PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توی فیســـبوک و اینستاگرام و... امکان مدیریت کامنت ها هست؟

startToday
March 2nd, 2015, 14:57
سلام دوستان.

میخواستم بدونم کسی که پیجی توی شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام و کلوب و.... ایجاد میکنه، بعنوان ادمین پیج امکان مدیریت کامل روی کامنت های دریافتی رو داره دیگه ؟

-----------
بعد نوشت:
سوال دیگم اینه که چطور میشه توی کمترین زمان دو پیج توی فیسـبوک و اینستا رو مدیریت کرد؟ منظورم اضافه کردم مطالب یکسان و... هست.

PaeezeZard
March 2nd, 2015, 16:21
در فیسبوک امکان مدیریت هست ولی در اینستاگرام مطمئن نیستم. با اینستاگرام کار نکردم.

kiarash-khatib
March 2nd, 2015, 16:24
بله باید باشه احتمال 70 درصد میدم باشه

startToday
March 2nd, 2015, 20:22
از دوستان مطلع یا فعال توی این شبکه ها ممنون میشم این مورد رو دقیق مشخص کنن...

mehrania
March 2nd, 2015, 21:18
من در فیسبوک و اینستاگرام هستم بله امکان مدیریت کامنت ها از جمله حذف ، حذف و ریپورت و .. است.

startToday
March 2nd, 2015, 21:45
من در فیسبوک و اینستاگرام هستم بله امکان مدیریت کامنت ها از جمله حذف ، حذف و ریپورت و .. است.
تشکر از پاسخت دوست عزیز.
من چون آشنایی ندارم میخواستم خواهش کنم بفرمائید که امکان بن کردن هم هست توی این شبکه ها ؟ مثلا اگه یه پیجی زیاد کامنت الکی داد، کلا دیگه نتونه کامنت بزاره. فیس و اینستا همچین امکانی رو دارن ؟

تشکر...

M-Sadeghi
March 2nd, 2015, 22:05
تشکر از پاسخت دوست عزیز.
من چون آشنایی ندارم میخواستم خواهش کنم بفرمائید که امکان بن کردن هم هست توی این شبکه ها ؟ مثلا اگه یه پیجی زیاد کامنت الکی داد، کلا دیگه نتونه کامنت بزاره. فیس و اینستا همچین امکانی رو دارن ؟

تشکر...

بله امکانش هست باید طرف رو بلاک کنید

taksis
March 2nd, 2015, 22:32
بله هم کامنت ها رو میشه مدیریت کرد هم بلاک کرد کاربری رو
یا حتی ریپورتش کنید

yourhosting
March 2nd, 2015, 22:35
سلام
در فیسبوک که میشه در اینتاگرام هم میتونید کامنت ها رو حذف و مدیریت کنید هم ریپورت و...
موفق باشید

startToday
March 2nd, 2015, 22:51
تشکر از پاسخ دوستان.

اینجوری خیلی خوبه.
سوال دیگه ای که برام پیش اومده اینه که چطور میتونیم توی دو پیج (یعنی یکی توی فیسـ و یکی توی اینستا) مطلب مشترک گذوشت ؟
دقیق خاطرم نیست اما فکر میکنم خونده بودم که این قابلیت هست که با آپدیت اینستا، همون آپدیت توی فیس هم قرار میگیره (شایدم برعکس). درسته این مورد ؟ (از اونجا که فیسـبوک مالک اینستا هست، فکر میکنم درست یادم میاد و باید همچین قابلیتی باشه)

mehrania
March 3rd, 2015, 13:01
تشکر از پاسخ دوستان.

اینجوری خیلی خوبه.
سوال دیگه ای که برام پیش اومده اینه که چطور میتونیم توی دو پیج (یعنی یکی توی فیسـ و یکی توی اینستا) مطلب مشترک گذوشت ؟
دقیق خاطرم نیست اما فکر میکنم خونده بودم که این قابلیت هست که با آپدیت اینستا، همون آپدیت توی فیس هم قرار میگیره (شایدم برعکس). درسته این مورد ؟ (از اونجا که فیسـبوک مالک اینستا هست، فکر میکنم درست یادم میاد و باید همچین قابلیتی باشه)

در اینستا ، وقتی میخواید مطلبی رو به اشتراک بذارید ، امکان اشتراک همزمان همون مطلب رو تو فیس بوک ، توییتر و ... هم دارید ( البته باید قبلش از طریق خود برنامه اینستا تو اکانت فیس بوک ، توییتر و ... لاگین کرده باشید که اونم نیاز به ... شکن داره )