کنند

!MihanIt!
April 5th, 2015, 16:20

کاملا درست می گن اگر این پلاگین نوشته بشه عالیه مخصوصا برای وردپرس

Jahan Pay Co
April 5th, 2015, 20:15
کاملا درست می گن اگر این پلاگین نوشته بشه عالیه مخصوصا برای وردپرس

ممنون از پیشنهاد شما " حتما بررسی می شود

dertgtr
April 5th, 2015, 20:37
بعد تست 7 روزه هزینه سرویس چقدر هست؟

Jahan Pay Co
April 6th, 2015, 00:34
بعد تست 7 روزه هزینه سرویس چقدر هست؟

استفاده از سرویس برای 7 روز رایگان می باشد ولی درحال حاضر خود سیستم در مرحله تست بوده و به صورت رسمی شروع به فعالیت نکرده است به همین دلیل تمایل داریم از پیشنهادات دوستان استفاده نماییم تا سرویسی جامع و کامل ارائه دهیم

سپاس

Velex
April 15th, 2015, 12:21
به کاربرانی که در تاپیک شرکت می کنند و با نظرات سازنده به ما یاری می رسانند خدمات رایگان پستی (cod) هدیه داده می شود

yourhosting
April 15th, 2015, 14:04
سلام.
من یک سال پیش از خدمات پرداخت در محل یک شرکتی نسبتا معروفی استفاده میکردم
مشکلاتی که باهاش داشتم:
خرید باید به صورت دستی صورت میگرفت یعنی قابلیت اتصال به هیچ cms رو نداشت.
هزینه کارمزد بالایی داشتن.
برای فعال سازی اولیه کلی ادم رو تاب دادن(باید به مرکز پست شهر برید که پس از کلی دردستر این سیستم رو تونستم فعال کنم!)
امکان ره گیری محصول رو نداشت.
از سفارش تا تحویل محصول زمان زیادی طول میکشید.

اگر سیستم شما طوری باشه که هزینه سالانه نداشته باشه و تنها کرمزد دریافت بشه مطمئنا بازدهی خوبی خواهد داشت.

Velex
April 16th, 2015, 11:22
سلام.
من یک سال پیش از خدمات پرداخت در محل یک شرکتی نسبتا معروفی استفاده میکردم
مشکلاتی که باهاش داشتم:
خرید باید به صورت دستی صورت میگرفت یعنی قابلیت اتصال به هیچ cms رو نداشت.
هزینه کارمزد بالایی داشتن.
برای فعال سازی اولیه کلی ادم رو تاب دادن(باید به مرکز پست شهر برید که پس از کلی دردستر این سیستم رو تونستم فعال کنم!)
امکان ره گیری محصول رو نداشت.
از سفارش تا تحویل محصول زمان زیادی طول میکشید.

اگر سیستم شما طوری باشه که هزینه سالانه نداشته باشه و تنها کرمزد دریافت بشه مطمئنا بازدهی خوبی خواهد داشت.

با سلام و تشکر از نظر شما
در حال حاضر امکان خرید آنلاین نیز در کنار پرداخت در محل وجود دارد
در مورد کاهش برگشتی ها نیز راهکارهایی وجود دارد از جمله تاییدیه گرفتن توسط تیم ولکس و موارد دیگر
در مورد هزینه ی سالانه نیز باید عرض کنم که بخش اصلی این هزینه مربوط به اداره پست می باشد که در هنگام ثبت فروشگاه از طرف قرارداد دریافت می کند

jahromweb
April 16th, 2015, 11:57
سلام
ببخشید یک سوال به ذهنم رسید
اگر مشتری (یا دشمن!) الکی سفارش بنده و درخواست پرداخت در محل بده تکلیف چی هست؟
مثلا ۱۰ تا سفارش فیک بده و همه هم برگشت بخوره! کاری به پست هم نداشته باشه
لطفا توضیح دهید
باتشکر

yourhosting
April 16th, 2015, 16:57
سلام
لطفا توضیح دهید
باتشکر

این مشکل در این نوع پرداخت هست.برای من بارها اتفاق افتاد و هزینه پستی هم مجبور شدم من پرداخت کنم!
به نظر من بهترین راه حلش قانع کردن کار به پرداخت انلاین هست.

Velex
April 18th, 2015, 14:38
سلام
لطفا توضیح دهید
باتشکر

سلام دوست عزیز
در سیستم پستی ولکس بعد از ثبت خرید از طریق تلفن همراه سفارش وریفای می شود همچنین امکان چک کردن خریدار از طریق تلفن ثابت نیز وجود دارد، این سیستم سفارش های برگشتی رو کاهش میده

این مشکل در این نوع پرداخت هست.برای من بارها اتفاق افتاد و هزینه پستی هم مجبور شدم من پرداخت کنم!
به نظر من بهترین راه حلش قانع کردن کار به پرداخت انلاین هست.

بله در کنار پرداخت در محل امکان انتخاب گزینه ی پرداخت آنلاین نیز وجود دارد، فروشنده می تواند با استفاده از پیشنهاداتی خریدار را مجاب به خرید آنلاین کند

bepad
April 18th, 2015, 14:43
با سلام

متاسفانه یک تجربه نسبت بد بنده دارم که حتما پیگیر باشید در سیستمتون رخ ندهد مدتها قبل پروژه فروشگاهی بود که از یکی از سیستم های پستی ما پنل تهیه کردیم متاسفانه مشکلات زیر رخ داد
1- درخواست تاییده به پست یکماه زمان برد
2- پست خودش قوانینی دارد مثلا داشتن ترازوی دیجیتال و... حتما قبل از فروش پنل این مواردو به مشتریتون بگید که...
3- متاسفانه پست در منطقه ما اعلام کرد ما از درب شرکت شما محصول جمع نمیکنیم و خودتون باید بیارید پست!

و چند مورد دیگر که بر خلاف تهیه پنل از یکی از مشهورترین شرکت ها برای ما مدت ها قبل رخ داد

موفق باشید

hostfire
April 18th, 2015, 14:56
سلام
شما سیستم کش آن دلیوری ایجاد کردید؟
یعنی ما یه سری محصولات داشته باشیم به این صرت میتونید برامون انجامش بدید؟

Velex
April 19th, 2015, 10:16
با سلام

متاسفانه یک تجربه نسبت بد بنده دارم که حتما پیگیر باشید در سیستمتون رخ ندهد مدتها قبل پروژه فروشگاهی بود که از یکی از سیستم های پستی ما پنل تهیه کردیم متاسفانه مشکلات زیر رخ داد
1- درخواست تاییده به پست یکماه زمان برد
2- پست خودش قوانینی دارد مثلا داشتن ترازوی دیجیتال و... حتما قبل از فروش پنل این مواردو به مشتریتون بگید که...
3- متاسفانه پست در منطقه ما اعلام کرد ما از درب شرکت شما محصول جمع نمیکنیم و خودتون باید بیارید پست!

و چند مورد دیگر که بر خلاف تهیه پنل از یکی از مشهورترین شرکت ها برای ما مدت ها قبل رخ داد

موفق باشید

سلام دوست عزیز
شرکت طرف قرارداد با پست باید پیگیر این مشکل شما می شدند که ظاهرا متاسفانه این کار را نکردند
شما در حال حاضر نیز از سرویس cod استفاده می کنید؟

سلام
شما سیستم کش آن دلیوری ایجاد کردید؟
یعنی ما یه سری محصولات داشته باشیم به این صرت میتونید برامون انجامش بدید؟

سلام
بله این سرویس در مرحله ی تست می باشد و بزودی راه اندازی می شود

hostfire
April 19th, 2015, 11:18
سلام دوست عزیز
شرکت طرف قرارداد با پست باید پیگیر این مشکل شما می شدند که ظاهرا متاسفانه این کار را نکردند
شما در حال حاضر نیز از سرویس cod استفاده می کنید؟

سلام
بله این سرویس در مرحله ی تست می باشد و بزودی راه اندازی می شود

تشکر تایم دقیق راه اندازی نداره؟
هرچه از شرکت رساپژواک رسد نیک*وست... :d

Velex
April 20th, 2015, 10:23
تشکر تایم دقیق راه اندازی نداره؟
هرچه از شرکت رساپژواک رسد نیک*وست... :d

سرویس پستی ولکس آماده هست و در حال تست فروش می باشد تا سرویسی بی نقض آماده شود
شما در حال حاضر از سرویس cod استفاده می کنید؟

hostfire
April 20th, 2015, 14:58
سرویس پستی ولکس آماده هست و در حال تست فروش می باشد تا سرویسی بی نقض آماده شود
شما در حال حاضر از سرویس cod استفاده می کنید؟

بله با خود پست قرارداد بستم البته دو ماهه
یه مشکل بزرگ که داریم اینه که کسی نمیاد بسته هارو از درب دفتر جمع کنه باید حتما یه روز خاص خودم بردارم ببرم پست که این دردسه ! یهو 30 تا بسته میشه تو هفته ، از طرفیم میگن که ببریم اداره پست مرکزیه نبرد که از ما دوره حالا من نمیدونم این روش معمولشه یا دارن کلاه میذارن سر ما....
کلا خیلی راحت میشم اگر سرویس شما بسته هارو از در دفتر جمع آوری کنه بخدا حاظرم پول پیکشم بدم...ولی بیاد ببره من شدیدا سختمه ببرم

Velex
April 21st, 2015, 11:41
بله با خود پست قرارداد بستم البته دو ماهه
یه مشکل بزرگ که داریم اینه که کسی نمیاد بسته هارو از درب دفتر جمع کنه باید حتما یه روز خاص خودم بردارم ببرم پست که این دردسه ! یهو 30 تا بسته میشه تو هفته ، از طرفیم میگن که ببریم اداره پست مرکزیه نبرد که از ما دوره حالا من نمیدونم این روش معمولشه یا دارن کلاه میذارن سر ما....
کلا خیلی راحت میشم اگر سرویس شما بسته هارو از در دفتر جمع آوری کنه بخدا حاظرم پول پیکشم بدم...ولی بیاد ببره من شدیدا سختمه ببرم

شما می توانید به رابط خرید و فروش اینترنتی استان خودتون مراجعه کنید و موضوع رو اطلاع بدید و در صورت اینکه نتیجه ای حاصل نشد از طریق بخش بازرسی شکایت خودتان را تنظیم کنید

Velex
June 2nd, 2015, 12:33
سرویس خرید و فروش پستی ولکس (http://www.velex.ir) راه اندازی شد
از تمام دوستانی که با نظرهایشان به ما یاری رساندن تشکر می کنم
در صورت تمایل می توانید از طریق آدرس زیر اقدام به عضویت کنید
http://www.velex.ir

MersadRezvani
June 2nd, 2015, 13:25
سرویس خرید و فروش پستی ولکس (http://www.velex.ir) راه اندازی شد
از تمام دوستانی که با نظرهایشان به ما یاری رساندن تشکر می کنم
در صورت تمایل می توانید از طریق آدرس زیر اقدام به عضویت کنید
http://www.velex.ir
سلام بسیار تبریک
چندتا سوال
1- نماد اعتماد برای ارائه سرویس به فروشگاه لازمه ؟
2-هزینه سرویس ؟ مبلغ قرارداد ؟
3-ماژول هایی مثلا برای ووکامرس دارید ؟

Velex
June 6th, 2015, 13:33
سلام بسیار تبریک
چندتا سوال
1- نماد اعتماد برای ارائه سرویس به فروشگاه لازمه ؟
2-هزینه سرویس ؟ مبلغ قرارداد ؟
3-ماژول هایی مثلا برای ووکامرس دارید ؟

سلام دوست عزیز
1. با توجه به قوانین جدید اداره ی پست تمام فروشگاه های عضو برای دریافت نماد اعتماد یک ماه فرصت دارند
2. کارمزد سرویس پستی ولکس 4% می باشد و در حال حاضر مبلغی بابت پنل دریافت نمی شود
3. در آینده ی نزدیک ماژول های فروشگاه سازهای معروف طراحی می شود ولی وب سرویس ولکس آماده استفاده می باشد

tafakor
June 6th, 2015, 14:28
درود
تسویه از جانب ولکس به چه صورت هست ؟

Velex
June 6th, 2015, 15:27
درود
تسویه از جانب ولکس به چه صورت هست ؟

با سلام
تسویه حساب در ولکس در وضعیت توزیع شده و به صورت روزانه می باشد

tafakor
June 6th, 2015, 15:50
مبلغ 4٪ نسبت به کل هزینه ارسال هست ؟
نماد که ذکر کردید قوانین پست هست شامل زیر مجموعه های ولکس نمیشه چون کاربرانتان به صورت مستقیم با پست همکاری نمی کنند و به صورت واسطه از ولکس استفاده میکنند که در نتیجه ولکس میبایست نماد داشته باشه درسته ؟
ساعت های دریافت محصول در روز به چه شکل هست ؟ ساعت های تحویل کالا به مشتری در داخل تهران و یا سایر شهر ها به شکل هست ؟
توضیحات بیشتری در این زمینه در تاپیک اضافه کنید همچنین علاوه بر تاپیک در سایت اصلی توضیحات گسترده ای اضافه کنید از کوچک ترین نکته تا نکات اصلی و کلیدی .
بعد از اینکه کاربر وجه را به مامور پست داد پول به حساب ولکس واریز میشه و در پنل ما قابل مشاهده هست این پروسه زمانی چه مقدار زمان میبره ؟
کالا های برگشتی از طریق پنل قابل مشاهده هستند ؟
راه کار های تشویقی در نظر دارید که سرویس ولکس را از سایر سرویس دهنده تا متمایز کند و کاربر ولکس را انتخاب کند نسبت به سایر سرویس دهندگان ؟
پرداخت ها از پنل به حساب بانکی آیا سقف دارد ؟
واریز وجه چه مقدار زمان میبرد آیا به صورت آنی هست یا همانند جهان پی پروسه زمانی میبرد تا به صورت پایا واریز شود ؟
بیشتر در خصوص پنل توضیحات قرار بدید که چه فعالیت هایی میشه از پنل انجام داد .

سایت قسمت ثبت نام غیر فعال هست ؟ سایر قسمت های وب سایت فعال نیستند .

Velex
June 8th, 2015, 12:09
مبلغ 4٪ نسبت به کل هزینه ارسال هست ؟
نماد که ذکر کردید قوانین پست هست شامل زیر مجموعه های ولکس نمیشه چون کاربرانتان به صورت مستقیم با پست همکاری نمی کنند و به صورت واسطه از ولکس استفاده میکنند که در نتیجه ولکس میبایست نماد داشته باشه درسته ؟
ساعت های دریافت محصول در روز به چه شکل هست ؟ ساعت های تحویل کالا به مشتری در داخل تهران و یا سایر شهر ها به شکل هست ؟
توضیحات بیشتری در این زمینه در تاپیک اضافه کنید همچنین علاوه بر تاپیک در سایت اصلی توضیحات گسترده ای اضافه کنید از کوچک ترین نکته تا نکات اصلی و کلیدی .
بعد از اینکه کاربر وجه را به مامور پست داد پول به حساب ولکس واریز میشه و در پنل ما قابل مشاهده هست این پروسه زمانی چه مقدار زمان میبره ؟
کالا های برگشتی از طریق پنل قابل مشاهده هستند ؟
راه کار های تشویقی در نظر دارید که سرویس ولکس را از سایر سرویس دهنده تا متمایز کند و کاربر ولکس را انتخاب کند نسبت به سایر سرویس دهندگان ؟
پرداخت ها از پنل به حساب بانکی آیا سقف دارد ؟
واریز وجه چه مقدار زمان میبرد آیا به صورت آنی هست یا همانند جهان پی پروسه زمانی میبرد تا به صورت پایا واریز شود ؟
بیشتر در خصوص پنل توضیحات قرار بدید که چه فعالیت هایی میشه از پنل انجام داد .

سایت قسمت ثبت نام غیر فعال هست ؟ سایر قسمت های وب سایت فعال نیستند .

با سلام
کارمزد فقط شامل قیمت مرسوله میشه
بر اساس بخشنامه ی اداره ی پست کلیه ی فروشگاه ها باید نماد اعتماد کسب کنند
معمولا در اولین روز کاری مرسوله از شما دریافت میشه و ساعت مشخصی ندارد ولی بعد از اولین مراجعه مامور پست می توانید هماهنگی های لازم را با آن انجام دهید، ساعت تحویل مرسوله بر اساس قوانین پستی در ساعات اداری می باشد
بزودی صفحات وب سایت بروز می شود و اطلاعات تکمیلی در آن درج می شود
وقتی وضعیت مرسوله توزیع شده شد (یعنی زمانی که خریدار مرسوله را دریافت کرد) موجودی شما افزایش پیدا می کند و قابل تسویه می باشد
کلیه ی وضعیت های مختلف مرسوله از طریق پنل قابل مشاهده است
100% تسویه توزیع شده، 90% تسویه ارسال شده (برای فروشنده های خاص)، تسویه حساب روزانه، امکان پرداخت آنلاین و پنل کاربری پیشرفته از ویژگی های ولکس می باشد.
سقفی برای پرداخت ها وجود ندارد و به صورت روزانه تسویه حساب می شود
تسویه حساب از سمت ولکس در کمترین زمان ممکن در همان روز انجام می شود و انتقال وجه در روش پایا بستگی به بانک عامل و زمان تسویه حساب دارد
شما با عضویت در سایت می توانید امکانات سرویس پرداخت در محل ولکس (http://www.velex.ir) را مشاهده کنید