PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات وب سایت پنل ایا کسی جواب میده ؟

arp220
February 28th, 2015, 12:53
سلام به همه شما عزیزان . دوستان این سایت کنترل پنل 2.1 رو نصب کردم توضیحات که زیاده اگه بخوام بدم فقط اگه یه مرد پیدا بشه من دسترسی بهش یدم تو خصوصی یه نگاه بندازه ببینه چشه ؟! تو اینترنت فروم نزاشتم که در موردش نخونده باشم و سرچ نزده باشم ولی میندونم چشه :( منتظر سبزتون هستم . متشکرم

asrhosting
February 28th, 2015, 15:19
سلام .
مشکلاتتون رو داخل انجمن مطرح کنید تا جایی که امکان داشته باشه روش حلش رو میگم تا بقیه دوستانی هم که این مشکل در آینده براشون پیش می یاد بتونن حل کنن .

taksis
February 28th, 2015, 15:36
نصب وبسایت پنل یه بحثه
کانفیگش یه بحث طولانی
مشکلتون چیه؟تو نصبه یا بعد از نصب؟
با دیتابیس مشکل دارید؟
در نحوه ی استفاده ازش مشکل دارید
همینجوری راحت به هرکسی دسترسی ندید.مشکلتون رو مطرح کنید.شات بذارید تا حل بشه

kiarash-khatib
February 28th, 2015, 15:57
مشکلتونو دقیق بگید هیچی توضیحی ندادید توضیح بدید پنلو مشکلو بگید روش رفعشو تا جایی بتونیم بهتون کمک میکنیم

hashtgerdiha
March 10th, 2015, 21:59
با بنده در تماس باشید مشکلتون رو حل کنیم
موفق باشید

arp220
March 10th, 2015, 22:14
از جواب و پاسخ و محبت شما دوستان کمال تشکر رو دارم .
تونستم خودم حلش کنم . از ارورهای که داشتم میتونم بگم وقتی که وارد قسمت تعریف سرور میرسیدم هی بهم میگفت که ریموت شما مشکل داره . وقتی میخواستم وب سایت ای اس اس رو به سرور معرفی کنم همش ارور میداد
sorry و ادامه با رنگ قرمز و الی اخر
و اینجوری حلش کردم که رفتم توی ای اس اس و قسمت اپلیکیشن پول و شروع کردم به تغییر اونا هم نسخه دات نشون و هم ایتگریتد و کلاسیکشون و هر بار که اونا رو تغییر میدادم پنل رو تست میکردم که بلا جواب گرفتم و دیه اون ارور ها واسم نیمود و الان هم به راحتی هم میتونم هاست بسازم هم دامنه هم دیتا بیس و غیره . بازم از جوابهاتون ممنونم دوستان