PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایرکت ادمین چقدر رم میگیره؟؟

webhostingtalk.ir
August 3rd, 2010, 23:34
سلام
من میخواستم دایرکت ادمین نال نصب کنم و ببینم چقدر از رم را میگیره ولی نشد
حالا از دوستان کسی میدونه رویه وی پی اس خام اوپن وی زد و سیستم عامل سنت او اس (با سنت او اس 12 مگ مصرف میشه بدون کنترل پنل) چقدر کلا رم مصرف میشه؟؟

1eng.ir
August 3rd, 2010, 23:50
128MB Ram
500Mhz CPU
2GB Hdd

webhostingtalk.ir
August 3rd, 2010, 23:58
128MB Ram
500Mhz CPU
2GB Hdd
یعنی با نصب دایرکت ادمین 128 مگابایت از رم دیگه قابل استفاده نیست و دایرکت اشغالش میکنه؟؟

1eng.ir
August 4th, 2010, 00:04
یعنی با نصب دایرکت ادمین 128 مگابایت از رم دیگه قابل استفاده نیست و دایرکت اشغالش میکنه؟؟

نمیگه 128 مگ کاملاً پر میشه. میگه حداقل رم مورد نیاز 128 مگه.

Hardware:

We highly recommend a processor of at least 500mhz even though DirectAdmin will run on slower systems. A minimum 128 megabytes of memory is required (512+ megabytes is preferred). A hard drive with at least 2 gigabytes of free space (after the Linux install) is also required. If you are expecting high traffic levels then you will need more memory, processor power, and hard drive space than we recommend here. Intel and AMD should work fine. Solaris/Sparc will not.

webhostingtalk.ir
August 4th, 2010, 17:09
فک کنم من بد سوالم را پرسیدم
ببنید من اگه یه سرور مجازی اوپن وی زد با 256 مگ رم بگیرم و سیستم عامل سنت او اس 32 بیتی را نصب کنم و کنترل پنل دایرکت ادمین را نصب کنم چقدر دیگه رم برایه خودم میمونه ؟؟؟
(اینو با کلوکسو امتحان کردم با نصب سیستم عامل سنت او اس 32 بیتی بطور کامل 12 مگ را گرفت و سیستم تازه ترافیکی نداشت و هیچ سایتی بهش وصل نبود بعد با نصب کلوکسو 8 مگ دیگه هم کلوکسو گرفت و جمعا 20 مگ از رم اشغال شد و همینوطور که گفتم تازه هیچ استفاده ای از سرور مجازی نمیشد و سیستم بصورت بیکار بود حالا میخوام بدونم اگه بجای کلکسو از دایرکت ادمین استفاده کنم دایرکت ادمین چقدر از رم را اشغال میکنه در حالت بیکاری؟؟؟)

TukaNet
August 4th, 2010, 17:40
در همون حدود هست ، چون برنامه هایی که ران میشن تا حد زیادی مشابه هم هستند ;)

mohsen1
August 4th, 2010, 18:33
با نصب فایروال و آنتی ویروس + دایرکت ادمین رم زیادی میره.
حداقل 512 بگیر یا بی خیال قایروال و آنتی ویروس بشو.

webhostingtalk.ir
August 4th, 2010, 19:19
پس از کلوکسو یا وب مین استفاده کنم بهتره
حالا وب مین بهتره یا کلکسو؟؟
و نصب فایروال و انتی ویروس در اوپن وی زد و سیستم سنت او اس ضروری هست؟؟

TukaNet
August 4th, 2010, 19:49
کلوکسو انتخاب بهتری هست

ضروری نیست ولی باشه خیلی بهتره

webhostingtalk.ir
August 4th, 2010, 23:48
یه سوال دیگه
من وب مین را نصب کردم 35 مگ رم میگیره(که البته 12 مگ مال سیستم عامل هست) و سی پنل هم 235 مگ!! میگیره
و اما کلکسو: کلکسو را از طریق پنل هایپر وی ام که نصب میکنم(با کلیک رویه ایکو نش) میزان رم مصرفی میشه 18 مگ ولی وقتی از طریق ssh نصبش میکنم میزان رم مصرفی میشه 220 مگ !!! دلیل این اختلاف چیه؟؟؟
(ضمنا چند بار نصب کردم و ریبوت و... مقادیر همین بوده)

kingoftehran
August 5th, 2010, 02:39
اگر رم پایینی داره اصلا به دایرکت فکر هم نکن

webhostingtalk.ir
August 5th, 2010, 11:47
اگر رم پایینی داره اصلا به دایرکت فکر هم نکن
پس از چی استفاده کنم که از دایرکت ادمین کمتر رم بگیره؟؟
(یکی بلاخره نگفت دایرکت ادمین از وب مین و کلکسو رم بیشتری میگیره یا کمتر؟؟؟)