PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من تازه کار رو راه بندازید

ali6594
August 4th, 2010, 12:22
با سلام
من تازه کار هستم و می خوام دوستان حرفه ای یه کمکی بهم بکنند .
تازگی ها یه وی پی اس گرفتم .
سیستمش هم ویندوزه
از دوستان می خوام یه کنترل پنل رایگان بهم معرفی کنند و این رو هم ذکر کنند که نصبش سخت خواهد بود و یا آسان و این که کاراییش چقدره ؟
با تشکر .

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

یه چیزی هم که یادم رفت بگم این بود که تعداد دامین هایی که من می خوام پارک کنم کمتر از ده تا خواهد بود .

Veria
August 4th, 2010, 12:26
پلسک برای یک دومین رایگانه.
اما برای بیشتر باید از websitepanel استفاده کنید.
نصبش کمی مشکله.

SabaData
August 4th, 2010, 12:29
اگه وارز هست Plesk نال شده و اگه نیست Websitepanel

ali6594
August 4th, 2010, 13:01
والا من موندم این مدیر سرور ما میگه وارز ساپورت هست اما نمی شه اسکریپت های نال شده توش نصب کرد !
به این ترتیب فکر کنم همون پلسک بهتر باشه ( جهنم واسه دامنه های دیگم هاست می گیرم )
دوستان یه چیز دیگه میشه اگه مشکلی داشتم همین جا مطرح کنم ؟ چون تا حالا با پلسک کار نکردم

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

من پلسک رو نصبیدم
حالا باید بهش تعریف کنم که یه دامنه ای می خوام ؟
یا این که خودش بعد از این که خواستم دومین دوم رو پارک کنم اخطار خواهد داد ؟

hostironi
August 4th, 2010, 13:02
عزیز اگه همون وی پی اس چیز پی ان هست . کنار چیز پی ان نصب نکنی بهتره قاطی می کنه
در ضمن ovh وارز نیست

ali6594
August 4th, 2010, 13:06
ای بابا کاش زودتر می گفتی
الان چی میشه ؟ هر دو خراب شدند ؟
راهکار داره ؟

persiansoft
August 4th, 2010, 13:21
با سلام
من تازه کار هستم و می خوام دوستان حرفه ای یه کمکی بهم بکنند .

دوست عزيز .
روزي خودتان هم درخواست كمك مي كرديد و دوستان كمك مي كردند . پس اگر كمكي از دستتان بر مي آيد انجام وظيفه كنيد والا در تاپيك اعلام هزينه نكنيد .
موفق باشيد .

ali6594
August 4th, 2010, 13:33
آقای persiansoft ناراحت نشید عیبی نداره
بگذریم یکی از دوستان عزیزمون فرمودند که نمیشه وی پی ان و پلسک یه جا باشن . ما هم قبول کردیم هرچند که وی پی ان رو فقط واسه خودم می خوام
الان من با این پلسک به مشکل بر خوردم بعد نصبش وقتی وارد مدیریتش می شم با صفحه زیر مواجه می شم که باید یه گزینه رو انتخاب کنم و ok کنم اما نمیشه هیچ کدوم از گزینه ها رو انتخاب کرد ؟
چرا اینطوریه ؟
http://www.dpionline.ir/shahintirche.net/plesk.jpg

packsaft
August 4th, 2010, 16:15
با سلام خمت همه دوستان

دوست عزیز شما ftp نصب نکردین باید یه نرم افزار ftp server نصب کنید

هم خود ویندوز داره هم میتونید از نرم افزار های فری یا پولی استفاده کنید بعد این صفحه رو ریفرش کنید برین مرحله بعد البته بهتره بدبد کسی براتون نصب کنه چون ممکنه درست کانفیگ نشه دردسر درست کنه
در ضمن اون سرویس با پلسک مشکل داره اصلا توصیه نمیشه پلسک با اکتیو دایرکتوری کار میکنه ولی بازم به دلایلی بازم مشکل داره با ان تی
درضمن پلسک برای وی پی اس زیاد مناسب نیستچون پنل سنگینیه!
برا شما هم به زحمتش نمیارزه!

ali6594
August 4th, 2010, 16:39
خوب جهنم اون سرویس رو حذف می کنم
به نظرتون اگه رمم رو 1 گیگ کنم کم نمیاره ؟

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

دوستان این پست رو دیگه فکر می کنم همتون دیده باشید http://www.webhostingtalk.ir/f80/dotnetpanel-رقیب-جدی-پلسک-رایگان-شد-10234/
جریان این چیه نمی شه ازش استفاده کرد ؟

packsaft
August 4th, 2010, 17:07
اون سرویسم میشه جایگزین کرد!

رم 1 گیگ برا کسی که میدونه چیکار میکنه خیلی کم نیست! با این پنل کار نکردم ولی نرم افزاری که اوپن سورس میشه مشکلی برای استفاده اش پیش نمیاد بلکه امکان جدیدی هست که میشه تو سورسش دست برد و تغییرات دلخواه رو بوجود آورد پس برای استفادش مشکلی پیش نمیاد

ali6594
August 4th, 2010, 17:14
شرمنده من متوجه اون بخش از حرفاتون نشدم که می فرمودید : "رم 1 گیگ برا کسی که میدونه چیکار میکنه خیلی کم نیست!"
یعنی چی حالا کمه یا زیاده ؟

packsaft
August 4th, 2010, 17:28
یعنی اول یه آشنایی داشته باشین بعد بیاین سرور بگیرین برای اینکار هم نرم افزار های مجازی ساز هست! اول لاستیک ماشین گرفتین بعد ماشین!

ali6594
August 4th, 2010, 17:33
درست
اما شما هم دیگه نباید افردای مثل من رو دلسرد کنید به جای کمک و راهنمایی

packsaft
August 4th, 2010, 17:52
من خدای نکرده قصد دلسردی شما رو ندارم! من گفتم راه درست اینه که از این نرم افزار ها استفاده کنید و نیاز خودتون رو بدونید بعد نسبت به نیازتون هزینه کنید! به نظر من شما از لینوکس استفاده کنید اصلا از اسم و محیطش نترسید مشکلی داشتین دوستان راهنمایی میکنن حالا ویندوزم کاربرد خودش رو داره!

ali6594
August 4th, 2010, 17:57
خوب من نیاز خودم رو می دونستم اما چون تجربه نداشتم از دوستان پرسیدم که با توجه به نیاز من این سیستم توصیه میشه یا نه !
در مورد لینوکس هم عرض کنم من خودم خیلی با لینوکس کار کردم اما به خاطر کارم مجبور شدم ویندوز بگیرم .

packsaft
August 4th, 2010, 18:14
خوب چه بهتر در اینصورت به نظر من شما یه دی ان اس سرور و یه وب سرور نصب کنید کانفیگ کنید راحتتره منابع هم خیلی کمتر مصرف میشه بیشترین بهره وری رو داره!

ali6594
August 4th, 2010, 18:20
بله همین کار رو هم کردم
ممنون به خاطر کمکتون