PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد putty

bot
March 2nd, 2015, 01:01
سلام
وقتی با پوتی داریم لینوکس رو آپدیت میکنیم یا یک چیزی نصب میکنیم اگه اتصالمون قطع بشه عملیات سرور هم متوقف میشه
میشه کاری کرد عملیات متوقف نشه و همچنان بعد از قطع اتصال پوتی به کاری که میکرده ادامه بده؟

Yas-Host
March 2nd, 2015, 01:25
باید از اسکرین استفاده کیند .

taksis
March 2nd, 2015, 01:29
قاعدتا نباید بشه.چون این عملیات داره روی سرور انجام میشه ربطی به سیستم شما نداره
نمیدونم حالا من تا بحال با لینوکس و تخته سیاهش کار نکردم.لینوکس کارا بهتر میدونند

bot
March 2nd, 2015, 02:24
باید از اسکرین استفاده کیند .

چطوری باید این کار انجام یدم؟

قاعدتا نباید بشه.چون این عملیات داره روی سرور انجام میشه ربطی به سیستم شما نداره
نمیدونم حالا من تا بحال با لینوکس و تخته سیاهش کار نکردم.لینوکس کارا بهتر میدونند

کار خوبی کردید کار نکردید اعصاب آدم رو بهم میریزه این لینوکس برای نصب یک دایرکت ادمین الان 4 ساعته الافم:-w
مایکروسافت هرچی برای لاینسس میگیره نوش جونش :)

007
March 2nd, 2015, 02:25
س هیچی میزنی توی سرورت بسته به توزیعت
screenرو نصب میکنی بعدش باهاش کار میکنی.
yum install screen
apt-get install screen
درضمن منابعتون فوق ضعیف هست به لینوکس ربطی ندارiیا یک جای کار دیگه لنگ میزنه
یک کنسول بگیر میزان منابعت رزرو رو ببین بعدش بیا و از لینوکس بد بگو:)
سرور باهارد داغون+کلی مشتری+پردازنده ضعیف شایدم سرور ایرانه و سرعت دانلود سرور مشکل داشته باشه همچین بلایی رو ممکنه سرهرکسی بیاره
ارادت

bot
March 2nd, 2015, 04:23
س هیچی میزنی توی سرورت بسته به توزیعت
screenرو نصب میکنی بعدش باهاش کار میکنی.
yum install screen
apt-get install screen
درضمن منابعتون فوق ضعیف هست به لینوکس ربطی نداره.
یک کنسول بگیر میزان منابعت رزرو رو ببین بعدش بیا و از لینوکس بد بگو:)
سرور باهارد داغون+کلی مشتری+پردازنده ضعیف شایدم سرور ایرانه و سرعت دانلود سرور مشکل داشته باشه همچین بلایی رو ممکنه سرهرکسی بیاره
ارادت
اینترنت من مشکل داره پوتی هر چند دقیقه قطع میشه و این لینوکس هم بخیال نصب میشه /:)

takpar7
March 2nd, 2015, 05:02
چطوری باید این کار انجام یدم؟

کار خوبی کردید کار نکردید اعصاب آدم رو بهم میریزه این لینوکس برای نصب یک دایرکت ادمین الان 4 ساعته الافم:-w
مایکروسافت هرچی برای لاینسس میگیره نوش جونش :)

لینوکس خیلی هم راحت , کارا و دلچسبه اگه ما خودمون اشتباه نکنیم
من روزها درگیر مشکلات بودم تو لینوکس ولی همش بخاطر بی تجربگی خودم بوده الآن هم با تجربه نیستم توش ولی با همه کم تجربگیم به خوبی و راحتی با لینوکس کار میکنم بهترین سیستم برا سروره به نظرم!
درباره پوتی هم خب مسلما باید نت خودتون جوابگو باشه و قطع نشه و یا از مجازی ویندوز باهاش کار کنید.
من هم مشتاق شدم نحوه کار با اسکرین رو یاد بگیرم جایی ندیدم آموزشی تا حالا دوستان توضیح بدن لطف میکنن.

مایکروسافت به جاسوسیش بپردازه لینوکس رایگان پرتوان هم چون رایگانه مورد پسند نباشه! :|

AbtinServer
March 2nd, 2015, 07:46
یک اسکرین نصب کن تا خیالت از قطع شده راحت بشه

sitetheme
March 2nd, 2015, 10:08
یک اسکرین نصب کن تا خیالت از قطع شده راحت بشه
جناب ممکنه در مورد "اسکرین" نحوه کارش ب چه صورت هست؟

jafarhabibi
March 2nd, 2015, 15:23
اول apt-get install screen
بعد تو ترمینال بنویس screen
وارد ترمینال جدیدی می شوید. هر کاری لازم دارید در اینجا انجام بدید. بعد کلید ctrl+a رو بزنید و بعد حرف d . در این حالت از اون ترمینال خارج میشید ولی پشت صحنه کاراتون پیش میره و حالا می تونید از پاتی خارج شین و اگر خواستین دوباره به اون ترمینال برگردید
screen -R
بزنید

AbtinServer
March 2nd, 2015, 15:30
جناب ممکنه در مورد "اسکرین" نحوه کارش ب چه صورت هست؟

جناب jafarhabibi (http://www.webhostingtalk.ir/member/17742/) زحمتش رو کشیدن. کوتاه و کامل

jahromweb
March 2nd, 2015, 18:28
سلام
2 راه هست:
1)نصب screen
2) استفاده از وی پی اس ویندوز