PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ی ثبت نام در گوگل ادسنس و مباحث مرتبط

P30Amin
March 3rd, 2015, 10:57
سلام.

دوستان گوگل ادسنس با آپلود سنتر که مشکلی نداره فکر کنم درسته؟
در مورد ثبت نام در ادسنس و اینکه چه نکاتی باید رعایت بشه در اخلش لطفا راهنمایی کنید.
و اینکه با ip ایران داخلش بشی آیا مشکل ساز هست ؟

PaeezeZard
March 3rd, 2015, 11:30
سلام.

دوستان گوگل ادسنس با آپلود سنتر که مشکلی نداره فکر کنم درسته؟
در مورد ثبت نام در ادسنس و اینکه چه نکاتی باید رعایت بشه در اخلش لطفا راهنمایی کنید.
و اینکه با ip ایران داخلش بشی آیا مشکل ساز هست ؟

سلام

اگر آپلودسنتر فایل های دارای حق کپی رایت رو میزبانی کنه یا به عبارت ساده تر وارز باشه، گوگل اکانت رو می بنده. مهم ترین موردی که در این زمینه باید در نظر بگیرید اینه که گوگل فقط با چک پرداخت می کنه و به ایران و تعداد دیگری از کشورها هم چک نمی فرسته. البته نمی دونم، شاید الان با روش های دیگری هم پرداخت بکنه ولی قبلا اینطوری بود. کلا در مورد کپی رایت خیلی سخت گیر هستن. من تو یوتیوب بیشتر از 800 ویدئو آپلود کرده بودم که بازدید خیلی خوبی هم داشتن ولی سر آپلود تنها یک ویدئوی دارای حق کپی رایت بدون هیچ اخطاری اکانتم رو بستن و هر چی هم ایمیل فرستادم که این چه کاریه که کردید؟ اصلا جواب ندادن. حداقل برای بار اول یا یک خطا در بین صدها آپلود، اخطار هم نمی دن که فلان اشتباه رو مرتکب شدی. اکانت رو مسدود می کنن که هیچ برگشتی هم در کار نیست. کل درآمدی رو هم که از ادسنس کسب شده مسدود می کنن. البته شاید مورد من خاص بوده. دوستان دیگه هم در این مورد نظر بدن ممنون می شم.

ahmad19
April 24th, 2015, 02:41
کسی دیگه نظر داره؟
حالا امکانش هست سوال اصلی تاپیک جواب داده بشه
نحوه ثبت نام و مشکل ایران