PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جابه جا کردن اطلاعات دیتابیس

cyrax
August 4th, 2010, 17:01
مگه سایت دوستیابیه که علکی توش پرسه میزنین؟
خوب اگه چیزی بلد نیستید نیاین تو این سایت.
من میخوام یک دیتابیس رو انتقال بدم
با کپی کردن سورس فایل های mysql امکان جابه جا کردن این دیتابیس به یک سرور دیگه هست یا باید حتما خروجی بگیرم از دیتابیس و اونطرف وارد کنم؟
ببینم چند نفر میان این تاپیک رو میبینن و میرن!

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

هر سوالی که ما توی این سایت مطرح کردیم بی جواب موند
واقعا که

mr.he3am
August 4th, 2010, 17:05
اگر میخواید دیتا بیس سایت به سرور دیگه انتقال بدید وارد php my admin بشید دیتا بیس انتخاب کنید و روی export کلیک کنید و بعد گزینه Go بزنید دیتا بیس شروع میکنه به دانلود کردند بعد از دانلود کردند به 2 طریق میشه روی سرور جدید اوکی کرد
یکی اینکه در public آپلود کنید و با استفاده از bigdump ایمپورت کنید
و راه دوم یک دیتا بیس بسازید وارد php my admin بشید دیتا بیس انتخاب کنید و روی import کلیک کنید صبر کنید تا کامل ایمپورت شود

cyrax
August 5th, 2010, 04:26
عزیزم من راه بسیار راحت تر و مطمئنتری پیدا کردم. خیلی راحت دیتابیس رو منتقل کردم طوری که اصلا باورت هم نمیشه. به هر حال از جواب ممنونم. جواب شما سخت ترین راه حل و پر خطا ترین راه حل بود.

be099
August 5th, 2010, 04:58
بله میشه من یه بار این کارو کردم دیتابیس 5 ، 6 گیگ بود دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اینجا بود var/lib/mysql یا همچین چیزی تمام فایل های myd و myi زیپ کردم و ftp کردم روی یه سرور دیگه بعد mysql ریستارت کردم تمام دیتابیس ها مثل هلو منتقل شد به یه نفرم که سرویس وبلاگ داشت گفتم اونم انجام داد و مثل خ* تیتاب خورده کیف کرد
ولی دقت کنید که ورژن mysql ها یکی باشه

cyrax
August 5th, 2010, 05:01
بله . البته ما مثل هلو این کار رو کردیم چون ورژن ها یکی بود. آره این کار برای ورژن های یکی بهترین راهه.پست بعدیمو هم اگه میدونی جواب بده از نگرانی درم بیار مرسی

Woshka
August 5th, 2010, 10:33
mysql dump !!