PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ماژول hostcontrol در WHMCS

Transporter2009
March 1st, 2015, 11:58
با عرض سلام خدمت شما دوستان همیشه همراه.
من از resello یه نمایندگی دامنه گرفتم و با استفاده از ماژول hostcontrol به WHMCS متصلش کردم. اوایل خوب بود و یه چنتا دامنه هم ثبت کردم ولی یه چند وقتیه که دیگه ماژول کار نمیکنه و هر صفحه ای از WHMCS که یه جورایی به hostcontrol وابسته باشه، باز نمیشه مثل صفحه ثبت کننده های دامنه، دامنه مشتریان و... . زمانی هم که میخوام دامنه ثبت یا منتقل کنم باز هم همین مشکل وجود داره و هیچ اتفاقی نمیفته.
گزارش ماژول رو هم فعال کردم که ببینم چه خطایی میده این بود: No response received

شما تا به حال با این مشکل برخورد داشتید؟ راه حل چیه؟!

ورژن WHMCS هم 5.3.8 هست.
پیشاپیش ممنونم

mobinhost.in
March 1st, 2015, 12:06
دوست من برای ثبت مشکل داری یا کلا همه سرویس های Whmcs مشکل خوردن ؟

Transporter2009
March 1st, 2015, 12:11
دوست من برای ثبت مشکل داری یا کلا همه سرویس های Whmcs مشکل خوردن ؟

همونطور که عرض کردم، هر سرویسی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به ماژول هاست کنترل ارتباط داشته باشه به مشکل برخورد میکنه. و زمانی که ماژول رو حذف میکنم مشکل برطرف میشه.

k-h
March 1st, 2015, 12:14
درود
پورت 14739 برروی سرور باز هست ؟
ازهاست پینگ به ای پی ریسلو بگیرید ببینید پینگ دارید از ریسلو ؟

roozbeh837
March 2nd, 2015, 23:31
اگر بخش دامین های بین المللی براتون باز نمیشه به قسمت دومین ریجستر ها برید و مازول
hostcontrol برید و تنظیماتشو باز کنید و گزینه Use Alternative Connect Port تیکشو بردارید تا مشکلتون حل بشه و قسمت دامین ها برای مشتریان فعال بشه

Transporter2009
March 3rd, 2015, 11:20
درود
پورت 14739 برروی سرور باز هست ؟
ازهاست پینگ به ای پی ریسلو بگیرید ببینید پینگ دارید از ریسلو ؟

پورت بازه و مشکلی نیست.

اگر بخش دامین های بین المللی براتون باز نمیشه به قسمت دومین ریجستر ها برید و مازول
hostcontrol برید و تنظیماتشو باز کنید و گزینه Use Alternative Connect Port تیکشو بردارید تا مشکلتون حل بشه و قسمت دامین ها برای مشتریان فعال بشه

مشکل همینجاست. تا زمانی که ماژول هاست کنترل فعال باشه نمیتونم به صفحه رجیسترار ها دسترسی پیدا کنم. وقتی اسمش رو عوض میکنم یا پاکش میکنم تازه میتونم برم تو صفحه رجیسترار ها که در این صورت دیگه ماژول هاست کنترل اونجا وجود نداره که تنظیماتشو عوض کنم. راهی به نظرتون میرسه که از طریق دیگه ای بشه به تنظیماتش دسترسی داشت مثلا از طریق دیتابیس یا چیز دیگه ای؟

پیشاپیش ممنونم

roozbeh837
March 3rd, 2015, 12:00
پورت بازه و مشکلی نیست.

مشکل همینجاست. تا زمانی که ماژول هاست کنترل فعال باشه نمیتونم به صفحه رجیسترار ها دسترسی پیدا کنم. وقتی اسمش رو عوض میکنم یا پاکش میکنم تازه میتونم برم تو صفحه رجیسترار ها که در این صورت دیگه ماژول هاست کنترل اونجا وجود نداره که تنظیماتشو عوض کنم. راهی به نظرتون میرسه که از طریق دیگه ای بشه به تنظیماتش دسترسی داشت مثلا از طریق دیتابیس یا چیز دیگه ای؟

پیشاپیش ممنونم

به بخش دیتابیس whmc برید در پی اچ پی مای ادمین و تیبل مورد نظر
hostcontrol خالی بفرمائید و تست کنید

Transporter2009
March 3rd, 2015, 20:51
به بخش دیتابیس whmc برید در پی اچ پی مای ادمین و تیبل مورد نظر
hostcontrol خالی بفرمائید و تست کنید

دوستان تمام این کارا رو کردم. یه بار تیک Use Alternative Connect Port گذاشتم یه بار هم برداشتم ولی هیچ تغییری نکرد و باز هم همون ارور no response received رو دریافت می کنم. لطفاً کمک کنید چند روزه ثبت دامنه ندارم!!

k-h
March 4th, 2015, 11:00
این مشکل ارتباط برقرار نیست
پینگ هم بررسی کردین ؟