PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف نکردن فایلهای کاربران به دلیل ایبوز در آپلود سنتر، چه عواقبی برای سرور دارد؟

30SecondToMars
February 28th, 2015, 22:00
سلام دوستان گل wht

ممنون میشم نظر شما رو هم در رابطه با این مساله بدونم. هر نظری،ایده ای، تجربه ای وهر مشکلی رو لطفا در این تاپیک به اشتراک بگذراید...

از اونجایی که تمام آپلود سنترهای دنیا بعد از دریافت شکایت d#m#c#a (شکایت ک-پ-ی*ر-ا-ی-ت) به اجبار فایل رو حذف میکنند، بنده تصمیم دارم یک آپلود سنتر خارجی ایجاد کنم که بعد از دریافت شکایت، فایل هارو پاک نکنم.

(برای هزینه های سرور هم مشکلی ندارم و از یک برنامه راهبردی قوی استفاده میکنم؛ برای درامد زایی هم مشکل ندارم ، تجربه زیادی در سایت های وارز دارم)

مهم ترین مشکلی که وجود داره قطعا مربوط به دریافت شکایت d#m#c#a و شکایات سنگین تر برای برای سرور و دیتاسنتر هست. که اون هم با استفاده از دیتاسنترهای آزادی مثل ایران، چین، روسیه ، هلند ، پاناما، لوکزامبورگ و برزیل قابل حل است.
اما میخواستم سایر عواقب این کار رو بدونم:

اگر ه*ک*ر*ها با d*d*o*s حملات خیلی سنگین کنند، باید چی کار کنم؟

شما کدوم دیتاسنتر رو برای این کار پیشنهاد می کنید؟ ( شخصا ترجیح میدم از لوکزامبورگ، هلند، و نهایتا روسیه باشه)

با تشکر

PaeezeZard
March 1st, 2015, 02:25
ظاهرا لیزوب هلند برای فعالیت وارز بهتر از دیتاسنترهای دیگه هست. ولی در هر حال اگر به صورت جدی پیگر حذف کردن یک فایل خاص بشن، در نهایت مجبور می شید پاکش کنید.

30SecondToMars
March 1st, 2015, 09:07
ظاهرا لیزوب هلند برای فعالیت وارز بهتر از دیتاسنترهای دیگه هست. ولی در هر حال اگر به صورت جدی پیگر حذف کردن یک فایل خاص بشن، در نهایت مجبور می شید پاکش کنید.

ممنون از توجه شما.

قبلا از لیزوب هاست داشتم؛ لزوب سروری که من توش هاست داشتم رو کلا به خاطر من ساس کرد. حق هم داشت چون قوانینش همینه.
https://www.leaseweb.com/legal

pejman_view
March 1st, 2015, 09:22
سلام

Leaseweb از هلند مشکلی ندارد با DMCA اما سرورهای آمریکای این دیتاسنتر مشکل داره.
Soyoustart,OVH,Kimsuffi فرانسه و کانادا هر دو دیتاسنتر اصلاً به قوانین DMCA اهمیت نمی دهند. و همینطور مجهز به DDOS پروتکشن است. من چندین سال است با این دیتاسنتر کار می کنم و از آن سرور اختصاصی ارائه می دهم تا حالا پیامی مبنی بر پاک کردن فایل دریافت نکردم اما ممکن است خود صاحب اثر بیچاره در گام آخر مستقیماً به خودمان پیام دهند که بازم ما فقط کاربر را مطلع می کنیم اگر خواست پاک کند و اگر نخواست دیگر مسئولیت از گردن ما سلب شده باشد.
البته چیزی بگم اینه که DMCA حوزه عملکردش فقط و فقط آمریکاس اما بعضی از دیتاسنترها خارج از آمریکا به قوانین کپی رایت احترام می گذارند و به همین دلیل به DMCA پاسخ می دهند.

PaeezeZard
March 1st, 2015, 10:12
ممنون از توجه شما.

قبلا از لیزوب هاست داشتم؛ لزوب سروری که من توش هاست داشتم رو کلا به خاطر من ساس کرد. حق هم داشت چون قوانینش همینه.
https://www.leaseweb.com/legal

خواهش می کنم دوست عزیز.

اگر لیزوب هلند به خاطر نقض کپی رایت سرور رو ساسپند کنه، دیتاسنترهای آمریکایی و بریتانیایی دیگه تکلیفشون مشخصه. حتی آلمانی ها و فرانسوی ها هم تا حد زیادی در این مورد سخت گیر هستن ولی نه به اندازه آمریکایی ها.

30SecondToMars
March 1st, 2015, 10:47
خواهش می کنم دوست عزیز.

اگر لیزوب هلند به خاطر نقض کپی رایت سرور رو ساسپند کنه، دیتاسنترهای آمریکایی و بریتانیایی دیگه تکلیفشون مشخصه. حتی آلمانی ها و فرانسوی ها هم تا حد زیادی در این مورد سخت گیر هستن ولی نه به اندازه آمریکایی ها.

بله؛ آمریکا، کانادا، انگلیس، فرانسه، آلمان ، استرالیا و کشورهای مشابه با اون مشکل دارند من قبلا خیلی هاشون رو تست کردم و ساس شدم.

راستش برای dmca مشکلی ندارم، چون چند جای خوب رو میشناسم که واقعا 100% همه ی dmca هارو نادیده میگیره، الان 3 ساله باهاشون کار میکنم و حدود 1000 شکایت دریافت کردم، که همه رو هم دیتاسنتر نادیده گرفته و من هم هیچ کدوم از فایلها رو پاک نکردم.

مشکل من فقط اینه که اگر DDOS شدید بشه چی کار کنم؟! چون معمولا فایروال هایی که استفاده میکنند خیلی قوی نیست...

pejman_view
March 1st, 2015, 11:09
سلام

هنوز پیشنهاد OVH من پا برجاست سه لایه فایروال داره:
Tilera Arborو یکی دیگه که یادم نیست. تست شده است نهایتاً ظرف مدت 2 دقیقه DDOS را خنثی می کند البته برای DDOS های کوچک طراحی نشده.

mobinhost.in
March 1st, 2015, 11:20
دوست من دیتاسنتر های اروپایی در صورتی که از این ارگان که در متنتون نوشتید شکایتی دریافت کنند سریعا اخطار رو به شما می دهند چون اگر شکایت به سرویس شما زیاد باشه و دیتاسنتر موضوع رو پیگیری نکنه
بعضا تهدید به بلاک کردن ای پی های اون دیتا سنتر از دیگر سرویس دهنده های معتبر که رعایت می کنند هم می شود

در کل پیدا کردن دیتاسنتر بی قانون اونقدر هم ساده نیست

موضوع بعدی حملات دی داس که فرمودین حتی یک دیتاسنتر رو هم می تواند فلج کند
هتزنر نمونه این وضعیت هست

اپلود سنتر ای که می بینید تماما از فایروال های سخت افزاری و هزینه های بالای سخت افزاری به وجود امده اند
با گرفتن چند سرور به تنهایی امکان مدیریت خوب نخواهد بود

نیاز به تمرکز و حمایت اون دیتاسنتر هم هست

30SecondToMars
March 1st, 2015, 12:25
خیلی ممنونم از توجه شما pejman_view و mobinhost.in عزیز :53:

نظر شما در مورد Reverse p*r*o*x*y Hosting چی هست؟ ( تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f55/136893))
استفاده از این ابزار تا چه حد میتونه کمک کنه؟