PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد مشکل بسیار در یکی از پرداخت ها

shetab
March 2nd, 2015, 02:05
سلام

دوستان ببخشید جای بهتری تو انجمن برای این تاپیک پیدا نکردم.

روز 23 بهمن یکی از دوستان که تو این انجمت هم فعالیت می کنند برای ما با پی پال 83 دلار پرداخت انجام دادند. البته اون موقع اینترنتشون خیلی کند بود و ایشون هم دادند یمی از دوستانشون پرداخت رو انجام داد. حالا بعد از 17 روز متاسفانه اون شخص تراکنش رو dispute کرده و سرور ما رو هم به همین خاطر بستن و بعد از کلی التماس میگن dispute رو حذف کنید تا سرور باز بشه.

من الان باید چیکار کنم؟ می تونم ازش شکایت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

ms96
March 2nd, 2015, 02:26
سلام

دوستان ببخشید جای بهتری تو انجمن برای این تاپیک پیدا نکردم.

روز 23 بهمن یکی از دوستان که تو این انجمت هم فعالیت می کنند برای ما با پی پال 83 دلار پرداخت انجام دادند. البته اون موقع اینترنتشون خیلی کند بود و ایشون هم دادند یمی از دوستانشون پرداخت رو انجام داد. حالا بعد از 17 روز متاسفانه اون شخص تراکنش رو dispute کرده و سرور ما رو هم به همین خاطر بستن و بعد از کلی التماس میگن dispute رو حذف کنید تا سرور باز بشه.

من الان باید چیکار کنم؟ می تونم ازش شکایت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

مراحل شکایت طولانیه ولی نشدی نیست

shetab
March 2nd, 2015, 02:30
سرور رو چیکار کنم؟

Mehran18
March 2nd, 2015, 03:14
دیتا سنتر کجاست ؟ میدونن ایرانی هستید یا مشکل تحرییم هست ؟

معمولا دیتاسنتر های خارجی توی قوانین پرداخت خیلی سخت گیری می کنن و به هیچ وجه کوتاه نمیان .. بعید میدونم سرورتون رو به این راحتیا باز کنن.
بهترین کار اینه که شما دنبال کسی که براتون پرداخت کرده باشید تا اون کاریو که دیتاسنتر خواسته رو براتون انجام بده ..
شما تا بخواید دنبال شکایت برید اطلاعات سرورتون رو از دست میدید ..

majidisaloo1
March 2nd, 2015, 12:27
با سلام
از کدام دیتاسنتر است؟

24PaOnline
March 27th, 2015, 10:19
با سلام
انجام سفارشات پرداخت
با ویزا , مستر ,پی پل , وب مانی
خرید وب مانی
24payonline (http://24payonline.ir)