PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر و تشکر از شرکت اولین داده گستر سبز (اولین هاست)

elshan
March 2nd, 2015, 12:05
با سلام و تقدیم احترام

بنده بر خودم واجب دونستم تا از تمامی زحمات و لطف های بی کران شرکت اولین داده گستر سبز (اولین هاست) (http://www.avalinhost.com/) نهایت سپاس و تقدیر و تشکر خودم و اعلام کنم.

بنده در طی چندین و چند سال دریافت سرویس هاس مختلف از شرکت ها و هاستینگ های متعدد به جرات میتونم بگم فردی به خوش اخلاقی و همچنین وجدان کاری بالا که شبانه روز درصدد ارائه ی بهترین سرویسها و حل تمامی مشکلات کاربرانشون بدون کوچکترین چشم داشت هستند رو ندیده ام.

امیدوارم به لطف خالق مهربان شاهد پیشرفت های روزافزون شرکت اولین داده گستر سبز (اولین هاست) و جناب آقای سعادت باشیم.

از تمامی لطف ها و خوبی هایی که برادرانه در این مدت در حق بنده ی حقیر داشتند سپاسگذارم.

با تشکر

:53:

H.G.N
March 2nd, 2015, 12:17
باسلام و احترام

کیفیت سرویس های اولین هاست در سطح بسیار بالایی هست.
از زحمات و تلاش های آقای سعادت در رفع مشکلات و پشتیبانی سرویس ها نهایت تقدیر و تشکر را دارم.
امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشند.

مینا-صیفی
March 2nd, 2015, 14:14
من 3ساله پیش ازشون هاست لینوکس داشتم خیلی اپ تایم و پشتیبانی خوبی داره .

taksis
March 2nd, 2015, 14:16
خوبه انشالا همیشه همینطور باقی بمونند و کاربراشون راضی باشند

liondl
March 2nd, 2015, 14:18
لینک سایتشون رو میدین

H.G.N
March 2nd, 2015, 14:21
لینک سایتشون رو میدین

دوست عزیز تو پست اولی لینک درج شده !

شرکت اولین داده گستر سبز - خدمات حرفه ای وب (http://www.AvalinHost.com)

موفق باشید

elshan
March 2nd, 2015, 14:23
سلامی دوباره

واقعا در این مدت 7 ساله که سرویس های مختلف خریداری کردم از شرکت ها و هاستینگ های مختلف هیچکدومشون کیفیت و پشتیبانی و اخلاق و همچنین وجدان کاری جناب سعادت و نداشتن.

بازهم ازشون کمال تقدیر و تشکر و قدردانی رو دارم امیدوارم موفق باشن.(هرچقدر از خوبیهای ایشون بگم بازهم کمه)

آدر س سایتشون : شرکت اولین داده گستر سبز - خدمات حرفه ای وب (http://www.avalinhost.com)

با تشکر

ParsWebIT
March 2nd, 2015, 14:26
کار بسیار پسندیده ای کردید برای تشکر.
ما کل خریدهای لایسنس رو از ایشون انجام میدیم سرعت پاسخگویی تیکت و در کل پشتیبانی عالی هست.
و ما نیز به سهم خودمان برای این مجموعه موفقیت روز آفزون رو آرزومندیم.

taksis
March 2nd, 2015, 14:28
کار بسیار پسندیده ای کردید برای تشکر.
ما کل خریدهای لایسنس رو از ایشون انجام میدیم سرعت پاسخگویی تیکت و در کل پشتیبانی عالی هست.
و ما نیز به سهم خودمان برای این مجموعه موفقیت روز آفزون رو آرزومندیم.

بله واقعا کاره خوبیه که اگر هرکسی با هر شرکتی کار کرد بیاد یه تاپیک تقدیر و تشکر بزنه اگر راضی بود
و حالا بقیه کسایی هم که از اون شرکت اشتراک دارند بیان و تایید کنند
این بیشتر باعث موفقیت و جذب مشتری میشه.مشتری مشتری میاره

vpsmad
March 2nd, 2015, 14:29
بنده پارسال یه هاست خریداری کردم واسه یه بنده خدایی پشتیبانی واقعا برام عجیب و در نوع خودش بی نظیر به محض ارسال تیکت جواب دادن یعنی چند ثانیه طول نکشید!! و یه بار هم برای سرور اختصاصی آلمان بود سوال پیش اومد باز به همین شکل واقعا سرعت عملشون در پشتیبانی و جواب به تیکت و حل مشکلات فوق العادست و این فکر کنم مهمترین مزیت یک هاستینگ موفق هستش که امیدوارم موفق باشند .

hoka
March 2nd, 2015, 14:52
عالیه . واقعا میتونم بگم بهترین شخصی که در نت میشناسم همین آقای سعادت هست . از همه نظر عالی هستند ایشون . ادب احترام مشتری مداری دانش و هر چیزی که فکر کنید ایشون عالی هستند .

mehrshad.ho
March 2nd, 2015, 14:53
راه آمدن همه جوره با مشتری از صفات بارز آقای سعادت (ولین هاست) می باشد

با آرزوی توفیق

AvalinHost
March 2nd, 2015, 15:51
از لطف همه دوستان و همکارن که به بنده دارن تشکر می کنم.
بنده تا جایی که بتونم وظیفه خودم رو انجام میدم و اگردر برخی موارد هم شخصی از دست من ناراحت شده در همینجا عذرخواهی میکنم.
از مدیران هم تقاضا دارم این تاپیک رو حذف کنند و بهتره که در انجمن تاپیک های مرتبط با موضوع انجمن ارسال بشه....
بازهم ممنونم از شما...