PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : امکان ddos با آی پی شخصی دیگر ممکن هست ؟

hoka
February 28th, 2015, 18:56
سلام خدمت شما عزیزان

چند وقتی هست که از جایی من مورد حمله ( حالا نمیدونم ddos هست یا چیز دیگه ) قرار میگرم . خب در دفعش مشکلی نیست و فایروال آی پی رو بلاک میکنه .
ولی چیزی که جالبه اینه که این حمله ها از آی پی های سرور های خود هست !!!!! و اون ها در فایروال بلاک میشه

صد در صد اطمینان دارم نفوذی روی اون سرور ها نیست و نه ویروس یا اسکریپت یا نرم افزار تون -- لینگی و نه ارتباطی بین این سرور ها هست که فایروال اشتباه بکنه

میخواستم بدونم امکان این هست که کسی حمله ای انجام بده که توی اون آی پی حمله کننده رو تغییر داده باشه به آی پی های من ؟ ( به صورت فیک و از طریق ارسال هیدر هایی با آی پی من و نه به صورت پرو---کسی )
و چطوری میتونم این حمله هارو دفع کنم ؟

سرور لینوکس . سی پنل . فایروال نرم افزاری . لایت اسپید

kiarash-khatib
February 28th, 2015, 19:11
خیر ممکن نیست از ای پی که مد نظرتون هست بتونه دیداس بکنند شمارو

yastheme
February 28th, 2015, 19:17
از nginx reverse ..... استفاده می کنید؟

IrIsT
February 28th, 2015, 19:22
سلام
این مشکل از سمت کانفیگ سرورتون هستش
وب سرورتون چیه؟اگه یک تالار گفتمانی دارید برید داخل ببینید آیپی های که میزنه چند هستش.اگه تمام آیپی ها یکی هستش که مشکل از کانفیگه هستش

hoka
February 28th, 2015, 19:51
خیر ممکن نیست از ای پی که مد نظرتون هست بتونه دیداس بکنند شمارو
یعنی حتی به صورت فیک هم نمیشه ؟ جوری که فایروال فکر کنه آی پی حمله کننده یک چیز دیگه ای هست ؟

از nginx reverse ..... استفاده می کنید؟
خیر

سلام
این مشکل از سمت کانفیگ سرورتون هستش
وب سرورتون چیه؟اگه یک تالار گفتمانی دارید برید داخل ببینید آیپی های که میزنه چند هستش.اگه تمام آیپی ها یکی هستش که مشکل از کانفیگه هستش

کانفیگ مشکلی نداره . کلا سرور ها به هم مربوط نیستن که بخواد کانفیگ دخیل باشه اینجا و اطمینان دارم کسی یک کاری داره میکنه

موضوع دوم رو هم نفهمیدم چی گفتید دقیق. وب سرور هم در پست اول گفته بودم

IrIsT
February 28th, 2015, 19:57
سلام
دوست عزیز,هیچ امکانی وجود نداره که یکی بیاد با آیپی ها شما دیداس بزنه
فقط در صورتی که بیاد از دیداسر به صورت یک php یا روی لوکال سرورت انجام بده که اینم میگی نیست
وگرنه اینطوری نمیشه.
یک جای کار داره میلنگه عزیز.یا یک چیزی روی سرورت هستش که پکت زیاد میفرسته که این باعث میشه فایروال گیر بده یا اینکه مشکل سرور هستش.