PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کرون جاب

zeey
March 10th, 2015, 11:32
سلام خدمت دوستان و استادان عزیز
من یک صفحه ی پی اچ پی دارم ک لودش برای خودم یعنی با اجرایی که خودم با سیستمم انجام میدم حداکثر 10 دقیقه طول میکشه یعنی لود کاملش چون یه کده که تمام لینک های یک سایت رو درمیاره توی همه صفحاتش
دیگه معمولا بین 8 الی 10 دقیقه طول میکشه تا تموم بشه لودش

حالا میخوام این صفحه رو با کرون جاب باز کنم یعنی دیگه خودم نقشی نداشته باشم در اجراش
اما وقتی اینکارو میکنم کرون جاب نمیتونه این صفحه رو باز کنه البته توی سایت هایی که لینک کم داره مثلا 1 لینک داره درست انجام میده کرون جاب
اما مثلا سایت اپارات که معمولا بیشتراز 1000 تا لینک داره رو نمیتونه انجام بده
من با خودم فکر کردم کرون جاب تنها چند ثانیه از اون صفحه بازدید میکنه و بعدش انگار میبنده اون صفحه رو

سوالم اینه که چطور میشه این فایل که لودش 10 دیقه طول میکشه رو به صورت خودکار و مداوم مثلا هر 30 دقیقه یک بار اجراش کرد چه با کرون جاب چه با چیز دیگه ( فقط خودکار اجرا بشه و تکرار بشه به صورت مداوم)

ممنون میشم کمکم کنید

- - - Updated - - -

ایران این همه هاستینگ داره یعنی یک نفر نمیتونه این سوال رو جواب بده؟ اگه کسی نمیتونه یعنی واقعا باید بریم بمیریم

dakkeh20
March 10th, 2015, 12:20
دروود

دوست گرامی پیشنهاد میکنم این فایل php تون رو روی یک سرور مجازی با منابع مناسب و اختصاصی به صورت دستی تست کنید و اگر باز هم سرعت خروجی همون 10 دقیقه بود میتونید Cron job و تست کنید .

ایجاد کرون جاب اصلا کار سختی نیست . من متوجه نشدم شما مشکل تون ایجاد کرون با تایم هر 30 دقیقه یکبار هست یا مشکل چیز دیگه ای هست ؟

اگر مشکل تون ایجاد کرون هست کنترل پنل هاست خودتون و بفرمایید راهنمایی کنم .

mdt
March 10th, 2015, 13:44
اول: سایت هایی مانند آپارات ممکنه بیش از یک مقدار مشخص به بات ها اجازه فچ کردن سایت شون را ندهند.
دوم: در کنترل پنلی مانند cPanel به راحتی می توانید آن را در قسمت کرون جاب تعریف کنید.
سوم: برای جلوگیری از تایم اوت شدن هم باید در کد php خودتان یا در php.ini تنظیمات لازم را وارد کنید (ر.ک. گوگل)

Delnaaz
March 10th, 2015, 14:30
روی سرور مجازی یا سرور اختصاصی با سی پنل تست کنید

arminak
March 10th, 2015, 14:42
سلام
اگر میخواید یک صفحه به طور مداول لود بشه از یک سایت ارسال بازدید استفاده کنید تا لینک رو با زمانی که مد نظرتون هست لود نگه داره.
سایتهاشم زیاده و اکثرا رایگان هست" اما برای ارسال اعتبار باید یه vps هم داشته باشید که میتونیم این رو هم خدمتتون بدیم با آموزش چگونگی انجام این کار