PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشتباه : مسدود کردن تمامی ip ها در cpanel

hoka
March 4th, 2015, 00:22
سلام خدمت همه ی دوستان

واقعیتش اینه که ما اومدیم ابروشو درست کنیم چشمشم کور کردیم . توی فایروال سی پنل اومدیم فقط آی پی خودمون رو باز بذاریم برای اس اس اچ و whm زدیم تمامی آی پی هارو مسدود کردیم

حالا راه حل این مشکل چی هست ؟
sshd whm رو مسدود کردم . دسترسی فقط به قسمت یوزر دارم

Yas-Host
March 4th, 2015, 08:18
سلام خدمت همه ی دوستان

واقعیتش اینه که ما اومدیم ابروشو درست کنیم چشمشم کور کردیم . توی فایروال سی پنل اومدیم فقط آی پی خودمون رو باز بذاریم برای اس اس اچ و whm زدیم تمامی آی پی هارو مسدود کردیم

حالا راه حل این مشکل چی هست ؟
sshd whm رو مسدود کردم . دسترسی فقط به قسمت یوزر دارم

دسترسی کنسول دارید ؟

دسترسی Rescue mode دارید ؟

اگر کنسول دارید براحتی می توان حل کرد و فایروال ها را کاملا خاموش کرد

اگر می توانید boot را بر روی rescue mode قرار دهید تا دو دستور زیر را وارد کنید :

chkconfig iptables off
chkconfig csf off

تا فایروال ها در هنگام بالا آمدن سیستم عامل لود نشوند و بتوانید تنظیمات را به دیفالت برگردانید .

hoka
March 4th, 2015, 14:45
دسترسی کنسول دارید ؟

دسترسی Rescue mode دارید ؟

اگر کنسول دارید براحتی می توان حل کرد و فایروال ها را کاملا خاموش کرد

اگر می توانید boot را بر روی rescue mode قرار دهید تا دو دستور زیر را وارد کنید :

chkconfig iptables off
chkconfig csf off

تا فایروال ها در هنگام بالا آمدن سیستم عامل لود نشوند و بتوانید تنظیمات را به دیفالت برگردانید .

غیر از این دوراه راه حل دیگه نیست دیگه ؟

secureconfig
March 4th, 2015, 14:49
سلام.

از بخش Host Access Control ایپی را تعریف کرده اید ؟

hoka
March 4th, 2015, 14:58
سلام.

از بخش Host Access Control ایپی را تعریف کرده اید ؟

دقیقا یادم نیست چون چند روز پیش بوده

ولی چندین ردیف خالی داشت . توی هر ردیف هم 4 کادر . یکی برای سرویس - یکی آی پی - یکی دستور - یکی هم کامنت. هرکدوم رو هم اولش رو مینوشتی خودش پیشنهاد میداد مثلا میزدی all خودش میگفت allow
اینطوری بود دیگه :D

kiarash-khatib
March 4th, 2015, 15:13
این مشکل برای ما پیش آمد از نت با نرم افزار ..... ش. ک. ن وارد شدیم و رفع کردیم

hoka
March 4th, 2015, 15:44
این مشکل برای ما پیش آمد از نت با نرم افزار ..... ش. ک. ن وارد شدیم و رفع کردیم

متوجه نشدم منظورتون رو . میشه بیشتر توضیح بفرمایید ؟ چون من all آی پی رو مسدود کردم .

نکته : من دسترسی یوزر دارم . میتونم داخل هاستم یک پروک---سی بریزم و از اون طریق whm رو باز کنم ؟ با آی پی 127.0.0.1 ؟

kiarash-khatib
March 4th, 2015, 16:24
بهترین راه حل راه حل یاسین جان میباشد اما میتوانید به دیتاسنتر تیکت بدید براتون رفع کنند

elementary
March 4th, 2015, 16:31
متوجه نشدم منظورتون رو . میشه بیشتر توضیح بفرمایید ؟ چون من all آی پی رو مسدود کردم .

نکته : من دسترسی یوزر دارم . میتونم داخل هاستم یک پروک---سی بریزم و از اون طریق whm رو باز کنم ؟ با آی پی 127.0.0.1 ؟

اینکار رو هم میتونید بکنید ولی به نظر من دسترسی کی وی ام بگیرید . از داخل براحتی میتونید فایروال رو تنظیم کنید